Prehľad basketbalových súťaží - oblastné súťaže 2017-2018

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Staršie mini - 2017-2018

Skupina východSkupina západ
Skupina západ

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Šamorín
22
21
1
1181 : 473
708
43
2.
Piešťanské Čajočky
22
18
4
1062 : 463
599
40
3.
MBK AŠK Slávia Trnava
22
17
5
1117 : 547
570
39
4.
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
22
14
8
1003 : 710
293
36
5.
MBK Stará Turá
22
14
8
1007 : 773
234
36
6.
BKM Žilina-Závodie
22
10
12
872 : 781
91
32
7.
BK Slovan Bratislava
22
9
13
599 : 844
-245
31
8.
BK ZŠ Zvolen
22
2
20
201 : 1021
-820
24
9.
Széchenyi KA SE Győr (MS)
22
3
19
403 : 1107
-704
23
10.
BK Lokomotíva Sereď
22
2
20
336 : 1062
-726
22
Družstvo BK Lokomotíva Sereď má 2 kontumačné prehry bez priznania bodu.

Tabuľka bez družstiev mimo súťaž (MS)
Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Šamorín
20
19
1
1058 : 450
608
39
2.
Piešťanské Čajočky
20
16
4
949 : 452
497
36
3.
MBK AŠK Slávia Trnava
20
15
5
1017 : 547
470
35
4.
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
20
12
8
891 : 691
200
32
5.
MBK Stará Turá
18
10
8
738 : 693
45
28
6.
BKM Žilina-Závodie
20
8
12
741 : 742
-1
28
7.
BK Slovan Bratislava
18
6
12
470 : 762
-292
24
8.
BK ZŠ Zvolen
20
2
18
176 : 930
-754
22
9.
BK Lokomotíva Sereď
20
0
20
231 : 1004
-773
18
Družstvo BK Lokomotíva Sereď má 2 kontumačné prehry bez priznania bodu.

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.23.Sep | SobMBK AŠK Slávia TrnavaŠBK Šamorín36:37 (23:20)
2.23.Sep | SobPiešťanské ČajočkyBK ŠKP 08 Banská Bystrica 43:42 (20:16)
3.23.Sep | SobBKM Žilina-ZávodieBK ZŠ Zvolen 54:4 (38:4)
4.23.Sep | SobBK Slovan BratislavaSzéchenyi KA SE Győr (MS) 20:0 (:)
5.23.Sep | SobMBK Stará TuráBK Lokomotíva Sereď 43:30 (26:18)
6.23.Sep | SobMBK AŠK Slávia TrnavaŠBK Šamorín 52:36 (23:14)
7.23.Sep | SobPiešťanské ČajočkyBK ŠKP 08 Banská Bystrica 61:22 (30:6)
8.23.Sep | SobBKM Žilina-ZávodieBK ZŠ Zvolen 54:4 (28:4)
9.23.Sep | SobBK Slovan BratislavaSzéchenyi KA SE Győr (MS) 20:0 (:)
10.23.Sep | SobMBK Stará TuráBK Lokomotíva Sereď 48:23 (25:10)
2. kolo
11.7.Okt | SobŠBK ŠamorínBK Lokomotíva Sereď 20:0 (:)
12.8.Okt | NedSzéchenyi KA SE Győr (MS)MBK Stará Turá5:55 (0:44)
13.7.Okt | SobBK ZŠ ZvolenBK Slovan Bratislava13:18 (7:12)
14.7.Okt | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBKM Žilina-Závodie 40:34 (21:20)
15.8.Okt | NedMBK AŠK Slávia TrnavaPiešťanské Čajočky 34:31 (20:13)
16.7.Okt | SobŠBK ŠamorínBK Lokomotíva Sereď 20:0 (:)
17.8.Okt | NedSzéchenyi KA SE Győr (MS)MBK Stará Turá3:54 (:)
18.7.Okt | SobBK ZŠ ZvolenBK Slovan Bratislava12:31 (0:14)
19.7.Okt | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBKM Žilina-Závodie 46:23 (28:17)
20.8.Okt | NedMBK AŠK Slávia TrnavaPiešťanské Čajočky 42:35 (17:20)
3. kolo
21.21.Okt | SobPiešťanské ČajočkyŠBK Šamorín26:43 (17:26)
22.21.Okt | SobBKM Žilina-ZávodieMBK AŠK Slávia Trnava23:66 (11:30)
23.21.Okt | SobBK Slovan BratislavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica9:59 (9:42)
24.21.Okt | SobMBK Stará TuráBK ZŠ Zvolen 63:12 (45:8)
25.21.Okt | SobBK Lokomotíva SereďSzéchenyi KA SE Győr (MS) 63:28 (37:20)
26.22.Okt | NedPiešťanské ČajočkyŠBK Šamorín37:52 (22:20)
27.21.Okt | SobBKM Žilina-ZávodieMBK AŠK Slávia Trnava30:73 (17:31)
28.21.Okt | SobBK Slovan BratislavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica14:64 (4:38)
29.21.Okt | SobMBK Stará TuráBK ZŠ Zvolen 63:12 (45:10)
30.21.Okt | SobBK Lokomotíva SereďSzéchenyi KA SE Győr (MS) 42:30 (26:18)
4. kolo
31.4.Nov | SobSzéchenyi KA SE Győr (MS)ŠBK Šamorín18:68 (7:38)
32.4.Nov | SobBK ZŠ ZvolenBK Lokomotíva Sereď 33:32 (23:18)
33.4.Nov | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaMBK Stará Turá 54:49 (26:24)
34.4.Nov | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBK Slovan Bratislava 52:2 (44:2)
35.5.Nov | NedPiešťanské ČajočkyBKM Žilina-Závodie 60:19 (20:14)
36.4.Nov | SobSzéchenyi KA SE Győr (MS)ŠBK Šamorín5:55 (:)
37.4.Nov | SobBK ZŠ ZvolenBK Lokomotíva Sereď 34:21 (28:12)
38.4.Nov | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaMBK Stará Turá 50:31 (22:17)
39.4.Nov | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBK Slovan Bratislava 66:21 (35:9)
40.4.Nov | SobPiešťanské ČajočkyBKM Žilina-Závodie 54:22 (25:14)
5. kolo
41.17.Nov | PiaBKM Žilina-ZávodieŠBK Šamorín29:73 (14:34)
42.17.Nov | PiaBK Slovan BratislavaPiešťanské Čajočky3:53 (3:40)
43.17.Nov | PiaMBK Stará TuráMBK AŠK Slávia Trnava26:68 (16:28)
44.17.Nov | PiaBK Lokomotíva SereďBK ŠKP 08 Banská Bystrica2:52 (2:50)
45.17.Nov | PiaSzéchenyi KA SE Győr (MS)BK ZŠ Zvolen 48:13 (17:5)
46.17.Nov | PiaBKM Žilina-ZávodieŠBK Šamorín21:71 (14:47)
47.17.Nov | PiaBK Slovan BratislavaPiešťanské Čajočky5:56 (2:31)
48.17.Nov | PiaMBK Stará TuráMBK AŠK Slávia Trnava26:66 (18:24)
49.17.Nov | PiaBK Lokomotíva SereďBK ŠKP 08 Banská Bystrica6:57 (6:43)
50.17.Nov | PiaSzéchenyi KA SE Győr (MS)BK ZŠ Zvolen 43:12 (16:8)
6. kolo
51.18.Nov | SobŠBK ŠamorínBK ZŠ Zvolen 50:0 (50:0)
52.18.Nov | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaSzéchenyi KA SE Győr (MS) 57:15 (21:9)
53.18.Nov | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBK Lokomotíva Sereď 59:8 (59:8)
54.18.Nov | SobPiešťanské ČajočkyMBK Stará Turá 43:25 (22:12)
55.18.Nov | SobBKM Žilina-ZávodieBK Slovan Bratislava 58:27 (34:18)
56.18.Nov | SobŠBK ŠamorínBK ZŠ Zvolen 50:0 (46:0)
57.18.Nov | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaSzéchenyi KA SE Győr (MS) 55:4 (43:4)
58.18.Nov | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBK Lokomotíva Sereď 52:2 (52:2)
59.18.Nov | SobPiešťanské ČajočkyMBK Stará Turá 52:23 (28:10)
60.18.Nov | SobBKM Žilina-ZávodieBK Slovan Bratislava 37:22 (14:13)
7. kolo
61.2.Dec | SobBK Slovan BratislavaŠBK Šamorín16:67 (3:31)
62.2.Dec | SobMBK Stará TuráBKM Žilina-Závodie 52:32 (32:16)
63.2.Dec | SobBK Lokomotíva SereďPiešťanské Čajočky10:60 (8:50)
64.2.Dec | SobSzéchenyi KA SE Győr (MS)MBK AŠK Slávia Trnava0:50 (:)
65.2.Dec | SobBK ZŠ ZvolenBK ŠKP 08 Banská Bystrica6:48 (2:20)
66.2.Dec | SobBK Slovan BratislavaŠBK Šamorín19:51 (13:28)
67.2.Dec | SobMBK Stará TuráBKM Žilina-Závodie 38:25 (22:13)
68.2.Dec | SobBK Lokomotíva SereďPiešťanské Čajočky3:54 (3:42)
69.2.Dec | SobSzéchenyi KA SE Győr (MS)MBK AŠK Slávia Trnava0:50 (:)
70.2.Dec | SobBK ZŠ ZvolenBK ŠKP 08 Banská Bystrica6:54 (4:24)
8. kolo
71.16.Dec | SobŠBK ŠamorínBK ŠKP 08 Banská Bystrica 55:52 (25:32)
72.16.Dec | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBK ZŠ Zvolen 50:0 (:)
73.17.Dec | NedPiešťanské ČajočkySzéchenyi KA SE Győr (MS) 62:11 (46:9)
74.16.Dec | SobBKM Žilina-ZávodieBK Lokomotíva Sereď 54:4 (50:4)
75.16.Dec | SobBK Slovan BratislavaMBK Stará Turá29:52 (14:25)
76.16.Dec | SobŠBK ŠamorínBK ŠKP 08 Banská Bystrica 72:39 (36:15)
77.16.Dec | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBK ZŠ Zvolen 50:0 (:)
78.17.Dec | NedPiešťanské ČajočkySzéchenyi KA SE Győr (MS) 51:0 (:)
79.16.Dec | SobBKM Žilina-ZávodieBK Lokomotíva Sereď 52:2 (40:0)
80.16.Dec | SobBK Slovan BratislavaMBK Stará Turá39:56 (21:23)
9. kolo
81.13.Jan | SobMBK Stará TuráŠBK Šamorín28:71 (15:32)
82.13.Jan | SobBK Lokomotíva SereďBK Slovan Bratislava11:62 (4:31)
83.13.Jan | SobSzéchenyi KA SE Győr (MS)BKM Žilina-Závodie17:68 (11:41)
84.13.Jan | SobBK ZŠ ZvolenPiešťanské Čajočky3:53 (1:48)
85.13.Jan | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaMBK AŠK Slávia Trnava26:71 (18:36)
86.13.Jan | SobMBK Stará TuráŠBK Šamorín3:54 (:)
87.13.Jan | SobBK Lokomotíva SereďBK Slovan Bratislava24:71 (16:30)
88.13.Jan | SobSzéchenyi KA SE Győr (MS)BKM Žilina-Závodie22:63 (12:29)
89.13.Jan | SobBK ZŠ ZvolenPiešťanské Čajočky0:51 (0:43)
90.13.Jan | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaMBK AŠK Slávia Trnava33:57 (20:27)
10. kolo
91.27.Jan | SobŠBK ŠamorínMBK AŠK Slávia Trnava 43:38 (21:18)
92.27.Jan | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaPiešťanské Čajočky21:51 (17:28)
93.27.Jan | SobBK ZŠ ZvolenBKM Žilina-Závodie2:52 (:)
94.27.Jan | SobSzéchenyi KA SE Győr (MS)BK Slovan Bratislava 43:42 (21:19)
95.27.Jan | SobBK Lokomotíva SereďMBK Stará Turá5:55 (5:46)
96.27.Jan | SobŠBK ŠamorínMBK AŠK Slávia Trnava 72:34 (34:13)
97.27.Jan | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaPiešťanské Čajočky32:33 (18:7)
98.27.Jan | SobBK ZŠ ZvolenBKM Žilina-Závodie4:54 (4:50)
99.27.Jan | SobSzéchenyi KA SE Győr (MS)BK Slovan Bratislava39:47 (16:22)
100.27.Jan | SobBK Lokomotíva SereďMBK Stará Turá28:57 (10:32)
11. kolo
101.10.Feb | SobBK Lokomotíva SereďŠBK Šamorín4:55 (2:47)
102.10.Feb | SobMBK Stará TuráSzéchenyi KA SE Győr (MS) 78:33 (47:10)
103.10.Feb | SobBK Slovan BratislavaBK ZŠ Zvolen 41:11 (16:9)
104.10.Feb | SobBKM Žilina-ZávodieBK ŠKP 08 Banská Bystrica29:51 (18:23)
105.11.Feb | NedPiešťanské ČajočkyMBK AŠK Slávia Trnava 50:28 (20:18)
106.10.Feb | SobBK Lokomotíva SereďŠBK Šamorín16:66 (12:44)
107.10.Feb | SobMBK Stará TuráSzéchenyi KA SE Győr (MS) 82:39 (43:19)
108.10.Feb | SobBK Slovan BratislavaBK ZŠ Zvolen 41:20 (23:13)
109.10.Feb | SobBKM Žilina-ZávodieBK ŠKP 08 Banská Bystrica39:49 (19:26)
110.11.Feb | NedPiešťanské ČajočkyMBK AŠK Slávia Trnava 46:23 (16:13)
12. kolo
111.24.Feb | SobŠBK ŠamorínPiešťanské Čajočky
112.24.Feb | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBKM Žilina-Závodie
113.24.Feb | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBK Slovan Bratislava
114.24.Feb | SobBK ZŠ ZvolenMBK Stará Turá
115.24.Feb | SobSzéchenyi KA SE GyőrBK Lokomotíva Sereď
116.24.Feb | SobŠBK ŠamorínPiešťanské Čajočky
117.24.Feb | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBKM Žilina-Závodie
118.24.Feb | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBK Slovan Bratislava
119.24.Feb | SobBK ZŠ ZvolenMBK Stará Turá
120.24.Feb | SobSzéchenyi KA SE GyőrBK Lokomotíva Sereď
13. kolo
121.10.Mar | SobSzéchenyi KA SE GyőrŠBK Šamorín
122.10.Mar | SobBK Lokomotíva SereďBK ZŠ Zvolen
123.10.Mar | SobMBK Stará TuráBK ŠKP 08 Banská Bystrica
124.10.Mar | SobBK Slovan BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
125.10.Mar | SobBKM Žilina-ZávodiePiešťanské Čajočky
126.10.Mar | SobSzéchenyi KA SE GyőrŠBK Šamorín
127.10.Mar | SobBK Lokomotíva SereďBK ZŠ Zvolen
128.10.Mar | SobMBK Stará TuráBK ŠKP 08 Banská Bystrica
129.10.Mar | SobBK Slovan BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
130.10.Mar | SobBKM Žilina-ZávodiePiešťanské Čajočky
14. kolo
131.24.Mar | SobŠBK ŠamorínBKM Žilina-Závodie
132.24.Mar | SobPiešťanské ČajočkyBK Slovan Bratislava
133.24.Mar | SobMBK AŠK Slávia TrnavaMBK Stará Turá
134.24.Mar | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBK Lokomotíva Sereď
135.24.Mar | SobBK ZŠ ZvolenSzéchenyi KA SE Győr
136.24.Mar | SobŠBK ŠamorínBKM Žilina-Závodie
137.24.Mar | SobPiešťanské ČajočkyBK Slovan Bratislava
138.24.Mar | SobMBK AŠK Slávia TrnavaMBK Stará Turá
139.24.Mar | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBK Lokomotíva Sereď
140.24.Mar | SobBK ZŠ ZvolenSzéchenyi KA SE Győr
15. kolo
141.14.Apr | SobBK ZŠ ZvolenŠBK Šamorín
142.14.Apr | SobSzéchenyi KA SE GyőrBK ŠKP 08 Banská Bystrica
143.14.Apr | SobBK Lokomotíva SereďMBK AŠK Slávia Trnava
144.14.Apr | SobMBK Stará TuráPiešťanské Čajočky
145.14.Apr | SobBK Slovan BratislavaBKM Žilina-Závodie
146.14.Apr | SobBK ZŠ ZvolenŠBK Šamorín
147.14.Apr | SobSzéchenyi KA SE GyőrBK ŠKP 08 Banská Bystrica
148.14.Apr | SobBK Lokomotíva SereďMBK AŠK Slávia Trnava
149.14.Apr | SobMBK Stará TuráPiešťanské Čajočky
150.14.Apr | SobBK Slovan BratislavaBKM Žilina-Závodie
16. kolo
151.28.Apr | SobŠBK ŠamorínBK Slovan Bratislava
152.28.Apr | SobBKM Žilina-ZávodieMBK Stará Turá
153.28.Apr | SobPiešťanské ČajočkyBK Lokomotíva Sereď
154.28.Apr | SobMBK AŠK Slávia TrnavaSzéchenyi KA SE Győr
155.28.Apr | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBK ZŠ Zvolen
156.28.Apr | SobŠBK ŠamorínBK Slovan Bratislava
157.28.Apr | SobBKM Žilina-ZávodieMBK Stará Turá
158.28.Apr | SobPiešťanské ČajočkyBK Lokomotíva Sereď
159.28.Apr | SobMBK AŠK Slávia TrnavaSzéchenyi KA SE Győr
160.28.Apr | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBK ZŠ Zvolen
17. kolo
161.12.Maj | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaŠBK Šamorín
162.12.Maj | SobBK ZŠ ZvolenMBK AŠK Slávia Trnava
163.12.Maj | SobSzéchenyi KA SE GyőrPiešťanské Čajočky
164.12.Maj | SobBK Lokomotíva SereďBKM Žilina-Závodie
165.12.Maj | SobMBK Stará TuráBK Slovan Bratislava
166.12.Maj | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaŠBK Šamorín
167.12.Maj | SobBK ZŠ ZvolenMBK AŠK Slávia Trnava
168.12.Maj | SobSzéchenyi KA SE GyőrPiešťanské Čajočky
169.12.Maj | SobBK Lokomotíva SereďBKM Žilina-Závodie
170.12.Maj | SobMBK Stará TuráBK Slovan Bratislava
18. kolo
171.26.Maj | SobŠBK ŠamorínMBK Stará Turá
172.26.Maj | SobBK Slovan BratislavaBK Lokomotíva Sereď
173.26.Maj | SobBKM Žilina-ZávodieSzéchenyi KA SE Győr
174.26.Maj | SobPiešťanské ČajočkyBK ZŠ Zvolen
175.26.Maj | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica
176.26.Maj | SobŠBK ŠamorínMBK Stará Turá
177.26.Maj | SobBK Slovan BratislavaBK Lokomotíva Sereď
178.26.Maj | SobBKM Žilina-ZávodieSzéchenyi KA SE Győr
179.26.Maj | SobPiešťanské ČajočkyBK ZŠ Zvolen
180.26.Maj | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica



Prehľad súťaží