Basketbalové zápasy jedného družstva

Prehľad súťažíDL Juniori

2018-2019 - DL Juniori - Skupina 7-12, BKM Iskra Svit

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
7.
MBA Prievidza
32
18
14
2611 : 2524
87
50
8.
BKM SPU Nitra
32
16
16
2482 : 2299
183
48
9.
1 BK Michalovce
32
12
20
2244 : 2399
-155
44
10.
MBK Karlovka Bratislava
32
9
23
2249 : 2615
-366
41
11.
MBK Handlová
32
6
26
2326 : 3274
-948
38
12.
BKM Iskra Svit
32
2
30
1719 : 2741
-1022
32

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
2.23.Feb [14:30] | SobBKM Iskra SvitMBK Karlovka Bratislava69:78 (35:38)Iskra Aréna (ŠH)
Lysák 18, Václav 14Hupka 19, Pukančík 16, Žilavý 16
2. kolo
4.10.Apr [17:30] | StrBKM Iskra SvitBKM SPU Nitra50:89 (26:42)Iskra Aréna (ŠH)
Brugoš 13, Suchý 10, Harabin 10Foltín 24, Láštic 22
3. kolo
7.17.Apr [15:30] | StrMBK HandlováBKM Iskra Svit 93:67 (49:37)ŠH
Bartuš 29, Kubovič 14Suchý 20, Šterbák 15
4. kolo
10.18.Apr [16:00] | ŠtvMBA PrievidzaBKM Iskra Svit 87:51 (41:29)ZŠ S.Chalupku
Lacko 19, Lukáč 11Brugoš 16, Suchý 12, Krolák 12
5. kolo
11.23.Mar [14:00] | SobBKM Iskra Svit1 BK Michalovce51:55 (25:23)Iskra Aréna (ŠH)
Suchý 18, Václav 17Brnčal 20, Pirkovský 16
7. kolo
17.6.Apr [14:00] | SobBKM SPU NitraBKM Iskra Svit 94:43 (47:17)ŠH Dolnočermánska
Foltín 34, Láštic 25Lysák 10, Šterbák 8, Brugoš 8
8. kolo
19.7.Apr [10:00] | NedMBK Karlovka BratislavaBKM Iskra Svit 106:60 (53:34)ZŠ Majerníkova 62
Hupka 26, Hörmann 20Lysák 18, Šterbák 13, Šulík 13
9. kolo
23.27.Apr [10:00] | SobBKM Iskra SvitMBA Prievidza74:93 (41:49)Iskra Aréna (ŠH)
Brugoš 25, Šulík 20Rozenberg 27, Lacko 25
10. kolo
24.28.Apr [12:00] | NedBKM Iskra SvitMBK Handlová 80:59 (44:31)Iskra Aréna (ŠH)
Brugoš 20, Šterbák 18Bartuš 22, Barniak 11
11. kolo
26.24.Mar [11:30] | Ned1 BK MichalovceBKM Iskra Svit 83:56 (40:28)GPH Masarykova
Pliško 23, Pirkovský 22Lupták 21, Suchý 18

Započítavané zápasy odohraté v inej skupine suťaže

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
4.17.Okt [17:45] | StrBKM Iskra SvitBK 04 AC LB SNV47:86 (26:44)Iskra Aréna (ŠH)
Suchý 12, Harabin 10Rákai 20, Kozel 15
11.29.Sep [11:00] | SobMBA PrievidzaBKM Iskra Svit 115:65 (53:30)ZŠ S.Chalupku
Rozenberg 39, Hromada 26Belluš 16, Lysák 14, Janček 14
18.30.Sep [10:00] | NedMBK HandlováBKM Iskra Svit 89:85 (37:39)ŠH
Kubovič 23, Bartuš 21Janček 40, Krolák 14
19.13.Okt [17:00] | Sob1 BK MichalovceBKM Iskra Svit 84:56 (55:27)GPH Masarykova
Kincel 30, Brnčal 13Václav 13, Krolák 12
26.14.Okt [10:00] | NedKB Slávia TU KošiceBKM Iskra Svit 98:37 (51:25)ŠH TU B.Němcovej
Krebes 21, Monček 20Gerec 11, Václav 10
35.27.Okt [14:00] | SobBKM Iskra SvitMBK Karlovka Bratislava49:89 (35:32)Iskra Aréna (ŠH)
Kubaský 19, Václav 6, Gerec 6Mičuda 23, Hupka 20
41.28.Okt [10:00] | NedBKM Iskra SvitBKM SPU Nitra 102:79 (67:41)Iskra Aréna (ŠH)
Kubaský 36, Václav 18Láštic 29, Grenda 18
45.10.Nov [11:00] | SobMBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit 112:59 (57:27)ZŠ Limbová, Solinky
Turza 21, Nižný 20Václav 20, Suchý 11
52.11.Nov [10:00] | NedIMC Slovakia P. BystricaBKM Iskra Svit 125:47 (68:30)8.ZŠ sídl.Rozkvet
Šimoňák 27, Orihel 25Suchý 24, Lysák 14
57.24.Nov [13:30] | SobBKM Iskra SvitŠBK Junior Levice48:85 (25:42)Iskra Aréna (ŠH)
Janček 13, Lysák 8, Suchý 8Volárik 24, Danielič 16
63.25.Nov [10:00] | NedBKM Iskra SvitŠKP BBC Banská Bystrica43:74 (22:34)Iskra Aréna (ŠH)
Suchý 20, Lysák 14Kotorík 18, Lepáček 15
70.28.Nov [15:00] | StrBK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit 75:57 (50:21)ŠH SNV
Kozel 18, Rákai 15Suchý 14, Lysák 10
78.8.Dec [14:00] | SobBKM Iskra SvitMBK Handlová68:74 (46:31)Iskra Aréna (ŠH)
Václav 23, Krolák 12Bartuš 28, Kubovič 18
83.9.Dec [10:00] | NedBKM Iskra SvitMBA Prievidza67:83 (34:48)Iskra Aréna (ŠH)
Suchý 16, Šterbák 12Rozenberg 29, Hromada 26
86.22.Dec [14:00] | SobBKM Iskra SvitKB Slávia TU Košice49:106 (21:51)Iskra Aréna (ŠH)
Suchý 12, Harabin 9Monček 30, Mišinský 20
91.21.Dec [17:30] | PiaBKM Iskra Svit1 BK Michalovce45:91 (26:37)Iskra Aréna (ŠH)
Lupták 16, Lysák 12Pirkovský 38, Kincel 29
101.12.Jan [12:00] | SobBKM SPU NitraBKM Iskra Svit 20:0 (:)
107.13.Jan [10:00] | NedMBK Karlovka BratislavaBKM Iskra Svit 20:0 (:)
112.26.Jan [16:00] | SobBKM Iskra SvitIMC Slovakia P. Bystrica49:80 (32:46)Iskra Aréna (ŠH)
Václav 14, Harabin 9Šimoňák 17, Krčmárik 13, Orihel 13
117.27.Jan [10:00] | NedBKM Iskra SvitMBK Victoria Žilina54:97 (30:49)Iskra Aréna (ŠH)
Krolák 15, Harabin 10Michálek 17, Pažický 16
123.9.Feb [15:00] | SobŠKP BBC Banská BystricaBKM Iskra Svit 97:45 (41:27)ŠH OA Tajovského
Hradský 27, Kotorík 21Lysák 11, Václav 9
129.3.Feb [16:00] | NedŠBK Junior LeviceBKM Iskra Svit 125:46 (65:27)ŠH
Danielič 33, Volárik 16Krolák 14, Václav 12

Prehľad súťažíDL Juniori