Basketbalové zápasy jedného družstva

Prehľad súťažíDL Kadeti

2018-2019 - DL Kadeti - Skupina západ, Strojár Malacky

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Junior Levice
16
16
0
1591 : 839
752
32
2.
BKM SPU Nitra
16
14
2
1323 : 972
351
30
3.
BK Inter Bratislava
16
12
4
1070 : 865
205
28
4.
BBK Bánovce nad Bebravou
16
9
7
1099 : 854
245
25
5.
BSC YELLOW Bratislava
16
9
7
1068 : 971
97
25
6.
MBK AŠK Slávia Trnava
16
6
10
956 : 1062
-106
22
7.
BSC BLUE Bratislava(MS)
16
4
12
847 : 1205
-358
20
8.
Strojár Malacky
16
1
15
816 : 1343
-527
17
9.
MBK Karlovka Bratislava
16
1
15
581 : 1240
-659
15

Tabuľka bez družstiev mimo súťaž (MS)
Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Junior Levice
14
14
0
1419 : 752
667
28
2.
BKM SPU Nitra
14
12
2
1108 : 865
243
26
3.
BK Inter Bratislava
14
10
4
938 : 761
177
24
4.
BBK Bánovce nad Bebravou
14
7
7
948 : 776
172
21
5.
BSC YELLOW Bratislava
14
7
7
889 : 867
22
21
6.
MBK AŠK Slávia Trnava
14
4
10
809 : 969
-160
18
7.
Strojár Malacky
14
1
13
702 : 1205
-503
15
8.
MBK Karlovka Bratislava
14
1
13
486 : 1104
-618
13

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
5.20.Sep [17:00] | ŠtvŠBK Junior LeviceStrojár Malacky 136:20 (60:16)ŠH
Szabó 38, Špaňo 26Hladík 7, Vrabček 4
2. kolo
8.29.Sep [10:00] | SobBKM SPU NitraStrojár Malacky 104:57 (62:28)ZŠ Škultétyho, Klokočina
Mihálik 19, Foltín 16Špergl 13, Brunčák 12, Kurák 12
3. kolo
10.6.Okt [15:00] | SobMBK Karlovka BratislavaStrojár Malacky 81:59 (43:35)ZŠ A.Dubčeka
Paulis 21, Zvrškovec 16Bolf 18, Kadluba 12
4. kolo
23.20.Okt [14:30] | SobStrojár MalackyBSC BLUE Bratislava(MS)58:69 (28:39)ZŠ Štúrova
Kurák 18, Bolf 15Bílý 25, Weinreb 16
5. kolo
27.21.Okt [10:30] | NedStrojár MalackyBSC YELLOW Bratislava26:96 (13:48)ZŠ Štúrova
Špergl 8, Kurák 7Brezovič 22, Aidi 15
6. kolo
30.3.Nov [15:00] | SobMBK AŠK Slávia TrnavaStrojár Malacky 87:57 (43:29)MŠH Rybníková 15
Adam 16, Kiss 15Bolf 22, Kurák 15
7. kolo
33.30.Okt [14:00] | UtoBK Inter BratislavaStrojár Malacky 85:35 (36:18)EUROVEA aréna Pasienky
Malovec 20, Randuška 19Bolf 23, Kurák 7
8. kolo
39.17.Nov [14:30] | SobStrojár MalackyBBK Bánovce nad Bebravou53:80 (35:46)ZŠ Štúrova
Kurák 17, Bolf 13Jancusko 28, Kolárik 15
9. kolo
49.1.Dec [14:30] | SobStrojár MalackyBKM SPU Nitra76:86 (36:52)ZŠ Štúrova
Bolf 23, Kurák 20Arpáš 31, Foltín 24
10. kolo
54.2.Dec [10:30] | NedStrojár MalackyŠBK Junior Levice45:98 (21:56)ZŠ Štúrova
Bolf 21, Kadluba 7Chaban 21, Slamka 13
11. kolo
55.15.Dec [14:30] | SobStrojár MalackyMBK Karlovka Bratislava 69:43 (25:26)ZŠ Štúrova
Brunčák 18, Bolf 16, Kurák 16Vlk 11, Brutenič 8
12. kolo
68.16.Jan [17:00] | StrBSC YELLOW BratislavaStrojár Malacky 90:48 (34:30)ŠH Domkárska
Radošinský 21, Brezovič 17
13. kolo
72.17.Jan [17:30] | ŠtvBSC BLUE Bratislava(MS)Strojár Malacky 69:56 (28:36)ŠH Domkárska
Šuga 15, Sás 13
14. kolo
74.19.Jan [14:30] | SobStrojár MalackyBK Inter Bratislava51:59 (29:35)ZŠ Štúrova
Bolf 19, Špergl 11Borodovčák 22, Malovec 13
15. kolo
79.20.Jan [10:30] | NedStrojár MalackyMBK AŠK Slávia Trnava65:71 (31:41)ZŠ Štúrova
Bolf 23, Kadluba 14Adam 16, Chmelan 15
16. kolo
88.3.Feb [11:00] | NedBBK Bánovce nad BebravouStrojár Malacky 89:41 (41:22)ŠH
Jancusko 32, Špánik 21Špergl 11, Kurák 11


Prehľad súťažíDL Kadeti