Prehľad basketbalových súťaží - oblastné súťaže 2017-2018

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Žiačky - 2017-2018

Skupina východSkupina západ
Skupina západ

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
BK AŠK Slávia Trnava
20
16
4
1360 : 731
629
36
2.
Piešťanské Čajočky
20
14
6
1114 : 807
307
34
3.
BK Lokomotíva Sereď
18
10
8
1008 : 739
269
28
4.
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
18
8
10
841 : 838
3
26
5.
BO Spartak Myjava
20
0
20
446 : 1654
-1208
20
Termín finálového turnaja: 08.-10.06.2018 /postup prvé 3 družstvá/

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
2.21.Okt | SobBK AŠK Slávia TrnavaBO Spartak Myjava 113:18 (64:14)
3.21.Okt | SobPiešťanské ČajočkyBK Lokomotíva Sereď56:57 (27:23)
5.21.Okt | SobBK AŠK Slávia TrnavaBO Spartak Myjava 137:10 (66:4)
6.21.Okt | SobPiešťanské ČajočkyBK Lokomotíva Sereď 60:46 (31:28)
2. kolo
8.4.Nov | SobBO Spartak MyjavaPiešťanské Čajočky21:52 (8:28)
9.4.Nov | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBK AŠK Slávia Trnava33:49 (23:27)
11.4.Nov | SobBO Spartak MyjavaPiešťanské Čajočky15:65 (10:34)
12.4.Nov | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBK AŠK Slávia Trnava33:61 (17:38)
3. kolo
14.18.Nov | SobPiešťanské ČajočkyBK ŠKP 08 Banská Bystrica 48:47 (19:26)
15.18.Nov | SobBK Lokomotíva SereďBO Spartak Myjava 101:15 (55:3)
17.18.Nov | SobPiešťanské ČajočkyBK ŠKP 08 Banská Bystrica43:47 (19:30)
18.18.Nov | SobBK Lokomotíva SereďBO Spartak Myjava 105:6 (54:4)
4. kolo
20.2.Dec | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBK Lokomotíva Sereď 56:39 (31:22)
21.2.Dec | SobBK AŠK Slávia TrnavaPiešťanské Čajočky 59:39 (25:21)
23.2.Dec | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBK Lokomotíva Sereď 49:31 (26:11)
24.2.Dec | SobBK AŠK Slávia TrnavaPiešťanské Čajočky46:48 (36:25)
5. kolo
26.23.Nov | ŠtvBK Lokomotíva SereďBK AŠK Slávia Trnava 57:47 (28:26)
27.16.Dec | SobBO Spartak MyjavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica25:51 (13:32)
29.23.Nov | ŠtvBK Lokomotíva SereďBK AŠK Slávia Trnava52:72 (23:37)
30.16.Dec | SobBO Spartak MyjavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica40:53 (21:22)
6. kolo
32.13.Jan | SobBO Spartak MyjavaBK AŠK Slávia Trnava28:95 (10:58)
33.13.Jan | SobBK Lokomotíva SereďPiešťanské Čajočky 53:25 (29:15)
35.13.Jan | SobBO Spartak MyjavaBK AŠK Slávia Trnava30:99 (22:51)
36.13.Jan | SobBK Lokomotíva SereďPiešťanské Čajočky44:50 (15:31)
7. kolo
38.27.Jan | SobPiešťanské ČajočkyBO Spartak Myjava 101:14 (49:3)
39.27.Jan | SobBK AŠK Slávia TrnavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica 54:41 (38:23)
41.27.Jan | SobPiešťanské ČajočkyBO Spartak Myjava 111:16 (53:9)
42.27.Jan | SobBK AŠK Slávia TrnavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica 60:41 (34:22)
8. kolo
44.10.Feb | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaPiešťanské Čajočky39:60 (8:32)
45.10.Feb | SobBO Spartak MyjavaBK Lokomotíva Sereď19:72 (5:32)
47.10.Feb | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaPiešťanské Čajočky40:67 (22:34)
48.10.Feb | SobBO Spartak MyjavaBK Lokomotíva Sereď24:80 (10:42)
9. kolo
50.24.Feb | SobBK Lokomotíva SereďBK ŠKP 08 Banská Bystrica 55:53 (32:32)
51.24.Feb | SobPiešťanské ČajočkyBK AŠK Slávia Trnava26:56 (9:17)
53.24.Feb | SobBK Lokomotíva SereďBK ŠKP 08 Banská Bystrica 60:34 (21:21)
54.24.Feb | SobPiešťanské ČajočkyBK AŠK Slávia Trnava 64:45 (25:18)
10. kolo
56.21.Mar | StrBK AŠK Slávia TrnavaBK Lokomotíva Sereď 51:32 (29:20)
57.10.Mar | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBO Spartak Myjava 63:12 (25:6)
59.21.Mar | StrBK AŠK Slávia TrnavaBK Lokomotíva Sereď 41:36 (21:21)
60.10.Mar | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBO Spartak Myjava 67:30 (31:12)
11. kolo
62.24.Mar | SobBK AŠK Slávia TrnavaBO Spartak Myjava 91:23 (47:12)
63.24.Mar | SobPiešťanské ČajočkyBK Lokomotíva Sereď37:46 (12:24)
65.24.Mar | SobBK AŠK Slávia TrnavaBO Spartak Myjava 80:26 (44:14)
66.24.Mar | SobPiešťanské ČajočkyBK Lokomotíva Sereď 44:42 (24:30)
12. kolo
68.14.Apr | SobBO Spartak MyjavaPiešťanské Čajočky38:61 (19:28)
69.14.Apr | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBK AŠK Slávia Trnava 58:43 (30:24)
71.14.Apr | SobBO Spartak MyjavaPiešťanské Čajočky36:57 (20:35)
72.14.Apr | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBK AŠK Slávia Trnava36:61 (17:27)
13. kolo
74.28.Apr | SobPiešťanské ČajočkyBK ŠKP 08 Banská Bystrica
75.28.Apr | SobBK Lokomotíva SereďBO Spartak Myjava
77.28.Apr | SobPiešťanské ČajočkyBK ŠKP 08 Banská Bystrica
78.28.Apr | SobBK Lokomotíva SereďBO Spartak Myjava
14. kolo
80.12.Maj | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBK Lokomotíva Sereď
81.12.Maj | SobBK AŠK Slávia TrnavaPiešťanské Čajočky
81.12.Maj | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBK Lokomotíva Sereď
84.12.Maj | SobBK AŠK Slávia TrnavaPiešťanské Čajočky
15. kolo
86.26.Maj | SobBK Lokomotíva SereďBK AŠK Slávia Trnava
87.26.Maj | SobBO Spartak MyjavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica
89.26.Maj | SobBK Lokomotíva SereďBK AŠK Slávia Trnava
90.26.Maj | SobBO Spartak MyjavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica



Prehľad súťaží