Prehľad basketbalových súťaží - oblastné súťaže 2017-2018

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Starší mini - 2017-2018

Skupina stredSkupina východSkupina západ
Skupina východ

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
Bardejovskí Rytieri
16
16
0
872 : 485
387
32
2.
ABOVIA 96 Košice
16
10
6
891 : 533
358
26
3.
BKM Iskra Poprad
16
10
6
669 : 547
122
26
4.
BK 04 AC LB SNV
16
3
13
507 : 793
-286
19
5.
Basketbalová akadémia Čaňa
16
1
15
315 : 896
-581
17

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
2.4.Nov | SobBK 04 AC LB SNVBKM Iskra Poprad33:40 (19:17)
3.4.Nov | SobBasketbalová akadémia ČaňaBardejovskí Rytieri8:58 (4:32)
5.4.Nov | SobBK 04 AC LB SNVBKM Iskra Poprad26:54 (12:24)
6.4.Nov | SobBasketbalová akadémia ČaňaBardejovskí Rytieri25:53 (18:24)
2. kolo
8.18.Nov | SobBKM Iskra PopradBasketbalová akadémia Čaňa 43:11 (25:5)
9.18.Nov | SobABOVIA 96 KošiceBK 04 AC LB SNV 68:17 (34:8)
11.18.Nov | SobBKM Iskra PopradBasketbalová akadémia Čaňa 35:11 (13:3)
12.18.Nov | SobABOVIA 96 KošiceBK 04 AC LB SNV 61:22 (30:12)
3. kolo
14.2.Dec | SobBasketbalová akadémia ČaňaABOVIA 96 Košice17:66 (9:31)
15.2.Dec | SobBardejovskí RytieriBKM Iskra Poprad 59:25 (33:6)
17.2.Dec | SobBasketbalová akadémia ČaňaABOVIA 96 Košice22:89 (9:46)
18.2.Dec | SobBardejovskí RytieriBKM Iskra Poprad 65:31 (32:15)
4. kolo
20.1.Dec | PiaABOVIA 96 KošiceBardejovskí Rytieri41:47 (21:21)
21.3.Dec | NedBK 04 AC LB SNVBasketbalová akadémia Čaňa 39:33 (23:10)
23.1.Dec | PiaABOVIA 96 KošiceBardejovskí Rytieri44:56 (28:30)
24.3.Dec | NedBK 04 AC LB SNVBasketbalová akadémia Čaňa22:25 (13:9)
5. kolo
26.27.Jan | SobBardejovskí RytieriBK 04 AC LB SNV 59:34 (23:12)
27.28.Apr | SobBKM Iskra PopradABOVIA 96 Košice 47:35 (29:20)
29.27.Jan | SobBardejovskí RytieriBK 04 AC LB SNV 63:36 (31:18)
30.28.Apr | SobBKM Iskra PopradABOVIA 96 Košice 44:32 (17:21)
6. kolo
32.10.Feb | SobBKM Iskra PopradBK 04 AC LB SNV 50:21 (:)
33.10.Feb | SobBardejovskí RytieriBasketbalová akadémia Čaňa 63:13 (:)
35.10.Feb | SobBKM Iskra PopradBK 04 AC LB SNV 53:34 (26:12)
36.10.Feb | SobBardejovskí RytieriBasketbalová akadémia Čaňa 70:20 (36:11)
7. kolo
38.24.Feb | SobBasketbalová akadémia ČaňaBKM Iskra Poprad18:62 (12:33)
39.24.Feb | SobBK 04 AC LB SNVABOVIA 96 Košice22:73 (14:45)
41.24.Feb | SobBasketbalová akadémia ČaňaBKM Iskra Poprad21:64 (15:41)
42.24.Feb | SobBK 04 AC LB SNVABOVIA 96 Košice37:64 (23:36)
8. kolo
44.10.Mar | SobABOVIA 96 KošiceBasketbalová akadémia Čaňa 68:10 (30:6)
45.10.Mar | SobBKM Iskra PopradBardejovskí Rytieri31:37 (17:12)
47.10.Mar | SobABOVIA 96 KošiceBasketbalová akadémia Čaňa 60:20 (34:6)
48.10.Mar | SobBKM Iskra PopradBardejovskí Rytieri26:45 (14:28)
9. kolo
50.24.Mar | SobBardejovskí RytieriABOVIA 96 Košice 54:53 (25:25)
51.24.Mar | SobBasketbalová akadémia ČaňaBK 04 AC LB SNV32:54 (16:25)
53.24.Mar | SobBardejovskí RytieriABOVIA 96 Košice 54:38 (28:13)
54.24.Mar | SobBasketbalová akadémia ČaňaBK 04 AC LB SNV29:50 (15:30)
10. kolo
56.14.Apr | SobBK 04 AC LB SNVBardejovskí Rytieri25:47 (10:17)
57.14.Apr | SobABOVIA 96 KošiceBKM Iskra Poprad 60:29 (40:14)
59.14.Apr | SobBK 04 AC LB SNVBardejovskí Rytieri35:42 (19:26)
60.14.Apr | SobABOVIA 96 KošiceBKM Iskra Poprad 39:35 (22:17)



Prehľad súťaží