Basketbalové zápasy jedného družstva

Prehľad súťažíDL Juniori

2018-2019 - DL Juniori - Skupina 7-12, MBA Prievidza

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
7.
MBA Prievidza
32
18
14
2611 : 2524
87
50
8.
BKM SPU Nitra
32
16
16
2482 : 2299
183
48
9.
1 BK Michalovce
32
12
20
2244 : 2399
-155
44
10.
MBK Karlovka Bratislava
32
9
23
2249 : 2615
-366
41
11.
MBK Handlová
32
6
26
2326 : 3274
-948
38
12.
BKM Iskra Svit
32
2
30
1719 : 2741
-1022
32

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.23.Feb [11:00] | SobMBK HandlováMBA Prievidza85:89 (51:40)ŠH
Kubovič 29, Urban 14Lukáč 19, Rozenberg 18
3. kolo
8.9.Mar [20:00] | SobMBA Prievidza1 BK Michalovce 84:48 (35:20)Niké aréna
Rozenberg 22, Hronský 14Pirkovský 19, Pliško 13
4. kolo
10.18.Apr [16:00] | ŠtvMBA PrievidzaBKM Iskra Svit 87:51 (41:29)ZŠ S.Chalupku
Lacko 19, Lukáč 11Brugoš 16, Suchý 12, Krolák 12
5. kolo
13.23.Mar [14:00] | SobBKM SPU NitraMBA Prievidza 92:68 (52:23)ŠH SPU
Sáraz 25, Láštic 25Lukáč 19, Lacko 16
6. kolo
14.24.Mar [11:00] | NedMBK Karlovka BratislavaMBA Prievidza70:75 (43:32)ZŠ Majerníkova 62
Pukančík 17, Hörmann 13Matuška 19, Lacko 18
7. kolo
16.6.Apr [12:30] | SobMBA PrievidzaMBK Handlová 78:77 (42:42)ZŠ S.Chalupku
Hronský 41, Schnierer 13Bartuš 22, Mikič 14
9. kolo
23.27.Apr [10:00] | SobBKM Iskra SvitMBA Prievidza74:93 (41:49)Iskra Aréna (ŠH)
Brugoš 25, Šulík 20Rozenberg 27, Lacko 25
10. kolo
25.26.Apr [18:00] | Pia1 BK MichalovceMBA Prievidza81:86 (42:41)GPH Masarykova
Pirkovský 29, Pliško 22Rozenberg 34, Hronský 27
11. kolo
27.11.Maj [12:00] | SobMBA PrievidzaMBK Karlovka Bratislava 92:75 (43:38)Niké aréna
Rozenberg 33, Hronský 18Hörmann 26, Pukančík 13
12. kolo
30.12.Maj [11:00] | NedMBA PrievidzaBKM SPU Nitra63:71 (36:33)Niké aréna
Rozenberg 18, Linder 14Foltín 18, Foltín 15

Započítavané zápasy odohraté v inej skupine suťaže

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
3.17.Okt [14:30] | StrMBA PrievidzaMBK Handlová 160:79 (71:43)Niké aréna
Rozenberg 52, Hromada 36Bartuš 15, Urban 14
11.29.Sep [11:00] | SobMBA PrievidzaBKM Iskra Svit 115:65 (53:30)ZŠ S.Chalupku
Rozenberg 39, Hromada 26Belluš 16, Lysák 14, Janček 14
17.30.Sep [10:00] | NedMBA PrievidzaBK 04 AC LB SNV101:111 (51:44)Niké aréna
Rozenberg 41, Lukáč 19Korfanta 34, Kozel 30
21.13.Okt [17:00] | SobMBK Karlovka BratislavaMBA Prievidza50:80 (22:41)ZŠ Majerníkova 62
Hupka 11, Mrviš 10Rozenberg 28, Hromada 13
28.14.Okt [14:00] | NedBKM SPU NitraMBA Prievidza 70:65 (50:34)ŠH Dolnočermánska
Láštic 19, Grenda 16Rozenberg 18, Hronský 18
33.27.Okt [14:00] | SobMBA PrievidzaMBK Victoria Žilina71:95 (31:52)Niké aréna
Hromada 23, Rozenberg 13Pažický 23, Erben 23
39.28.Okt [10:00] | NedMBA PrievidzaIMC Slovakia P. Bystrica81:96 (40:47)Niké aréna
Rozenberg 21, Hrnčár 18Orihel 23, Krčmárik 16, Zachar 16
47.10.Nov [14:00] | SobŠBK Junior LeviceMBA Prievidza 109:67 (52:38)ŠH
Danielič 29, Chaban 19, Volárik 19Hromada 24, Hronský 17
54.11.Nov [11:00] | NedŠKP BBC Banská BystricaMBA Prievidza 82:57 (44:24)ŠH OA Tajovského
Kotorík 30, Siládi 19Rozenberg 16, Lukáč 16
55.24.Nov [14:00] | SobMBA Prievidza1 BK Michalovce 77:69 (31:28)Niké aréna
Rozenberg 29, Hromada 20Pirkovský 21, Kincel 17
61.25.Nov [9:00] | NedMBA PrievidzaKB Slávia TU Košice67:102 (33:42)Niké aréna
Lukáč 18, Hromada 13Tchúr 32, Baron 27
69.28.Nov [15:00] | StrMBK HandlováMBA Prievidza75:102 (34:49)ŠH
Bartuš 21, Urban 16Linder 22, Lukáč 19
77.8.Dec [14:30] | SobBK 04 AC LB SNVMBA Prievidza65:67 (43:35)ŠH SNV
Kozel 29, Korfanta 13Hromada 23, Rozenberg 15
83.9.Dec [10:00] | NedBKM Iskra SvitMBA Prievidza67:83 (34:48)Iskra Aréna (ŠH)
Suchý 16, Šterbák 12Rozenberg 29, Hromada 26
88.16.Jan [19:00] | StrMBA PrievidzaBKM SPU Nitra 90:66 (46:33)Niké aréna
Rozenberg 20, Hromada 19Magušín 15, Láštic 14
93.4.Jan [18:30] | PiaMBA PrievidzaMBK Karlovka Bratislava 82:55 (36:24)Niké aréna
Hromada 25, Rozenberg 18Mičuda 10, Hörmann 9, Mrviš 9
99.12.Jan [16:00] | SobIMC Slovakia P. BystricaMBA Prievidza 92:76 (47:41)8.ZŠ sídl.Rozkvet
Vlnieška 21, Zachar 13Hromada 28, Lukáč 16
105.13.Jan [10:00] | NedMBK Victoria ŽilinaMBA Prievidza 103:62 (56:20)ZŠ Limbová, Solinky
Nižný 24, Turza 17Hromada 19, Rozenberg 16
114.26.Jan [15:00] | SobMBA PrievidzaŠKP BBC Banská Bystrica65:69 (30:40)Niké aréna
Hronský 16, Hromada 15Lepáček 20, Mokroš 18
119.27.Jan [9:00] | NedMBA PrievidzaŠBK Junior Levice61:90 (40:34)Niké aréna
Hromada 12, Matuška 10, Lukáč 10Danielič 29, Volárik 20
121.9.Feb [14:00] | SobKB Slávia TU KošiceMBA Prievidza 107:79 (63:35)ŠH TU B.Němcovej
Tchúr 28, Baron 21Hronský 26, Hromada 18
127.10.Feb [10:00] | Ned1 BK MichalovceMBA Prievidza83:88 (48:38)GPH Masarykova
Pirkovský 29, Kincel 25Hromada 31, Rozenberg 28

Prehľad súťažíDL Juniori