Program basketbalových zápasov.

Nasledujúce zápasyOblastné súťažeProgram live zápasovProgram TV zápasov


Program nasledujúcich zápasov

všetky kategórie

4.4.2020 | sobota
DL Juniori
BKM Iskra SvitBK MŠK Kežmarok
DL Juniori
Inter BratislavaBKM SPU Nitra
DL Juniori
MŠK BK Žiar nad HronomBSC Bratislava
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
IMC Slovakia P.BystricaŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
1 BK HumennéBK Junior Komárno
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVTJ Družba Piešťany (MS)
ŽL Starší žiaci
IMC Slovakia P.BystricaMBK Karlovka Bratislava
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceŠBK Handlová
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaCBK Minibuseuropa Košice
DL Kadetky
BAM PopradMBK Stará Turá
DL Kadetky
MBK RužomberokBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceBKM Bardejov
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenYoung Angels U17 Košice
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesBKM Junior UKF Nitra
DL Kadetky
ŽBK RožňavaTYDAM UPJŠ Košice

5.4.2020 | nedeľa
1.Liga muži
KB Slávia TU KošiceBKM SPU Nitra
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaAcademic ŽU Žilina
1.Liga muži
BK Slávia Žilina BMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Juniori
MBA PrievidzaBSC Bratislava
DL Juniori
IMC Slovakia P.BystricaBKM SPU Nitra
DL Juniori
Inter BratislavaŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
1 BK HumennéBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceTJ Družba Piešťany (MS)
ŽL Starší žiaci
IMC Slovakia P.BystricaBasketbalový klub Pezinok
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVŠBK Handlová
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenCBK Minibuseuropa Košice
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesMBK Stará Turá
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaYoung Angels U17 Košice
DL Kadetky
BAM PopradBKM Junior UKF Nitra
DL Kadetky
MBK RužomberokBK Lokomotíva Sereď
DL Kadetky
ŽBK RožňavaBKM Bardejov

18.4.2020 | sobota
DL Kadeti
MBA PrievidzaMBK Liptovský Mikuláš
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomABOVIA 96 Košice
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaDiawin Košice
DL Kadeti
KB KošiceŠBK Junior Levice
DL Kadeti
BKM Iskra SvitInter Bratislava
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská BystricaTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadeti
BSC Bratislava1 BK Michalovce
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaMBK AŠK Slávia Trnava
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínBAM Poprad
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovBK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)MBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)BK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceBK ŠK UMB Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
ŠBK Handlová (MS)Piešťanské Čajočky
ŽL Staršie žiačky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
TYDAM UPJŠ Košice (MS)ŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
ŽBK Rožňava (MS)MBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
CBK Minibuseuropa KošiceŠŠK Basket Stará Ľubovňa

19.4.2020 | nedeľa
1.Liga muži
BK Slávia Žilina BŠKP BBC Banská Bystrica
1.Liga muži
BKM SPU NitraAcademic ŽU Žilina
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaPU Prešov Iskra Svit B
1.Liga muži
BK ŠKP Štart BratislavaŠBK Junior-Patrioti Levice
1.Liga muži
IMC Slovakia P. BystricaKB Slávia TU Košice
1.Liga muži
BK Dolný KubínMŠK Iskra Petržalka
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadeti
MBK Karlovka Bratislava1 BK Michalovce
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVŠBK Junior Levice
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaInter Bratislava
DL Kadeti
ŠBK HandlováMBK Liptovský Mikuláš
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská BystricaABOVIA 96 Košice
DL Kadeti
BSC BratislavaDiawin Košice
DL Kadeti
KB KošiceBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
BKM Iskra SvitMBK AŠK Slávia Trnava
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)BK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovMBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaBK ŠK UMB Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
ŽBK Rožňava (MS)Piešťanské Čajočky
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
CBK Minibuseuropa KošiceBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
ŠBK Handlová (MS)MBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceŠŠK Basket Stará Ľubovňa

24.4.2020 | piatok
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceMBK Ružomberok

25.4.2020 | sobota
DL Juniori
BKM Iskra SvitBSC Bratislava
DL Juniori
Inter BratislavaIMC Slovakia P.Bystrica
DL Juniori
BKM SPU NitraMBK Victoria Žilina
DL Juniori
MŠK BK Žiar nad HronomMBA Prievidza
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaRIM Basket Košice
ŽL Starší žiaci
ŠKP BBC Banská BystricaBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
Diawin KošiceŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
Basketbalový klub Pezinok1 BK Humenné
ŽL Starší žiaci
ŠBK HandlováIMC Slovakia P.Bystrica
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaInter Bratislava
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra SvitMBA Prievidza
DL Kadetky
BAM PopradŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ Zvolen
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraCBK Minibuseuropa Košice
DL Kadetky
ŽBK RožňavaMBK Ružomberok
DL Kadetky
TYDAM UPJŠ KošiceBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadetky
MBK Stará TuráYoung Angels U17 Košice
DL Kadetky
BKM BardejovBK Lokomotíva Sereď

26.4.2020 | nedeľa
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaIMC Slovakia P. Bystrica
1.Liga muži
ŠBK Junior-Patrioti LeviceBK Dolný Kubín
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaBKM SPU Nitra
1.Liga muži
KB Slávia TU KošiceMŠK BK Žiar nad Hronom
1.Liga muži
PU Prešov Iskra Svit BBK ŠKP Štart Bratislava
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceMBK Victoria Žilina
DL Juniori
BKM SPU NitraBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
BK MŠK KežmarokBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka Bratislava1 BK Humenné
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoRIM Basket Košice
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra SvitŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
TJ Družba Piešťany (MS)IMC Slovakia P.Bystrica
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
ŠKP BBC Banská BystricaInter Bratislava
ŽL Starší žiaci
Diawin KošiceMBA Prievidza
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ Zvolen
DL Kadetky
MBK Stará TuráCBK Minibuseuropa Košice
DL Kadetky
TYDAM UPJŠ KošiceBK Lokomotíva Sereď
DL Kadetky
BAM PopradBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraYoung Angels U17 Košice
DL Kadetky
BKM BardejovBK Slovan Bratislava

2.5.2020 | sobota
DL Kadeti
ABOVIA 96 KošiceMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
Diawin KošiceŠBK Handlová
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
MBK Liptovský MikulᚊKP BBC Banská Bystrica
DL Kadeti
TYDAM UPJŠ KošiceBSC Bratislava
DL Kadeti
1 BK MichalovceMBA Prievidza
DL Kadeti
Inter BratislavaKB Košice
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBKM Iskra Svit
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)TYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)BK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)BAM Poprad
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaYOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBKM Žilina-Budatín
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaCBK Minibuseuropa Košice
ŽL Staršie žiačky
ŠŠK Basket Stará ĽubovňaBK Slovan Bratislava
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradBK Klokani Ivanka pri Dunaji

3.5.2020 | nedeľa
1.Liga muži
BK Slávia Žilina BKB Slávia TU Košice
1.Liga muži
IMC Slovakia P. BystricaBKM SPU Nitra
1.Liga muži
MŠK BK Žiar nad HronomAcademic ŽU Žilina
DL Kadeti
Inter BratislavaBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
ABOVIA 96 KošiceBSC Bratislava
DL Kadeti
Diawin KošiceMBA Prievidza
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouBKM Iskra Svit
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaKB Košice
DL Kadeti
TYDAM UPJŠ KošiceMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
1 BK MichalovceŠBK Handlová
DL Kadeti
MBK Liptovský MikulášMŠK BK Žiar nad Hronom
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaBK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBAM Poprad
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaTYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)ŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)YOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)BKM Žilina-Budatín
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaCBK Minibuseuropa Košice
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradBK Slovan Bratislava
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
ŠŠK Basket Stará ĽubovňaBK Klokani Ivanka pri Dunaji

9.5.2020 | sobota
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaIMC Slovakia P.Bystrica
DL Juniori
BKM Iskra SvitMBA Prievidza
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVInter Bratislava
DL Juniori
BK MŠK KežmarokMŠK BK Žiar nad Hronom
ŽL Starší žiaci
IMC Slovakia P.BystricaBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceMBK Karlovka Bratislava
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaMBK Victoria Žilina
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaBKM Iskra Svit
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďDiawin Košice
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVBasketbalový klub Pezinok
ŽL Starší žiaci
1 BK HumennéTJ Družba Piešťany (MS)
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceŠKP BBC Banská Bystrica
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaMBK Stará Turá
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceŠKBD Spišská Nová Ves
DL Kadetky
MBK RužomberokBKM Bardejov
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďŽBK Rožňava
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenBKM Junior UKF Nitra
DL Kadetky
CBK Minibuseuropa KošiceBAM Poprad
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaYoung Angels U16 Košice

10.5.2020 | nedeľa
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVIMC Slovakia P.Bystrica
DL Juniori
BK MŠK KežmarokMBA Prievidza
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaInter Bratislava
DL Juniori
BKM Iskra SvitMŠK BK Žiar nad Hronom
ŽL Starší žiaci
IMC Slovakia P.BystricaBK Junior Komárno
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVMBK Karlovka Bratislava
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaŠKP BBC Banská Bystrica
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaDiawin Košice
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceBasketbalový klub Pezinok
ŽL Starší žiaci
1 BK HumennéŠBK Handlová
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceMBK Victoria Žilina
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďBKM Iskra Svit
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenMBK Stará Turá
DL Kadetky
CBK Minibuseuropa KošiceŠKBD Spišská Nová Ves
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďYoung Angels U16 Košice
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceBAM Poprad
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaBKM Junior UKF Nitra
DL Kadetky
MBK RužomberokTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaŽBK Rožňava

16.5.2020 | sobota
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)MBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradBK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceCBK Munibuseuropa Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínBK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)BK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)ŽBK Rožňava
ŽL Staršie žiačky
CBK Minibuseuropa KošiceYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradŠŠK Basket Stará Ľubovňa
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaBK Klokani Ivanka pri Dunaji

17.5.2020 | nedeľa
1.Liga muži
BKM SPU NitraMŠK BK Žiar nad Hronom
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaIMC Slovakia P. Bystrica
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaBK Slávia Žilina B
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínBK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)CBK Munibuseuropa Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradBK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovBK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceŽBK Rožňava

31.5.2020 | nedeľa
DL Kadeti
MBK Liptovský MikulᚊBK Handlová
ŽL Starší žiaci
Basketbalový klub PezinokIMC Slovakia P.Bystrica
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka BratislavaIMC Slovakia P.Bystrica
ŽL Starší žiaci
1 BK HumennéMBK Karlovka Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradMBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)TYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínMBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovŠKBD Spišská Nová Ves (J)
DL Kadetky
BKM BardejovŽBK Rožňava
DL Kadetky
MBK Stará TuráŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ Zvolen
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ Zvolen
DL Kadetky
TYDAM UPJŠ KošiceŽBK Rožňava
ŽL Staršie žiačky
Piešťanské ČajočkyŠBK Handlová (MS)
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráŠBK Handlová (MS)