Basketbalové zápasy jedného družstva

Prehľad súťažíDL Kadeti

2018-2019 - DL Kadeti - Skupina západ, MBK Karlovka Bratislava

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Junior Levice
16
16
0
1591 : 839
752
32
2.
BKM SPU Nitra
16
14
2
1323 : 972
351
30
3.
BK Inter Bratislava
16
12
4
1070 : 865
205
28
4.
BBK Bánovce nad Bebravou
16
9
7
1099 : 854
245
25
5.
BSC YELLOW Bratislava
16
9
7
1068 : 971
97
25
6.
MBK AŠK Slávia Trnava
16
6
10
956 : 1062
-106
22
7.
BSC BLUE Bratislava(MS)
16
4
12
847 : 1205
-358
20
8.
Strojár Malacky
16
1
15
816 : 1343
-527
17
9.
MBK Karlovka Bratislava
16
1
15
581 : 1240
-659
15

Tabuľka bez družstiev mimo súťaž (MS)
Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Junior Levice
14
14
0
1419 : 752
667
28
2.
BKM SPU Nitra
14
12
2
1108 : 865
243
26
3.
BK Inter Bratislava
14
10
4
938 : 761
177
24
4.
BBK Bánovce nad Bebravou
14
7
7
948 : 776
172
21
5.
BSC YELLOW Bratislava
14
7
7
889 : 867
22
21
6.
MBK AŠK Slávia Trnava
14
4
10
809 : 969
-160
18
7.
Strojár Malacky
14
1
13
702 : 1205
-503
15
8.
MBK Karlovka Bratislava
14
1
13
486 : 1104
-618
13

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
4.30.Sep [10:00] | NedBKM SPU NitraMBK Karlovka Bratislava 110:36 (54:19)ZŠ Škultétyho, Klokočina
Foltín 27, Suláni 21Paulis 9, Zvrškovec 8
2. kolo
9.25.Sep [15:00] | UtoŠBK Junior LeviceMBK Karlovka Bratislava 148:33 (74:12)ŠH
Špaňo 30, Szabó 23, Lörinc 23Zvrškovec 20, Hupka 4
3. kolo
10.6.Okt [15:00] | SobMBK Karlovka BratislavaStrojár Malacky 81:59 (43:35)ZŠ A.Dubčeka
Paulis 21, Zvrškovec 16Bolf 18, Kadluba 12
4. kolo
22.20.Okt [13:30] | SobMBK Karlovka BratislavaBSC YELLOW Bratislava36:80 (18:38)ZŠ Majerníkova 62
Paulis 10, Brutenič 8Aidi 16, Brezovič 15
5. kolo
26.21.Okt [10:00] | NedMBK Karlovka BratislavaBSC BLUE Bratislava(MS)53:71 (18:35)ZŠ Majerníkova 62
Paulis 24, Zvrškovec 6Bílý 23, Trebuňa 16
6. kolo
29.3.Nov | SobBK Inter BratislavaMBK Karlovka Bratislava 20:0 (:)
7. kolo
34.4.Nov | NedMBK AŠK Slávia TrnavaMBK Karlovka Bratislava 20:0 (:)
8. kolo
42.18.Nov [10:00] | NedMBK Karlovka BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou31:101 (17:43)ZŠ Majerníkova 62
Zvrškovec 9, Kunický 6Urban 23, Jancusko 19
9. kolo
50.1.Dec [16:30] | SobMBK Karlovka BratislavaŠBK Junior Levice42:109 (16:59)ZŠ Majerníkova 62
Vlk 13, Hupka 10Chaban 26, Szabó 16, Lörinc 16
10. kolo
53.2.Dec [11:00] | NedMBK Karlovka BratislavaBKM SPU Nitra33:97 (19:51)ZŠ Majerníkova 62
Kunický 7, Zvrškovec 6Arpáš 27, Petrovič 18
11. kolo
55.15.Dec [14:30] | SobStrojár MalackyMBK Karlovka Bratislava 69:43 (25:26)ZŠ Štúrova
Brunčák 18, Bolf 16, Kurák 16Vlk 11, Brutenič 8
12. kolo
67.10.Jan [17:30] | ŠtvBSC BLUE Bratislava(MS)MBK Karlovka Bratislava 65:42 (25:13)ŠH Domkárska
Železník 14, Bílý 13
13. kolo
71.9.Jan [17:00] | StrBSC YELLOW BratislavaMBK Karlovka Bratislava 63:46 (30:22)ŠH Domkárska
Sedlár 17, Vališ 10, Vranský 10
14. kolo
75.19.Jan [14:00] | SobMBK Karlovka BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava46:66 (20:32)ZŠ Majerníkova 62
Paulis 11, Korgo 10Adam 20, Bejda 13
15. kolo
78.20.Jan [11:00] | NedMBK Karlovka BratislavaBK Inter Bratislava24:93 (13:44)ZŠ Majerníkova 62
Zvrškovec 8, Kunický 6Grill 16, Malovec 14, Randuška 14
16. kolo
83.2.Feb [17:00] | SobBBK Bánovce nad BebravouMBK Karlovka Bratislava 69:35 (34:19)ŠH
Jancusko 20, Gajdoš 14Paulis 13, Vlk 10


Prehľad súťažíDL Kadeti