Prehľad basketbalových súťaží - oblastné súťaže 2017-2018

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Mladší žiaci - 2017-2018

Skupina stredSkupina východSkupina západ
Skupina západ

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
BK Inter Bratislava
16
13
3
928 : 550
378
29
2.
BKM SPU Nitra
14
14
0
1013 : 445
568
28
3.
ŠBK Junior Levice
16
11
5
916 : 714
202
27
4.
BK Junior Komárno
16
10
6
862 : 672
190
26
5.
BSC Bratislava
16
6
10
743 : 842
-99
22
6.
MBK Karlovka Bratislava
14
4
10
773 : 886
-113
18
7.
BK Pezinok
14
2
12
350 : 697
-347
16
8.
GABBO Senec
14
0
14
218 : 997
-779
13
Družstvo GABBO Senec má jednu kontumačnú prehru bez priznania bodu.

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.14.Okt | SobBK Inter BratislavaBK Junior Komárno 53:34 (25:14)
2.14.Okt | SobBSC BratislavaŠBK Junior Levice44:59 (16:32)
3.14.Okt | SobBKM SPU NitraBK Pezinok 69:15 (37:4)
4.14.Okt | SobGABBO SenecMBK Karlovka Bratislava30:77 (12:43)
5.14.Okt | SobBK Inter BratislavaBK Junior Komárno 45:32 (17:17)
6.14.Okt | SobBSC BratislavaŠBK Junior Levice37:46 (13:19)
7.14.Okt | SobBKM SPU NitraBK Pezinok 77:18 (36:8)
8.14.Okt | SobGABBO SenecMBK Karlovka Bratislava18:108 (6:57)
2. kolo
9.28.Okt | SobBK Junior KomárnoMBK Karlovka Bratislava 70:45 (34:18)
10.28.Okt | SobBK PezinokGABBO Senec 60:21 (28:7)
11.28.Okt | SobŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra40:57 (23:24)
12.28.Okt | SobBK Inter BratislavaBSC Bratislava 82:29 (40:10)
13.28.Okt | SobBK Junior KomárnoMBK Karlovka Bratislava 63:37 (37:14)
14.28.Okt | SobBK PezinokGABBO Senec 39:14 (21:2)
15.28.Okt | SobŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra37:66 (17:32)
16.28.Okt | SobBK Inter BratislavaBSC Bratislava 65:26 (44:18)
3. kolo
17.11.Nov | SobBSC BratislavaBK Junior Komárno37:50 (28:24)
18.11.Nov | SobBKM SPU NitraBK Inter Bratislava 45:41 (22:25)
19.11.Nov | SobGABBO SenecŠBK Junior Levice25:61 (18:23)
20.11.Nov | SobMBK Karlovka BratislavaBK Pezinok 57:26 (31:10)
21.11.Nov | SobBSC BratislavaBK Junior Komárno32:56 (16:19)
22.11.Nov | SobBKM SPU NitraBK Inter Bratislava 52:46 (31:23)
23.11.Nov | SobGABBO SenecŠBK Junior Levice17:84 (7:38)
24.11.Nov | SobMBK Karlovka BratislavaBK Pezinok 52:25 (33:15)
4. kolo
25.25.Nov | SobBK Junior KomárnoBK Pezinok 63:15 (37:6)
26.25.Nov | SobŠBK Junior LeviceMBK Karlovka Bratislava 76:58 (41:21)
27.26.Nov | NedBK Inter BratislavaGABBO Senec 92:9 (44:8)
28.25.Nov | SobBSC BratislavaBKM SPU Nitra39:70 (19:31)
29.25.Nov | SobBK Junior KomárnoBK Pezinok 53:14 (31:6)
30.25.Nov | SobŠBK Junior LeviceMBK Karlovka Bratislava 76:55 (36:33)
31.25.Nov | SobBK Inter BratislavaGABBO Senec 20:0 (:)
32.25.Nov | SobBSC BratislavaBKM SPU Nitra30:70 (7:42)
5. kolo
33.9.Dec | SobBKM SPU NitraBK Junior Komárno 66:39 (36:21)
34.9.Dec | SobGABBO SenecBSC Bratislava24:67 (10:41)
35.11.Dec | PonMBK Karlovka BratislavaBK Inter Bratislava37:76 (17:47)
36.9.Dec | SobBK PezinokŠBK Junior Levice22:48 (12:16)
37.9.Dec | SobBKM SPU NitraBK Junior Komárno 69:42 (38:21)
38.9.Dec | SobGABBO SenecBSC Bratislava19:59 (12:30)
39.11.Dec | PonMBK Karlovka BratislavaBK Inter Bratislava46:93 (20:51)
40.9.Dec | SobBK PezinokŠBK Junior Levice39:40 (17:25)
6. kolo
41.11.Jan | ŠtvBK Junior KomárnoŠBK Junior Levice43:81 (20:27)
42.16.Jan | UtoBK PezinokBK Inter Bratislava11:54 (8:28)
43.15.Dec | PiaBSC BratislavaMBK Karlovka Bratislava 71:59 (34:25)
44.28.Jan | NedGABBO SenecBKM SPU Nitra5:86 (5:48)
45.11.Jan | ŠtvBK Junior KomárnoŠBK Junior Levice 50:49 (20:20)
46.16.Jan | UtoBK PezinokBK Inter Bratislava15:53 (7:23)
47.15.Dec | PiaBSC BratislavaMBK Karlovka Bratislava 75:64 (47:16)
48.28.Jan | NedGABBO SenecBKM SPU Nitra15:99 (13:48)
7. kolo
49.20.Jan | SobGABBO SenecBK Junior Komárno7:76 (5:25)
50.20.Jan | SobMBK Karlovka BratislavaBKM SPU Nitra34:93 (17:45)
51.20.Jan | SobBK PezinokBSC Bratislava24:57 (14:26)
52.21.Jan | NedŠBK Junior LeviceBK Inter Bratislava61:63 (24:34)
53.20.Jan | SobGABBO SenecBK Junior Komárno14:69 (8:31)
54.20.Jan | SobMBK Karlovka BratislavaBKM SPU Nitra44:94 (21:39)
55.20.Jan | SobBK PezinokBSC Bratislava27:39 (9:23)
56.21.Jan | NedŠBK Junior LeviceBK Inter Bratislava31:37 (16:23)
8. kolo
57.3.Feb | SobBK Junior KomárnoBK Inter Bratislava52:64 (22:32)
58.3.Feb | SobŠBK Junior LeviceBSC Bratislava 65:61 (39:31)
59.24.Feb | SobBK PezinokBKM SPU Nitra
60.24.Feb | SobMBK Karlovka BratislavaGABBO Senec
61.3.Feb | SobBK Junior KomárnoBK Inter Bratislava 70:44 (28:33)
62.3.Feb | SobŠBK Junior LeviceBSC Bratislava 62:40 (36:18)
63.24.Feb | SobBK PezinokBKM SPU Nitra
64.24.Feb | SobMBK Karlovka BratislavaGABBO Senec
9. kolo
65.17.Feb | SobMBK Karlovka BratislavaBK Junior Komárno
66.17.Feb | SobGABBO SenecBK Pezinok
67.17.Feb | SobBKM SPU NitraŠBK Junior Levice
68.17.Feb | SobBSC BratislavaBK Inter Bratislava
69.17.Feb | SobMBK Karlovka BratislavaBK Junior Komárno
70.17.Feb | SobGABBO SenecBK Pezinok
71.17.Feb | SobBKM SPU NitraŠBK Junior Levice
72.17.Feb | SobBSC BratislavaBK Inter Bratislava
10. kolo
73.3.Mar | SobBK Junior KomárnoBSC Bratislava
74.3.Mar | SobBK Inter BratislavaBKM SPU Nitra
75.3.Mar | SobŠBK Junior LeviceGABBO Senec
76.3.Mar | SobBK PezinokMBK Karlovka Bratislava
77.3.Mar | SobBK Junior KomárnoBSC Bratislava
78.3.Mar | SobBK Inter BratislavaBKM SPU Nitra
79.3.Mar | SobŠBK Junior LeviceGABBO Senec
80.3.Mar | SobBK PezinokMBK Karlovka Bratislava
11. kolo
81.17.Mar | SobBK PezinokBK Junior Komárno
82.17.Mar | SobMBK Karlovka BratislavaŠBK Junior Levice
83.17.Mar | SobGABBO SenecBK Inter Bratislava
84.17.Mar | SobBKM SPU NitraBSC Bratislava
85.17.Mar | SobBK PezinokBK Junior Komárno
86.17.Mar | SobMBK Karlovka BratislavaŠBK Junior Levice
87.17.Mar | SobGABBO SenecBK Inter Bratislava
88.17.Mar | SobBKM SPU NitraBSC Bratislava
12. kolo
89.7.Apr | SobBK Junior KomárnoBKM SPU Nitra
90.7.Apr | SobBSC BratislavaGABBO Senec
91.7.Apr | SobBK Inter BratislavaMBK Karlovka Bratislava
92.7.Apr | SobŠBK Junior LeviceBK Pezinok
93.7.Apr | SobBK Junior KomárnoBKM SPU Nitra
94.7.Apr | SobBSC BratislavaGABBO Senec
95.7.Apr | SobBK Inter BratislavaMBK Karlovka Bratislava
96.7.Apr | SobŠBK Junior LeviceBK Pezinok
13. kolo
97.21.Apr | SobŠBK Junior LeviceBK Junior Komárno
98.21.Apr | SobBK PezinokBK Inter Bratislava
99.21.Apr | SobMBK Karlovka BratislavaBSC Bratislava
100.21.Apr | SobGABBO SenecBKM SPU Nitra
101.21.Apr | SobŠBK Junior LeviceBK Junior Komárno
102.21.Apr | SobBK PezinokBK Inter Bratislava
103.21.Apr | SobMBK Karlovka BratislavaBSC Bratislava
104.21.Apr | SobGABBO SenecBKM SPU Nitra
14. kolo
105.5.Maj | SobBK Junior KomárnoGABBO Senec
106.5.Maj | SobBKM SPU NitraMBK Karlovka Bratislava
107.5.Maj | SobBSC BratislavaBK Pezinok
108.5.Maj | SobBK Inter BratislavaŠBK Junior Levice
109.5.Maj | SobBK Junior KomárnoGABBO Senec
110.5.Maj | SobBKM SPU NitraMBK Karlovka Bratislava
111.5.Maj | SobBSC BratislavaBK Pezinok
112.5.Maj | SobBK Inter BratislavaŠBK Junior Levice



Prehľad súťaží