Basketbalové zápasy jedného družstva

Prehľad súťažíDL Kadeti

2018-2019 - DL Kadeti - Skupina 1-8, BBK Bánovce nad Bebravou

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Junior Levice
14
12
2
1163 : 900
263
26
2.
MBK Victoria Žilina
14
12
2
1180 : 959
221
26
3.
MBA Prievidza
14
11
3
1168 : 941
227
25
4.
BKM SPU Nitra
14
9
5
964 : 1027
-63
23
5.
BK Inter Bratislava
14
6
8
961 : 955
6
20
6.
BBK Bánovce nad Bebravou
14
3
11
826 : 980
-154
17
7.
MŠK BK Žiar nad Hronom
14
2
12
882 : 1093
-211
16
8.
BKM Iskra Svit
14
1
13
870 : 1159
-289
15

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
2.2.Mar [18:00] | SobBBK Bánovce nad BebravouMŠK BK Žiar nad Hronom 59:51 (31:24)ŠH
Jancusko 15, Urban 14Truben 13, Golebiowski 10
2. kolo
6.3.Mar [10:00] | NedBBK Bánovce nad BebravouMBA Prievidza48:79 (30:41)ŠH
Špánik 16, Jancusko 12Hronský 18, Matuška 17
3. kolo
12.16.Mar [14:00] | SobBKM Iskra SvitBBK Bánovce nad Bebravou66:67 (42:24)Iskra Aréna (ŠH)
Horák 14, Lysák 14Špánik 22, Jancusko 14
4. kolo
15.17.Mar [10:00] | NedMBK Victoria ŽilinaBBK Bánovce nad Bebravou 104:64 (60:32)ZŠ Limbová, Solinky
Pažický 31, Mrázik 19Špánik 26, Urban 12
5. kolo
18.13.Apr [12:30] | SobMBA PrievidzaBBK Bánovce nad Bebravou 84:58 (47:35)Niké aréna
Hronský 23, Lukáč 16Jancusko 16, Špánik 14
6. kolo
22.14.Apr [16:30] | NedMŠK BK Žiar nad HronomBBK Bánovce nad Bebravou 63:62 (33:31)ŠH Žiar n. Hronom
Golebiowski 14, Balogh 12Lagin 15, Špánik 15
7. kolo
27.4.Maj [14:00] | SobBBK Bánovce nad BebravouMBK Victoria Žilina54:81 (21:46)ŠH
Špánik 13, Gajdoš 12Novák 24, Pažický 20
8. kolo
32.5.Maj [11:00] | NedBBK Bánovce nad BebravouBKM Iskra Svit 77:43 (42:18)ŠH
Gajdoš 16, Urban 14Hurčala 16, Lelkes 10

Započítavané zápasy odohraté v inej skupine suťaže

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
17.24.Okt [17:00] | StrBK Inter BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou 63:49 (26:31)EUROVEA aréna Pasienky
Borodovčák 26, Malovec 18Špánik 27, Gajdoš 6, Jancusko 6
32.3.Nov [17:00] | SobBBK Bánovce nad BebravouŠBK Junior Levice61:71 (40:27)ŠH
Jancusko 26, Špánik 16Špaňo 28, Chaban 14
36.4.Nov [11:00] | NedBBK Bánovce nad BebravouBKM SPU Nitra53:63 (29:37)ŠH
Špánik 19, Urban 14Foltín 21, Arpáš 12
58.30.Jan [17:30] | StrBBK Bánovce nad BebravouBK Inter Bratislava57:74 (21:40)ŠH
Jancusko 15, Gajdoš 12Randuška 15, Koller 14
77.19.Jan [11:00] | SobBKM SPU NitraBBK Bánovce nad Bebravou 70:56 (35:21)ZŠ Škultétyho, Klokočina
Foltín 31, Suláni 9, Rosinský 9Jancusko 22, Špánik 10
81.20.Jan [10:30] | NedŠBK Junior LeviceBBK Bánovce nad Bebravou 68:61 (31:31)ŠH Dom športu
Chaban 29, Szabó 12Špánik 25, Urban 16

Prehľad súťažíDL Kadeti