Basketbalové zápasy jedného družstva

Prehľad súťažíDL Kadeti

2018-2019 - DL Kadeti - Skupina 1-8, ŠBK Junior Levice

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Junior Levice
14
12
2
1163 : 900
263
26
2.
MBK Victoria Žilina
14
12
2
1180 : 959
221
26
3.
MBA Prievidza
14
11
3
1168 : 941
227
25
4.
BKM SPU Nitra
14
9
5
964 : 1027
-63
23
5.
BK Inter Bratislava
14
6
8
961 : 955
6
20
6.
BBK Bánovce nad Bebravou
14
3
11
826 : 980
-154
17
7.
MŠK BK Žiar nad Hronom
14
2
12
882 : 1093
-211
16
8.
BKM Iskra Svit
14
1
13
870 : 1159
-289
15

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.2.Mar [16:30] | SobŠBK Junior LeviceMBA Prievidza 78:68 (34:41)ŠH
Špaňo 25, Chaban 17Lukáč 19, Hronský 18
2. kolo
5.3.Mar [10:00] | NedŠBK Junior LeviceMŠK BK Žiar nad Hronom 84:61 (34:34)ŠH Dom športu
Szabó 17, Špaňo 16Grochal 17, Balogh 11
3. kolo
11.16.Mar [15:00] | SobMBK Victoria ŽilinaŠBK Junior Levice66:76 (36:37)ZŠ Limbová, Solinky
Novák 20, Kasák 16Szabó 23, Špaňo 17
4. kolo
16.17.Mar [10:00] | NedBKM Iskra SvitŠBK Junior Levice50:79 (26:40)Iskra Aréna (ŠH)
Brugoš 13, Horák 10Chaban 17, Špaňo 11
5. kolo
17.13.Apr [15:00] | SobMŠK BK Žiar nad HronomŠBK Junior Levice65:75 (28:44)ŠH Žiar n. Hronom
Golebiowski 12, Truben 11Chaban 23, Špaňo 11
6. kolo
21.12.Apr [15:30] | PiaMBA PrievidzaŠBK Junior Levice 69:63 (37:45)Niké aréna
Hronský 22, Matuška 16Chaban 17, Špaňo 11
7. kolo
28.4.Maj [15:30] | SobŠBK Junior LeviceBKM Iskra Svit 109:52 (68:30)ŠH Dom športu
Špaňo 21, Slamka 14Lelkes 26, Misal 11
8. kolo
31.5.Maj [10:00] | NedŠBK Junior LeviceMBK Victoria Žilina79:83 (37:43)ŠH Dom športu
Špaňo 35, Lörinc 14, Slamka 14Pažický 24, Kasák 20

Započítavané zápasy odohraté v inej skupine suťaže

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
25.21.Okt [10:00] | NedŠBK Junior LeviceBK Inter Bratislava 76:73 (43:41)ŠH
Špaňo 26, Chaban 18Borodovčák 13, Malovec 13
32.3.Nov [17:00] | SobBBK Bánovce nad BebravouŠBK Junior Levice61:71 (40:27)ŠH
Jancusko 26, Špánik 16Špaňo 28, Chaban 14
37.17.Nov [13:00] | SobBKM SPU NitraŠBK Junior Levice82:113 (47:63)ZŠ Škultétyho, Klokočina
Foltín 30, Petrovič 14Špaňo 46, Szabó 19
66.11.Jan [14:30] | PiaBK Inter BratislavaŠBK Junior Levice51:86 (17:43)EUROVEA aréna Pasienky
Kŕč 13, Borodovčák 13Špaňo 20, Chaban 13, Szabó 13
81.20.Jan [10:30] | NedŠBK Junior LeviceBBK Bánovce nad Bebravou 68:61 (31:31)ŠH Dom športu
Chaban 29, Szabó 12Špánik 25, Urban 16
82.2.Feb [16:00] | SobŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra 106:58 (51:31)ŠH
Špaňo 30, Šimko 19Kopas 16, Arpáš 16

Prehľad súťažíDL Kadeti