Prehľad basketbalových súťaží - oblastné súťaže 2017-2018

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

2.liga Muži2.liga Juniori2.liga Starší žiaciŽiaciŽiačkyMladší žiaciMladšie žiačky
Starší miniStaršie mini

2.liga Muži
Skupina východ
1.BK Dolný Kubín21
2.BK Slovenský Orol Levoča21
3.BK MŠK Kežmarok21
4.BK Prešovské kone Iskra Prešov19
5.BKM DASTET Krompachy19
6.TYDAM UPJŠ Košice17
7.BK UVLF Košice16
8.BK ŠPD Rožňava15
9.TJ Slávia Medik Martin15
10.1 Basket klub Humenné13
Skupina západ
1.VŠK FEI STU BA16
2.MŠK BO Holíč14
3.BK EXIT Nitra14
4.TJ Štadion Trenčín13
5.BK Levickí Patrioti B12
6.BK Klokani Ivanka pri Dunaji11
7.TJ Iskra Partizánske11
8.BK Dunajská Streda11
Predchádzajúce zápasy
17.FebMŠK BO Holíč - BK Levickí Patrioti B
   
10.FebTJ Iskra Partizánske - MŠK BO Holíč
  59:79 
10.FebBK Dunajská Streda - TJ Štadion Trenčín
  54:73 
10.FebBK Levickí Patrioti B - BK EXIT Nitra
   
10.FebBK Klokani Ivanka pri Dunaji - VŠK FEI STU BA
  62:71 
10.FebTJ Slávia Medik Martin - BK Prešovské kone Iskra Prešov
  55:77 
10.Feb1 Basket klub Humenné - BK MŠK Kežmarok
  42:52 
10.FebBK ŠPD Rožňava - TYDAM UPJŠ Košice
  75:66 
10.FebBKM DASTET Krompachy - BK Slovenský Orol Levoča
  79:65 
10.FebBK UVLF Košice - BK Dolný Kubín
   
Nasledujúce zápasy
24.Feb | SobVŠK FEI STU BA - TJ Iskra Partizánske-
24.Feb | SobBK Prešovské kone Iskra Prešov - BKM DASTET Krompachy-
24.Feb | SobTJ Slávia Medik Martin - BK UVLF Košice-
24.Feb | SobTYDAM UPJŠ Košice - 1 Basket klub Humenné-
24.Feb | SobBK MŠK Kežmarok - BK Dolný Kubín-
24.Feb | SobBK Slovenský Orol Levoča - BK ŠPD Rožňava-
24.Feb | SobMŠK BO Holíč - BK Dunajská Streda-
24.Feb | SobTJ Štadion Trenčín - BK EXIT Nitra-
24.Feb | SobBK Levickí Patrioti B - BK Klokani Ivanka pri Dunaji-
10.Mar | SobBK EXIT Nitra - MŠK BO Holíč-

2.liga Juniori
Skupina západ
1.BK Lokomotíva Sereď15
2.BKM SPU Nitra B15
3.BSC Bratislava B14
4.TJ Iskra Partizánske13
5.GABBO Senec9
6.MBK Karlovka Bratislava9
Predchádzajúce zápasy
8.FebBKM SPU Nitra B - MBK Karlovka Bratislava
  80:47 
3.FebTJ Iskra Partizánske - BK Lokomotíva Sereď
  75:66 
3.FebBKM SPU Nitra B - GABBO Senec
   
3.FebBSC Bratislava B - MBK Karlovka Bratislava
  96:46 
21.JanGABBO Senec - BK Lokomotíva Sereď
   
20.JanBSC Bratislava B - BKM SPU Nitra B
  51:61 
20.JanMBK Karlovka Bratislava - BK Lokomotíva Sereď
  39:68 
20.JanGABBO Senec - TJ Iskra Partizánske
  62:66 
9.DecBSC Bratislava B - BK Lokomotíva Sereď
  57:79 
9.DecMBK Karlovka Bratislava - GABBO Senec
  55:60 
Nasledujúce zápasy
3.Mar | SobGABBO Senec - MBK Karlovka Bratislava-
3.Mar | SobBK Lokomotíva Sereď - BSC Bratislava B-
3.Mar | SobTJ Iskra Partizánske - BKM SPU Nitra B-
17.Mar | SobMBK Karlovka Bratislava - BKM SPU Nitra B-
17.Mar | SobBSC Bratislava B - TJ Iskra Partizánske-
17.Mar | SobGABBO Senec - BK Lokomotíva Sereď-
7.Apr | SobBKM SPU Nitra B - BSC Bratislava B-
7.Apr | SobTJ Iskra Partizánske - GABBO Senec-
7.Apr | SobBK Lokomotíva Sereď - MBK Karlovka Bratislava-
21.Apr | SobMBK Karlovka Bratislava - BSC Bratislava B-

2.liga Starší žiaci
Základná skupina
1.MBK Karlovka Bratislava20
2.BK Lokomotíva Sereď B17
3.BK Pezinok16
4.TJ Družba Piešťany16
Predchádzajúce zápasy
10.FebMBK Karlovka Bratislava - BK Lokomotíva Sereď B
   
10.FebTJ Družba Piešťany - BK Pezinok
  22:35 
10.FebMBK Karlovka Bratislava - BK Lokomotíva Sereď B
   
10.FebTJ Družba Piešťany - BK Pezinok
  45:37 
27.JanBK Pezinok - MBK Karlovka Bratislava
   
27.JanTJ Družba Piešťany - BK Lokomotíva Sereď B
  33:48 
27.JanBK Pezinok - MBK Karlovka Bratislava
   
27.JanTJ Družba Piešťany - BK Lokomotíva Sereď B
  38:43 
16.DecMBK Karlovka Bratislava - TJ Družba Piešťany
  100:22 
16.DecBK Lokomotíva Sereď B - BK Pezinok
  48:42 
Nasledujúce zápasy
24.Feb | SobBK Pezinok - BK Lokomotíva Sereď B-
24.Feb | SobTJ Družba Piešťany - MBK Karlovka Bratislava-
24.Feb | SobBK Pezinok - BK Lokomotíva Sereď B-
24.Feb | SobTJ Družba Piešťany - MBK Karlovka Bratislava-
24.Mar | SobBK Lokomotíva Sereď B - BK Pezinok-
24.Mar | SobMBK Karlovka Bratislava - BK Pezinok-
24.Mar | SobBK Lokomotíva Sereď B - TJ Družba Piešťany-
24.Mar | SobMBK Karlovka Bratislava - BK Pezinok-
14.Apr | SobBK Lokomotíva Sereď B - MBK Karlovka Bratislava-
14.Apr | SobBK Pezinok - TJ Družba Piešťany-

Žiaci
Skupina stred
1.MBA Prievidza16
2.ŠBK Handlová (MS)21
3.ŠKP BBC Banská Bystrica20
4.MBK Victoria Žilina19
5.BKM Dolný Kubín6
6.MBK Liptovský Mikuláš (MS)13
7.BKM Dolný Kubín12
Skupina východ A
1.BK 04 AC LB SNV30
2.1 BK Michalovce29
3.KB RIM Basket Košice25
4.BKM Iskra Svit20
5.1 BK Humenné16
Skupina východ B
1.BKM Iskra Poprad19
2.ABOVIA 96 Košice15
3.BK ŠPD Rožňava14
4.BK MŠK Kežmarok12
Skupina západ
1.BK Inter Bratislava16
2.BK Lokomotíva Sereď14
3.ŠBK Junior Levice12
4.BSC Bratislava10
5.MBK AŠK Slávia Trnava8
Predchádzajúce zápasy
11.FebKB RIM Basket Košice - BKM Iskra Svit
  48:32 
11.FebKB RIM Basket Košice - BKM Iskra Svit
  58:26 
10.FebBK 04 AC LB SNV - 1 BK Michalovce
  59:23 
10.FebBK MŠK Kežmarok - BK ŠPD Rožňava
  52:70 
10.FebBKM Dolný Kubín - ŠBK Handlová - MS
   
10.FebŠKP BBC Banská Bystrica - MBA Prievidza
  41:80 
10.FebMBK Liptovský Mikuláš (MS) - MBK Victoria Žilina
   
10.FebBKM Dolný Kubín - ŠBK Handlová (MS)
   
10.FebŠKP BBC Banská Bystrica - MBA Prievidza
  42:85 
10.FebMBK Liptovský Mikuláš (MS) - MBK Victoria Žilina
   
Nasledujúce zápasy
21.Feb | StrBK Inter Bratislava - BSC Bratislava-
21.Feb | StrBK Inter Bratislava - BSC Bratislava-
24.Feb | SobMBA Prievidza - MBK Liptovský Mikuláš - MS-
24.Feb | SobMBK Victoria Žilina - MŠK BK Žiar nad Hronom-
24.Feb | SobŠBK Handlová - MS - ŠKP BBC Banská Bystrica-
24.Feb | SobMBA Prievidza - MBK Liptovský Mikuláš - MS-
24.Feb | SobMBK Victoria Žilina - MŠK BK Žiar nad Hronom-
24.Feb | SobŠBK Handlová - MS - ŠKP BBC Banská Bystrica-
24.Feb | SobBK Lokomotíva Sereď - BSC Bratislava-
24.Feb | SobBK Lokomotíva Sereď - BSC Bratislava-

Žiačky
Skupina východ
1.Young Angels Yellow Košice35
2.Young Angels Blue Košice32
3.CBK 2004 Košice42
4.BAM Poprad24
5.Young Angels 2005 Košice24
6.BK Kovohuty Krompachy21
7.Young Angels 2005 Košice31
8.TYDAM UPJŠ Košice17
9.ŠBK Spišská Nová Ves24
10.TYDAM UPJŠ Košice23
Skupina západ
1.Piešťanské Čajočky24
2.BK AŠK Slávia Trnava22
3.BK Lokomotíva Sereď19
4.BK ŠKP 08 Banská Bystrica17
5.BO Spartak Myjava14
Predchádzajúce zápasy
10.FebBK ŠKP 08 Banská Bystrica - Piešťanské Čajočky
  40:67 
10.FebBO Spartak Myjava - BK Lokomotíva Sereď
  24:80 
10.FebYoung Angels Yellow Košice - ŠBK Spišská Nová Ves
  102:11 
10.FebYoung Angels 2005 Košice - BK Kovohuty Krompachy
  64:19 
10.FebCBK 2004 Košice - ŠŠK Basket Stará Ľubovňa (MS)
  65:42 
10.FebYoung Angels Blue Košice - BAM Poprad
  45:23 
10.FebYoung Angels 2005 Košice - BK Kovohuty Krompachy
  55:28 
10.FebCBK 2004 Košice - ŠŠK Basket Stará Ľubovňa (MS)
  51:33 
10.FebYoung Angels Blue Košice - BAM Poprad
  42:39 
10.FebBO Spartak Myjava - BK Lokomotíva Sereď
  19:72 
Nasledujúce zápasy
24.Feb | SobBAM Poprad - Young Angels Yellow Košice-
24.Feb | SobŽBK Rožňava (MS) - Young Angels Blue Košice-
24.Feb | SobBK Lokomotíva Sereď - BK ŠKP 08 Banská Bystrica-
24.Feb | SobPiešťanské Čajočky - BK AŠK Slávia Trnava-
24.Feb | SobBK Lokomotíva Sereď - BK ŠKP 08 Banská Bystrica-
24.Feb | SobPiešťanské Čajočky - BK AŠK Slávia Trnava-
24.Feb | SobŽBK Rožňava (MS) - Young Angels Blue Košice-
24.Feb | SobŠŠK Basket Stará Ľubovňa (MS) - TYDAM UPJŠ Košice-
24.Feb | SobŠŠK Basket Stará Ľubovňa (MS) - TYDAM UPJŠ Košice-
24.Feb | SobBK Kovohuty Krompachy - CBK 2004 Košice-

Mladší žiaci
Skupina stred
1.MBA Prievidza18
2.ŠBK Handlová A16
3.MBK Victoria Žilina12
4.IMC Slovakia P.Bystrica10
5.ŠBK Handlová B10
Skupina východ
1.KB RIM Basket Košice12
2.BKM Iskra Svit10
3.BK 04 AC LB SNV10
4.ABOVIA 96 Košice8
5.TYDAM UPJŠ Košice8
Skupina západ
1.BK Inter Bratislava29
2.BKM SPU Nitra28
3.ŠBK Junior Levice27
4.BK Junior Komárno26
5.BSC Bratislava22
6.MBK Karlovka Bratislava18
7.BK Pezinok16
8.GABBO Senec13
Predchádzajúce zápasy
17.FebABOVIA 96 Košice - BK 04 AC LB SNV
   
17.FebMBA Prievidza - MBK Victoria Žilina
   
17.FebIMC Slovakia P.Bystrica - ŠBK Handlová B
   
17.FebTYDAM UPJŠ Košice - BKM Iskra Svit
   
17.FebMBA Prievidza - MBK Victoria Žilina
   
17.FebTYDAM UPJŠ Košice - BKM Iskra Svit
   
17.FebABOVIA 96 Košice - BK 04 AC LB SNV
   
17.FebIMC Slovakia P.Bystrica - ŠBK Handlová B
   
17.FebBSC Bratislava - BK Inter Bratislava
   
17.FebBSC Bratislava - BK Inter Bratislava
   
Nasledujúce zápasy
24.Feb | SobMBK Karlovka Bratislava - GABBO Senec-
24.Feb | SobBK Pezinok - BKM SPU Nitra-
24.Feb | SobMBK Karlovka Bratislava - GABBO Senec-
24.Feb | SobBK Pezinok - BKM SPU Nitra-
3.Mar | SobMBK Victoria Žilina - IMC Slovakia P.Bystrica-
3.Mar | SobBKM Iskra Svit - KB RIM Basket Košice-
3.Mar | SobBK Pezinok - MBK Karlovka Bratislava-
3.Mar | SobBK Inter Bratislava - BKM SPU Nitra-
3.Mar | SobBK Junior Komárno - BSC Bratislava-
3.Mar | SobBK Pezinok - MBK Karlovka Bratislava-

Mladšie žiačky
Skupina východ
1.CBK 2005 Košice28
2.BAM Poprad23
3.MBK Ružomberok21
4.Young Angels 2005 Košice20
5.BK ŠKP 08 Banská Bystrica14
6.ŠŠK Basket Stará Ľubovňa14
Skupina západ
1.Piešťanské Čajočky28
2.BK Klokani Ivanka pri Dunaji26
3.BK Slovan Bratislava29
4.Széchenyi KA SE Győr (MS)27
5.MBK Stará Turá22
6.ŠBK Šamorín17
7.ŠBK Šamorín20
8.ŠBK Handlová16
Predchádzajúce zápasy
17.FebBK Slovan Bratislava - BK Klokani Ivanka pri Dunaji
   
17.FebMBK Ružomberok - Young Angels 2005 Košice
   
17.FebŠŠK Basket Stará Ľubovňa - BAM Poprad
   
17.FebBK ŠKP 08 Banská Bystrica - CBK 2005 Košice
   
17.FebMBK Ružomberok - Young Angels 2005 Košice
   
17.FebŠŠK Basket Stará Ľubovňa - BAM Poprad
   
17.FebBK ŠKP 08 Banská Bystrica - CBK 2005 Košice
   
17.FebBK Slovan Bratislava - BK Klokani Ivanka pri Dunaji
   
17.FebŠBK Šamorín - Piešťanské Čajočky
   
17.FebŠBK Handlová - BKM Junior UKF Nitra
   
Nasledujúce zápasy
3.Mar | SobBK Klokani Ivanka pri Dunaji - ŠBK Handlová-
3.Mar | SobPiešťanské Čajočky - MBK Stará Turá-
3.Mar | SobSzéchenyi KA SE Győr (MS) - ŠBK Šamorín-
3.Mar | SobBK Klokani Ivanka pri Dunaji - ŠBK Handlová-
3.Mar | SobPiešťanské Čajočky - MBK Stará Turá-
3.Mar | SobSzéchenyi KA SE Győr (MS) - ŠBK Šamorín-
3.Mar | SobYoung Angels 2005 Košice - BAM Poprad-
3.Mar | SobCBK 2005 Košice - MBK Ružomberok-
3.Mar | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - ŠŠK Basket Stará Ľubovňa-
3.Mar | SobYoung Angels 2005 Košice - BAM Poprad-

Starší mini
Skupina stred
1.MBA Prievidza30
2.MŠK BK Žiar nad Hronom29
3.MBK Victoria Žilina23
4.ŠBK Handlová21
5.BBK Bánovce nad Bebravou19
6.ŠKP BBC B.Bystrica16
7.IMC Slovakia P.Bystrica15
8.MBK Liptovský Mikuláš15
Skupina východ
1.Bardejovskí Rytieri20
2.BKM Iskra Poprad14
3.BK 04 AC LB SNV11
4.Basketbalová akadémia Čaňa11
5.ABOVIA 96 Košice10
Skupina západ
1.BK Inter Bratislava32
2.BSC Bratislava29
3.BK Lokomotíva Sereď26
4.BKM SPU Nitra24
5.ŠBK Fándly Sereď23
6.ŠBK Junior Levice20
7.MBK AŠK Slávia Trnava18
8.BK Pezinok18
Predchádzajúce zápasy
10.FebŠBK Junior Levice - BK Pezinok
   
10.FebBBK Bánovce nad Bebravou - MŠK BK Žiar nad Hronom
  22:72 
10.FebŠKP BBC B.Bystrica - MBK Victoria Žilina
   
10.FebMBK Liptovský Mikuláš - MBA Prievidza
  8:59 
10.FebŠKP BBC B.Bystrica - MBK Victoria Žilina
   
10.FebMBK Liptovský Mikuláš - MBA Prievidza
  15:64 
10.FebBardejovskí Rytieri - Basketbalová akadémia Čaňa
  70:20 
10.FebŠBK Handlová - IMC Slovakia P.Bystrica
   
10.FebBKM Iskra Poprad - BK 04 AC LB SNV
  53:34 
10.FebBardejovskí Rytieri - Basketbalová akadémia Čaňa
  63:13 
Nasledujúce zápasy
24.Feb | SobŠBK Handlová - MBK Liptovský Mikuláš-
24.Feb | SobŠBK Fándly Sereď - ŠBK Junior Levice-
24.Feb | SobBK Pezinok - MBK AŠK Slávia Trnava-
24.Feb | SobBK 04 AC LB SNV - ABOVIA 96 Košice-
24.Feb | SobBK Inter Bratislava - BKM SPU Nitra-
24.Feb | SobŠBK Fándly Sereď - ŠBK Junior Levice-
24.Feb | SobBK Pezinok - MBK AŠK Slávia Trnava-
24.Feb | SobBSC Bratislava - BK Lokomotíva Sereď-
24.Feb | SobBSC Bratislava - BK Lokomotíva Sereď-
24.Feb | SobBK Inter Bratislava - BKM SPU Nitra-

Staršie mini
Skupina východ
1.BAM Poprad25
2.ŽBK Rožňava21
3.MBK Ružomberok19
4.Young Angels Blue KE16
5.Young Angels Yellow KE16
6.CBK 2006 Košice14
7.Basketbalová akadémia Čaňa12
8.BKM Bardejov9
Skupina západ
1.ŠBK Šamorín39
2.Piešťanské Čajočky40
3.MBK AŠK Slávia Trnava35
4.BK ŠKP 08 Banská Bystrica32
5.MBK Stará Turá36
6.BKM Žilina-Závodie32
7.BK Slovan Bratislava31
8.BK ZŠ Zvolen22
9.BK Lokomotíva Sereď18
10.BK Lokomotíva Sereď22
Predchádzajúce zápasy
11.FebPiešťanské Čajočky - MBK AŠK Slávia Trnava
  46:23 
11.FebPiešťanské Čajočky - MBK AŠK Slávia Trnava
  50:28 
10.FebYoung Angels Yellow KE - ŽBK Rožňava
  63:12 
10.FebCBK 2006 Košice - Young Angels Blue KE
   
10.FebBAM Poprad - BKM Bardejov
  57:25 
10.FebYoung Angels Yellow KE - ŽBK Rožňava
  63:13 
10.FebBasketbalová akadémia Čaňa - MBK Ružomberok
  19:70 
10.FebBAM Poprad - BKM Bardejov
  56:28 
10.FebCBK 2006 Košice - Young Angels Blue KE
   
10.FebBasketbalová akadémia Čaňa - MBK Ružomberok
  14:64 
Nasledujúce zápasy
24.Feb | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK Slovan Bratislava-
24.Feb | SobSzéchenyi KA SE Győr - BK Lokomotíva Sereď-
24.Feb | SobBK ZŠ Zvolen - MBK Stará Turá-
24.Feb | SobMBK AŠK Slávia Trnava - BKM Žilina-Závodie-
24.Feb | SobŠBK Šamorín - Piešťanské Čajočky-
24.Feb | SobBK ZŠ Zvolen - MBK Stará Turá-
24.Feb | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK Slovan Bratislava-
24.Feb | SobMBK AŠK Slávia Trnava - BKM Žilina-Závodie-
24.Feb | SobŠBK Šamorín - Piešťanské Čajočky-
24.Feb | SobSzéchenyi KA SE Győr - BK Lokomotíva Sereď-


Prehľad súťaží