Prehľad basketbalových súťaží - oblastné súťaže 2017-2018

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

2.liga Muži - 2017-2018

Play offSkupina východSkupina západ
Skupina východ

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
BK Dolný Kubín
18
16
2
1560 : 1090
470
34
2.
BK Slovenský Orol Levoča
18
13
5
1341 : 1170
171
31
3.
BKM DASTET Krompachy
18
13
5
1357 : 1194
163
31
4.
BK MŠK Kežmarok
18
11
7
1149 : 1085
64
29
5.
BK Prešovské kone Iskra Prešov
18
10
8
1239 : 1183
56
28
6.
BK UVLF Košice
18
7
11
1366 : 1464
-98
25
7.
BK ŠPD Rožňava
18
6
12
1180 : 1298
-118
24
8.
TYDAM UPJŠ Košice
18
5
13
1197 : 1392
-195
23
9.
TJ Slávia Medik Martin
17
4
13
1008 : 1360
-352
21
10.
1 Basket klub Humenné
17
4
13
1083 : 1244
-161
21
Družstvo BK Slovenský orol Levoča má jednu kontumačnú prehru s priznaním bodu.

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.23.Sep | Sob1 Basket klub HumennéBK UVLF Košice 89:64 (39:29)
2.23.Sep | SobBK Dolný KubínBK ŠPD Rožňava 84:55 (44:31)
3.23.Sep | SobBK MŠK KežmarokBKM DASTET Krompachy 57:36 (31:18)
4.23.Sep | SobTYDAM UPJŠ KošiceTJ Slávia Medik Martin 98:90 (49:45)
5.23.Sep | SobBK Slovenský Orol LevočaBK Prešovské kone Iskra Prešov 63:55 (45:39)
2. kolo
6.7.Okt | SobBK UVLF KošiceBK Prešovské kone Iskra Prešov 78:76 (40:43)
7.7.Okt | SobTJ Slávia Medik MartinBK Slovenský Orol Levoča 20: (:)
8.7.Okt | SobBKM DASTET KrompachyTYDAM UPJŠ Košice 92:64 (45:33)
9.7.Okt | SobBK ŠPD RožňavaBK MŠK Kežmarok59:76 (27:39)
10.7.Okt | Sob1 Basket klub HumennéBK Dolný Kubín61:113 (34:60)
3. kolo
11.21.Okt | SobBK Dolný KubínBK UVLF Košice 114:61 (62:28)
12.21.Okt | SobBK MŠK Kežmarok1 Basket klub Humenné 62:54 (38:34)
13.21.Okt | SobTYDAM UPJŠ KošiceBK ŠPD Rožňava 81:71 (37:29)
14.21.Okt | SobBK Slovenský Orol LevočaBKM DASTET Krompachy 93:59 (57:32)
15.21.Okt | SobBK Prešovské kone Iskra PrešovTJ Slávia Medik Martin 93:51 (51:15)
4. kolo
16.28.Okt | SobBK UVLF KošiceTJ Slávia Medik Martin 99:58 (42:28)
17.28.Okt | SobBKM DASTET KrompachyBK Prešovské kone Iskra Prešov 69:55 (40:32)
18.28.Okt | SobBK ŠPD RožňavaBK Slovenský Orol Levoča66:68 (25:31)
19.28.Okt | Sob1 Basket klub HumennéTYDAM UPJŠ Košice60:65 (25:27)
20.28.Okt | SobBK Dolný KubínBK MŠK Kežmarok 92:68 (44:28)
5. kolo
21.4.Nov | SobBK MŠK KežmarokBK UVLF Košice 86:62 (40:31)
22.4.Nov | SobTYDAM UPJŠ KošiceBK Dolný Kubín57:100 (33:56)
23.4.Nov | SobBK Slovenský Orol Levoča1 Basket klub Humenné 86:57 (50:29)
24.4.Nov | SobBK Prešovské kone Iskra PrešovBK ŠPD Rožňava 65:41 (46:14)
25.4.Nov | SobTJ Slávia Medik MartinBKM DASTET Krompachy55:83 (25:39)
6. kolo
26.18.Nov | SobBK UVLF KošiceBKM DASTET Krompachy 86:80 (53:41)
27.18.Nov | SobBK ŠPD RožňavaTJ Slávia Medik Martin 84:65 (42:44)
28.18.Nov | Sob1 Basket klub HumennéBK Prešovské kone Iskra Prešov68:73 (30:31)
29.18.Nov | SobBK Dolný KubínBK Slovenský Orol Levoča 88:63 (47:32)
30.16.Dec | SobBK MŠK KežmarokTYDAM UPJŠ Košice 65:47 (30:27)
7. kolo
31.2.Dec | SobTYDAM UPJŠ KošiceBK UVLF Košice 99:89 (42:45)
32.2.Dec | SobBK Slovenský Orol LevočaBK MŠK Kežmarok 74:67 (51:33)
33.2.Dec | SobBK Prešovské kone Iskra PrešovBK Dolný Kubín 61:53 (27:31)
34.2.Dec | SobTJ Slávia Medik Martin1 Basket klub Humenné 66:56 (30:30)
35.2.Dec | SobBKM DASTET KrompachyBK ŠPD Rožňava 63:57 (38:26)
8. kolo
36.16.Dec | SobBK UVLF KošiceBK ŠPD Rožňava 105:74 (65:37)
37.16.Dec | Sob1 Basket klub HumennéBKM DASTET Krompachy61:64 (30:34)
38.16.Dec | SobBK Dolný KubínTJ Slávia Medik Martin 103:57 (53:27)
39.16.Dec | SobBK MŠK KežmarokBK Prešovské kone Iskra Prešov 74:48 (35:19)
40.16.Dec | SobTYDAM UPJŠ KošiceBK Slovenský Orol Levoča73:85 (37:41)
9. kolo
41.13.Jan | SobBK Slovenský Orol LevočaBK UVLF Košice 89:72 (50:37)
42.13.Jan | SobBK Prešovské kone Iskra PrešovTYDAM UPJŠ Košice 71:57 (32:28)
43.13.Jan | SobTJ Slávia Medik MartinBK MŠK Kežmarok61:65 (29:40)
44.13.Jan | SobBKM DASTET KrompachyBK Dolný Kubín59:71 (30:37)
45.13.Jan | SobBK ŠPD Rožňava1 Basket klub Humenné 77:68 (48:29)
10. kolo
46.20.Jan | SobBK UVLF Košice1 Basket klub Humenné 98:53 (46:23)
47.20.Jan | SobBK ŠPD RožňavaBK Dolný Kubín51:72 (27:34)
48.20.Jan | SobBKM DASTET KrompachyBK MŠK Kežmarok 70:48 (33:20)
49.20.Jan | SobTJ Slávia Medik MartinTYDAM UPJŠ Košice 74:62 (42:37)
50.20.Jan | SobBK Prešovské kone Iskra PrešovBK Slovenský Orol Levoča69:89 (34:41)
11. kolo
51.27.Jan | SobBK Prešovské kone Iskra PrešovBK UVLF Košice 79:76 (42:38)
52.27.Jan | SobBK Slovenský Orol LevočaTJ Slávia Medik Martin 113:68 (56:29)
53.27.Jan | SobTYDAM UPJŠ KošiceBKM DASTET Krompachy 68:58 (24:39)
54.27.Jan | SobBK MŠK KežmarokBK ŠPD Rožňava 68:56 (44:28)
55.27.Jan | SobBK Dolný Kubín1 Basket klub Humenné 78:59 (38:29)
12. kolo
56.10.Feb | SobBK UVLF KošiceBK Dolný Kubín67:87 (24:44)
57.10.Feb | Sob1 Basket klub HumennéBK MŠK Kežmarok42:52 (23:23)
58.10.Feb | SobBK ŠPD RožňavaTYDAM UPJŠ Košice 75:66 (45:27)
59.10.Feb | SobBKM DASTET KrompachyBK Slovenský Orol Levoča 79:65 (39:18)
60.10.Feb | SobTJ Slávia Medik MartinBK Prešovské kone Iskra Prešov55:77 (25:39)
13. kolo
61.24.Feb | SobTJ Slávia Medik MartinBK UVLF Košice 78:71 (36:39)
62.24.Feb | SobBK Prešovské kone Iskra PrešovBKM DASTET Krompachy76:82 (32:46)
63.24.Feb | SobBK Slovenský Orol LevočaBK ŠPD Rožňava 84:64 (39:29)
64.24.Feb | SobTYDAM UPJŠ Košice1 Basket klub Humenné59:69 (31:36)
65.24.Feb | SobBK MŠK KežmarokBK Dolný Kubín61:70 (28:40)
14. kolo
66.10.Mar | SobBK UVLF KošiceBK MŠK Kežmarok 66:59 (34:31)
67.10.Mar | SobBK Dolný KubínTYDAM UPJŠ Košice 89:52 (40:24)
68.10.Mar | Sob1 Basket klub HumennéBK Slovenský Orol Levoča 82:78 (36:39)
69.10.Mar | SobBK ŠPD RožňavaBK Prešovské kone Iskra Prešov 64:52 (30:30)
70.10.Mar | SobBKM DASTET KrompachyTJ Slávia Medik Martin 102:45 (43:24)
15. kolo
71.17.Mar | SobBKM DASTET KrompachyBK UVLF Košice 105:72 (53:31)
72.17.Mar | SobTJ Slávia Medik MartinBK ŠPD Rožňava60:78 (27:42)
73.17.Mar | SobBK Prešovské kone Iskra Prešov1 Basket klub Humenné 73:59 (40:30)
74.17.Mar | SobBK Slovenský Orol LevočaBK Dolný Kubín61:69 (31:34)
75.17.Mar | SobTYDAM UPJŠ KošiceBK MŠK Kežmarok58:61 (30:34)
16. kolo
76.24.Mar | SobBK UVLF KošiceTYDAM UPJŠ Košice 78:74 (28:37)
77.24.Mar | SobBK MŠK KežmarokBK Slovenský Orol Levoča63:69 (38:36)
78.24.Mar | SobBK Dolný KubínBK Prešovské kone Iskra Prešov 92:67 (37:34)
79.24.Mar | Sob1 Basket klub HumennéTJ Slávia Medik Martin
80.24.Mar | SobBK ŠPD RožňavaBKM DASTET Krompachy78:85 (40:44)
17. kolo
81.7.Apr | SobBK ŠPD RožňavaBK UVLF Košice 81:53 (28:24)
82.7.Apr | SobBKM DASTET Krompachy1 Basket klub Humenné 87:62 (49:32)
83.7.Apr | SobTJ Slávia Medik MartinBK Dolný Kubín46:104 (31:45)
84.7.Apr | SobBK Prešovské kone Iskra PrešovBK MŠK Kežmarok 62:45 (33:20)
85.7.Apr | SobBK Slovenský Orol LevočaTYDAM UPJŠ Košice 78:50 (46:22)
18. kolo
86.21.Apr | SobBK UVLF KošiceBK Slovenský Orol Levoča69:83 (29:35)
87.21.Apr | SobTYDAM UPJŠ KošiceBK Prešovské kone Iskra Prešov67:87 (43:37)
88.21.Apr | SobBK MŠK KežmarokTJ Slávia Medik Martin 72:59 (44:27)
89.21.Apr | SobBK Dolný KubínBKM DASTET Krompachy81:84 (41:36)
90.21.Apr | Sob1 Basket klub HumennéBK ŠPD Rožňava 83:49 (38:18)



Prehľad súťaží