Prehľad basketbalových súťaží - oblastné súťaže 2017-2018

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Mladší žiaci - 2017-2018

Skupina stredSkupina východSkupina západ
Skupina východ

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
KB RIM Basket Košice
6
6
0
413 : 159
254
12
2.
BKM Iskra Svit
6
4
2
386 : 190
196
10
3.
BK 04 AC LB SNV
6
4
2
325 : 245
80
10
4.
ABOVIA 96 Košice
6
2
4
310 : 322
-12
8
5.
TYDAM UPJŠ Košice
8
0
8
127 : 645
-518
8

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
2.28.Okt | SobABOVIA 96 KošiceBKM Iskra Svit26:61 (8:33)
3.28.Okt | SobTYDAM UPJŠ KošiceKB RIM Basket Košice2:98 (0:58)
5.28.Okt | SobABOVIA 96 KošiceBKM Iskra Svit35:64 (24:30)
6.28.Okt | SobTYDAM UPJŠ KošiceKB RIM Basket Košice7:95 (1:50)
2. kolo
8.11.Nov | SobBKM Iskra SvitTYDAM UPJŠ Košice 75:17 (45:4)
9.11.Nov | SobBK 04 AC LB SNVABOVIA 96 Košice 74:53 (47:25)
11.11.Nov | SobBKM Iskra SvitTYDAM UPJŠ Košice 96:5 (56:0)
12.11.Nov | SobBK 04 AC LB SNVABOVIA 96 Košice 65:41 (45:10)
3. kolo
14.25.Nov | SobTYDAM UPJŠ KošiceBK 04 AC LB SNV22:64 (6:28)
15.25.Nov | SobKB RIM Basket KošiceBKM Iskra Svit 44:40 (16:28)
17.25.Nov | SobTYDAM UPJŠ KošiceBK 04 AC LB SNV16:62 (8:30)
18.25.Nov | SobKB RIM Basket KošiceBKM Iskra Svit 63:50 (29:18)
4. kolo
20.9.Dec | SobBK 04 AC LB SNVKB RIM Basket Košice29:62 (17:31)
21.9.Dec | SobABOVIA 96 KošiceTYDAM UPJŠ Košice 90:27 (32:18)
23.9.Dec | SobBK 04 AC LB SNVKB RIM Basket Košice31:51 (12:26)
24.9.Dec | SobABOVIA 96 KošiceTYDAM UPJŠ Košice 65:31 (23:25)
5. kolo
26.20.Jan | SobKB RIM Basket KošiceABOVIA 96 Košice
27.20.Jan | SobBKM Iskra SvitBK 04 AC LB SNV
29.20.Jan | SobKB RIM Basket KošiceABOVIA 96 Košice
30.20.Jan | SobBKM Iskra SvitBK 04 AC LB SNV
6. kolo
32.3.Feb | SobBKM Iskra SvitABOVIA 96 Košice
33.3.Feb | SobKB RIM Basket KošiceTYDAM UPJŠ Košice
35.3.Feb | SobBKM Iskra SvitABOVIA 96 Košice
36.3.Feb | SobKB RIM Basket KošiceTYDAM UPJŠ Košice
7. kolo
38.17.Feb | SobTYDAM UPJŠ KošiceBKM Iskra Svit
39.17.Feb | SobABOVIA 96 KošiceBK 04 AC LB SNV
41.17.Feb | SobTYDAM UPJŠ KošiceBKM Iskra Svit
42.17.Feb | SobABOVIA 96 KošiceBK 04 AC LB SNV
8. kolo
44.3.Mar | SobBK 04 AC LB SNVTYDAM UPJŠ Košice
45.3.Mar | SobBKM Iskra SvitKB RIM Basket Košice
47.3.Mar | SobBK 04 AC LB SNVTYDAM UPJŠ Košice
48.3.Mar | SobBKM Iskra SvitKB RIM Basket Košice
9. kolo
50.17.Mar | SobKB RIM Basket KošiceBK 04 AC LB SNV
51.17.Mar | SobTYDAM UPJŠ KošiceABOVIA 96 Košice
53.17.Mar | SobKB RIM Basket KošiceBK 04 AC LB SNV
54.17.Mar | SobTYDAM UPJŠ KošiceABOVIA 96 Košice
10. kolo
56.7.Apr | SobABOVIA 96 KošiceKB RIM Basket Košice
57.7.Apr | SobBK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit
59.7.Apr | SobABOVIA 96 KošiceKB RIM Basket Košice
60.7.Apr | SobBK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit



Prehľad súťaží