Basketbalové zápasy jedného družstva

Prehľad súťažíDL Kadeti

2018-2019 - DL Kadeti - Skupina 1-8, BKM Iskra Svit

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Junior Levice
14
12
2
1163 : 900
263
26
2.
MBK Victoria Žilina
14
12
2
1180 : 959
221
26
3.
MBA Prievidza
14
11
3
1168 : 941
227
25
4.
BKM SPU Nitra
14
9
5
964 : 1027
-63
23
5.
BK Inter Bratislava
14
6
8
961 : 955
6
20
6.
BBK Bánovce nad Bebravou
14
3
11
826 : 980
-154
17
7.
MŠK BK Žiar nad Hronom
14
2
12
882 : 1093
-211
16
8.
BKM Iskra Svit
14
1
13
870 : 1159
-289
15

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
4.2.Mar [15:00] | SobBKM SPU NitraBKM Iskra Svit 63:39 (26:20)ZŠ Škultétyho, Klokočina
Foltín 27, Arpáš 14Lysák 15, Brugoš 7
2. kolo
7.3.Mar [10:00] | NedBK Inter BratislavaBKM Iskra Svit 85:70 (54:36)ŠH Mladosť, Trnavská 39
Randuška 22, Kŕč 18Lysák 22, Harabin 18
3. kolo
12.16.Mar [14:00] | SobBKM Iskra SvitBBK Bánovce nad Bebravou66:67 (42:24)Iskra Aréna (ŠH)
Horák 14, Lysák 14Špánik 22, Jancusko 14
4. kolo
16.17.Mar [10:00] | NedBKM Iskra SvitŠBK Junior Levice50:79 (26:40)Iskra Aréna (ŠH)
Brugoš 13, Horák 10Chaban 17, Špaňo 11
5. kolo
19.13.Apr [14:00] | SobBKM Iskra SvitBK Inter Bratislava61:74 (30:40)Iskra Aréna (ŠH)
Misal 11, Šulík 11Borodovčák 19, Hasaj 9, Malovec 9
6. kolo
24.14.Apr [10:00] | NedBKM Iskra SvitBKM SPU Nitra67:80 (32:39)Iskra Aréna (ŠH)
Lelkes 17, Šulík 16Foltín 35, Arpáš 15
7. kolo
28.4.Maj [15:30] | SobŠBK Junior LeviceBKM Iskra Svit 109:52 (68:30)ŠH Dom športu
Špaňo 21, Slamka 14Lelkes 26, Misal 11
8. kolo
32.5.Maj [11:00] | NedBBK Bánovce nad BebravouBKM Iskra Svit 77:43 (42:18)ŠH
Gajdoš 16, Urban 14Hurčala 16, Lelkes 10

Započítavané zápasy odohraté v inej skupine suťaže

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
11.7.Okt [10:00] | NedMBA PrievidzaBKM Iskra Svit 116:49 (63:27)Niké aréna
Schnierer 18, Lukáč 17Lysák 11, Harabin 11
16.6.Okt [15:00] | SobMŠK BK Žiar nad HronomBKM Iskra Svit 91:64 (48:33)ŠH Žiar n. Hronom
Novák 17, Kucej 12, Holic 12Lysák 23, Misal 16
36.11.Nov [10:00] | NedMBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit 84:65 (59:25)ZŠ Limbová, Solinky
Kasák 23, Pažický 22Brugoš 19, Šikorský 13
57.15.Dec [14:00] | SobBKM Iskra SvitMŠK BK Žiar nad Hronom 101:66 (60:30)Iskra Aréna (ŠH)
Misal 28, Lysák 23Greguš 18, Truben 13
60.14.Dec [17:30] | PiaBKM Iskra SvitMBA Prievidza74:81 (28:36)Iskra Aréna (ŠH)
Janček 24, Misal 14Schnierer 23, Lukáč 18, Mojžiš 18
77.19.Jan [11:00] | SobBKM Iskra SvitMBK Victoria Žilina69:87 (30:39)Iskra Aréna (ŠH)
Lysák 15, Misal 11, Harabin 11Pažický 32, Kasák 23

Prehľad súťažíDL Kadeti