Basketbalové zápasy jedného družstva

Prehľad súťažíDL Kadeti

2018-2019 - DL Kadeti - Skupina západ, MBK AŠK Slávia Trnava

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Junior Levice
16
16
0
1591 : 839
752
32
2.
BKM SPU Nitra
16
14
2
1323 : 972
351
30
3.
BK Inter Bratislava
16
12
4
1070 : 865
205
28
4.
BBK Bánovce nad Bebravou
16
9
7
1099 : 854
245
25
5.
BSC YELLOW Bratislava
16
9
7
1068 : 971
97
25
6.
MBK AŠK Slávia Trnava
16
6
10
956 : 1062
-106
22
7.
BSC BLUE Bratislava(MS)
16
4
12
847 : 1205
-358
20
8.
Strojár Malacky
16
1
15
816 : 1343
-527
17
9.
MBK Karlovka Bratislava
16
1
15
581 : 1240
-659
15

Tabuľka bez družstiev mimo súťaž (MS)
Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Junior Levice
14
14
0
1419 : 752
667
28
2.
BKM SPU Nitra
14
12
2
1108 : 865
243
26
3.
BK Inter Bratislava
14
10
4
938 : 761
177
24
4.
BBK Bánovce nad Bebravou
14
7
7
948 : 776
172
21
5.
BSC YELLOW Bratislava
14
7
7
889 : 867
22
21
6.
MBK AŠK Slávia Trnava
14
4
10
809 : 969
-160
18
7.
Strojár Malacky
14
1
13
702 : 1205
-503
15
8.
MBK Karlovka Bratislava
14
1
13
486 : 1104
-618
13

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.19.Dec [17:00] | StrBK Inter BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava 77:66 (48:21)EUROVEA aréna Pasienky
Borodovčák 23, Randuška 21Bejda 17, Kapustík 11
2. kolo
14.6.Okt [15:00] | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBBK Bánovce nad Bebravou46:73 (29:38)MŠH Rybníková 15
Adam 8, Chmelan 8Jancusko 25, Špánik 17
3. kolo
21.20.Okt [17:00] | SobŠBK Junior LeviceMBK AŠK Slávia Trnava 115:55 (58:28)ŠH Dom športu
Lörinc 30, Chaban 23Kuchárek 22, Chmelan 9
4. kolo
24.21.Okt [10:00] | NedBKM SPU NitraMBK AŠK Slávia Trnava 78:49 (49:30)ZŠ Škultétyho, Klokočina
Petrovič 19, Foltín 18, Arpáš 18Bejda 10, Ištok 8
5. kolo
30.3.Nov [15:00] | SobMBK AŠK Slávia TrnavaStrojár Malacky 87:57 (43:29)MŠH Rybníková 15
Adam 16, Kiss 15Bolf 22, Kurák 15
6. kolo
34.4.Nov | NedMBK AŠK Slávia TrnavaMBK Karlovka Bratislava 20:0 (:)
7. kolo
41.17.Nov [15:00] | SobBSC BLUE Bratislava(MS)MBK AŠK Slávia Trnava47:72 (26:40)ŠH Domkárska
Trebuňa 12, Bílý 11, Sás 11Chmelan 21, Adam 12, Bundzel 12
8. kolo
44.18.Nov [9:30] | NedBSC YELLOW BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava 59:49 (22:29)ŠH Domkárska
Tóth 13, Brezovič 10Ištok 10, Roháč 8
9. kolo
46.1.Dec [10:30] | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBK Inter Bratislava67:90 (27:49)Sokolovňa, M.R.Štefánika
Šimko 18, Zlocha 12Grill 20, Malovec 19
10. kolo
63.15.Dec [17:00] | SobBBK Bánovce nad BebravouMBK AŠK Slávia Trnava 69:47 (39:23)ŠH
Jancusko 19, Špánik 18Adam 12, Chmelan 12
11. kolo
65.11.Jan [18:00] | PiaMBK AŠK Slávia TrnavaBKM SPU Nitra57:69 (23:42)Sokolovňa, M.R.Štefánika
Adam 10, Kiss 10, Zlocha 10Foltín 29, Arpáš 19
12. kolo
70.6.Jan [11:45] | NedMBK AŠK Slávia TrnavaŠBK Junior Levice67:98 (31:48)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Adam 16, Šimko 13Špaňo 31, Lörinc 11
13. kolo
75.19.Jan [14:00] | SobMBK Karlovka BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava46:66 (20:32)ZŠ Majerníkova 62
Paulis 11, Korgo 10Adam 20, Bejda 13
14. kolo
79.20.Jan [10:30] | NedStrojár MalackyMBK AŠK Slávia Trnava65:71 (31:41)ZŠ Štúrova
Bolf 23, Kadluba 14Adam 16, Chmelan 15
15. kolo
85.2.Feb [16:00] | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBSC YELLOW Bratislava62:73 (35:34)MŠH Rybníková 15
Chmelan 23, Adam 10Radošinský 15, Sedlár 13
16. kolo
90.3.Feb [16:00] | NedMBK AŠK Slávia TrnavaBSC BLUE Bratislava(MS) 75:46 (39:27)MŠH Rybníková 15
Zlocha 17, Chmelan 14Bílý 14, Weinreb 12


Prehľad súťažíDL Kadeti