Kontrola štatistík ročník 2019-2020

Kontrola chýbajúcich štatistík - ročník 2019-2020

Extraliga muži - SBL
KoloDátumSkupinaČ.záp.ZápasVýsledokPozorované družstvoZistená chyba
1 kolo5.Okt.2019Základná skupina1BKM Lučenec - MBK Rieker COM-therm Komárno83 : 75BKM LučenecSpracováva sa
1 kolo5.Okt.2019Základná skupina1BKM Lučenec - MBK Rieker COM-therm Komárno83 : 75MBK Rieker COM-therm KomárnoSpracováva sa
1 kolo4.Okt.2019Základná skupina2BC Prievidza - PATRIOTI Levice105 : 81BC PrievidzaSpracováva sa
1 kolo4.Okt.2019Základná skupina2BC Prievidza - PATRIOTI Levice105 : 81PATRIOTI LeviceSpracováva sa
1 kolo5.Okt.2019Základná skupina3Inter Bratislava - Iskra Svit84 : 64Inter BratislavaSpracováva sa
1 kolo5.Okt.2019Základná skupina3Inter Bratislava - Iskra Svit84 : 64Iskra SvitSpracováva sa
1 kolo5.Okt.2019Základná skupina5BK Slávia Žilina - BK 04 AC LB SNV95 : 87BK Slávia ŽilinaSpracováva sa
1 kolo5.Okt.2019Základná skupina5BK Slávia Žilina - BK 04 AC LB SNV95 : 87BK 04 AC LB SNVSpracováva sa
2 kolo9.Okt.2019Základná skupina6MBK Rieker COM-therm Komárno - BK 04 AC LB SNV79 : 73MBK Rieker COM-therm KomárnoSpracováva sa
2 kolo9.Okt.2019Základná skupina6MBK Rieker COM-therm Komárno - BK 04 AC LB SNV79 : 73BK 04 AC LB SNVSpracováva sa
2 kolo9.Okt.2019Základná skupina8Iskra Svit - MBK Baník Handlová90 : 81Iskra SvitSpracováva sa
2 kolo9.Okt.2019Základná skupina8Iskra Svit - MBK Baník Handlová90 : 81MBK Baník HandlováSpracováva sa
2 kolo9.Okt.2019Základná skupina9PATRIOTI Levice - Inter Bratislava65 : 75PATRIOTI LeviceSpracováva sa
2 kolo9.Okt.2019Základná skupina9PATRIOTI Levice - Inter Bratislava65 : 75Inter BratislavaSpracováva sa
2 kolo9.Okt.2019Základná skupina10BKM Lučenec - BC Prievidza78 : 67BKM LučenecSpracováva sa
2 kolo9.Okt.2019Základná skupina10BKM Lučenec - BC Prievidza78 : 67BC PrievidzaSpracováva sa
3 kolo12.Okt.2019Základná skupina11BC Prievidza - MBK Rieker COM-therm Komárno101 : 73BC PrievidzaSpracováva sa
3 kolo12.Okt.2019Základná skupina11BC Prievidza - MBK Rieker COM-therm Komárno101 : 73MBK Rieker COM-therm KomárnoSpracováva sa
3 kolo12.Okt.2019Základná skupina12Inter Bratislava - BKM Lučenec81 : 66Inter BratislavaSpracováva sa
3 kolo12.Okt.2019Základná skupina12Inter Bratislava - BKM Lučenec81 : 66BKM LučenecSpracováva sa
3 kolo12.Okt.2019Základná skupina13MBK Baník Handlová - PATRIOTI Levice78 : 90MBK Baník HandlováSpracováva sa
3 kolo12.Okt.2019Základná skupina13MBK Baník Handlová - PATRIOTI Levice78 : 90PATRIOTI LeviceSpracováva sa
3 kolo12.Okt.2019Základná skupina14BK Slávia Žilina - Iskra Svit92 : 81BK Slávia ŽilinaSpracováva sa
3 kolo12.Okt.2019Základná skupina14BK Slávia Žilina - Iskra Svit92 : 81Iskra SvitSpracováva sa
4 kolo19.Okt.2019Základná skupina17Iskra Svit - BK 04 AC LB SNV96 : 74Iskra SvitChýba štatistika
4 kolo19.Okt.2019Základná skupina17Iskra Svit - BK 04 AC LB SNV96 : 74BK 04 AC LB SNVChýba štatistika
4 kolo19.Okt.2019Základná skupina18PATRIOTI Levice - BK Slávia Žilina85 : 60PATRIOTI LeviceChýba štatistika
4 kolo19.Okt.2019Základná skupina18PATRIOTI Levice - BK Slávia Žilina85 : 60BK Slávia ŽilinaChýba štatistika
4 kolo19.Okt.2019Základná skupina19BKM Lučenec - MBK Baník Handlová97 : 80BKM LučenecChýba štatistika
4 kolo19.Okt.2019Základná skupina19BKM Lučenec - MBK Baník Handlová97 : 80MBK Baník HandlováChýba štatistika
5 kolo16.Okt.2019Základná skupina21Inter Bratislava - MBK Rieker COM-therm Komárno95 : 77Inter BratislavaSpracováva sa
5 kolo16.Okt.2019Základná skupina21Inter Bratislava - MBK Rieker COM-therm Komárno95 : 77MBK Rieker COM-therm KomárnoSpracováva sa
8 kolo10.Okt.2019Základná skupina39Inter Bratislava - BK 04 AC LB SNV95 : 68Inter BratislavaSpracováva sa
8 kolo10.Okt.2019Základná skupina39Inter Bratislava - BK 04 AC LB SNV95 : 68BK 04 AC LB SNVSpracováva sa

Extraliga ženy
KoloDátumSkupinaČ.záp.ZápasVýsledokPozorované družstvoZistená chyba
1 kolo28.Sep.2019Základná skupina1Piešťanské Čajky - Dubček Bratislava95 : 50Piešťanské ČajkySpracováva sa
1 kolo28.Sep.2019Základná skupina1Piešťanské Čajky - Dubček Bratislava95 : 50Dubček BratislavaSpracováva sa
1 kolo28.Sep.2019Základná skupina2ŠBK Šamorín - YOUNG ANGELS Košice69 : 74ŠBK ŠamorínSpracováva sa
1 kolo28.Sep.2019Základná skupina2ŠBK Šamorín - YOUNG ANGELS Košice69 : 74YOUNG ANGELS KošiceSpracováva sa
1 kolo28.Sep.2019Základná skupina3MBK Ružomberok - BK ŠKP 08 Banská Bystrica86 : 29MBK RužomberokSpracováva sa
1 kolo28.Sep.2019Základná skupina3MBK Ružomberok - BK ŠKP 08 Banská Bystrica86 : 29BK ŠKP 08 Banská BystricaSpracováva sa
2 kolo10.Okt.2019Základná skupina4Piešťanské Čajky - BK ŠKP 08 Banská Bystrica69 : 72Piešťanské ČajkySpracováva sa
2 kolo10.Okt.2019Základná skupina4Piešťanské Čajky - BK ŠKP 08 Banská Bystrica69 : 72BK ŠKP 08 Banská BystricaSpracováva sa
2 kolo5.Okt.2019Základná skupina5YOUNG ANGELS Košice - MBK Ružomberok58 : 75YOUNG ANGELS KošiceSpracováva sa
2 kolo5.Okt.2019Základná skupina5YOUNG ANGELS Košice - MBK Ružomberok58 : 75MBK RužomberokSpracováva sa
2 kolo5.Okt.2019Základná skupina6Dubček Bratislava - ŠBK Šamorín69 : 57Dubček BratislavaSpracováva sa
2 kolo5.Okt.2019Základná skupina6Dubček Bratislava - ŠBK Šamorín69 : 57ŠBK ŠamorínSpracováva sa
3 kolo19.Okt.2019Základná skupina7ŠBK Šamorín - Piešťanské Čajky50 : 65ŠBK ŠamorínChýba štatistika
3 kolo19.Okt.2019Základná skupina7ŠBK Šamorín - Piešťanské Čajky50 : 65Piešťanské ČajkyChýba štatistika
3 kolo19.Okt.2019Základná skupina8MBK Ružomberok - Dubček Bratislava91 : 32MBK RužomberokChýba štatistika
3 kolo19.Okt.2019Základná skupina8MBK Ružomberok - Dubček Bratislava91 : 32Dubček BratislavaChýba štatistika
3 kolo19.Okt.2019Základná skupina9BK ŠKP 08 Banská Bystrica - YOUNG ANGELS Košice53 : 74BK ŠKP 08 Banská BystricaChýba štatistika
3 kolo19.Okt.2019Základná skupina9BK ŠKP 08 Banská Bystrica - YOUNG ANGELS Košice53 : 74YOUNG ANGELS KošiceChýba štatistika
4 kolo29.Sep.2019Základná skupina10Piešťanské Čajky - YOUNG ANGELS Košice69 : 51Piešťanské ČajkySpracováva sa
4 kolo29.Sep.2019Základná skupina10Piešťanské Čajky - YOUNG ANGELS Košice69 : 51YOUNG ANGELS KošiceSpracováva sa
4 kolo13.Okt.2019Základná skupina11BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Dubček Bratislava68 : 42BK ŠKP 08 Banská BystricaSpracováva sa
4 kolo13.Okt.2019Základná skupina11BK ŠKP 08 Banská Bystrica - Dubček Bratislava68 : 42Dubček BratislavaSpracováva sa
4 kolo9.Okt.2019Základná skupina12ŠBK Šamorín - MBK Ružomberok50 : 75ŠBK ŠamorínSpracováva sa
4 kolo9.Okt.2019Základná skupina12ŠBK Šamorín - MBK Ružomberok50 : 75MBK RužomberokSpracováva sa

1.Liga muži
KoloDátumSkupinaČ.záp.ZápasVýsledokPozorované družstvoZistená chyba
1 kolo6.Okt.2019Skupina západ1ŠBK Junior-Patrioti Levice - MŠK Iskra Petržalka76 : 81ŠBK Junior-Patrioti LeviceChýba štatistika
2 kolo13.Okt.2019Skupina západ6ŠBK Junior-Patrioti Levice - IMC Slovakia P. Bystrica79 : 90ŠBK Junior-Patrioti LeviceChýba štatistika
2 kolo29.Sep.2019Skupina východ6ŠKP BBC Banská Bystrica - Academic ŽU Žilina101 : 77Academic ŽU ŽilinaChýba štatistika
3 kolo20.Okt.2019Skupina západ7IMC Slovakia P. Bystrica - MŠK Iskra Petržalka82 : 60IMC Slovakia P. BystricaChýba štatistika
3 kolo20.Okt.2019Skupina západ7IMC Slovakia P. Bystrica - MŠK Iskra Petržalka82 : 60MŠK Iskra PetržalkaChýba štatistika
3 kolo20.Okt.2019Skupina západ8MŠK BK Žiar nad Hronom - ŠBK Junior-Patrioti Levice78 : 69MŠK BK Žiar nad HronomChýba štatistika
3 kolo20.Okt.2019Skupina západ8MŠK BK Žiar nad Hronom - ŠBK Junior-Patrioti Levice78 : 69ŠBK Junior-Patrioti LeviceChýba štatistika
3 kolo20.Okt.2019Skupina západ9BK ŠKP Štart Bratislava - BKM SPU Nitra76 : 72BK ŠKP Štart BratislavaChýba štatistika
3 kolo20.Okt.2019Skupina západ9BK ŠKP Štart Bratislava - BKM SPU Nitra76 : 72BKM SPU NitraChýba štatistika
4 kolo13.Okt.2019Skupina východ15BK Dolný Kubín - Academic ŽU Žilina62 : 67Academic ŽU ŽilinaChýba štatistika
5 kolo20.Okt.2019Skupina východ17BK Slovenský Orol Levoča - PU Prešov Iskra Svit B92 : 80BK Slovenský Orol LevočaChýba štatistika
5 kolo20.Okt.2019Skupina východ17BK Slovenský Orol Levoča - PU Prešov Iskra Svit B92 : 80PU Prešov Iskra Svit BChýba štatistika
5 kolo20.Okt.2019Skupina východ18Academic ŽU Žilina - BK Slávia Žilina B84 : 92Academic ŽU ŽilinaChýba štatistika
5 kolo20.Okt.2019Skupina východ18Academic ŽU Žilina - BK Slávia Žilina B84 : 92BK Slávia Žilina BChýba štatistika
5 kolo20.Okt.2019Skupina východ19KB Slávia TU Košice - BK Dolný Kubín100 : 81KB Slávia TU KošiceChýba štatistika
5 kolo20.Okt.2019Skupina východ19KB Slávia TU Košice - BK Dolný Kubín100 : 81BK Dolný KubínChýba štatistika

1 Liga ženy, Juniorky
KoloDátumSkupinaČ.záp.ZápasVýsledokPozorované družstvoZistená chyba
1 kolo5.Okt.2019Základná skupina3YOUNG ANGELS U19 Košice (J) - CBK Munibuseuropa Košice58 : 45YOUNG ANGELS U19 Košice (J)Chýba štatistika
1 kolo5.Okt.2019Základná skupina5BKM Žilina-Budatín - ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)63 : 62ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)Chýba štatistika
1 kolo5.Okt.2019Základná skupina6MBK Stará Turá - BK Slovan Bratislava77 : 41BK Slovan BratislavaChýba štatistika
1 kolo5.Okt.2019Základná skupina7BK AŠK Slávia Trnava (J) - BK Slovan Bratislava (J)64 : 54BK AŠK Slávia Trnava (J)Chýba štatistika
2 kolo6.Okt.2019Základná skupina9YOUNG ANGELS U19 Košice (J) - ŽBK Rožňava84 : 38YOUNG ANGELS U19 Košice (J)Chýba štatistika
2 kolo6.Okt.2019Základná skupina10ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J) - BAM Poprad57 : 51ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)Chýba štatistika
2 kolo6.Okt.2019Základná skupina13BK AŠK Slávia Trnava (J) - BK Slovan Bratislava70 : 74BK AŠK Slávia Trnava (J)Chýba štatistika
2 kolo6.Okt.2019Základná skupina13BK AŠK Slávia Trnava (J) - BK Slovan Bratislava70 : 74BK Slovan BratislavaChýba štatistika
3 kolo17.Okt.2019Základná skupina14BK Slovan Bratislava - BK Slovan Bratislava (J)97 : 51BK Slovan BratislavaSpracováva sa
3 kolo17.Okt.2019Základná skupina14BK Slovan Bratislava - BK Slovan Bratislava (J)97 : 51BK Slovan Bratislava (J)Spracováva sa
3 kolo19.Okt.2019Základná skupina15BK ŠK UMB Banská Bystrica - MBK Stará Turá70 : 57BK ŠK UMB Banská BystricaChýba štatistika
3 kolo19.Okt.2019Základná skupina15BK ŠK UMB Banská Bystrica - MBK Stará Turá70 : 57MBK Stará TuráChýba štatistika
3 kolo19.Okt.2019Základná skupina16ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J) - BK AŠK Slávia Trnava (J)72 : 64ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)Chýba štatistika
3 kolo19.Okt.2019Základná skupina16ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J) - BK AŠK Slávia Trnava (J)72 : 64BK AŠK Slávia Trnava (J)Chýba štatistika
3 kolo19.Okt.2019Základná skupina17ŽBK Rožňava - BAM Poprad50 : 94ŽBK RožňavaChýba štatistika
3 kolo19.Okt.2019Základná skupina17ŽBK Rožňava - BAM Poprad50 : 94BAM PopradChýba štatistika
3 kolo19.Okt.2019Základná skupina18CBK Munibuseuropa Košice - BKM Žilina-Budatín86 : 54CBK Munibuseuropa KošiceSpracováva sa
3 kolo19.Okt.2019Základná skupina18CBK Munibuseuropa Košice - BKM Žilina-Budatín86 : 54BKM Žilina-BudatínChýba štatistika
3 kolo19.Okt.2019Základná skupina19TYDAM UPJŠ Košice - BK EILAT PU Prešov58 : 46TYDAM UPJŠ KošiceChýba štatistika
3 kolo19.Okt.2019Základná skupina19TYDAM UPJŠ Košice - BK EILAT PU Prešov58 : 46BK EILAT PU PrešovChýba štatistika
3 kolo19.Okt.2019Základná skupina20ŠKBD Spišská Nová Ves (J) - YOUNG ANGELS U19 Košice (J)38 : 73ŠKBD Spišská Nová Ves (J)Spracováva sa
3 kolo19.Okt.2019Základná skupina20ŠKBD Spišská Nová Ves (J) - YOUNG ANGELS U19 Košice (J)38 : 73YOUNG ANGELS U19 Košice (J)Chýba štatistika
4 kolo20.Okt.2019Základná skupina21BK ŠK UMB Banská Bystrica - BK AŠK Slávia Trnava (J)84 : 52BK ŠK UMB Banská BystricaChýba štatistika
4 kolo20.Okt.2019Základná skupina21BK ŠK UMB Banská Bystrica - BK AŠK Slávia Trnava (J)84 : 52BK AŠK Slávia Trnava (J)Chýba štatistika
4 kolo20.Okt.2019Základná skupina22ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J) - MBK Stará Turá67 : 46ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)Chýba štatistika
4 kolo20.Okt.2019Základná skupina22ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J) - MBK Stará Turá67 : 46MBK Stará TuráChýba štatistika
4 kolo20.Okt.2019Základná skupina23ŽBK Rožňava - BKM Žilina-Budatín34 : 90ŽBK RožňavaChýba štatistika
4 kolo20.Okt.2019Základná skupina23ŽBK Rožňava - BKM Žilina-Budatín34 : 90BKM Žilina-BudatínChýba štatistika
4 kolo20.Okt.2019Základná skupina24CBK Munibuseuropa Košice - BAM Poprad77 : 60CBK Munibuseuropa KošiceSpracováva sa
4 kolo20.Okt.2019Základná skupina24CBK Munibuseuropa Košice - BAM Poprad77 : 60BAM PopradChýba štatistika
4 kolo20.Okt.2019Základná skupina25TYDAM UPJŠ Košice - YOUNG ANGELS U19 Košice (J)57 : 72TYDAM UPJŠ KošiceChýba štatistika
4 kolo20.Okt.2019Základná skupina25TYDAM UPJŠ Košice - YOUNG ANGELS U19 Košice (J)57 : 72YOUNG ANGELS U19 Košice (J)Chýba štatistika
4 kolo20.Okt.2019Základná skupina26ŠKBD Spišská Nová Ves (J) - BK EILAT PU Prešov53 : 46ŠKBD Spišská Nová Ves (J)Spracováva sa
4 kolo20.Okt.2019Základná skupina26ŠKBD Spišská Nová Ves (J) - BK EILAT PU Prešov53 : 46BK EILAT PU PrešovChýba štatistika

DL Juniori
KoloDátumSkupinaČ.záp.ZápasVýsledokPozorované družstvoZistená chyba
1 kolo16.Okt.2019Základná skupina1BSC Bratislava - Inter Bratislava54 : 100BSC BratislavaChýba štatistika
1 kolo16.Okt.2019Základná skupina1BSC Bratislava - Inter Bratislava54 : 100Inter BratislavaChýba štatistika
1 kolo16.Okt.2019Základná skupina2BKM Iskra Svit - BK MŠK Kežmarok122 : 32BK MŠK KežmarokChýba štatistika
1 kolo16.Okt.2019Základná skupina3MBA Prievidza - MŠK BK Žiar nad Hronom56 : 53MŠK BK Žiar nad HronomChýba štatistika
1 kolo16.Okt.2019Základná skupina6BKM SPU Nitra - ŠBK Junior Levice70 : 60BKM SPU NitraChýba štatistika
1 kolo16.Okt.2019Základná skupina6BKM SPU Nitra - ŠBK Junior Levice70 : 60ŠBK Junior LeviceChýba štatistika
2 kolo28.Sep.2019Základná skupina8BSC Bratislava - ŠBK Junior Levice56 : 79ŠBK Junior LeviceChýba štatistika
3 kolo27.Sep.2019Základná skupina13Inter Bratislava - ŠBK Junior Levice79 : 68ŠBK Junior LeviceChýba štatistika
3 kolo29.Sep.2019Základná skupina17MBA Prievidza - MBK Victoria Žilina84 : 89MBA PrievidzaChýba štatistika
4 kolo12.Okt.2019Základná skupina20ŠBK Junior Levice - MBK Victoria Žilina66 : 64MBK Victoria ŽilinaSpracováva sa
4 kolo13.Okt.2019Základná skupina21BK 04 AC LB SNV - MBA Prievidza72 : 68MBA PrievidzaChýba štatistika
4 kolo11.Okt.2019Základná skupina24BSC Bratislava - BK MŠK Kežmarok80 : 41BK MŠK KežmarokSpracováva sa
5 kolo12.Okt.2019Základná skupina29Inter Bratislava - BK MŠK Kežmarok120 : 26BK MŠK KežmarokSpracováva sa

DL Kadeti
KoloDátumSkupinaČ.záp.ZápasVýsledokPozorované družstvoZistená chyba
1 kolo28.Sep.2019Skupina východ4MBK Liptovský Mikuláš - KB Košice34 : 119KB KošiceChýba štatistika
3 kolo5.Okt.2019Skupina východ14BKM Iskra Svit - 1 BK Michalovce71 : 511 BK MichalovceSpracováva sa
4 kolo6.Okt.2019Skupina východ17BK 04 AC LB SNV - 1 BK Michalovce70 : 531 BK MichalovceSpracováva sa
5 kolo19.Okt.2019Skupina západ19MŠK BK Žiar nad Hronom - ŠKP BBC Banská Bystrica80 : 60MŠK BK Žiar nad HronomChýba štatistika
5 kolo19.Okt.2019Skupina západ19MŠK BK Žiar nad Hronom - ŠKP BBC Banská Bystrica80 : 60ŠKP BBC Banská BystricaSpracováva sa
5 kolo19.Okt.2019Skupina západ20MBK Karlovka Bratislava - Inter Bratislava35 : 95MBK Karlovka BratislavaSpracováva sa
5 kolo19.Okt.2019Skupina západ20MBK Karlovka Bratislava - Inter Bratislava35 : 95Inter BratislavaChýba štatistika
5 kolo19.Okt.2019Skupina západ21MBK AŠK Slávia Trnava - BSC Bratislava132 : 55MBK AŠK Slávia TrnavaSpracováva sa
5 kolo19.Okt.2019Skupina západ21MBK AŠK Slávia Trnava - BSC Bratislava132 : 55BSC BratislavaChýba štatistika
5 kolo19.Okt.2019Skupina západ22MBA Prievidza - BBK Bánovce nad Bebravou50 : 89MBA PrievidzaChýba štatistika
5 kolo19.Okt.2019Skupina západ22MBA Prievidza - BBK Bánovce nad Bebravou50 : 89BBK Bánovce nad BebravouChýba štatistika
5 kolo19.Okt.2019Skupina západ23ŠBK Handlová - ŠBK Junior Levice27 : 123ŠBK HandlováChýba štatistika
5 kolo19.Okt.2019Skupina západ23ŠBK Handlová - ŠBK Junior Levice27 : 123ŠBK Junior LeviceSpracováva sa
5 kolo19.Okt.2019Skupina východ19Diawin Košice - 1 BK Michalovce72 : 63Diawin KošiceChýba štatistika
5 kolo19.Okt.2019Skupina východ19Diawin Košice - 1 BK Michalovce72 : 631 BK MichalovceSpracováva sa
5 kolo19.Okt.2019Skupina východ20MBK Liptovský Mikuláš - BK 04 AC LB SNV64 : 97MBK Liptovský MikulášChýba štatistika
5 kolo19.Okt.2019Skupina východ20MBK Liptovský Mikuláš - BK 04 AC LB SNV64 : 97BK 04 AC LB SNVChýba štatistika
5 kolo19.Okt.2019Skupina východ21MBK Victoria Žilina - BKM Iskra Svit57 : 70MBK Victoria ŽilinaSpracováva sa
5 kolo19.Okt.2019Skupina východ21MBK Victoria Žilina - BKM Iskra Svit57 : 70BKM Iskra SvitChýba štatistika
5 kolo19.Okt.2019Skupina východ22KB Košice - TYDAM UPJŠ Košice105 : 27KB KošiceChýba štatistika
5 kolo19.Okt.2019Skupina východ22KB Košice - TYDAM UPJŠ Košice105 : 27TYDAM UPJŠ KošiceChýba štatistika
6 kolo20.Okt.2019Skupina západ24MBK Karlovka Bratislava - BSC Bratislava64 : 56MBK Karlovka BratislavaSpracováva sa
6 kolo20.Okt.2019Skupina západ24MBK Karlovka Bratislava - BSC Bratislava64 : 56BSC BratislavaChýba štatistika
6 kolo20.Okt.2019Skupina západ25MBK AŠK Slávia Trnava - Inter Bratislava44 : 75MBK AŠK Slávia TrnavaSpracováva sa
6 kolo20.Okt.2019Skupina západ25MBK AŠK Slávia Trnava - Inter Bratislava44 : 75Inter BratislavaChýba štatistika
6 kolo20.Okt.2019Skupina západ26MBA Prievidza - ŠBK Junior Levice64 : 78MBA PrievidzaChýba štatistika
6 kolo20.Okt.2019Skupina západ26MBA Prievidza - ŠBK Junior Levice64 : 78ŠBK Junior LeviceSpracováva sa
6 kolo20.Okt.2019Skupina západ27ŠBK Handlová - BBK Bánovce nad Bebravou40 : 134ŠBK HandlováChýba štatistika
6 kolo20.Okt.2019Skupina západ27ŠBK Handlová - BBK Bánovce nad Bebravou40 : 134BBK Bánovce nad BebravouChýba štatistika
6 kolo20.Okt.2019Skupina východ24MBK Liptovský Mikuláš - BKM Iskra Svit56 : 91MBK Liptovský MikulášChýba štatistika
6 kolo20.Okt.2019Skupina východ24MBK Liptovský Mikuláš - BKM Iskra Svit56 : 91BKM Iskra SvitChýba štatistika
6 kolo20.Okt.2019Skupina východ25MBK Victoria Žilina - BK 04 AC LB SNV69 : 53MBK Victoria ŽilinaSpracováva sa
6 kolo20.Okt.2019Skupina východ25MBK Victoria Žilina - BK 04 AC LB SNV69 : 53BK 04 AC LB SNVChýba štatistika
6 kolo20.Okt.2019Skupina východ26KB Košice - ABOVIA 96 Košice113 : 37KB KošiceChýba štatistika
6 kolo20.Okt.2019Skupina východ26KB Košice - ABOVIA 96 Košice113 : 37ABOVIA 96 KošiceChýba štatistika

DL Kadetky
KoloDátumSkupinaČ.záp.ZápasVýsledokPozorované družstvoZistená chyba
2 kolo28.Sep.2019Skupina východ7TYDAM UPJŠ Košice - Young Angels U16 Košice56 : 49TYDAM UPJŠ KošiceChýba štatistika
3 kolo29.Sep.2019Skupina východ11TYDAM UPJŠ Košice - Young Angels U17 Košice39 : 72TYDAM UPJŠ KošiceChýba štatistika
4 kolo12.Okt.2019Skupina východ15ŽBK Rožňava - TYDAM UPJŠ Košice50 : 69TYDAM UPJŠ KošiceSpracováva sa
4 kolo12.Okt.2019Skupina východ16CBK Minibuseuropa Košice - BKM Bardejov174 : 23CBK Minibuseuropa KošiceChýba štatistika
5 kolo13.Okt.2019Skupina východ20CBK Minibuseuropa Košice - TYDAM UPJŠ Košice68 : 59CBK Minibuseuropa KošiceChýba štatistika
5 kolo13.Okt.2019Skupina východ20CBK Minibuseuropa Košice - TYDAM UPJŠ Košice68 : 59TYDAM UPJŠ KošiceSpracováva sa

ŽL Starší žiaci
KoloDátumSkupinaČ.záp.ZápasVýsledokPozorované družstvoZistená chyba
1 kolo28.Sep.2019Skupina západ2MBK Karlovka Bratislava - BK Lokomotíva Sereď49 : 83MBK Karlovka BratislavaChýba štatistika
1 kolo28.Sep.2019Skupina západ2MBK Karlovka Bratislava - BK Lokomotíva Sereď49 : 83BK Lokomotíva SereďChýba štatistika
1 kolo28.Sep.2019Skupina západ3Basketbalový klub Pezinok - TJ Družba Piešťany (MS)75 : 35Basketbalový klub PezinokChýba štatistika
1 kolo29.Sep.2019Skupina východ1IMC Slovakia P.Bystrica - MBK Victoria Žilina72 : 48IMC Slovakia P.BystricaChýba štatistika
1 kolo28.Sep.2019Skupina východ4RIM Basket Košice - 1 BK Humenné45 : 471 BK HumennéSpracováva sa
2 kolo29.Sep.2019Skupina západ6MBK Karlovka Bratislava - TJ Družba Piešťany (MS)75 : 43MBK Karlovka BratislavaChýba štatistika
2 kolo29.Sep.2019Skupina západ7Basketbalový klub Pezinok - BK Lokomotíva Sereď53 : 83Basketbalový klub PezinokChýba štatistika
2 kolo29.Sep.2019Skupina západ7Basketbalový klub Pezinok - BK Lokomotíva Sereď53 : 83BK Lokomotíva SereďChýba štatistika
2 kolo29.Sep.2019Skupina východ8RIM Basket Košice - Diawin Košice28 : 105Diawin KošiceChýba štatistika
2 kolo29.Sep.2019Skupina východ9TYDAM UPJŠ Košice - 1 BK Humenné37 : 681 BK HumennéSpracováva sa
3 kolo12.Okt.2019Skupina západ11BK Lokomotíva Sereď - BSC Bratislava93 : 70BSC BratislavaChýba štatistika
3 kolo12.Okt.2019Skupina východ101 BK Humenné - Diawin Košice24 : 911 BK HumennéSpracováva sa
3 kolo12.Okt.2019Skupina východ12BKM Iskra Svit - TYDAM UPJŠ Košice133 : 13TYDAM UPJŠ KošiceSpracováva sa
4 kolo13.Okt.2019Skupina západ16TJ Družba Piešťany (MS) - BSC Bratislava62 : 96BSC BratislavaChýba štatistika
13 kolo20.Okt.2019Skupina východ55Diawin Košice - 1 BK Humenné83 : 30Diawin KošiceChýba štatistika
13 kolo20.Okt.2019Skupina východ55Diawin Košice - 1 BK Humenné83 : 301 BK HumennéChýba štatistika

ŽL Staršie žiačky
KoloDátumSkupinaČ.záp.ZápasVýsledokPozorované družstvoZistená chyba
1 kolo5.Okt.2019Skupina západ4BK Slovan Bratislava - BK Klokani Ivanka pri Dunaji76 : 36BK Slovan BratislavaChýba štatistika
1 kolo5.Okt.2019Skupina východ3Young Angels U15 Košice - TYDAM UPJŠ Košice (MS)55 : 43TYDAM UPJŠ Košice (MS)Chýba štatistika
1 kolo2.Okt.2019Skupina východ4ŠKBD Spišská Nová Ves - BAM Poprad31 : 84ŠKBD Spišská Nová VesChýba štatistika
1 kolo2.Okt.2019Skupina východ4ŠKBD Spišská Nová Ves - BAM Poprad31 : 84BAM PopradSpracováva sa
2 kolo19.Okt.2019Skupina západ5ŠBK Handlová (MS) - BK Slovan Bratislava39 : 56ŠBK Handlová (MS)Chýba štatistika
2 kolo19.Okt.2019Skupina západ5ŠBK Handlová (MS) - BK Slovan Bratislava39 : 56BK Slovan BratislavaSpracováva sa
2 kolo19.Okt.2019Skupina západ6BK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK Klokani Ivanka pri Dunaji60 : 45BK ŠKP 08 Banská BystricaChýba štatistika
2 kolo19.Okt.2019Skupina západ6BK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK Klokani Ivanka pri Dunaji60 : 45BK Klokani Ivanka pri DunajiChýba štatistika
2 kolo19.Okt.2019Skupina východ5ŽBK Rožňava (MS) - BAM Poprad44 : 101ŽBK Rožňava (MS)Chýba štatistika
2 kolo19.Okt.2019Skupina východ5ŽBK Rožňava (MS) - BAM Poprad44 : 101BAM PopradChýba štatistika
2 kolo19.Okt.2019Skupina východ6CBK Minibuseuropa Košice - ŠKBD Spišská Nová Ves116 : 18CBK Minibuseuropa KošiceSpracováva sa
2 kolo19.Okt.2019Skupina východ6CBK Minibuseuropa Košice - ŠKBD Spišská Nová Ves116 : 18ŠKBD Spišská Nová VesChýba štatistika
2 kolo19.Okt.2019Skupina východ7ŠŠK Basket Stará Ľubovňa - TYDAM UPJŠ Košice (MS)43 : 58ŠŠK Basket Stará ĽubovňaSpracováva sa
2 kolo19.Okt.2019Skupina východ7ŠŠK Basket Stará Ľubovňa - TYDAM UPJŠ Košice (MS)43 : 58TYDAM UPJŠ Košice (MS)Chýba štatistika
3 kolo20.Okt.2019Skupina západ9ŠBK Handlová (MS) - BK Klokani Ivanka pri Dunaji46 : 79ŠBK Handlová (MS)Chýba štatistika
3 kolo20.Okt.2019Skupina západ9ŠBK Handlová (MS) - BK Klokani Ivanka pri Dunaji46 : 79BK Klokani Ivanka pri DunajiChýba štatistika
3 kolo20.Okt.2019Skupina západ10BK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK Slovan Bratislava34 : 68BK ŠKP 08 Banská BystricaChýba štatistika
3 kolo20.Okt.2019Skupina západ10BK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK Slovan Bratislava34 : 68BK Slovan BratislavaSpracováva sa
3 kolo20.Okt.2019Skupina západ11MBK Stará Turá - Piešťanské Čajočky78 : 60MBK Stará TuráChýba štatistika
3 kolo20.Okt.2019Skupina západ11MBK Stará Turá - Piešťanské Čajočky78 : 60Piešťanské ČajočkyChýba štatistika
3 kolo20.Okt.2019Skupina východ9ŽBK Rožňava (MS) - ŠKBD Spišská Nová Ves61 : 39ŽBK Rožňava (MS)Chýba štatistika
3 kolo20.Okt.2019Skupina východ9ŽBK Rožňava (MS) - ŠKBD Spišská Nová Ves61 : 39ŠKBD Spišská Nová VesChýba štatistika
3 kolo20.Okt.2019Skupina východ10CBK Minibuseuropa Košice - BAM Poprad79 : 48CBK Minibuseuropa KošiceSpracováva sa
3 kolo20.Okt.2019Skupina východ10CBK Minibuseuropa Košice - BAM Poprad79 : 48BAM PopradChýba štatistika
3 kolo20.Okt.2019Skupina východ11ŠŠK Basket Stará Ľubovňa - Young Angels U15 Košice24 : 112ŠŠK Basket Stará ĽubovňaSpracováva sa
3 kolo20.Okt.2019Skupina východ11ŠŠK Basket Stará Ľubovňa - Young Angels U15 Košice24 : 112Young Angels U15 KošiceChýba štatistika
8 kolo6.Okt.2019Skupina východ32BAM Poprad - ŠKBD Spišská Nová Ves96 : 23BAM PopradChýba štatistika
8 kolo6.Okt.2019Skupina východ32BAM Poprad - ŠKBD Spišská Nová Ves96 : 23ŠKBD Spišská Nová VesChýba štatistika
Počet všetkých chýbajúcich štatistík :126
Počet spracovávaných štatistík :80
Počet chýbajúcich štatistík do 10 dni :97
Počet chýbajúcich štatistík od 10 do 20 dní :14
Počet chýbajúcich štatistík viac ako 20 dní :15
Počet spracovaných štatistík :258