Program basketbalových zápasov.

Nasledujúce zápasyOblastné súťažeProgram live zápasovProgram TV zápasov


Program nasledujúcich zápasov

všetky kategórie

19.2.2020 | streda
17:00
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)ŽBK RožňavaŠH-Rates arénaZvolen

20.2.2020 | štvrtok
16:00
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaMBK Victoria ŽilinaSokolovňa, M.R.ŠtefánikaSereď

21.2.2020 | piatok
17:00
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceInter BratislavaŠHLevice
18:15
DL Kadetky
MBK RužomberokYoung Angels U16 KošiceŠH KoniareňRužomberok
19:00
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVBKM Iskra SvitŠH SNVSpišská Nová Ves

22.2.2020 | sobota
11:00
DL Juniori
BK MŠK KežmarokBKM Iskra SvitMŠH Nižná brána 17Kežmarok
13:30
DL Kadetky
MBK RužomberokŽBK RožňavaŠH KoniareňRužomberok
14:00
ŽL Starší žiaci
Basketbalový klub PezinokIMC Slovakia P.BystricaSOU KomenskéhoPezinok
14:00
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaBAM PopradŠH Slávia Hajdóczyho ul.Trnava
14:00
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceBKM Junior UKF NitraŠH Loko, ČermeľskáKošice
14:30
ŽL Starší žiaci
TJ Družba Piešťany (MS)RIM Basket Košicegymn. Coubertina SNPPiešťany
15:00
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaBKM BardejovSF STU, Nám. Slobody 17Bratislava
16:00
ŽL Starší žiaci
ŠBK HandlováBK 04 AC LB SNVZŠ Mierové námestieHandlová
16:00
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenŠKBD Spišská Nová VesŠH-Rates arénaZvolen
17:00
ŽL Starší žiaci
BSC Bratislava1 BK HumennéŠH DomkárskaBratislava
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokYOUNG ANGELS KošiceŠH KoniareňRužomberok
LIVE
17:30
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďTYDAM UPJŠ KošiceSokolovňa, M.R.ŠtefánikaSereď
18:00
DL Juniori
BKM SPU NitraIMC Slovakia P.BystricaŠH SPUNitra
18:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínDubček BratislavaŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
19:00
1.Liga muži
MŠK Iskra PetržalkaBK Dolný KubínŠH DomkárskaBratislava
19:00
DL Kadetky
CBK Minibuseuropa KošiceMBK Stará TuráZŠ JuhoslovanskáKošice

23.2.2020 | nedeľa
9:00
ŽL Starší žiaci
BK Junior Komárno1 BK HumennéZŠ PohraničnáKomárno
9:00
DL Kadetky
CBK Minibuseuropa KošiceBKM Junior UKF NitraZŠ JuhoslovanskáKošice
9:30
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďBKM BardejovSokolovňa, M.R.ŠtefánikaSereď
10:00
DL Juniori
BKM SPU NitraInter BratislavaŠH SPUNitra
10:00
ŽL Starší žiaci
TJ Družba Piešťany (MS)BK 04 AC LB SNVgymn. Coubertina SNPPiešťany
10:00
ŽL Starší žiaci
ŠBK HandlováRIM Basket KošiceZŠ Mierové námestieHandlová
10:00
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaŠKBD Spišská Nová VesŠH Slávia Hajdóczyho ul.Trnava
10:00
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceMBK Stará TuráŠH Loko, ČermeľskáKošice
10:00
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenBAM PopradŠH-Rates arénaZvolen
10:30
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka BratislavaIMC Slovakia P.BystricaZŠ Majerníkova 62Bratislava
11:00
1.Liga muži
PU Prešov Iskra Svit BBK Slovenský Orol LevočaIskra Aréna (ŠH)Svit
11:30
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceIMC Slovakia P.BystricaŠH Dom športuLevice
11:30
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaTYDAM UPJŠ KošiceSF STU, Nám. Slobody 17Bratislava
14:00
1.Liga muži
IMC Slovakia P. BystricaAcademic ŽU Žilina8.ZŠ sídl.RozkvetPovažská Bystrica
16:00
1.Liga muži
MŠK BK Žiar nad HronomKB Slávia TU KošiceŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
16:00
1.Liga muži
BKM SPU NitraŠKP BBC Banská BystricaŠH SPUNitra
16:00
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVMBK Victoria ŽilinaŠH SNVSpišská Nová Ves
17:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaPiešťanské ČajkyNiké arénaPrievidza
LIVE
1.Liga muži
ŠBK Junior-Patrioti LeviceBK ŠKP Štart Bratislava

24.2.2020 | pondelok
17:45
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaYOUNG ANGELS U19 Košice (J)ŠH HviezdoslavovaRožňava

25.2.2020 | utorok
16:30
DL Juniori
BSC BratislavaMŠK BK Žiar nad HronomŠH DomkárskaBratislava

29.2.2020 | sobota
14:00
ŽL Staršie žiačky
Piešťanské ČajočkyŽBK Rožňava (MS)Diplomat arénaPiešťany
17:00
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)TYDAM UPJŠ KošiceAngels arénaKošice
17:00
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceBK ŠKP 08 Banská BystricaŠH Loko, ČermeľskáKošice
17:30
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradCBK Munibuseuropa KošiceAréna PopradPoprad
17:45
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)BK ŠK UMB Banská BystricaŠH Slávia Hajdóczyho ul.Trnava
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVMBK Rieker COM-therm KomárnoŠH SNVSpišská Nová Ves
18:00
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaPATRIOTI LeviceEurovia aréna PasienkyBratislava
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováIskra SvitŠHHandlová
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBKM LučenecNiké arénaPrievidza
DL Kadeti
Inter BratislavaMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
TYDAM UPJŠ KošiceMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
1 BK MichalovceMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouKB Košice
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaBKM Iskra Svit
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
MBK Liptovský MikulᚊBK Handlová
DL Kadeti
ABOVIA 96 KošiceŠKP BBC Banská Bystrica
DL Kadeti
Diawin KošiceBSC Bratislava
Extraliga ženy
Dubček BratislavaMBK Ružomberok
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)BK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínŽBK Rožňava
ŽL Staršie žiačky
CBK Minibuseuropa KošiceBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
BK Klokani Ivanka pri DunajiŠŠK Basket Stará Ľubovňa
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesTYDAM UPJŠ Košice (MS)
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráŠBK Handlová (MS)

1.3.2020 | nedeľa
10:00
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceBK AŠK Slávia TrnavaŠH Loko, ČermeľskáKošice
10:30
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)ŠKBD Spišská Nová Ves (J)Angels arénaKošice
11:00
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradŽBK RožňavaAréna PopradPoprad
11:00
ŽL Staršie žiačky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBAM PopradZŠ SNP 3Ivanka pri Dunaji
12:45
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.Trnava
14:00
ŽL Staršie žiačky
Piešťanské ČajočkyŠBK Handlová (MS)Diplomat arénaPiešťany
14:30
1.Liga muži
KB Slávia TU KošiceBK Slávia Žilina BŠH TU B.NěmcovejKošice
16:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaYOUNG ANGELS KošiceŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
1.Liga muži
BK ŠKP Štart BratislavaPU Prešov Iskra Svit B
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaMŠK Iskra Petržalka
1.Liga muži
BKM SPU NitraIMC Slovakia P. Bystrica
1.Liga muži
BK Dolný KubínŠBK Junior-Patrioti Levice
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceKB Košice
DL Kadeti
Inter BratislavaBKM Iskra Svit
DL Kadeti
MBK Liptovský MikulášMBA Prievidza
DL Kadeti
ABOVIA 96 KošiceMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
Diawin KošiceMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
TYDAM UPJŠ KošiceŠKP BBC Banská Bystrica
DL Kadeti
1 BK MichalovceBSC Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínCBK Munibuseuropa Košice
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovTYDAM UPJŠ Košice
ŽL Staršie žiačky
CBK Minibuseuropa KošiceBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaŠŠK Basket Stará Ľubovňa
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráŽBK Rožňava (MS)

4.3.2020 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceMBK Baník HandlováŠHLevice
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBC PrievidzaMŠH Športová 1Komárno
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK Slávia ŽilinaIskra Aréna (ŠH)Svit
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecInter BratislavaŠH ARENALučenec

5.3.2020 | štvrtok
16:30
DL Juniori
BSC BratislavaMBA PrievidzaŠH DomkárskaBratislava

6.3.2020 | piatok
19:00
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráŽBK RožňavaŠH Stará TuráStará Turá

7.3.2020 | sobota
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokŠBK ŠamorínŠH KoniareňRužomberok
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVIskra SvitŠH SNVSpišská Nová Ves
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováBKM LučenecŠHHandlová
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaPATRIOTI LeviceŠH Rosinská cestaŽilina
18:00
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaBC PrievidzaEurovia aréna PasienkyBratislava
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyYOUNG ANGELS KošiceDiplomat arénaPiešťany
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaDubček BratislavaŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
DL Juniori
BK MŠK KežmarokBSC Bratislava
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVBKM SPU Nitra
DL Juniori
MBA PrievidzaMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Juniori
IMC Slovakia P.BystricaInter Bratislava
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďMBK Victoria Žilina
ŽL Starší žiaci
1 BK HumennéMBK Karlovka Bratislava
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceBKM Iskra Svit
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceBK Junior Komárno
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaŠKP BBC Banská Bystrica
ŽL Starší žiaci
IMC Slovakia P.BystricaTJ Družba Piešťany (MS)
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaDiawin Košice
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVBSC Bratislava
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadetky
BAM PopradYoung Angels U17 Košice
DL Kadetky
TYDAM UPJŠ KošiceMBK Ružomberok
DL Kadetky
ŽBK RožňavaBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesCBK Minibuseuropa Košice
DL Kadetky
MBK Stará TuráŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ Zvolen
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceBK Lokomotíva Sereď

8.3.2020 | nedeľa
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVŠBK Junior Levice
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaBKM SPU Nitra
DL Juniori
BKM Iskra SvitBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďŠKP BBC Banská Bystrica
ŽL Starší žiaci
1 BK HumennéBasketbalový klub Pezinok
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceDiawin Košice
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaMBK Victoria Žilina
ŽL Starší žiaci
IMC Slovakia P.BystricaŠBK Handlová
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaBKM Iskra Svit
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVBK Junior Komárno
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ Zvolen
DL Kadetky
BAM PopradCBK Minibuseuropa Košice
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
MBK Stará TuráBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesYoung Angels U17 Košice
DL Kadetky
BKM BardejovMBK Ružomberok
DL Kadetky
ŽBK RožňavaBK Lokomotíva Sereď

11.3.2020 | streda
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyŠBK ŠamorínDiplomat arénaPiešťany

14.3.2020 | sobota
15:00
ŽL Staršie žiačky
Piešťanské ČajočkyTYDAM UPJŠ Košice (MS)Diplomat arénaPiešťany
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoInter BratislavaMŠH Športová 1Komárno
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK Slávia ŽilinaŠH ARENALučenec
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaMBK Baník HandlováNiké arénaPrievidza
18:00
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceBK 04 AC LB SNVŠHLevice
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyMBK RužomberokDiplomat arénaPiešťany
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVInter Bratislava
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaŠBK Junior Levice
DL Kadeti
BSC BratislavaABOVIA 96 Košice
DL Kadeti
MBA PrievidzaDiawin Košice
DL Kadeti
KB KošiceMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
BKM Iskra SvitBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadeti
ŠBK Handlová1 BK Michalovce
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomMBK Liptovský Mikuláš
Extraliga ženy
Dubček BratislavaYOUNG ANGELS Košice
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)BAM Poprad
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceMBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)BK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovYOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBKM Žilina-Budatín
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaBK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaBK Slovan Bratislava (J)
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceCBK Minibuseuropa Košice
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
ŠBK Handlová (MS)ŽBK Rožňava (MS)
ŽL Staršie žiačky
ŠŠK Basket Stará ĽubovňaBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBK Slovan Bratislava
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráŠKBD Spišská Nová Ves

15.3.2020 | nedeľa
9:00
ŽL Staršie žiačky
Piešťanské ČajočkyŠKBD Spišská Nová VesDiplomat arénaPiešťany
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaŠBK ŠamorínŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaŠBK Junior-Patrioti Levice
1.Liga muži
MŠK BK Žiar nad HronomBKM SPU Nitra
1.Liga muži
PU Prešov Iskra Svit BMŠK Iskra Petržalka
1.Liga muži
IMC Slovakia P. BystricaŠKP BBC Banská Bystrica
1.Liga muži
BK Dolný KubínBK ŠKP Štart Bratislava
1.Liga muži
BK Slávia Žilina BAcademic ŽU Žilina
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaABOVIA 96 Košice
DL Kadeti
ŠBK HandlováDiawin Košice
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská BystricaMBK Liptovský Mikuláš
DL Kadeti
KB KošiceInter Bratislava
DL Kadeti
BKM Iskra SvitŠBK Junior Levice
DL Kadeti
BSC BratislavaTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadeti
MBA Prievidza1 BK Michalovce
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBAM Poprad
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaMBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaBK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)BKM Žilina-Budatín
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceBK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)BK Slovan Bratislava (J)
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráTYDAM UPJŠ Košice (MS)
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Klokani Ivanka pri Dunaji

17.3.2020 | utorok
18:00
DL Kadetky
CBK Minibuseuropa KošiceYoung Angels U17 KošiceZŠ JuhoslovanskáKošice

18.3.2020 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitMBK Rieker COM-therm KomárnoIskra Aréna (ŠH)Svit
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaBC PrievidzaŠH Rosinská cestaŽilina
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK 04 AC LB SNVŠH ARENALučenec
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováInter BratislavaŠHHandlová

21.3.2020 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoMBK Baník HandlováMŠH Športová 1Komárno
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK 04 AC LB SNVNiké arénaPrievidza
18:00
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaBK Slávia ŽilinaEurovia aréna PasienkyBratislava
18:00
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceIskra SvitŠHLevice
DL Juniori
BKM SPU NitraŠBK Junior Levice
DL Juniori
Inter BratislavaMBK Victoria Žilina
DL Juniori
MBA PrievidzaBK MŠK Kežmarok
DL Juniori
IMC Slovakia P.BystricaBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
MŠK BK Žiar nad HronomBKM Iskra Svit
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoIMC Slovakia P.Bystrica
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra SvitBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka BratislavaBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
Basketbalový klub PezinokRIM Basket Košice
ŽL Starší žiaci
Diawin KošiceInter Bratislava
ŽL Starší žiaci
ŠBK Handlová1 BK Humenné
ŽL Starší žiaci
ŠKP BBC Banská BystricaMBA Prievidza
DL Kadetky
TYDAM UPJŠ KošiceBKM Bardejov
DL Kadetky
MBK Stará TuráBKM Junior UKF Nitra
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesBAM Poprad
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceŽBK Rožňava

22.3.2020 | nedeľa
1.Liga muži
BK Dolný KubínPU Prešov Iskra Svit B
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaKB Slávia TU Košice
1.Liga muži
MŠK BK Žiar nad HronomIMC Slovakia P. Bystrica
1.Liga muži
ŠBK Junior-Patrioti LeviceMŠK Iskra Petržalka
1.Liga muži
BK Slávia Žilina BBKM SPU Nitra
1.Liga muži
BK ŠKP Štart BratislavaBK Slovenský Orol Levoča
DL Juniori
MBA PrievidzaBKM Iskra Svit
DL Juniori
Inter BratislavaBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
MŠK BK Žiar nad HronomBK MŠK Kežmarok
DL Juniori
IMC Slovakia P.BystricaMBK Victoria Žilina
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaIMC Slovakia P.Bystrica
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra SvitInter Bratislava
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka BratislavaRIM Basket Košice
ŽL Starší žiaci
ŠKP BBC Banská BystricaŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
Diawin KošiceBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
Basketbalový klub PezinokBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
TJ Družba Piešťany (MS)1 BK Humenné
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraMBK Stará Turá
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ Zvolen
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaBK Lokomotíva Sereď
DL Kadetky
ŽBK RožňavaYoung Angels U16 Košice
DL Kadetky
BAM PopradŠKBD Spišská Nová Ves
DL Kadetky
BKM BardejovTYDAM UPJŠ Košice

24.3.2020 | utorok
16:00
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceCBK Minibuseuropa KošiceŠH Loko, ČermeľskáKošice

25.3.2020 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceMBK Rieker COM-therm KomárnoMŠH Športová 1Komárno
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVInter BratislavaŠH SNVSpišská Nová Ves
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBKM LučenecIskra Aréna (ŠH)Svit
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaMBK Baník HandlováŠH Rosinská cestaŽilina

28.3.2020 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK Slávia ŽilinaMŠH Športová 1Komárno
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaIskra SvitNiké arénaPrievidza
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováBK 04 AC LB SNVŠHHandlová
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecPATRIOTI LeviceŠH ARENALučenec
DL Kadeti
MBK Liptovský MikulášBSC Bratislava
DL Kadeti
TYDAM UPJŠ KošiceMBA Prievidza
DL Kadeti
1 BK MichalovceŠKP BBC Banská Bystrica
DL Kadeti
ABOVIA 96 KošiceŠBK Handlová
DL Kadeti
Diawin KošiceMŠK BK Žiar nad Hronom
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaCBK Munibuseuropa Košice
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradYOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)BK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)TYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínBK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)ŽBK Rožňava
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
BK Klokani Ivanka pri DunajiCBK Minibuseuropa Košice
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaCBK Minibuseuropa Košice
ŽL Staršie žiačky
TYDAM UPJŠ Košice (MS)ŽBK Rožňava (MS)
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaŠŠK Basket Stará Ľubovňa
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráPiešťanské Čajočky
ŽL Staršie žiačky
BK Klokani Ivanka pri DunajiYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesŠBK Handlová (MS)

29.3.2020 | nedeľa
1.Liga muži
IMC Slovakia P. BystricaBK Slávia Žilina B
1.Liga muži
MŠK Iskra PetržalkaBK ŠKP Štart Bratislava
1.Liga muži
MŠK BK Žiar nad HronomŠKP BBC Banská Bystrica
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaKB Slávia TU Košice
1.Liga muži
PU Prešov Iskra Svit BŠBK Junior-Patrioti Levice
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaBK Dolný Kubín
DL Kadeti
TYDAM UPJŠ KošiceŠBK Handlová
DL Kadeti
1 BK MichalovceMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
MBK Liptovský MikulášMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
ABOVIA 96 KošiceMBA Prievidza
DL Kadeti
Diawin KošiceŠKP BBC Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)CBK Munibuseuropa Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)ŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínYOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráTYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradBK EILAT PU Prešov
ŽL Staršie žiačky
ŽBK Rožňava (MS)ŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaŠŠK Basket Stará Ľubovňa
ŽL Staršie žiačky
TYDAM UPJŠ Košice (MS)ŠBK Handlová (MS)

4.4.2020 | sobota
DL Juniori
BKM Iskra SvitBK MŠK Kežmarok
DL Juniori
Inter BratislavaBKM SPU Nitra
DL Juniori
MŠK BK Žiar nad HronomBSC Bratislava
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
IMC Slovakia P.BystricaŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
1 BK HumennéBK Junior Komárno
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVTJ Družba Piešťany (MS)
ŽL Starší žiaci
IMC Slovakia P.BystricaMBK Karlovka Bratislava
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceŠBK Handlová
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenYoung Angels U17 Košice
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesBKM Junior UKF Nitra
DL Kadetky
ŽBK RožňavaTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaCBK Minibuseuropa Košice
DL Kadetky
BAM PopradMBK Stará Turá
DL Kadetky
MBK RužomberokBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceBKM Bardejov

5.4.2020 | nedeľa
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaAcademic ŽU Žilina
1.Liga muži
BK Slávia Žilina BMŠK BK Žiar nad Hronom
1.Liga muži
KB Slávia TU KošiceBKM SPU Nitra
DL Juniori
MBA PrievidzaBSC Bratislava
DL Juniori
IMC Slovakia P.BystricaBKM SPU Nitra
DL Juniori
Inter BratislavaŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
1 BK HumennéBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceTJ Družba Piešťany (MS)
ŽL Starší žiaci
IMC Slovakia P.BystricaBasketbalový klub Pezinok
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVŠBK Handlová
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaYoung Angels U17 Košice
DL Kadetky
BAM PopradBKM Junior UKF Nitra
DL Kadetky
ŽBK RožňavaBKM Bardejov
DL Kadetky
MBK RužomberokBK Lokomotíva Sereď
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenCBK Minibuseuropa Košice
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesMBK Stará Turá
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceTYDAM UPJŠ Košice

18.4.2020 | sobota
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomABOVIA 96 Košice
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaDiawin Košice
DL Kadeti
KB KošiceŠBK Junior Levice
DL Kadeti
BKM Iskra SvitInter Bratislava
DL Kadeti
MBA PrievidzaMBK Liptovský Mikuláš
DL Kadeti
BSC Bratislava1 BK Michalovce
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská BystricaTYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)MBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)BK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceBK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínBAM Poprad
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovBK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
ŽL Staršie žiačky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
TYDAM UPJŠ Košice (MS)ŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
ŽBK Rožňava (MS)MBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
CBK Minibuseuropa KošiceŠŠK Basket Stará Ľubovňa
ŽL Staršie žiačky
ŠBK Handlová (MS)Piešťanské Čajočky

19.4.2020 | nedeľa
1.Liga muži
IMC Slovakia P. BystricaKB Slávia TU Košice
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaPU Prešov Iskra Svit B
1.Liga muži
BK ŠKP Štart BratislavaŠBK Junior-Patrioti Levice
1.Liga muži
BK Slávia Žilina BŠKP BBC Banská Bystrica
1.Liga muži
BKM SPU NitraAcademic ŽU Žilina
1.Liga muži
BK Dolný KubínMŠK Iskra Petržalka
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVŠBK Junior Levice
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaInter Bratislava
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadeti
MBK Karlovka Bratislava1 BK Michalovce
DL Kadeti
ŠBK HandlováMBK Liptovský Mikuláš
DL Kadeti
KB KošiceBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
BKM Iskra SvitMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská BystricaABOVIA 96 Košice
DL Kadeti
BSC BratislavaDiawin Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovMBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaBK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)BK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
CBK Minibuseuropa KošiceBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
ŠBK Handlová (MS)MBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
ŠŠK Basket Stará ĽubovňaYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
ŽBK Rožňava (MS)Piešťanské Čajočky

25.4.2020 | sobota
DL Juniori
Inter BratislavaIMC Slovakia P.Bystrica
DL Juniori
BKM SPU NitraMBK Victoria Žilina
DL Juniori
BSC BratislavaBKM Iskra Svit
DL Juniori
MŠK BK Žiar nad HronomMBA Prievidza
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
ŠKP BBC Banská BystricaBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
Diawin KošiceŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
Basketbalový klub Pezinok1 BK Humenné
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaRIM Basket Košice
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaInter Bratislava
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra SvitMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
ŠBK HandlováIMC Slovakia P.Bystrica
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoBK 04 AC LB SNV
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadetky
MBK Stará TuráYoung Angels U17 Košice
DL Kadetky
BKM BardejovBK Lokomotíva Sereď
DL Kadetky
BAM PopradŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ Zvolen
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraCBK Minibuseuropa Košice
DL Kadetky
ŽBK RožňavaMBK Ružomberok
DL Kadetky
TYDAM UPJŠ KošiceBK Slovan Bratislava

26.4.2020 | nedeľa
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaBKM SPU Nitra
1.Liga muži
KB Slávia TU KošiceMŠK BK Žiar nad Hronom
1.Liga muži
ŠBK Junior-Patrioti LeviceBK Dolný Kubín
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaIMC Slovakia P. Bystrica
1.Liga muži
PU Prešov Iskra Svit BBK ŠKP Štart Bratislava
1.Liga muži
MŠK Iskra PetržalkaBK Slovenský Orol Levoča
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceMBK Victoria Žilina
DL Juniori
BKM SPU NitraBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
BSC BratislavaBK MŠK Kežmarok
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra SvitŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka Bratislava1 BK Humenné
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoRIM Basket Košice
ŽL Starší žiaci
ŠKP BBC Banská BystricaInter Bratislava
ŽL Starší žiaci
Diawin KošiceMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
TJ Družba Piešťany (MS)IMC Slovakia P.Bystrica
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaBK 04 AC LB SNV
DL Kadetky
BAM PopradBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraYoung Angels U17 Košice
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceMBK Ružomberok
DL Kadetky
BKM BardejovBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ Zvolen
DL Kadetky
MBK Stará TuráCBK Minibuseuropa Košice
DL Kadetky
TYDAM UPJŠ KošiceBK Lokomotíva Sereď

2.5.2020 | sobota
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
ABOVIA 96 KošiceMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
Diawin KošiceŠBK Handlová
DL Kadeti
MBK Liptovský MikulᚊKP BBC Banská Bystrica
DL Kadeti
Inter BratislavaKB Košice
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBKM Iskra Svit
DL Kadeti
TYDAM UPJŠ KošiceBSC Bratislava
DL Kadeti
1 BK MichalovceMBA Prievidza
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBKM Žilina-Budatín
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaYOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)TYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)BK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)BAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaCBK Minibuseuropa Košice
ŽL Staršie žiačky
ŠŠK Basket Stará ĽubovňaBK Slovan Bratislava
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradBK Klokani Ivanka pri Dunaji

3.5.2020 | nedeľa
1.Liga muži
MŠK BK Žiar nad HronomAcademic ŽU Žilina
1.Liga muži
BK Slávia Žilina BKB Slávia TU Košice
1.Liga muži
IMC Slovakia P. BystricaBKM SPU Nitra
DL Kadeti
Inter BratislavaBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
ABOVIA 96 KošiceBSC Bratislava
DL Kadeti
Diawin KošiceMBA Prievidza
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaKB Košice
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouBKM Iskra Svit
DL Kadeti
TYDAM UPJŠ KošiceMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
1 BK MichalovceŠBK Handlová
DL Kadeti
MBK Liptovský MikulášMŠK BK Žiar nad Hronom
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)ŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)YOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)BKM Žilina-Budatín
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaTYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaBK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaCBK Minibuseuropa Košice
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradBK Slovan Bratislava
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
ŠŠK Basket Stará ĽubovňaBK Klokani Ivanka pri Dunaji

9.5.2020 | sobota
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaIMC Slovakia P.Bystrica
DL Juniori
BKM Iskra SvitMBA Prievidza
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVInter Bratislava
DL Juniori
BK MŠK KežmarokMŠK BK Žiar nad Hronom
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaMBK Victoria Žilina
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaBKM Iskra Svit
ŽL Starší žiaci
IMC Slovakia P.BystricaBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceMBK Karlovka Bratislava
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceŠKP BBC Banská Bystrica
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďDiawin Košice
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVBasketbalový klub Pezinok
ŽL Starší žiaci
1 BK HumennéTJ Družba Piešťany (MS)
DL Kadetky
CBK Minibuseuropa KošiceBAM Poprad
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenBKM Junior UKF Nitra
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaYoung Angels U16 Košice
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaMBK Stará Turá
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceŠKBD Spišská Nová Ves
DL Kadetky
MBK RužomberokBKM Bardejov
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďŽBK Rožňava

10.5.2020 | nedeľa
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVIMC Slovakia P.Bystrica
DL Juniori
BK MŠK KežmarokMBA Prievidza
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaInter Bratislava
DL Juniori
BKM Iskra SvitMŠK BK Žiar nad Hronom
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceMBK Victoria Žilina
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďBKM Iskra Svit
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVMBK Karlovka Bratislava
ŽL Starší žiaci
IMC Slovakia P.BystricaBK Junior Komárno
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaŠKP BBC Banská Bystrica
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaDiawin Košice
ŽL Starší žiaci
1 BK HumennéŠBK Handlová
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceBasketbalový klub Pezinok
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaBKM Junior UKF Nitra
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceBAM Poprad
DL Kadetky
MBK RužomberokTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaŽBK Rožňava
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenMBK Stará Turá
DL Kadetky
CBK Minibuseuropa KošiceŠKBD Spišská Nová Ves
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďYoung Angels U16 Košice

16.5.2020 | sobota
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínBK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)BK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)ŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)MBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradBK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceCBK Munibuseuropa Košice
ŽL Staršie žiačky
CBK Minibuseuropa KošiceYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaBK Klokani Ivanka pri Dunaji
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradŠŠK Basket Stará Ľubovňa

17.5.2020 | nedeľa
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaIMC Slovakia P. Bystrica
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaBK Slávia Žilina B
1.Liga muži
BKM SPU NitraMŠK BK Žiar nad Hronom
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradBK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovBK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínBK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)CBK Munibuseuropa Košice

31.5.2020 | nedeľa
9:00
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská BystricaŠBK HandlováŠH OA TajovskéhoBanská Bystrica
10:00
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVTYDAM UPJŠ KošiceŠH SNVSpišská Nová Ves
10:30
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínMBK Stará TuráZŠ BudatínŽilina
12:00
DL Kadeti
BSC BratislavaMBK Liptovský MikulᚊH DomkárskaBratislava
14:30
DL Kadeti
BKM Iskra SvitTYDAM UPJŠ KošiceIskra Aréna (ŠH)Svit
15:30
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaMBK Liptovský MikulášZŠ Majerníkova 62Bratislava
16:00
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomŠBK HandlováŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
17:30
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradMBK Stará TuráAréna PopradPoprad
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)TYDAM UPJŠ Košice
DL Kadetky
BKM BardejovŽBK Rožňava
DL Kadetky
TYDAM UPJŠ KošiceŽBK Rožňava