Program basketbalových zápasov.

Nasledujúce zápasyOblastné súťažeProgram live zápasovProgram TV zápasov


Program nasledujúcich zápasov

všetky kategórie

21.10.2020 | streda
17:30
Extraliga ženy
BAM PopradŠKBD Spišská Nová Ves 23Aréna PopradPoprad
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováBKM LučenecŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaInter BratislavaNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitPatrioti LeviceIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaPiešťanské ČajkyŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV

22.10.2020 | štvrtok
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK Slovan Bratislava 23ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica J

24.10.2020 | sobota
14:00
Extraliga ženy
ŠKBD Spišská Nová Ves 23ŠBK ŠamorínŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
15:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokYOUNG ANGELS KošiceŠH KoniareňRužomberok
LIVE
17:00
Extraliga ženy
BK ŠK UMB Banská BystricaBK ŠKP 08 Banská BystricaFakulta UMB, TajovskéhoBanská Bystrica
LIVE
18:00
Extraliga muži - SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIInter BratislavaŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBKM LučenecIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaPatrioti LeviceNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyBAM PopradDiplomat arénaPiešťany
LIVE
DL Juniori
BBK Bánovce nad BebravouMBK AŠK Slávia Trnava
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceBSC Bratislava
DL Juniori
Diawin KošiceBK MŠK Kežmarok
DL Juniori
BKM SPU NitraMBK Karlovka Bratislava
DL Juniori
Inter BratislavaIMC Slovakia Považská Bystrica
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
MBA PrievidzaBKM Iskra Svit
ŽL Starší žiaci
BBK Bánovce nad BebravouBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka Bratislava (MS)BK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceBARDEJOVSKÍ RYTIERI (MS)
ŽL Starší žiaci
BKM SPU NitraŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoMBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Starší žiaci
BA ČaňaBKM Iskra Svit
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaMBK Liptovský Mikuláš (MS)
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
CBK Minibuseuropa KošiceBKM Junior UKF Nitra 23
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
MBK Stará Turá JTYDAM UPJŠ Košice - PU EILAT Prešov
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
Dubček BratislavaZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice JBK Lokomotíva Sereď 23
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK AŠK Slávia TrnavaBAM Poprad J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK Slovan Bratislava 23ŽBK Rožňava J
ŽL Staršie žiačky
Piešťanské ČajočkyŠBK Šamorín
ŽL Staršie žiačky
BK AS TrenčínMBK Ružomberok
ŽL Staršie žiačky
BKM BardejovYOUNG ANGELS U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesŽBK Rožňava
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaBK Slovan Bratislava
ŽL Staršie žiačky
BKM Žilina (MS)BK ŠKP 08 Banská Bystrica (MS)
ŽL Staršie žiačky
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa (MS)BA Čaňa

25.10.2020 | nedeľa
1.Liga muži
BK Domov TopoľčanyBC Komárno
1.Liga muži
BKM SPU NitraŠBK Junior - Patrioti Levice
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaŠKP BBC Banská Bystrica
1.Liga muži
MŠK Iskra PetržalkaIMC Slovakia Považská Bystrica
1.Liga muži
MŠK MBK Žiar nad HronomAcademic ŽU Žilina
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceMBK Karlovka Bratislava
DL Juniori
BBK Bánovce nad BebravouIMC Slovakia Považská Bystrica
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceBK MŠK Kežmarok
DL Juniori
MBA PrievidzaMBK VICTORIA Žilina
DL Juniori
BKM SPU NitraBSC Bratislava
DL Juniori
Inter BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
DL Juniori
Diawin KošiceBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
BKM Iskra SvitMŠK BK Žiar nad Hronom
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
BA ČaňaBARDEJOVSKÍ RYTIERI (MS)
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaMBK VICTORIA Žilina
ŽL Starší žiaci
BBK Bánovce nad BebravouInter Bratislava
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka Bratislava (MS)MBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceBKM Iskra Svit
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
CBK Minibuseuropa KošiceBK Lokomotíva Sereď 23
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
MBK Stará Turá JBAM Poprad J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
Dubček BratislavaŽBK Rožňava J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice JBKM Junior UKF Nitra 23
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK AŠK Slávia TrnavaTYDAM UPJŠ Košice-PU EILAT Prešov
ŽL Staršie žiačky
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa (MS)YOUNG ANGELS U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
Piešťanské ČajočkyBK Slovan Bratislava
ŽL Staršie žiačky
BK AS TrenčínBK ŠKP 08 Banská Bystrica (MS)
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradŽBK Rožňava
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaŠBK Šamorín
ŽL Staršie žiačky
BKM Žilina (MS)MBK Ružomberok
ŽL Staršie žiačky
BKM BardejovBA Čaňa

28.10.2020 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBC PrievidzaŠH ARENALučenec
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováSPIŠSKÍ RYTIERIŠHHandlová
18:00
Extraliga muži - SBL
Patrioti LeviceInter BratislavaŠHLevice

30.10.2020 | piatok
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaBK AS Trenčín

31.10.2020 | sobota
15:00
DL Kadetky
Piešťanské ČajočkyŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenDiplomat arénaPiešťany
17:00
Extraliga ženy
BK ŠK UMB Banská BystricaMBK RužomberokFakulta UMB, TajovskéhoBanská Bystrica
18:00
Extraliga muži - SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIPatrioti LeviceŠH SNVSpišská Nová Ves
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitMBK Baník HandlováIskra Aréna (ŠH)Svit
18:00
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaBKM LučenecEurovia aréna PasienkyBratislava
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaBAM PopradŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
18:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínPiešťanské ČajkyŠC Samaria, VeternáŠamorín
DL Kadeti
TJ Družba PiešťanyŠBK Handlová
DL Kadeti
Inter BratislavaBK Junior Komárno
DL Kadeti
BK Lokomotíva Sereď ABK Pezinok
DL Kadeti
1 BK MichalovceBKM Iskra Svit B
DL Kadeti
MBK VICTORIA ŽilinaRIM Basket Košice
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaMBA Prievidza
DL Kadeti
BSC BratislavaŠBK Junior Levice
DL Kadeti
BK Lokomotíva Sereď BMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
TYDAM UPJŠ KošiceBKM Iskra Svit A
DL Kadeti
IMC Slovakia Považská BystricaDiawin Košice
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceŠKBD Spišská Nová Ves 23
DL Kadetky
BAM PopradYOUNG ANGELS U16 Košice
DL Kadetky
ŽBK RožňavaCBK Minibuseuropa U16 Košice
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaBK Lokomotíva Sereď
DL Kadetky
MBK Stará TuráBK Klokani Ivanka pri Dunaji
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesYOUNG ANGELS U17 Košice
DL Kadetky
BK AS TrenčínBK Slovan Bratislava

1.11.2020 | nedeľa
10:30
DL Kadetky
Piešťanské ČajočkyBK Lokomotíva SereďDiplomat arénaPiešťany
DL Kadeti
TJ Družba PiešťanyMBA Prievidza
DL Kadeti
Inter BratislavaŠBK Junior Levice
DL Kadeti
BK Lokomotíva Sereď AMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
MBK VICTORIA ŽilinaDiawin Košice
DL Kadeti
TYDAM UPJŠ KošiceBKM Iskra Svit B
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaŠBK Handlová
DL Kadeti
BSC BratislavaBK Junior Komárno
DL Kadeti
BK Lokomotíva Sereď BBK Pezinok
DL Kadeti
IMC Slovakia Považská BystricaRIM Basket Košice
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVŠKP BBC Banská Bystrica
DL Kadeti
1 BK MichalovceBKM Iskra Svit A
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesYOUNG ANGELS U16 Košice
DL Kadetky
BK AS TrenčínBK AS Trenčín
DL Kadetky
BK AS TrenčínBK Klokani Ivanka pri Dunaji
DL Kadetky
ŽBK RožňavaTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadetky
BAM PopradYOUNG ANGELS U17 Košice
DL Kadetky
MBK Stará TuráBK Slovan Bratislava

4.11.2020 | streda
17:30
Extraliga ženy
BAM PopradŠBK ŠamorínAréna PopradPoprad
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyYOUNG ANGELS KošiceDiplomat arénaPiešťany
Extraliga ženy
MBK RužomberokBK ŠKP 08 Banská Bystrica
Extraliga ženy
ŠKBD Spišská Nová Ves 23BK ŠK UMB Banská Bystrica

6.11.2020 | piatok
18:45
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK Lokomotíva Sereď 23BK AŠK Slávia TrnavaSokolovňa, M.R.ŠtefánikaSereď

7.11.2020 | sobota
12:00
ŽL Staršie žiačky
Piešťanské ČajočkyBK AŠK Slávia TrnavaDiplomat arénaPiešťany
15:00
DL Kadetky
Piešťanské ČajočkyBK AŠK Slávia TrnavaDiplomat arénaPiešťany
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováBC PrievidzaŠHHandlová
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitSPIŠSKÍ RYTIERIIskra Aréna (ŠH)Svit
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecPatrioti LeviceŠH ARENALučenec
DL Juniori
MBK AŠK Slávia TrnavaŠBK Junior Levice
DL Juniori
BSC BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou
DL Juniori
BKM Iskra SvitKB Slávia TU Košice
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVMBA Prievidza
DL Juniori
IMC Slovakia Považská BystricaBKM SPU Nitra
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaInter Bratislava
DL Juniori
MBK VICTORIA ŽilinaDiawin Košice
DL Juniori
BK MŠK KežmarokMŠK BK Žiar nad Hronom
ŽL Starší žiaci
MBK AŠK Slávia TrnavaBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaMBK Karlovka Bratislava (MS)
ŽL Starší žiaci
BARDEJOVSKÍ RYTIERI (MS)MBK VICTORIA Žilina
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceMŠK BK Žiar nad Hronom
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaBK Junior Komárno
ŽL Starší žiaci
BKM SPU NitraBBK Bánovce nad Bebravou
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra SvitMBK Liptovský Mikuláš (MS)
ŽL Starší žiaci
BA ČaňaMBA Prievidza
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica JŽBK Rožňava J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BAM Poprad JBK Slovan Bratislava 23
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
TYDAM UPJŠ Košice - PU EILAT PrešovDubček Bratislava
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BKM Junior UKF Nitra 23MBK Stará Turá J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BKM ŽilinaYOUNG ANGELS U19 Košice J
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaBK Klokani Ivanka pri Dunaji
DL Kadetky
BK AS TrenčínMBK Stará Turá
DL Kadetky
YOUNG ANGELS U16 KošiceYOUNG ANGELS U17 Košice
DL Kadetky
CBK Minibuseuropa U16 KošiceTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenBK Lokomotíva Sereď
DL Kadetky
BAM PopradŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokBK ŠKP 08 Banská Bystrica (MS)
ŽL Staršie žiačky
YOUNG ANGELS U15 KošiceBA Čaňa
ŽL Staršie žiačky
ŠBK ŠamorínBK Slovan Bratislava
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
BKM BardejovŠŠK BASKET Stará Ľubovňa (MS)
ŽL Staršie žiačky
BK AS TrenčínBKM Žilina (MS)

8.11.2020 | nedeľa
1.Liga muži
BC KomárnoŠBK Junior - Patrioti Levice
1.Liga muži
BK Domov TopoľčanyMŠK Iskra Petržalka
1.Liga muži
MŠK MBK Žiar nad HronomUNIPO Prešov ISKRA Svit
1.Liga muži
IMC Slovakia Považská BystricaBKM SPU Nitra
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaŠKP BBC Banská Bystrica
DL Juniori
MBK AŠK Slávia TrnavaBKM SPU Nitra
DL Juniori
BSC BratislavaInter Bratislava
DL Juniori
BKM Iskra SvitDiawin Košice
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Juniori
IMC Slovakia Považská BystricaŠBK Junior Levice
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou
DL Juniori
MBK VICTORIA ŽilinaKB Slávia TU Košice
DL Juniori
BK MŠK KežmarokMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaMBK Karlovka Bratislava (MS)
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceBBK Bánovce nad Bebravou
ŽL Starší žiaci
BARDEJOVSKÍ RYTIERI (MS)MBK Liptovský Mikuláš (MS)
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaBK Junior Komárno
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra SvitMBK VICTORIA Žilina
ŽL Starší žiaci
BA ČaňaMŠK BK Žiar nad Hronom
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
TYDAM UPJŠ Košice - PU EILAT PrešovBK Slovan Bratislava 23
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BKM Junior UKF Nitra 23BK AŠK Slávia Trnava
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BKM ŽilinaCBK Minibuseuropa Košice
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BAM Poprad JDubček Bratislava
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK Lokomotíva Sereď 23MBK Stará Turá J
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaŠBK Šamorín
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa (MS)BKM Bardejov
ŽL Staršie žiačky
BKM Žilina (MS)BK AS Trenčín
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaPiešťanské Čajočky
ŽL Staršie žiačky
BA ČaňaYOUNG ANGELS U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská Bystrica (MS)MBK Ružomberok

11.11.2020 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIBKM LučenecŠH SNVSpišská Nová Ves
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaIskra SvitNiké arénaPrievidza
18:00
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaMBK Baník HandlováEurovia aréna PasienkyBratislava

14.11.2020 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitInter BratislavaIskra Aréna (ŠH)Svit
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaSPIŠSKÍ RYTIERINiké arénaPrievidza
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováPatrioti LeviceŠHHandlová
DL Kadeti
BK PezinokTJ Družba Piešťany
DL Kadeti
BK Junior KomárnoBK Lokomotíva Sereď A
DL Kadeti
ŠBK HandlováInter Bratislava
DL Kadeti
BKM Iskra Svit AIMC Slovakia Považská Bystrica
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská Bystrica1 BK Michalovce
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaMBK Karlovka Bratislava - kad
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBK Lokomotíva Sereď B
DL Kadeti
MBA PrievidzaBSC Bratislava
DL Kadeti
BKM Iskra Svit BMBK VICTORIA Žilina
DL Kadeti
Diawin KošiceBK 04 AC LB SNV

15.11.2020 | nedeľa
17:00
Extraliga ženy
BK ŠK UMB Banská BystricaPiešťanské ČajkyFakulta UMB, TajovskéhoBanská Bystrica
17:30
Extraliga ženy
BAM PopradYOUNG ANGELS KošiceAréna PopradPoprad
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaŠBK ŠamorínŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
1.Liga muži
BKM SPU NitraBK Domov Topoľčany
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaMŠK MBK Žiar nad Hronom
1.Liga muži
MŠK Iskra PetržalkaBC Komárno
1.Liga muži
ŠBK Junior - Patrioti LeviceIMC Slovakia Považská Bystrica
1.Liga muži
UNIPO Prešov ISKRA SvitAcademic ŽU Žilina
DL Kadeti
BK PezinokMBK Karlovka Bratislava - kad
DL Kadeti
BK Junior KomárnoBK Lokomotíva Sereď B
DL Kadeti
ŠBK HandlováBSC Bratislava
DL Kadeti
BKM Iskra Svit AMBK VICTORIA Žilina
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská BystricaTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaTJ Družba Piešťany
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBK Lokomotíva Sereď A
DL Kadeti
MBA PrievidzaInter Bratislava
DL Kadeti
BKM Iskra Svit BIMC Slovakia Považská Bystrica
DL Kadeti
RIM Basket KošiceBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
1 BK MichalovceDiawin Košice
Extraliga ženy
ŠKBD Spišská Nová Ves 23MBK Ružomberok
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenBK Klokani Ivanka pri Dunaji
DL Kadetky
BK AS TrenčínBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadetky
TYDAM UPJŠ KošiceYOUNG ANGELS U16 Košice
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
MBK Stará TuráPiešťanské Čajočky
DL Kadetky
CBK Minibuseuropa U16 KošiceYOUNG ANGELS U17 Košice
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesŽBK Rožňava

17.11.2020 | utorok
DL Kadeti
1 BK MichalovceRIM Basket Košice
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďBK Klokani Ivanka pri Dunaji
DL Kadetky
MBK Stará TuráBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadetky
TYDAM UPJŠ KošiceYOUNG ANGELS U17 Košice
DL Kadetky
BAM PopradŽBK Rožňava
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
BK AS TrenčínPiešťanské Čajočky
DL Kadetky
CBK Minibuseuropa U16 KošiceYOUNG ANGELS U16 Košice

18.11.2020 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecMBK Baník HandlováŠH ARENALučenec
18:00
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaBC PrievidzaEurovia aréna PasienkyBratislava
18:00
Extraliga muži - SBL
Patrioti LeviceIskra SvitŠHLevice

21.11.2020 | sobota
17:00
Extraliga ženy
BK ŠK UMB Banská BystricaBAM PopradFakulta UMB, TajovskéhoBanská Bystrica
18:00
Extraliga muži - SBL
Patrioti LeviceBC PrievidzaŠHLevice
18:00
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaSPIŠSKÍ RYTIERIEurovia aréna PasienkyBratislava
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecIskra SvitŠH ARENALučenec
20:00
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
Dubček BratislavaBKM Junior UKF Nitra 23ZŠ Majerníkova 62Bratislava
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceInter Bratislava
DL Juniori
BSC BratislavaIMC Slovakia Považská Bystrica
DL Juniori
Diawin KošiceMBA Prievidza
DL Juniori
BK MŠK KežmarokBKM Iskra Svit
DL Juniori
BKM SPU NitraBBK Bánovce nad Bebravou
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVMBK VICTORIA Žilina
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka Bratislava (MS)ŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďInter Bratislava
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomBARDEJOVSKÍ RYTIERI (MS)
ŽL Starší žiaci
MBK VICTORIA ŽilinaRIM Basket Košice
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoBKM SPU Nitra
ŽL Starší žiaci
MBK AŠK Slávia TrnavaBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaBKM Iskra Svit
ŽL Starší žiaci
MBK Liptovský Mikuláš (MS)BA Čaňa
Extraliga ženy
ŠKBD Spišská Nová Ves 23BK ŠKP 08 Banská Bystrica
Extraliga ženy
MBK RužomberokPiešťanské Čajky
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceŠBK Šamorín
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK AŠK Slávia TrnavaBKM Žilina
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK Slovan Bratislava 23BK Lokomotíva Sereď 23
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
ŽBK Rožňava JBAM Poprad J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
CBK Minibuseuropa KošiceYOUNG ANGELS U19 Košice J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica JTYDAM UPJŠ Košice - PU EILAT Prešov
ŽL Staršie žiačky
ŽBK RožňavaŠŠK BASKET Stará Ľubovňa (MS)
ŽL Staršie žiačky
BA ČaňaŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokPiešťanské Čajočky
ŽL Staršie žiačky
ŠBK ŠamorínBK AS Trenčín
ŽL Staršie žiačky
YOUNG ANGELS U15 KošiceBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská Bystrica (MS)BK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaBKM Žilina (MS)

22.11.2020 | nedeľa
13:00
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
Dubček BratislavaBK Lokomotíva Sereď 23ZŠ Majerníkova 62Bratislava
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaUNIPO Prešov ISKRA Svit
1.Liga muži
BC KomárnoIMC Slovakia Považská Bystrica
1.Liga muži
BKM SPU NitraMŠK Iskra Petržalka
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaMŠK MBK Žiar nad Hronom
1.Liga muži
ŠBK Junior - Patrioti LeviceBK Domov Topoľčany
DL Juniori
BKM SPU NitraInter Bratislava
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaIMC Slovakia Považská Bystrica
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceMBA Prievidza
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceBBK Bánovce nad Bebravou
DL Juniori
BSC BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
DL Juniori
Diawin KošiceMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Juniori
BK MŠK KežmarokMBK VICTORIA Žilina
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka Bratislava (MS)BKM SPU Nitra
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomBKM Iskra Svit
ŽL Starší žiaci
MBK Liptovský Mikuláš (MS)RIM Basket Košice
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
MBK AŠK Slávia TrnavaInter Bratislava
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaBARDEJOVSKÍ RYTIERI (MS)
ŽL Starší žiaci
MBK VICTORIA ŽilinaBA Čaňa
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica JBAM Poprad J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
MBK Stará Turá JBKM Žilina
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK Slovan Bratislava 23BKM Junior UKF Nitra 23
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
ŽBK Rožňava JTYDAM UPJŠ Košice - PU EILAT Prešov
ŽL Staršie žiačky
YOUNG ANGELS U15 KošiceŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
ŠBK ŠamorínBKM Žilina (MS)
ŽL Staršie žiačky
ŽBK RožňavaBKM Bardejov
ŽL Staršie žiačky
BA ČaňaBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská Bystrica (MS)Piešťanské Čajočky
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaBK AS Trenčín

28.11.2020 | sobota
15:00
DL Kadetky
Piešťanské ČajočkyBK Klokani Ivanka pri DunajiDiplomat arénaPiešťany
17:30
Extraliga ženy
BAM PopradMBK RužomberokAréna PopradPoprad
18:00
Extraliga muži - SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIMBK Baník HandlováŠH SNVSpišská Nová Ves
18:00
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaPatrioti LeviceEurovia aréna PasienkyBratislava
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBKM LučenecNiké arénaPrievidza
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaYOUNG ANGELS KošiceŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
18:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínBK ŠK UMB Banská BystricaŠC Samaria, VeternáŠamorín
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyŠKBD Spišská Nová Ves 23Diplomat arénaPiešťany
DL Kadeti
MBA PrievidzaBK Lokomotíva Sereď A
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBK Pezinok
DL Kadeti
MBK Karlovka Bratislava - kadInter Bratislava
DL Kadeti
MBK VICTORIA ŽilinaBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
Diawin Košice1 BK Michalovce
DL Kadeti
BK Junior KomárnoMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
TJ Družba PiešťanyBSC Bratislava
DL Kadeti
ŠBK HandlováBK Lokomotíva Sereď B
DL Kadeti
RIM Basket KošiceTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská BystricaBKM Iskra Svit A
DL Kadetky
BK AS TrenčínBK Lokomotíva Sereď
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesCBK Minibuseuropa U16 Košice
DL Kadetky
BAM PopradTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadetky
MBK Stará TuráŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ Zvolen
DL Kadetky
ŽBK RožňavaYOUNG ANGELS U17 Košice
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaBK Slovan Bratislava

29.11.2020 | nedeľa
10:30
DL Kadetky
Piešťanské ČajočkyBK Slovan BratislavaDiplomat arénaPiešťany
1.Liga muži
MŠK Iskra PetržalkaŠBK Junior - Patrioti Levice
1.Liga muži
UNIPO Prešov ISKRA SvitŠKP BBC Banská Bystrica
1.Liga muži
BKM SPU NitraBC Komárno
1.Liga muži
BK Domov TopoľčanyIMC Slovakia Považská Bystrica
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaAcademic ŽU Žilina
DL Kadeti
TJ Družba PiešťanyInter Bratislava
DL Kadeti
ŠBK HandlováBK Lokomotíva Sereď A
DL Kadeti
BK Junior KomárnoBK Pezinok
DL Kadeti
IMC Slovakia Považská BystricaBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
RIM Basket Košice1 BK Michalovce
DL Kadeti
MBK Karlovka Bratislava - kadBSC Bratislava
DL Kadeti
MBA PrievidzaBK Lokomotíva Sereď B
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
Diawin KošiceTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská BystricaBKM Iskra Svit B
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadetky
MBK Stará TuráBK Lokomotíva Sereď
DL Kadetky
ŽBK RožňavaYOUNG ANGELS U16 Košice
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaBK Klokani Ivanka pri Dunaji
DL Kadetky
BAM PopradCBK Minibuseuropa U16 Košice
DL Kadetky
BK AS TrenčínŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ Zvolen

2.12.2020 | streda
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecInter Bratislava
Extraliga muži - SBL
Patrioti LeviceSPIŠSKÍ RYTIERI
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováIskra Svit

5.12.2020 | sobota
15:00
ŽL Staršie žiačky
Piešťanské ČajočkyBKM Žilina (MS)Diplomat arénaPiešťany
17:00
Extraliga ženy
BK ŠK UMB Banská BystricaYOUNG ANGELS KošiceFakulta UMB, TajovskéhoBanská Bystrica
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyBK ŠKP 08 Banská BystricaDiplomat arénaPiešťany
Extraliga muži - SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIIskra Svit
Extraliga muži - SBL
Patrioti LeviceBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaMBK Baník Handlová
DL Juniori
BSC BratislavaBKM SPU Nitra
DL Juniori
MBK AŠK Slávia TrnavaInter Bratislava
DL Juniori
BK MŠK KežmarokKB Slávia TU Košice
DL Juniori
MBK VICTORIA ŽilinaMBA Prievidza
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaŠBK Junior Levice
DL Juniori
IMC Slovakia Považská BystricaBBK Bánovce nad Bebravou
DL Juniori
MŠK BK Žiar nad HronomBKM Iskra Svit
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVDiawin Košice
DL Kadeti
BK Lokomotíva Sereď BBK Lokomotíva Sereď A
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBK Junior Komárno
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaTJ Družba Piešťany
DL Kadeti
TYDAM UPJŠ Košice1 BK Michalovce
DL Kadeti
Diawin KošiceRIM Basket Košice
DL Kadeti
BSC BratislavaInter Bratislava
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaBK Pezinok
DL Kadeti
MBA PrievidzaŠBK Handlová
DL Kadeti
BKM Iskra Svit ABKM Iskra Svit B
DL Kadeti
IMC Slovakia Považská BystricaMBK VICTORIA Žilina
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďBKM SPU Nitra
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka Bratislava (MS)BBK Bánovce nad Bebravou
ŽL Starší žiaci
MBK VICTORIA ŽilinaMBK Liptovský Mikuláš (MS)
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceBA Čaňa
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
MBK AŠK Slávia TrnavaŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
BARDEJOVSKÍ RYTIERI (MS)BKM Iskra Svit
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomMBA Prievidza
Extraliga ženy
MBK RužomberokŠBK Šamorín
Extraliga ženy
ŠKBD Spišská Nová Ves 23BAM Poprad
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
TYDAM UPJŠ Košice - PU EILAT PrešovBAM Poprad J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK Lokomotíva Sereď 23ŽBK Rožňava J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
CBK Minibuseuropa KošiceMBK Stará Turá J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BKM Junior UKF Nitra 23ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BKM ŽilinaBK Slovan Bratislava 23
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice JBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaBK AS Trenčín
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaMBK Ružomberok
ŽL Staršie žiačky
BKM BardejovŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
ŠBK ŠamorínBK ŠKP 08 Banská Bystrica (MS)
ŽL Staršie žiačky
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa (MS)BAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
YOUNG ANGELS U15 KošiceŽBK Rožňava

6.12.2020 | nedeľa
10:30
ŽL Staršie žiačky
Piešťanské ČajočkyBK AS TrenčínDiplomat arénaPiešťany
1.Liga muži
BC KomárnoBK Domov Topoľčany
1.Liga muži
ŠBK Junior - Patrioti LeviceBKM SPU Nitra
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaBK Slovenský Orol Levoča
1.Liga muži
IMC Slovakia Považská BystricaMŠK Iskra Petržalka
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaMŠK MBK Žiar nad Hronom
DL Juniori
IMC Slovakia Považská BystricaInter Bratislava
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaBKM SPU Nitra
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVKB Slávia TU Košice
DL Juniori
BKM Iskra SvitMBA Prievidza
DL Juniori
MBK AŠK Slávia TrnavaBBK Bánovce nad Bebravou
DL Juniori
BSC BratislavaŠBK Junior Levice
DL Juniori
BK MŠK KežmarokDiawin Košice
DL Juniori
MBK VICTORIA ŽilinaMŠK BK Žiar nad Hronom
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
MBK AŠK Slávia TrnavaBKM SPU Nitra
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoBBK Bánovce nad Bebravou
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BKM Junior UKF Nitra 23ŽBK Rožňava J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BKM ŽilinaDubček Bratislava
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice JMBK Stará Turá J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK Lokomotíva Sereď 23ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
CBK Minibuseuropa KošiceBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
ŠBK ŠamorínMBK Ružomberok
ŽL Staršie žiačky
BKM BardejovBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
BA ČaňaŽBK Rožňava
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaBKM Žilina (MS)
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica (MS)
ŽL Staršie žiačky
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa (MS)ŠKBD Spišská Nová Ves

9.12.2020 | streda
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováInter Bratislava
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecSPIŠSKÍ RYTIERI
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBC Prievidza

12.12.2020 | sobota
17:30
Extraliga ženy
BAM PopradPiešťanské ČajkyAréna PopradPoprad
18:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínŠKBD Spišská Nová Ves 23ŠC Samaria, VeternáŠamorín
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK ŠK UMB Banská BystricaŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
Extraliga muži - SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
Patrioti LeviceMBK Baník Handlová
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaIskra Svit
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceTJ Družba Piešťany
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaŠBK Handlová
DL Kadeti
BK Lokomotíva Sereď BInter Bratislava
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská BystricaIMC Slovakia Považská Bystrica
DL Kadeti
BKM Iskra Svit ARIM Basket Košice
DL Kadeti
BK Junior KomárnoMBK Karlovka Bratislava - kad
DL Kadeti
BK PezinokMBA Prievidza
DL Kadeti
BK Lokomotíva Sereď ABSC Bratislava
DL Kadeti
BKM Iskra Svit BDiawin Košice
DL Kadeti
1 BK MichalovceBK 04 AC LB SNV
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceMBK Ružomberok
DL Kadetky
YOUNG ANGELS U16 KošiceŠKBD Spišská Nová Ves
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaMBK Stará Turá
DL Kadetky
TYDAM UPJŠ KošiceŽBK Rožňava
DL Kadetky
YOUNG ANGELS U17 KošiceBAM Poprad
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďPiešťanské Čajočky
DL Kadetky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBK AS Trenčín

13.12.2020 | nedeľa
1.Liga muži
BKM SPU NitraIMC Slovakia Považská Bystrica
1.Liga muži
UNIPO Prešov ISKRA SvitMŠK MBK Žiar nad Hronom
1.Liga muži
ŠBK Junior - Patrioti LeviceBC Komárno
1.Liga muži
MŠK Iskra PetržalkaBK Domov Topoľčany
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaAcademic ŽU Žilina
DL Kadeti
BK Junior KomárnoTJ Družba Piešťany
DL Kadeti
BK PezinokŠBK Handlová
DL Kadeti
BK Lokomotíva Sereď AInter Bratislava
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská BystricaMBK VICTORIA Žilina
DL Kadeti
BKM Iskra Svit BRIM Basket Košice
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceMBK Karlovka Bratislava - kad
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaMBA Prievidza
DL Kadeti
BK Lokomotíva Sereď BBSC Bratislava
DL Kadeti
BKM Iskra Svit ADiawin Košice
DL Kadeti
TYDAM UPJŠ KošiceBK 04 AC LB SNV
DL Kadetky
CBK Minibuseuropa U16 KošiceŽBK Rožňava
DL Kadetky
YOUNG ANGELS U16 KošiceBAM Poprad
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadetky
BK Klokani Ivanka pri DunajiMBK Stará Turá
DL Kadetky
YOUNG ANGELS U17 KošiceŠKBD Spišská Nová Ves
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenPiešťanské Čajočky
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaBK AS Trenčín

19.12.2020 | sobota
17:30
Extraliga ženy
BAM PopradBK ŠKP 08 Banská BystricaAréna PopradPoprad
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyŠBK ŠamorínDiplomat arénaPiešťany
18:00
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
Dubček BratislavaCBK Minibuseuropa KošiceZŠ Majerníkova 62Bratislava
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitPatrioti Levice
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaInter Bratislava
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceIMC Slovakia Považská Bystrica
DL Juniori
Diawin KošiceBKM Iskra Svit
DL Juniori
MŠK BK Žiar nad HronomBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
Inter BratislavaBSC Bratislava
DL Juniori
BKM SPU NitraMBK AŠK Slávia Trnava
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceMBK VICTORIA Žilina
DL Juniori
MBA PrievidzaBK MŠK Kežmarok
DL Juniori
BBK Bánovce nad BebravouMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
BK Lokomotíva Sereď ABK Lokomotíva Sereď B
DL Kadeti
BK Junior KomárnoŠBK Junior Levice
DL Kadeti
TJ Družba PiešťanyMBK Karlovka Bratislava - kad
DL Kadeti
1 BK MichalovceTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadeti
RIM Basket KošiceDiawin Košice
DL Kadeti
Inter BratislavaBSC Bratislava
DL Kadeti
BK PezinokMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
ŠBK HandlováMBA Prievidza
DL Kadeti
BKM Iskra Svit BBKM Iskra Svit A
DL Kadeti
MBK VICTORIA ŽilinaIMC Slovakia Považská Bystrica
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka Bratislava (MS)BK Junior Komárno
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
BARDEJOVSKÍ RYTIERI (MS)BA Čaňa
ŽL Starší žiaci
MBK VICTORIA ŽilinaMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
BBK Bánovce nad BebravouBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
BKM SPU NitraInter Bratislava
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra SvitRIM Basket Košice
ŽL Starší žiaci
MBK Liptovský Mikuláš (MS)MŠK BK Žiar nad Hronom
Extraliga ženy
ŠKBD Spišská Nová Ves 23YOUNG ANGELS Košice
Extraliga ženy
MBK RužomberokBK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
ŽBK Rožňava JBKM Žilina
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BAM Poprad JBK Lokomotíva Sereď 23
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
MBK Stará Turá JBK AŠK Slávia Trnava
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK Slovan Bratislava 23YOUNG ANGELS U19 Košice J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
TYDAM UPJŠ Košice - PU EILAT PrešovBKM Junior UKF Nitra 23
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaPiešťanské Čajočky
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská Bystrica (MS)BK AS Trenčín
ŽL Staršie žiačky
YOUNG ANGELS U15 KošiceŠŠK BASKET Stará Ľubovňa (MS)
ŽL Staršie žiačky
ŠBK ŠamorínBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokBKM Žilina (MS)
ŽL Staršie žiačky
BA ČaňaBKM Bardejov
ŽL Staršie žiačky
ŽBK RožňavaBAM Poprad

20.12.2020 | nedeľa
12:30
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
Dubček BratislavaYOUNG ANGELS U19 Košice JZŠ Majerníkova 62Bratislava
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceBKM Iskra Svit
DL Juniori
MBA PrievidzaBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceMBK AŠK Slávia Trnava
DL Juniori
BBK Bánovce nad BebravouBSC Bratislava
DL Juniori
Diawin KošiceMBK VICTORIA Žilina
DL Juniori
MŠK BK Žiar nad HronomBK MŠK Kežmarok
DL Juniori
BKM SPU NitraIMC Slovakia Považská Bystrica
DL Juniori
Inter BratislavaMBK Karlovka Bratislava
ŽL Starší žiaci
BBK Bánovce nad BebravouMBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceInter Bratislava
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra SvitBA Čaňa
ŽL Starší žiaci
MBK Liptovský Mikuláš (MS)MBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
BKM SPU NitraBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
MBK VICTORIA ŽilinaMŠK BK Žiar nad Hronom
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK Slovan Bratislava 23CBK Minibuseuropa Košice
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
TYDAM UPJŠ Košice - PU EILAT PrešovBK Lokomotíva Sereď 23
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica JBKM Žilina
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BAM Poprad JBKM Junior UKF Nitra 23
ŽL Staršie žiačky
BA ČaňaŠŠK BASKET Stará Ľubovňa (MS)
ŽL Staršie žiačky
ŠBK ŠamorínPiešťanské Čajočky
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokBK AS Trenčín
ŽL Staršie žiačky
YOUNG ANGELS U15 KošiceBKM Bardejov
ŽL Staršie žiačky
ŽBK RožňavaŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská Bystrica (MS)BKM Žilina (MS)

23.12.2020 | streda
Extraliga muži - SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIInter Bratislava
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaPatrioti Levice

26.12.2020 | sobota
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováSPIŠSKÍ RYTIERI
Extraliga muži - SBL
Patrioti LeviceInter Bratislava

30.12.2020 | streda
Extraliga muži - SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIPatrioti Levice
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitMBK Baník Handlová
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaBKM Lučenec

31.12.2020 | štvrtok
1.Liga muži
IMC Slovakia Považská BystricaBC Komárno
DL Juniori
Inter BratislavaBKM SPU Nitra
DL Juniori
IMC Slovakia Považská BystricaMBK Karlovka Bratislava
DL Juniori
BBK Bánovce nad BebravouBKM SPU Nitra
DL Juniori
MBK AŠK Slávia TrnavaMBK Karlovka Bratislava
DL Juniori
BBK Bánovce nad BebravouŠBK Junior Levice
DL Juniori
MBK AŠK Slávia TrnavaBSC Bratislava
DL Juniori
IMC Slovakia Považská BystricaBSC Bratislava
DL Juniori
BKM SPU NitraŠBK Junior Levice
DL Kadeti
Inter BratislavaBK Lokomotíva Sereď A
DL Kadeti
BSC BratislavaBK Lokomotíva Sereď A
DL Kadeti
ŠBK HandlováBK Pezinok
DL Kadeti
ŠBK HandlováMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
BK Lokomotíva Sereď BŠBK Handlová
ŽL Starší žiaci
BKM SPU NitraBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
MBK Liptovský Mikuláš (MS)MBK VICTORIA Žilina
ŽL Starší žiaci
BKM SPU NitraMBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Starší žiaci
BA ČaňaRIM Basket Košice
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
ŽBK Rožňava JBK AŠK Slávia Trnava
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice JZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica JBK AŠK Slávia Trnava
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
CBK Minibuseuropa KošiceZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica J
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ Zvolen
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaMBK Stará Turá
DL Kadetky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBK Lokomotíva Sereď
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaBK Lokomotíva Sereď

6.1.2021 | streda
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitSPIŠSKÍ RYTIERI
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecPatrioti Levice

9.1.2021 | sobota
17:00
Extraliga ženy
BK ŠK UMB Banská BystricaŠKBD Spišská Nová Ves 23Fakulta UMB, TajovskéhoBanská Bystrica
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaMBK RužomberokŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
18:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínBAM PopradŠC Samaria, VeternáŠamorín
Extraliga muži - SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaIskra Svit
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaMBK Baník Handlová
DL Juniori
BSC BratislavaMBK Karlovka Bratislava
DL Juniori
MŠK BK Žiar nad HronomMBA Prievidza
DL Juniori
BK MŠK KežmarokBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
BBK Bánovce nad BebravouInter Bratislava
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra
DL Juniori
MBK VICTORIA ŽilinaBKM Iskra Svit
DL Juniori
Diawin KošiceKB Slávia TU Košice
DL Kadeti
MBK Karlovka Bratislava - kadBK Lokomotíva Sereď A
DL Kadeti
BSC BratislavaBK Pezinok
DL Kadeti
MBA PrievidzaBK Junior Komárno
DL Kadeti
MBK VICTORIA ŽilinaTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit B
DL Kadeti
Diawin KošiceŠKP BBC Banská Bystrica
DL Kadeti
TJ Družba PiešťanyBK Lokomotíva Sereď B
DL Kadeti
Inter BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
ŠBK HandlováŠBK Junior Levice
DL Kadeti
IMC Slovakia Považská Bystrica1 BK Michalovce
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou
ŽL Starší žiaci
MBK AŠK Slávia TrnavaMBK Karlovka Bratislava (MS)
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďBK Junior Komárno
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošicePiešťanské Čajky

10.1.2021 | nedeľa
1.Liga muži
BC KomárnoMŠK Iskra Petržalka
1.Liga muži
IMC Slovakia Považská BystricaŠBK Junior - Patrioti Levice
1.Liga muži
MŠK MBK Žiar nad HronomBK Slovenský Orol Levoča
1.Liga muži
BK Domov TopoľčanyBKM SPU Nitra
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaUNIPO Prešov ISKRA Svit
DL Kadeti
Inter BratislavaBK Pezinok
DL Kadeti
ŠBK HandlováBK Junior Komárno
DL Kadeti
TJ Družba PiešťanyBK Lokomotíva Sereď A
DL Kadeti
MBK VICTORIA Žilina1 BK Michalovce
DL Kadeti
RIM Basket KošiceŠKP BBC Banská Bystrica
DL Kadeti
MBA PrievidzaŠBK Junior Levice
DL Kadeti
MBK Karlovka Bratislava - kadBK Lokomotíva Sereď B
DL Kadeti
BSC BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
IMC Slovakia Považská BystricaTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit A
ŽL Starší žiaci
MBK AŠK Slávia TrnavaBK Junior Komárno
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďMBK Karlovka Bratislava (MS)

13.1.2021 | streda
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováPatrioti Levice
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitInter Bratislava
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaSPIŠSKÍ RYTIERI

16.1.2021 | sobota
15:00
ŽL Staršie žiačky
Piešťanské ČajočkyBK ŠKP 08 Banská Bystrica (MS)Diplomat arénaPiešťany
18:00
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
Dubček BratislavaBK AŠK Slávia TrnavaZŠ Majerníkova 62Bratislava
DL Kadeti
MBA PrievidzaTJ Družba Piešťany
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceInter Bratislava
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaBK Lokomotíva Sereď A
DL Kadeti
Diawin KošiceMBK VICTORIA Žilina
DL Kadeti
BKM Iskra Svit BTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadeti
ŠBK HandlováMBK Karlovka Bratislava - kad
DL Kadeti
BK Junior KomárnoBSC Bratislava
DL Kadeti
BK PezinokBK Lokomotíva Sereď B
DL Kadeti
RIM Basket KošiceIMC Slovakia Považská Bystrica
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská BystricaBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
BKM Iskra Svit A1 BK Michalovce
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK Lokomotíva Sereď 23BKM Junior UKF Nitra 23
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
ŽBK Rožňava JCBK Minibuseuropa Košice
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK Slovan Bratislava 23MBK Stará Turá J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
TYDAM UPJŠ Košice - PU EILAT PrešovBKM Žilina
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica JYOUNG ANGELS U19 Košice J
ŽL Staršie žiačky
BKM BardejovŽBK Rožňava
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradBA Čaňa
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaMBK Ružomberok
ŽL Staršie žiačky
BKM Žilina (MS)ŠBK Šamorín
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesYOUNG ANGELS U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
BK AS TrenčínBK Slovan Bratislava

17.1.2021 | nedeľa
10:30
ŽL Staršie žiačky
Piešťanské ČajočkyMBK RužomberokDiplomat arénaPiešťany
12:30
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
Dubček BratislavaMBK Stará Turá JZŠ Majerníkova 62Bratislava
DL Kadeti
ŠBK HandlováTJ Družba Piešťany
DL Kadeti
BK Junior KomárnoInter Bratislava
DL Kadeti
BK PezinokBK Lokomotíva Sereď A
DL Kadeti
Diawin KošiceIMC Slovakia Považská Bystrica
DL Kadeti
BKM Iskra Svit ATYDAM UPJŠ Košice
DL Kadeti
MBA PrievidzaMBK Karlovka Bratislava - kad
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBSC Bratislava
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaBK Lokomotíva Sereď B
DL Kadeti
RIM Basket KošiceMBK VICTORIA Žilina
DL Kadeti
BKM Iskra Svit B1 BK Michalovce
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BAM Poprad JBKM Žilina
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
ŽBK Rožňava JYOUNG ANGELS U19 Košice J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK Slovan Bratislava 23BK AŠK Slávia Trnava
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica JCBK Minibuseuropa Košice
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradYOUNG ANGELS U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
BK AS TrenčínŠBK Šamorín
ŽL Staršie žiačky
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa (MS)ŽBK Rožňava
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesBA Čaňa
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica (MS)
ŽL Staršie žiačky
BKM Žilina (MS)BK Slovan Bratislava

23.1.2021 | sobota
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďMBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoInter Bratislava
ŽL Starší žiaci
MBK VICTORIA ŽilinaBKM Iskra Svit
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomBA Čaňa
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka Bratislava (MS)BSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
BBK Bánovce nad BebravouŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
MBK Liptovský Mikuláš (MS)BARDEJOVSKÍ RYTIERI (MS)
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaRIM Basket Košice

24.1.2021 | nedeľa
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
BBK Bánovce nad BebravouBKM SPU Nitra
ŽL Starší žiaci
MBK Liptovský Mikuláš (MS)BKM Iskra Svit
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaBA Čaňa
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka Bratislava (MS)Inter Bratislava
ŽL Starší žiaci
MBK VICTORIA ŽilinaBARDEJOVSKÍ RYTIERI (MS)
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomRIM Basket Košice

30.1.2021 | sobota
Extraliga muži - SBL
Patrioti LeviceIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecMBK Baník Handlová
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaBC Prievidza
DL Kadeti
MBK Karlovka Bratislava - kadBK Pezinok
DL Kadeti
BK Lokomotíva Sereď BBK Junior Komárno
DL Kadeti
BSC BratislavaŠBK Handlová
DL Kadeti
MBK VICTORIA ŽilinaBKM Iskra Svit A
DL Kadeti
TYDAM UPJŠ KošiceŠKP BBC Banská Bystrica
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVRIM Basket Košice
DL Kadeti
TJ Družba PiešťanyMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
BK Lokomotíva Sereď AŠBK Junior Levice
DL Kadeti
Inter BratislavaMBA Prievidza
DL Kadeti
IMC Slovakia Považská BystricaBKM Iskra Svit B
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK AŠK Slávia TrnavaZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice JTYDAM UPJŠ Košice - PU EILAT Prešov
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BKM ŽilinaBKM Junior UKF Nitra 23
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK Slovan Bratislava 23Dubček Bratislava
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
MBK Stará Turá JŽBK Rožňava J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
CBK Minibuseuropa KošiceBAM Poprad J

31.1.2021 | nedeľa
DL Kadeti
IMC Slovakia Považská BystricaBKM Iskra Svit A
DL Kadeti
1 BK MichalovceŠKP BBC Banská Bystrica
DL Kadeti
TJ Družba PiešťanyBK Pezinok
DL Kadeti
BK Lokomotíva Sereď ABK Junior Komárno
DL Kadeti
Inter BratislavaŠBK Handlová
DL Kadeti
MBK VICTORIA ŽilinaBKM Iskra Svit B
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVDiawin Košice
DL Kadeti
MBK Karlovka Bratislava - kadMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
BK Lokomotíva Sereď BŠBK Junior Levice
DL Kadeti
BSC BratislavaMBA Prievidza
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK AŠK Slávia TrnavaŽBK Rožňava J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice JBAM Poprad J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
MBK Stará Turá JZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
CBK Minibuseuropa KošiceTYDAM UPJŠ Košice - PU EILAT Prešov
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BKM ŽilinaBK Lokomotíva Sereď 23

3.2.2021 | streda
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaSPIŠSKÍ RYTIERI
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecIskra Svit
Extraliga muži - SBL
Patrioti LeviceBC Prievidza

6.2.2021 | sobota
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIMBK Baník Handlová
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaPatrioti Levice
ŽL Starší žiaci
BKM SPU NitraMBK Karlovka Bratislava (MS)
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
BARDEJOVSKÍ RYTIERI (MS)MBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceMBK Liptovský Mikuláš (MS)
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceBK Junior Komárno
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra SvitMŠK BK Žiar nad Hronom
ŽL Starší žiaci
BA ČaňaMBK VICTORIA Žilina

7.2.2021 | nedeľa
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceMBK Karlovka Bratislava (MS)
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra SvitMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
BA ČaňaMBK Liptovský Mikuláš (MS)
ŽL Starší žiaci
BKM SPU NitraBK Junior Komárno
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Starší žiaci
BARDEJOVSKÍ RYTIERI (MS)MŠK BK Žiar nad Hronom
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceMBK VICTORIA Žilina

10.2.2021 | streda
Extraliga muži - SBL
Patrioti LeviceSPIŠSKÍ RYTIERI
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecInter Bratislava

13.2.2021 | sobota
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
ŽBK Rožňava JDubček Bratislava
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK Lokomotíva Sereď 23CBK Minibuseuropa Košice
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BAM Poprad JMBK Stará Turá J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica JBK Slovan Bratislava 23
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BKM Junior UKF Nitra 23YOUNG ANGELS U19 Košice J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
TYDAM UPJŠ Košice - PU EILAT PrešovBK AŠK Slávia Trnava

14.2.2021 | nedeľa
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BKM Junior UKF Nitra 23CBK Minibuseuropa Košice
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
TYDAM UPJŠ Košice - PU EILAT PrešovMBK Stará Turá J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica JDubček Bratislava
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK Lokomotíva Sereď 23YOUNG ANGELS U19 Košice J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BAM Poprad JBK AŠK Slávia Trnava
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
ŽBK Rožňava JBK Slovan Bratislava 23

27.2.2021 | sobota
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaMBK Baník Handlová
Extraliga muži - SBL
Patrioti LeviceBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIIskra Svit
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
CBK Minibuseuropa KošiceBKM Žilina
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
ŽBK Rožňava JZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
Dubček BratislavaBAM Poprad J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
MBK Stará Turá JBK Lokomotíva Sereď 23
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK Slovan Bratislava 23TYDAM UPJŠ Košice - PU EILAT Prešov
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK AŠK Slávia TrnavaBKM Junior UKF Nitra 23

28.2.2021 | nedeľa
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK Slovan Bratislava 23BAM Poprad J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK AŠK Slávia TrnavaBK Lokomotíva Sereď 23
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
Dubček BratislavaTYDAM UPJŠ Košice - PU EILAT Prešov
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
MBK Stará Turá JBKM Junior UKF Nitra 23
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice JBKM Žilina

3.3.2021 | streda
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecSPIŠSKÍ RYTIERI
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováInter Bratislava

6.3.2021 | sobota
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaIskra Svit
Extraliga muži - SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
Patrioti LeviceMBK Baník Handlová

10.3.2021 | streda
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaInter Bratislava
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitPatrioti Levice

13.3.2021 | sobota
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaPatrioti Levice
Extraliga muži - SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIInter Bratislava
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBKM Lučenec
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice JCBK Minibuseuropa Košice
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK Lokomotíva Sereď 23Dubček Bratislava
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BAM Poprad JZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BKM ŽilinaMBK Stará Turá J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BKM Junior UKF Nitra 23BK Slovan Bratislava 23
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
TYDAM UPJŠ Košice - PU EILAT PrešovŽBK Rožňava J

14.3.2021 | nedeľa
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BKM ŽilinaBK AŠK Slávia Trnava
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK Lokomotíva Sereď 23BK Slovan Bratislava 23
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BAM Poprad JŽBK Rožňava J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BKM Junior UKF Nitra 23Dubček Bratislava
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
TYDAM UPJŠ Košice - PU EILAT PrešovZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica J

20.3.2021 | sobota
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováSPIŠSKÍ RYTIERI
Extraliga muži - SBL
Patrioti LeviceInter Bratislava
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBC Prievidza

24.3.2021 | streda
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIPatrioti Levice
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitMBK Baník Handlová

27.3.2021 | sobota
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitSPIŠSKÍ RYTIERI
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecPatrioti Levice
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováBC Prievidza
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
ŽBK Rožňava JBKM Junior UKF Nitra 23
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
Dubček BratislavaBKM Žilina
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
MBK Stará Turá JYOUNG ANGELS U19 Košice J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BAM Poprad JTYDAM UPJŠ Košice - PU EILAT Prešov
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica JBK Lokomotíva Sereď 23
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK AŠK Slávia TrnavaCBK Minibuseuropa Košice

28.3.2021 | nedeľa
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
ŽBK Rožňava JBK Lokomotíva Sereď 23
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
MBK Stará Turá JCBK Minibuseuropa Košice
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK AŠK Slávia TrnavaYOUNG ANGELS U19 Košice J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica JBKM Junior UKF Nitra 23
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK Slovan Bratislava 23BKM Žilina

31.3.2021 | streda
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaMBK Baník Handlová
Extraliga muži - SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaIskra Svit

3.4.2021 | sobota
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaSPIŠSKÍ RYTIERI
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováPatrioti Levice
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitInter Bratislava

10.4.2021 | sobota
Extraliga muži - SBL
Patrioti LeviceIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecMBK Baník Handlová
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaBC Prievidza
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK AŠK Slávia TrnavaMBK Stará Turá J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
CBK Minibuseuropa KošiceBK Slovan Bratislava 23
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK Lokomotíva Sereď 23TYDAM UPJŠ Košice - PU EILAT Prešov
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice JDubček Bratislava
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BKM ŽilinaZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BKM Junior UKF Nitra 23BAM Poprad J

11.4.2021 | nedeľa
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
CBK Minibuseuropa KošiceDubček Bratislava
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BKM ŽilinaŽBK Rožňava J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BK Lokomotíva Sereď 23BAM Poprad J
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice JBK Slovan Bratislava 23
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
BKM Junior UKF Nitra 23TYDAM UPJŠ Košice - PU EILAT Prešov