Basketbalové zápasy jedného družstva

Prehľad súťažíDL Juniori

2018-2019 - DL Juniori - Skupina 7-12, BKM SPU Nitra

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
7.
MBA Prievidza
32
18
14
2611 : 2524
87
50
8.
BKM SPU Nitra
32
16
16
2482 : 2299
183
48
9.
1 BK Michalovce
32
12
20
2244 : 2399
-155
44
10.
MBK Karlovka Bratislava
32
9
23
2249 : 2615
-366
41
11.
MBK Handlová
32
6
26
2326 : 3274
-948
38
12.
BKM Iskra Svit
32
2
30
1719 : 2741
-1022
32

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
3.1.Maj [16:30] | Str1 BK MichalovceBKM SPU Nitra50:86 (23:34)GPH Masarykova
Pliško 17, Brnčal 12Láštic 23, Konc 19
2. kolo
4.10.Apr [17:30] | StrBKM Iskra SvitBKM SPU Nitra50:89 (26:42)Iskra Aréna (ŠH)
Brugoš 13, Suchý 10, Harabin 10Foltín 24, Láštic 22
3. kolo
6.9.Mar [13:00] | SobMBK Karlovka BratislavaBKM SPU Nitra65:72 (31:38)ZŠ Majerníkova 62
Hupka 17, Pukančík 14Foltín 19, Láštic 15
5. kolo
13.23.Mar [14:00] | SobBKM SPU NitraMBA Prievidza 92:68 (52:23)ŠH SPU
Sáraz 25, Láštic 25Lukáč 19, Lacko 16
6. kolo
15.24.Mar [9:00] | NedBKM SPU NitraMBK Handlová 99:78 (46:36)ŠH Dolnočermánska
Foltín 23, Sáraz 21, Konc 21Kubovič 26, Zahradár 15
7. kolo
17.6.Apr [14:00] | SobBKM SPU NitraBKM Iskra Svit 94:43 (47:17)ŠH Dolnočermánska
Foltín 34, Láštic 25Lysák 10, Šterbák 8, Brugoš 8
8. kolo
20.7.Apr [10:00] | NedBKM SPU Nitra1 BK Michalovce 95:48 (42:24)ŠH Dolnočermánska
Foltín 26, Konc 24Pliško 15, Demko 12
9. kolo
21.26.Apr [17:30] | PiaBKM SPU NitraMBK Karlovka Bratislava 95:54 (49:29)ŠH Dolnočermánska
Láštic 21, Foltín 19Hörmann 16, Hupka 8
11. kolo
28.11.Maj [16:00] | SobMBK HandlováBKM SPU Nitra70:116 (37:68)ŠH
Zahradár 19, Barniak 16Foltín 25, Magušín 21, Láštic 21
12. kolo
30.12.Maj [11:00] | NedMBA PrievidzaBKM SPU Nitra63:71 (36:33)Niké aréna
Rozenberg 18, Linder 14Foltín 18, Foltín 15

Započítavané zápasy odohraté v inej skupine suťaže

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
5.17.Okt [17:00] | StrMBK Karlovka BratislavaBKM SPU Nitra 95:88 (52:48)ZŠ Majerníkova 62
Mičuda 26, Záhora 25Láštic 27, Magušín 22
10.29.Sep [14:00] | SobŠKP BBC Banská BystricaBKM SPU Nitra 68:52 (35:30)ŠH OA Tajovského
Mokroš 22, Lepáček 11Magušín 14, Grenda 10, Konc 10
15.23.Okt [16:30] | UtoŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra 77:71 (50:42)ŠH
Špaňo 18, Chaban 17Láštic 27, Grenda 12
22.13.Okt [12:30] | SobBKM SPU NitraMBK Handlová 112:38 (51:20)ŠH Dolnočermánska
Magušín 29, Láštic 27Kubovič 13, Zahradár 12
28.14.Okt [14:00] | NedBKM SPU NitraMBA Prievidza 70:65 (50:34)ŠH Dolnočermánska
Láštic 19, Grenda 16Rozenberg 18, Hronský 18
36.27.Okt [13:30] | SobBK 04 AC LB SNVBKM SPU Nitra 94:82 (52:47)ŠH SNV
Rákai 29, Kozel 24Foltín 27, Magušín 16
41.28.Okt [10:00] | NedBKM Iskra SvitBKM SPU Nitra 102:79 (67:41)Iskra Aréna (ŠH)
Kubaský 36, Václav 18Láštic 29, Grenda 18
44.10.Nov [14:00] | SobKB Slávia TU KošiceBKM SPU Nitra 86:59 (51:32)ŠH TU B.Němcovej
Tchúr 26, Baron 20Láštic 26, Konc 11
49.11.Nov [9:30] | Ned1 BK MichalovceBKM SPU Nitra 90:67 (48:42)GPH Masarykova
Kincel 36, Pirkovský 32Konc 20, Láštic 17
60.24.Nov [14:00] | SobBKM SPU NitraIMC Slovakia P. Bystrica73:79 (28:50)ŠH Dolnočermánska
Láštic 18, Foltín 18Orihel 16, Zachar 14
66.25.Nov [10:00] | NedBKM SPU NitraMBK Victoria Žilina82:96 (51:47)ŠH Dolnočermánska
Magušín 21, Chovanec 18Turza 23, Pažický 22
71.28.Nov [17:45] | StrBKM SPU NitraMBK Karlovka Bratislava 72:58 (39:31)ŠH Dolnočermánska
Sáraz 15, Magušín 13Hörmann 15, Hupka 14
75.7.Dec [13:00] | PiaBKM SPU NitraŠBK Junior Levice48:74 (21:50)ŠH Dolnočermánska
Láštic 21, Arpáš 8Danielič 29, Volárik 13
82.9.Dec [10:00] | NedBKM SPU NitraŠKP BBC Banská Bystrica58:61 (28:39)ŠH Dolnočermánska
Láštic 25, Magušín 9Mokroš 18, Lepáček 11
88.16.Jan [19:00] | StrMBA PrievidzaBKM SPU Nitra 90:66 (46:33)Niké aréna
Rozenberg 20, Hromada 19Magušín 15, Láštic 14
94.19.Dec [14:30] | StrMBK HandlováBKM SPU Nitra83:113 (33:60)ŠH
Bartuš 23, Barniak 19Láštic 21, Konc 20
101.12.Jan [12:00] | SobBKM SPU NitraBKM Iskra Svit 20:0 (:)
108.13.Jan [10:00] | NedBKM SPU NitraBK 04 AC LB SNV65:67 (31:38)ŠH Dolnočermánska
Láštic 21, Magušín 13Kozel 19, Rákai 19
109.4.Feb [19:00] | PonBKM SPU Nitra1 BK Michalovce 80:68 (44:35)ŠH Dolnočermánska
Láštic 45, Sáraz 20Pirkovský 27, Pliško 14
116.3.Feb [18:00] | NedBKM SPU NitraKB Slávia TU Košice64:97 (29:61)ŠH SPU
Sáraz 20, Láštic 18Monček 37, Baron 25
126.9.Feb [15:00] | SobMBK Victoria ŽilinaBKM SPU Nitra 110:71 (59:38)ZŠ Limbová, Solinky
Šváby 23, Turza 21Foltín 25, Sáraz 20
132.10.Feb [10:00] | NedIMC Slovakia P. BystricaBKM SPU Nitra 112:81 (60:44)8.ZŠ sídl.Rozkvet
Krčmárik 29, Šimoňák 18Láštic 23, Foltín 19

Prehľad súťažíDL Juniori