Basketbalové zápasy jedného družstva

Prehľad súťažíDL Kadeti

2018-2019 - DL Kadeti - Skupina 1-8, BKM SPU Nitra

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Junior Levice
14
12
2
1163 : 900
263
26
2.
MBK Victoria Žilina
14
12
2
1180 : 959
221
26
3.
MBA Prievidza
14
11
3
1168 : 941
227
25
4.
BKM SPU Nitra
14
9
5
964 : 1027
-63
23
5.
BK Inter Bratislava
14
6
8
961 : 955
6
20
6.
BBK Bánovce nad Bebravou
14
3
11
826 : 980
-154
17
7.
MŠK BK Žiar nad Hronom
14
2
12
882 : 1093
-211
16
8.
BKM Iskra Svit
14
1
13
870 : 1159
-289
15

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
4.2.Mar [15:00] | SobBKM SPU NitraBKM Iskra Svit 63:39 (26:20)ZŠ Škultétyho, Klokočina
Foltín 27, Arpáš 14Lysák 15, Brugoš 7
2. kolo
8.3.Mar [11:00] | NedBKM SPU NitraMBK Victoria Žilina 73:66 (38:21)ZŠ Škultétyho, Klokočina
Foltín 22, Rosinský 14, Arpáš 14Pažický 26, Mrázik 16
3. kolo
10.16.Mar [17:00] | SobMŠK BK Žiar nad HronomBKM SPU Nitra58:79 (30:33)ŠH Žiar n. Hronom
Greguš 11, Babiak 11Rosinský 25, Foltín 20
4. kolo
13.15.Mar [15:30] | PiaMBA PrievidzaBKM SPU Nitra 97:59 (49:28)Niké aréna
Hronský 25, Lukáč 22Foltín 25, Mihálik 11
5. kolo
20.13.Apr [15:30] | SobMBK Victoria ŽilinaBKM SPU Nitra 101:56 (54:29)ZŠ Limbová, Solinky
Kasák 24, Pažický 23Foltín 16, Kopas 10
6. kolo
24.14.Apr [10:00] | NedBKM Iskra SvitBKM SPU Nitra67:80 (32:39)Iskra Aréna (ŠH)
Lelkes 17, Šulík 16Foltín 35, Arpáš 15
7. kolo
25.4.Maj [11:00] | SobBKM SPU NitraMBA Prievidza68:83 (29:42)ZŠ Škultétyho, Klokočina
Foltín 17, Petrovič 13Hronský 25, Lukáč 17
8. kolo
30.5.Maj [11:00] | NedBKM SPU NitraMŠK BK Žiar nad Hronom 67:65 (33:38)ZŠ Škultétyho, Klokočina
Suláni 16, Foltín 16Švec 14, Novák 13

Započítavané zápasy odohraté v inej skupine suťaže

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
20.20.Okt [10:00] | SobBKM SPU NitraBK Inter Bratislava 75:58 (35:32)ZŠ Škultétyho, Klokočina
Arpáš 25, Suláni 14Malovec 16, Kŕč 15
36.4.Nov [11:00] | NedBBK Bánovce nad BebravouBKM SPU Nitra53:63 (29:37)ŠH
Špánik 19, Urban 14Foltín 21, Arpáš 12
37.17.Nov [13:00] | SobBKM SPU NitraŠBK Junior Levice82:113 (47:63)ZŠ Škultétyho, Klokočina
Foltín 30, Petrovič 14Špaňo 46, Szabó 19
69.9.Jan [17:00] | StrBK Inter BratislavaBKM SPU Nitra65:71 (31:33)EUROVEA aréna Pasienky
Randuška 22, Malovec 14Foltín 34, Arpáš 13
77.19.Jan [11:00] | SobBKM SPU NitraBBK Bánovce nad Bebravou 70:56 (35:21)ZŠ Škultétyho, Klokočina
Foltín 31, Suláni 9, Rosinský 9Jancusko 22, Špánik 10
82.2.Feb [16:00] | SobŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra 106:58 (51:31)ŠH
Špaňo 30, Šimko 19Kopas 16, Arpáš 16

Prehľad súťažíDL Kadeti