Prehľad basketbalových súťaží - oblastné súťaže 2017-2018

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Žiaci - 2017-2018

Skupina stredSkupina východ ASkupina východ BSkupina západVýchod 1 - 4
Východ 5 - 9
Skupina západ

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
BK Inter Bratislava
16
16
0
1315 : 550
765
32
2.
BK Lokomotíva Sereď
16
12
4
1173 : 755
418
28
3.
ŠBK Junior Levice
16
8
8
1064 : 804
260
24
4.
BSC Bratislava
16
4
12
615 : 1136
-521
20
5.
MBK AŠK Slávia Trnava
16
0
16
347 : 1269
-922
16
Termín finálového turnaja: 25.-27.05.2018 /postupujú prvé dve družstvá/

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.4.Nov | SobBSC BratislavaBK Inter Bratislava32:91 (:)
2.4.Nov | SobBK Lokomotíva SereďŠBK Junior Levice 64:61 (35:23)
4.4.Nov | SobBSC BratislavaBK Inter Bratislava36:105 (13:66)
5.4.Nov | SobBK Lokomotíva SereďŠBK Junior Levice 92:58 (42:26)
2. kolo
7.18.Nov | SobBK Inter BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava 155:11 (94:4)
9.18.Nov | SobBSC BratislavaBK Lokomotíva Sereď30:86 (12:44)
10.18.Nov | SobBK Inter BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava 58:7 (32:)
12.18.Nov | SobBSC BratislavaBK Lokomotíva Sereď40:75 (20:42)
3. kolo
13.2.Dec | SobBK Lokomotíva SereďBK Inter Bratislava50:89 (25:45)
15.3.Dec | NedMBK AŠK Slávia TrnavaŠBK Junior Levice18:77 (10:41)
16.2.Dec | SobBK Lokomotíva SereďBK Inter Bratislava47:70 (22:52)
18.3.Dec | NedMBK AŠK Slávia TrnavaŠBK Junior Levice36:65 (19:33)
4. kolo
19.16.Dec | SobBK Inter BratislavaŠBK Junior Levice 58:52 (38:23)
20.16.Dec | SobBSC BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava 54:39 (40:16)
22.16.Dec | SobBK Inter BratislavaŠBK Junior Levice 63:62 (45:23)
23.16.Dec | SobBSC BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava 63:45 (39:23)
5. kolo
26.27.Jan | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBK Lokomotíva Sereď31:83 (17:38)
27.17.Jan | StrŠBK Junior LeviceBSC Bratislava 102:28 (49:12)
29.27.Jan | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBK Lokomotíva Sereď23:83 (10:53)
30.17.Jan | StrŠBK Junior LeviceBSC Bratislava 76:29 (33:14)
6. kolo
31.21.Feb | StrBK Inter BratislavaBSC Bratislava 108:9 (54:7)
32.14.Mar | StrŠBK Junior LeviceBK Lokomotíva Sereď58:77 (21:43)
34.21.Feb | StrBK Inter BratislavaBSC Bratislava 75:19 (43:6)
35.14.Mar | StrŠBK Junior LeviceBK Lokomotíva Sereď59:67 (32:28)
7. kolo
37.24.Feb | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBK Inter Bratislava18:84 (11:49)
39.24.Feb | SobBK Lokomotíva SereďBSC Bratislava 74:29 (40:13)
40.24.Feb | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBK Inter Bratislava4:84 (2:45)
42.24.Feb | SobBK Lokomotíva SereďBSC Bratislava 80:28 (34:17)
8. kolo
43.10.Mar | SobBK Inter BratislavaBK Lokomotíva Sereď 77:47 (42:19)
45.11.Mar | NedŠBK Junior LeviceMBK AŠK Slávia Trnava 80:23 (37:11)
46.10.Mar | SobBK Inter BratislavaBK Lokomotíva Sereď 65:52 (35:31)
48.11.Mar | NedŠBK Junior LeviceMBK AŠK Slávia Trnava 74:11 (32:8)
9. kolo
49.24.Mar | SobŠBK Junior LeviceBK Inter Bratislava54:71 (49:36)
50.24.Mar | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBSC Bratislava22:48 (13:29)
52.24.Mar | SobŠBK Junior LeviceBK Inter Bratislava50:62 (27:39)
53.24.Mar | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBSC Bratislava22:65 (17:34)
10. kolo
56.14.Apr | SobBK Lokomotíva SereďMBK AŠK Slávia Trnava 92:26 (41:11)
57.14.Apr | SobBSC BratislavaŠBK Junior Levice48:74 (26:27)
59.14.Apr | SobBK Lokomotíva SereďMBK AŠK Slávia Trnava 104:11 (51:5)
60.14.Apr | SobBSC BratislavaŠBK Junior Levice57:62 (35:25)



Prehľad súťaží