Prehľad basketbalových súťaží - oblastné súťaže 2017-2018

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Starší mini - 2017-2018

Skupina stredSkupina východSkupina západ
Skupina východ

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
BKM Iskra Poprad
4
4
0
172 : 81
91
8
2.
ABOVIA 96 Košice
2
2
0
129 : 39
90
4
3.
Bardejovskí Rytieri
2
2
0
111 : 33
78
4
4.
BK 04 AC LB SNV
4
0
4
98 : 223
-125
4
5.
Basketbalová akadémia Čaňa
4
0
4
55 : 189
-134
4

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
2.4.Nov | SobBK 04 AC LB SNVBKM Iskra Poprad33:40 (19:17)
3.4.Nov | SobBasketbalová akadémia ČaňaBardejovskí Rytieri8:58 (4:32)
5.4.Nov | SobBK 04 AC LB SNVBKM Iskra Poprad26:54 (12:24)
6.4.Nov | SobBasketbalová akadémia ČaňaBardejovskí Rytieri25:53 (18:24)
2. kolo
8.18.Nov | SobBKM Iskra PopradBasketbalová akadémia Čaňa 43:11 (25:5)
9.18.Nov | SobABOVIA 96 KošiceBK 04 AC LB SNV 68:17 (34:8)
11.18.Nov | SobBKM Iskra PopradBasketbalová akadémia Čaňa 35:11 (13:3)
12.18.Nov | SobABOVIA 96 KošiceBK 04 AC LB SNV 61:22 (30:12)
3. kolo
14.2.Dec | SobBasketbalová akadémia ČaňaABOVIA 96 Košice
15.2.Dec | SobBardejovskí RytieriBKM Iskra Poprad
17.2.Dec | SobBasketbalová akadémia ČaňaABOVIA 96 Košice
18.2.Dec | SobBardejovskí RytieriBKM Iskra Poprad
4. kolo
20.16.Dec | SobABOVIA 96 KošiceBardejovskí Rytieri
21.16.Dec | SobBK 04 AC LB SNVBasketbalová akadémia Čaňa
23.16.Dec | SobABOVIA 96 KošiceBardejovskí Rytieri
24.16.Dec | SobBK 04 AC LB SNVBasketbalová akadémia Čaňa
5. kolo
26.27.Jan | SobBardejovskí RytieriBK 04 AC LB SNV
27.27.Jan | SobBKM Iskra PopradABOVIA 96 Košice
29.27.Jan | SobBardejovskí RytieriBK 04 AC LB SNV
30.27.Jan | SobBKM Iskra PopradABOVIA 96 Košice
6. kolo
32.10.Feb | SobBKM Iskra PopradBK 04 AC LB SNV
33.10.Feb | SobBardejovskí RytieriBasketbalová akadémia Čaňa
35.10.Feb | SobBKM Iskra PopradBK 04 AC LB SNV
36.10.Feb | SobBardejovskí RytieriBasketbalová akadémia Čaňa
7. kolo
38.24.Feb | SobBasketbalová akadémia ČaňaBKM Iskra Poprad
39.24.Feb | SobBK 04 AC LB SNVABOVIA 96 Košice
41.24.Feb | SobBasketbalová akadémia ČaňaBKM Iskra Poprad
42.24.Feb | SobBK 04 AC LB SNVABOVIA 96 Košice
8. kolo
44.10.Mar | SobABOVIA 96 KošiceBasketbalová akadémia Čaňa
45.10.Mar | SobBKM Iskra PopradBardejovskí Rytieri
47.10.Mar | SobABOVIA 96 KošiceBasketbalová akadémia Čaňa
48.10.Mar | SobBKM Iskra PopradBardejovskí Rytieri
9. kolo
50.24.Mar | SobBardejovskí RytieriABOVIA 96 Košice
51.24.Mar | SobBasketbalová akadémia ČaňaBK 04 AC LB SNV
53.24.Mar | SobBardejovskí RytieriABOVIA 96 Košice
54.24.Mar | SobBasketbalová akadémia ČaňaBK 04 AC LB SNV
10. kolo
56.14.Apr | SobBK 04 AC LB SNVBardejovskí Rytieri
57.14.Apr | SobABOVIA 96 KošiceBKM Iskra Poprad
59.14.Apr | SobBK 04 AC LB SNVBardejovskí Rytieri
60.14.Apr | SobABOVIA 96 KošiceBKM Iskra Poprad



Prehľad súťaží