Basketbalové zápasy jedného družstva

Prehľad súťažíDL Kadeti

2018-2019 - DL Kadeti - Skupina západ, BSC BLUE Bratislava(MS)

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Junior Levice
16
16
0
1591 : 839
752
32
2.
BKM SPU Nitra
16
14
2
1323 : 972
351
30
3.
BK Inter Bratislava
16
12
4
1070 : 865
205
28
4.
BBK Bánovce nad Bebravou
16
9
7
1099 : 854
245
25
5.
BSC YELLOW Bratislava
16
9
7
1068 : 971
97
25
6.
MBK AŠK Slávia Trnava
16
6
10
956 : 1062
-106
22
7.
BSC BLUE Bratislava(MS)
16
4
12
847 : 1205
-358
20
8.
Strojár Malacky
16
1
15
816 : 1343
-527
17
9.
MBK Karlovka Bratislava
16
1
15
581 : 1240
-659
15

Tabuľka bez družstiev mimo súťaž (MS)
Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Junior Levice
14
14
0
1419 : 752
667
28
2.
BKM SPU Nitra
14
12
2
1108 : 865
243
26
3.
BK Inter Bratislava
14
10
4
938 : 761
177
24
4.
BBK Bánovce nad Bebravou
14
7
7
948 : 776
172
21
5.
BSC YELLOW Bratislava
14
7
7
889 : 867
22
21
6.
MBK AŠK Slávia Trnava
14
4
10
809 : 969
-160
18
7.
Strojár Malacky
14
1
13
702 : 1205
-503
15
8.
MBK Karlovka Bratislava
14
1
13
486 : 1104
-618
13

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
3.30.Sep [11:00] | NedBBK Bánovce nad BebravouBSC BLUE Bratislava(MS) 83:27 (46:10)ŠH
Špánik 20, Urban 18, Jancusko 18Trebuňa 10, Sás 7
2. kolo
12.6.Okt [15:00] | SobBSC BLUE Bratislava(MS)ŠBK Junior Levice39:122 (25:59)ŠH Domkárska
Sás 11, Bílý 8Chaban 28, Špaňo 27
3. kolo
16.7.Okt [12:00] | NedBSC BLUE Bratislava(MS)BKM SPU Nitra58:121 (26:54)ŠH Domkárska
Sás 21, Bílý 11, Janech 11Petrovič 29, Kopas 18
4. kolo
23.20.Okt [14:30] | SobStrojár MalackyBSC BLUE Bratislava(MS)58:69 (28:39)ZŠ Štúrova
Kurák 18, Bolf 15Bílý 25, Weinreb 16
5. kolo
26.21.Okt [10:00] | NedMBK Karlovka BratislavaBSC BLUE Bratislava(MS)53:71 (18:35)ZŠ Majerníkova 62
Paulis 24, Zvrškovec 6Bílý 23, Trebuňa 16
6. kolo
28.3.Nov [18:00] | SobBSC YELLOW BratislavaBSC BLUE Bratislava(MS) 77:51 (47:26)ŠH Domkárska
Radošinský 16, Kolimár 15Trebuňa 11, Bílý 10
7. kolo
41.17.Nov [15:00] | SobBSC BLUE Bratislava(MS)MBK AŠK Slávia Trnava47:72 (26:40)ŠH Domkárska
Trebuňa 12, Bílý 11, Sás 11Chmelan 21, Adam 12, Bundzel 12
8. kolo
45.18.Nov [11:30] | NedBSC BLUE Bratislava(MS)BK Inter Bratislava62:74 (28:16)ŠH Domkárska
Bílý 16, Kilian 12Malovec 31, Borodovčák 26
9. kolo
52.2.Dec [11:00] | NedBSC BLUE Bratislava(MS)BBK Bánovce nad Bebravou51:68 (24:33)ŠH Domkárska
Bílý 11, Sás 11Jancusko 20, Špánik 20
10. kolo
57.14.Dec [17:00] | PiaBKM SPU NitraBSC BLUE Bratislava(MS) 94:49 (55:28)ZŠ Škultétyho, Klokočina
Arpáš 21, Holeš 15Bílý 22, Buberník 8
11. kolo
61.29.Nov [16:45] | ŠtvŠBK Junior LeviceBSC BLUE Bratislava(MS) 50:48 (25:27)ŠH
Szabó 15, Bielik 10Bílý 20, Churý 9
12. kolo
67.10.Jan [17:30] | ŠtvBSC BLUE Bratislava(MS)MBK Karlovka Bratislava 65:42 (25:13)ŠH Domkárska
Železník 14, Bílý 13
13. kolo
72.17.Jan [17:30] | ŠtvBSC BLUE Bratislava(MS)Strojár Malacky 69:56 (28:36)ŠH Domkárska
Šuga 15, Sás 13
14. kolo
73.19.Jan [14:00] | SobBSC BLUE Bratislava(MS)BSC YELLOW Bratislava53:102 (27:41)ŠH Domkárska
Železník 11, Churý 9, Sás 9Brezovič 18, Radošinský 18
15. kolo
86.2.Feb [12:30] | SobBK Inter BratislavaBSC BLUE Bratislava(MS) 58:42 (26:22)EUROVEA aréna Pasienky
Borodovčák 12, Kŕč 11Sás 10, Bílý 10
16. kolo
90.3.Feb [16:00] | NedMBK AŠK Slávia TrnavaBSC BLUE Bratislava(MS) 75:46 (39:27)MŠH Rybníková 15
Zlocha 17, Chmelan 14Bílý 14, Weinreb 12


Prehľad súťažíDL Kadeti