Prehľad basketbalových súťaží - oblastné súťaže 2017-2018

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

2.liga Muži2.liga Juniori2.liga Starší žiaciŽiaciŽiačkyMladší žiaciMladšie žiačky
Starší miniStaršie mini

2.liga Muži
Skupina východ
1.BK Dolný Kubín15
2.BK MŠK Kežmarok14
3.BK Slovenský Orol Levoča14
4.BKM DASTET Krompachy13
5.BK Prešovské kone Iskra Prešov12
6.BK UVLF Košice12
7.TYDAM UPJŠ Košice12
8.TJ Slávia Medik Martin10
9.1 Basket klub Humenné9
10.BK ŠPD Rožňava9
Skupina západ
1.VŠK FEI STU BA11
2.BK EXIT Nitra10
3.MŠK BO Holíč9
4.BK Levickí Patrioti B8
5.TJ Iskra Partizánske8
6.BK Dunajská Streda8
7.TJ Štadion Trenčín8
8.BK Klokani Ivanka pri Dunaji7
Predchádzajúce zápasy
20.JanBK UVLF Košice - 1 Basket klub Humenné
   
20.JanBK Prešovské kone Iskra Prešov - BK Slovenský Orol Levoča
   
20.JanBK ŠPD Rožňava - BK Dolný Kubín
   
20.JanBKM DASTET Krompachy - BK MŠK Kežmarok
   
20.JanTJ Slávia Medik Martin - TYDAM UPJŠ Košice
   
13.JanBK Klokani Ivanka pri Dunaji - BK Dunajská Streda
   
13.JanBK Levickí Patrioti B - TJ Iskra Partizánske
   
13.JanTJ Štadion Trenčín - MŠK BO Holíč
   
13.JanBK EXIT Nitra - VŠK FEI STU BA
   
13.JanBK Slovenský Orol Levoča - BK UVLF Košice
   
Nasledujúce zápasy
27.Jan | SobVŠK FEI STU BA - MŠK BO Holíč-
27.Jan | SobBK Dolný Kubín - 1 Basket klub Humenné-
27.Jan | SobBK MŠK Kežmarok - BK ŠPD Rožňava-
27.Jan | SobTYDAM UPJŠ Košice - BKM DASTET Krompachy-
27.Jan | SobBK Slovenský Orol Levoča - TJ Slávia Medik Martin-
27.Jan | SobBK Prešovské kone Iskra Prešov - BK UVLF Košice-
27.Jan | SobBK Klokani Ivanka pri Dunaji - BK EXIT Nitra-
27.Jan | SobBK Levickí Patrioti B - BK Dunajská Streda-
27.Jan | SobTJ Štadion Trenčín - TJ Iskra Partizánske-
10.Feb | SobBK UVLF Košice - BK Dolný Kubín-

2.liga Juniori
Skupina západ
1.BK Lokomotíva Sereď12
2.BKM SPU Nitra B11
3.BSC Bratislava B11
4.TJ Iskra Partizánske9
5.GABBO Senec8
6.MBK Karlovka Bratislava6
Predchádzajúce zápasy
20.JanBSC Bratislava B - BKM SPU Nitra B
   
20.JanGABBO Senec - TJ Iskra Partizánske
   
20.JanMBK Karlovka Bratislava - BK Lokomotíva Sereď
   
9.DecBSC Bratislava B - BK Lokomotíva Sereď
  57:79 
9.DecMBK Karlovka Bratislava - GABBO Senec
  55:60 
7.DecBKM SPU Nitra B - TJ Iskra Partizánske
  86:68 
1.DecBSC Bratislava B - TJ Iskra Partizánske
  75:67 
25.NovBSC Bratislava B - GABBO Senec
  77:55 
25.NovBKM SPU Nitra B - BK Lokomotíva Sereď
  41:63 
25.NovTJ Iskra Partizánske - MBK Karlovka Bratislava
  80:47 
Nasledujúce zápasy
3.Feb | SobBSC Bratislava B - MBK Karlovka Bratislava-
3.Feb | SobBKM SPU Nitra B - GABBO Senec-
3.Feb | SobTJ Iskra Partizánske - BK Lokomotíva Sereď-
8.Feb | ŠtvBKM SPU Nitra B - MBK Karlovka Bratislava-
3.Mar | SobGABBO Senec - MBK Karlovka Bratislava-
3.Mar | SobBK Lokomotíva Sereď - BSC Bratislava B-
3.Mar | SobTJ Iskra Partizánske - BKM SPU Nitra B-
17.Mar | SobGABBO Senec - BK Lokomotíva Sereď-
17.Mar | SobBSC Bratislava B - TJ Iskra Partizánske-
17.Mar | SobMBK Karlovka Bratislava - BKM SPU Nitra B-

2.liga Starší žiaci
Základná skupina
1.MBK Karlovka Bratislava20
2.BK Pezinok13
3.BK Lokomotíva Sereď B13
4.TJ Družba Piešťany11
Predchádzajúce zápasy
16.DecMBK Karlovka Bratislava - TJ Družba Piešťany
  100:22 
16.DecBK Lokomotíva Sereď B - BK Pezinok
  48:42 
16.DecMBK Karlovka Bratislava - TJ Družba Piešťany
  92:34 
16.DecBK Lokomotíva Sereď B - BK Pezinok
  56:21 
10.DecBK Lokomotíva Sereď B - MBK Karlovka Bratislava
  50:70 
10.DecBK Lokomotíva Sereď B - MBK Karlovka Bratislava
  53:64 
3.DecBK Pezinok - TJ Družba Piešťany
  32:39 
3.DecBK Pezinok - TJ Družba Piešťany
  50:27 
26.NovMBK Karlovka Bratislava - BK Pezinok
  74:36 
26.NovMBK Karlovka Bratislava - BK Pezinok
  82:17 
Nasledujúce zápasy
27.Jan | SobBK Pezinok - MBK Karlovka Bratislava-
27.Jan | SobTJ Družba Piešťany - BK Lokomotíva Sereď B-
27.Jan | SobBK Pezinok - MBK Karlovka Bratislava-
27.Jan | SobTJ Družba Piešťany - BK Lokomotíva Sereď B-
10.Feb | SobMBK Karlovka Bratislava - BK Lokomotíva Sereď B-
10.Feb | SobTJ Družba Piešťany - BK Pezinok-
10.Feb | SobMBK Karlovka Bratislava - BK Lokomotíva Sereď B-
10.Feb | SobTJ Družba Piešťany - BK Pezinok-
24.Feb | SobBK Pezinok - BK Lokomotíva Sereď B-
24.Feb | SobTJ Družba Piešťany - MBK Karlovka Bratislava-

Žiaci
Skupina stred
1.ŠBK Handlová (MS)19
2.MŠK BK Žiar nad Hronom7
3.MBK Victoria Žilina11
4.MBK Liptovský Mikuláš (MS)10
5.ŠKP BBC Banská Bystrica2
6.ŠKP BBC Banská Bystrica9
7.BKM Dolný Kubín8
Skupina východ A
1.BK 04 AC LB SNV20
2.1 BK Michalovce18
3.KB RIM Basket Košice10
4.BKM Iskra Svit10
5.1 BK Humenné8
Skupina východ B
1.BKM Iskra Poprad15
2.ABOVIA 96 Košice11
3.BK ŠPD Rožňava10
4.BK MŠK Kežmarok6
Skupina západ
1.BK Inter Bratislava16
2.BK Lokomotíva Sereď10
3.ŠBK Junior Levice8
4.BSC Bratislava8
5.MBK AŠK Slávia Trnava6
Predchádzajúce zápasy
13.JanMŠK BK Žiar nad Hronom - ŠKP BBC Banská Bystrica
   
13.JanMBK Victoria Žilina - BKM Dolný Kubín
   
13.JanMBA Prievidza - ŠBK Handlová - MS
   
13.JanMBK Victoria Žilina - BKM Dolný Kubín
   
13.JanMŠK BK Žiar nad Hronom - ŠKP BBC Banská Bystrica
   
13.JanBK 04 AC LB SNV - 1 BK Humenné
   
13.JanBKM Iskra Svit - KB RIM Basket Košice
   
13.JanBK 04 AC LB SNV - 1 BK Humenné
   
13.JanBKM Iskra Svit - KB RIM Basket Košice
   
13.JanMBA Prievidza - ŠBK Handlová - MS
   
Nasledujúce zápasy
27.Jan | SobŠKP BBC Banská Bystrica - MBK Victoria Žilina-
27.Jan | SobBK ŠPD Rožňava - ABOVIA 96 Košice-
27.Jan | SobBKM Iskra Poprad - BK MŠK Kežmarok-
27.Jan | SobBK ŠPD Rožňava - ABOVIA 96 Košice-
27.Jan | Sob1 BK Humenné - KB RIM Basket Košice-
27.Jan | Sob1 BK Michalovce - BKM Iskra Svit-
27.Jan | Sob1 BK Michalovce - BKM Iskra Svit-
27.Jan | Sob1 BK Humenné - KB RIM Basket Košice-
27.Jan | SobBKM Dolný Kubín - MBA Prievidza-
27.Jan | SobŠKP BBC Banská Bystrica - MBK Victoria Žilina-

Žiačky
Skupina východ
1.CBK 2004 Košice27
2.Young Angels Yellow Košice27
3.Young Angels Blue Košice28
4.BAM Poprad18
5.Young Angels 2005 Košice16
6.TYDAM UPJŠ Košice13
7.Young Angels 2005 Košice20
8.BK Kovohuty Krompachy11
9.ŠBK Spišská Nová Ves16
10.BK Kovohuty Krompachy15
Skupina západ
1.BK AŠK Slávia Trnava14
2.Piešťanské Čajočky13
3.BK ŠKP 08 Banská Bystrica13
4.BK Lokomotíva Sereď12
5.BO Spartak Myjava8
Predchádzajúce zápasy
13.JanCBK 2004 Košice - ŽBK Rožňava
   
13.JanTYDAM UPJŠ Košice - Young Angels 2005 Košice
   
13.JanŠŠK Basket Stará Ľubovňa (MS) - Young Angels Yellow Košice
   
13.JanBK Kovohuty Krompachy - Young Angels Blue Košice
   
13.JanŠBK Spišská Nová Ves - BAM Poprad
   
13.JanTYDAM UPJŠ Košice - Young Angels 2005 Košice
   
13.JanŠŠK Basket Stará Ľubovňa (MS) - Young Angels Yellow Košice
   
13.JanBK Kovohuty Krompachy - Young Angels Blue Košice
   
13.JanŠBK Spišská Nová Ves - BAM Poprad
   
13.JanCBK 2004 Košice - ŽBK Rožňava
   
Nasledujúce zápasy
27.Jan | SobŠBK Spišská Nová Ves - Young Angels Blue Košice-
27.Jan | SobPiešťanské Čajočky - BO Spartak Myjava-
27.Jan | SobŽBK Rožňava - BAM Poprad-
27.Jan | SobŽBK Rožňava - BAM Poprad-
27.Jan | SobBK AŠK Slávia Trnava - BK ŠKP 08 Banská Bystrica-
27.Jan | SobPiešťanské Čajočky - BO Spartak Myjava-
27.Jan | SobBK AŠK Slávia Trnava - BK ŠKP 08 Banská Bystrica-
27.Jan | SobTYDAM UPJŠ Košice - CBK 2004 Košice-
27.Jan | SobŠŠK Basket Stará Ľubovňa (MS) - Young Angels 2005 Košice-
27.Jan | SobBK Kovohuty Krompachy - Young Angels Yellow Košice-

Mladší žiaci
Skupina stred
1.MBA Prievidza12
2.ŠBK Handlová A12
3.IMC Slovakia P.Bystrica10
4.MBK Victoria Žilina8
5.ŠBK Handlová B6
Skupina východ
1.BKM Iskra Svit10
2.BK 04 AC LB SNV10
3.KB RIM Basket Košice8
4.ABOVIA 96 Košice8
5.TYDAM UPJŠ Košice6
Skupina západ
1.BKM SPU Nitra20
2.BK Inter Bratislava18
3.ŠBK Junior Levice18
4.BK Junior Komárno16
5.MBK Karlovka Bratislava16
6.BSC Bratislava16
7.BK Pezinok12
8.GABBO Senec9
Predchádzajúce zápasy
20.JanŠBK Junior Levice - BK Inter Bratislava
   
20.JanGABBO Senec - BK Junior Komárno
   
20.JanMBK Karlovka Bratislava - BKM SPU Nitra
   
20.JanBK Pezinok - BSC Bratislava
   
20.JanGABBO Senec - BK Junior Komárno
   
20.JanMBK Karlovka Bratislava - BKM SPU Nitra
   
20.JanBK Pezinok - BSC Bratislava
   
20.JanŠBK Junior Levice - BK Inter Bratislava
   
20.JanŠBK Handlová A - MBA Prievidza
   
20.JanKB RIM Basket Košice - ABOVIA 96 Košice
   
Nasledujúce zápasy
3.Feb | SobŠBK Handlová B - MBA Prievidza-
3.Feb | SobKB RIM Basket Košice - TYDAM UPJŠ Košice-
3.Feb | SobBKM Iskra Svit - ABOVIA 96 Košice-
3.Feb | SobKB RIM Basket Košice - TYDAM UPJŠ Košice-
3.Feb | SobMBK Karlovka Bratislava - GABBO Senec-
3.Feb | SobBK Pezinok - BKM SPU Nitra-
3.Feb | SobŠBK Junior Levice - BSC Bratislava-
3.Feb | SobBK Junior Komárno - BK Inter Bratislava-
3.Feb | SobMBK Karlovka Bratislava - GABBO Senec-
3.Feb | SobBK Pezinok - BKM SPU Nitra-

Mladšie žiačky
Skupina východ
1.CBK 2005 Košice20
2.Young Angels 2005 Košice18
3.BAM Poprad15
4.MBK Ružomberok15
5.BK ŠKP 08 Banská Bystrica12
6.ŠŠK Basket Stará Ľubovňa10
Skupina západ
1.Piešťanské Čajočky20
2.Piešťanské Čajočky16
3.BK Slovan Bratislava18
4.Széchenyi KA SE Győr (MS)18
5.MBK Stará Turá11
6.MBK Stará Turá14
7.ŠBK Handlová8
8.ŠBK Handlová10
Predchádzajúce zápasy
20.JanBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BAM Poprad
   
20.JanŠBK Handlová - Piešťanské Čajočky
   
20.JanŠŠK Basket Stará Ľubovňa - MBK Ružomberok
   
20.JanBK Klokani Ivanka pri Dunaji - BKM Junior UKF Nitra
   
20.JanBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BAM Poprad
   
20.JanCBK 2005 Košice - Young Angels 2005 Košice
   
20.JanŠŠK Basket Stará Ľubovňa - MBK Ružomberok
   
20.JanCBK 2005 Košice - Young Angels 2005 Košice
   
20.JanBK Slovan Bratislava - Széchenyi KA SE Győr (MS)
   
20.JanBK Slovan Bratislava - Széchenyi KA SE Győr (MS)
   
Nasledujúce zápasy
3.Feb | SobCBK 2005 Košice - ŠŠK Basket Stará Ľubovňa-
3.Feb | SobSzéchenyi KA SE Győr (MS) - ŠBK Handlová-
3.Feb | SobBKM Junior UKF Nitra - BK Slovan Bratislava-
3.Feb | SobMBK Stará Turá - ŠBK Šamorín-
3.Feb | SobSzéchenyi KA SE Győr (MS) - ŠBK Handlová-
3.Feb | SobBKM Junior UKF Nitra - BK Slovan Bratislava-
3.Feb | SobMBK Stará Turá - ŠBK Šamorín-
3.Feb | SobBAM Poprad - MBK Ružomberok-
3.Feb | SobYoung Angels 2005 Košice - BK ŠKP 08 Banská Bystrica-
3.Feb | SobBAM Poprad - MBK Ružomberok-

Starší mini
Skupina stred
1.MŠK BK Žiar nad Hronom19
2.MBK Victoria Žilina17
3.ŠBK Handlová15
4.MBA Prievidza14
5.IMC Slovakia P.Bystrica13
6.BBK Bánovce nad Bebravou11
7.MBK Liptovský Mikuláš11
8.ŠKP BBC B.Bystrica8
Skupina východ
1.Bardejovskí Rytieri12
2.ABOVIA 96 Košice10
3.BKM Iskra Poprad10
4.Basketbalová akadémia Čaňa9
5.BK 04 AC LB SNV7
Skupina západ
1.BK Inter Bratislava20
2.BSC Bratislava19
3.BKM SPU Nitra16
4.BK Lokomotíva Sereď15
5.ŠBK Junior Levice15
6.ŠBK Fándly Sereď13
7.MBK AŠK Slávia Trnava12
8.BK Pezinok10
Predchádzajúce zápasy
13.JanBKM SPU Nitra - MBK AŠK Slávia Trnava
   
13.JanMBK Victoria Žilina - ŠBK Handlová
   
13.JanBK Pezinok - ŠBK Fándly Sereď
   
13.JanMBK Liptovský Mikuláš - ŠKP BBC B.Bystrica
   
13.JanMBA Prievidza - BBK Bánovce nad Bebravou
   
13.JanMŠK BK Žiar nad Hronom - IMC Slovakia P.Bystrica
   
13.JanMŠK BK Žiar nad Hronom - IMC Slovakia P.Bystrica
   
13.JanMBK Victoria Žilina - ŠBK Handlová
   
13.JanMBA Prievidza - BBK Bánovce nad Bebravou
   
13.JanMBK Liptovský Mikuláš - ŠKP BBC B.Bystrica
   
Nasledujúce zápasy
27.Jan | SobIMC Slovakia P.Bystrica - MBK Liptovský Mikuláš-
27.Jan | SobBK Inter Bratislava - BK Pezinok-
27.Jan | SobMBK AŠK Slávia Trnava - BK Lokomotíva Sereď-
27.Jan | SobŠBK Junior Levice - BSC Bratislava-
27.Jan | SobBardejovskí Rytieri - BK 04 AC LB SNV-
27.Jan | SobBK Inter Bratislava - BK Pezinok-
27.Jan | SobBKM Iskra Poprad - ABOVIA 96 Košice-
27.Jan | SobBardejovskí Rytieri - BK 04 AC LB SNV-
27.Jan | SobBKM Iskra Poprad - ABOVIA 96 Košice-
27.Jan | SobŠBK Fándly Sereď - BKM SPU Nitra-

Staršie mini
Skupina východ
1.Young Angels Blue KE16
2.MBK Ružomberok15
3.ŽBK Rožňava15
4.BAM Poprad13
5.Young Angels Yellow KE10
6.CBK 2006 Košice8
7.Basketbalová akadémia Čaňa8
8.BKM Bardejov5
Skupina západ
1.MBK AŠK Slávia Trnava27
2.ŠBK Šamorín31
3.Piešťanské Čajočky28
4.BK ŠKP 08 Banská Bystrica28
5.MBK Stará Turá26
6.BKM Žilina-Závodie22
7.BK Slovan Bratislava16
8.BK ZŠ Zvolen16
9.BK Lokomotíva Sereď12
10.Széchenyi KA SE Győr (MS)16
Predchádzajúce zápasy
13.JanSzéchenyi KA SE Győr - BKM Žilina-Závodie
   
13.JanMBK Stará Turá - ŠBK Šamorín
   
13.JanBK Lokomotíva Sereď - BK Slovan Bratislava
   
13.JanBK ŠKP 08 Banská Bystrica - MBK AŠK Slávia Trnava
   
13.JanBK ZŠ Zvolen - Piešťanské Čajočky
   
13.JanBK ŠKP 08 Banská Bystrica - MBK AŠK Slávia Trnava
   
13.JanMBK Stará Turá - ŠBK Šamorín
   
13.JanBK Lokomotíva Sereď - BK Slovan Bratislava
   
13.JanSzéchenyi KA SE Győr - BKM Žilina-Závodie
   
13.JanBK ZŠ Zvolen - Piešťanské Čajočky
   
Nasledujúce zápasy
27.Jan | SobŽBK Rožňava - Basketbalová akadémia Čaňa-
27.Jan | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - Piešťanské Čajočky-
27.Jan | SobSzéchenyi KA SE Győr - BK Slovan Bratislava-
27.Jan | SobBK Lokomotíva Sereď - MBK Stará Turá-
27.Jan | SobŠBK Šamorín - MBK AŠK Slávia Trnava-
27.Jan | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - Piešťanské Čajočky-
27.Jan | SobSzéchenyi KA SE Győr - BK Slovan Bratislava-
27.Jan | SobBK ZŠ Zvolen - BKM Žilina-Závodie-
27.Jan | SobBK Lokomotíva Sereď - MBK Stará Turá-
27.Jan | SobŠBK Šamorín - MBK AŠK Slávia Trnava-


Prehľad súťaží