Basketbalové zápasy jedného družstva

Prehľad súťažíDL Kadeti

2018-2019 - DL Kadeti - Skupina západ, BK Inter Bratislava

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Junior Levice
16
16
0
1591 : 839
752
32
2.
BKM SPU Nitra
16
14
2
1323 : 972
351
30
3.
BK Inter Bratislava
16
12
4
1070 : 865
205
28
4.
BBK Bánovce nad Bebravou
16
9
7
1099 : 854
245
25
5.
BSC YELLOW Bratislava
16
9
7
1068 : 971
97
25
6.
MBK AŠK Slávia Trnava
16
6
10
956 : 1062
-106
22
7.
BSC BLUE Bratislava(MS)
16
4
12
847 : 1205
-358
20
8.
Strojár Malacky
16
1
15
816 : 1343
-527
17
9.
MBK Karlovka Bratislava
16
1
15
581 : 1240
-659
15

Tabuľka bez družstiev mimo súťaž (MS)
Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Junior Levice
14
14
0
1419 : 752
667
28
2.
BKM SPU Nitra
14
12
2
1108 : 865
243
26
3.
BK Inter Bratislava
14
10
4
938 : 761
177
24
4.
BBK Bánovce nad Bebravou
14
7
7
948 : 776
172
21
5.
BSC YELLOW Bratislava
14
7
7
889 : 867
22
21
6.
MBK AŠK Slávia Trnava
14
4
10
809 : 969
-160
18
7.
Strojár Malacky
14
1
13
702 : 1205
-503
15
8.
MBK Karlovka Bratislava
14
1
13
486 : 1104
-618
13

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.19.Dec [17:00] | StrBK Inter BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava 77:66 (48:21)EUROVEA aréna Pasienky
Borodovčák 23, Randuška 21Bejda 17, Kapustík 11
2. kolo
17.24.Okt [17:00] | StrBK Inter BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou 63:49 (26:31)EUROVEA aréna Pasienky
Borodovčák 26, Malovec 18Špánik 27, Gajdoš 6, Jancusko 6
3. kolo
20.20.Okt [10:00] | SobBKM SPU NitraBK Inter Bratislava 75:58 (35:32)ZŠ Škultétyho, Klokočina
Arpáš 25, Suláni 14Malovec 16, Kŕč 15
4. kolo
25.21.Okt [10:00] | NedŠBK Junior LeviceBK Inter Bratislava 76:73 (43:41)ŠH
Špaňo 26, Chaban 18Borodovčák 13, Malovec 13
5. kolo
29.3.Nov | SobBK Inter BratislavaMBK Karlovka Bratislava 20:0 (:)
6. kolo
33.30.Okt [14:00] | UtoBK Inter BratislavaStrojár Malacky 85:35 (36:18)EUROVEA aréna Pasienky
Malovec 20, Randuška 19Bolf 23, Kurák 7
7. kolo
40.17.Nov [13:00] | SobBSC YELLOW BratislavaBK Inter Bratislava54:61 (35:32)ŠH Domkárska
Sedlár 11, Kolimár 9, Radošinský 9Borodovčák 20, Randuška 13
8. kolo
45.18.Nov [11:30] | NedBSC BLUE Bratislava(MS)BK Inter Bratislava62:74 (28:16)ŠH Domkárska
Bílý 16, Kilian 12Malovec 31, Borodovčák 26
9. kolo
46.1.Dec [10:30] | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBK Inter Bratislava67:90 (27:49)Sokolovňa, M.R.Štefánika
Šimko 18, Zlocha 12Grill 20, Malovec 19
10. kolo
58.30.Jan [17:30] | StrBBK Bánovce nad BebravouBK Inter Bratislava57:74 (21:40)ŠH
Jancusko 15, Gajdoš 12Randuška 15, Koller 14
11. kolo
66.11.Jan [14:30] | PiaBK Inter BratislavaŠBK Junior Levice51:86 (17:43)EUROVEA aréna Pasienky
Kŕč 13, Borodovčák 13Špaňo 20, Chaban 13, Szabó 13
12. kolo
69.9.Jan [17:00] | StrBK Inter BratislavaBKM SPU Nitra65:71 (31:33)EUROVEA aréna Pasienky
Randuška 22, Malovec 14Foltín 34, Arpáš 13
13. kolo
74.19.Jan [14:30] | SobStrojár MalackyBK Inter Bratislava51:59 (29:35)ZŠ Štúrova
Bolf 19, Špergl 11Borodovčák 22, Malovec 13
14. kolo
78.20.Jan [11:00] | NedMBK Karlovka BratislavaBK Inter Bratislava24:93 (13:44)ZŠ Majerníkova 62
Zvrškovec 8, Kunický 6Grill 16, Malovec 14, Randuška 14
15. kolo
86.2.Feb [12:30] | SobBK Inter BratislavaBSC BLUE Bratislava(MS) 58:42 (26:22)EUROVEA aréna Pasienky
Borodovčák 12, Kŕč 11Sás 10, Bílý 10
16. kolo
89.3.Feb [11:00] | NedBK Inter BratislavaBSC YELLOW Bratislava 69:50 (38:31)EUROVEA aréna Pasienky
Borodovčák 15, Boros 11Sedlár 17, Kolimár 10


Prehľad súťažíDL Kadeti