Vyhodnotenie basketbalových súťaží 2016-2017

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga muži - SBLExtraliga ženy1.Liga muži1.Liga ženySP MužiSP ŽenyDL Juniori
DL JuniorkyDL KadetiDL KadetkyŽL Starší žiaciŽL Staršie žiačkyM-SR ŽiaciM-SR Žiačky
M-SR Mladší žiaciM-SR Mladšie žiačkyM-SR Starší miniM-SR Staršie miniM-SR Mladší miniM-SR Mladšie mini2.Liga muži - západ

Extraliga muži - SBL
1. BK Inter Bratislava
2. MBK Rieker Com Therm KN
3. KB Košice
4. BC Prievidza
5. BK Levickí Patrioti
6. Iskra Svit
7. MBK Lučenec
8. MBK Handlová
9. VSEMvs Karlovka Bratislava
10. BK 04 AC LB SNV
11. MBK SPU Nitra
Extraliga ženy
1. GOOD ANGELS Košice
2. Piešťanské Čajky
3. MBK Ružomberok
4. ŠBK Šamorín
5. BK ŠKP 08 Banská Bystrica
6. BAM Poprad
7. BK Slovan Bratislava
8. BKM Junior UKF Nitra
1.Liga ženy
1. BK ZŠ ŠKP Zvolen
2. BK EILAT PU Prešov
3. BDŽ ŠK B.Bystrica
4. BKŽ Levice
1.Liga muži
1. MBK Žilina
2. MŠK Iskra Petržalka
3. PU Akademik Prešov
4. BK ŠKP Štart Bratislava
5. VSEMvs Karlovka BA B
6. IMC Slovakia P. Bystrica
7. MŠK BK Žiar nad Hronom
8. MBK AŠK Slávia Trnava
9. BK MŠK Kežmarok
DL Juniorky
1. BKŽ Levice
2. Young Angels Košice
3. MBK Ružomberok
4. BAM Poprad
5. BK Slovan Bratislava
6. ŠBK Spišská Nová Ves
7. CBK Minibuseuropa Ťahanovce
8. ŠBK Šamorín
9. BK ZŠ ŠKP Zvolen
10. BK SOUŽ Cassovia KE
11. MBK Stará Turá
12. ŠŠK UNION Press Košice
13. BKM Bardejov
14. BDŽ ŠK UMB B.Bystrica (ms)
14. BK EILAT PU Prešov (ms)
DL Kadetky
1. Young Angels Košice
2. BK ŠKP 08 Banská Bystrica
3. BK Klokani Ivanka pri Dunaji
4. BK Lokomotíva Sereď
5. BK Slovan Bratislava
6. BAM Poprad
7. ŠŠK Žilina-Budatín
8. BK SOUŽ Cassovia KE
9. MBK Ružomberok
10. ŽBK Rožňava
11. BO Spartak Myjava
12. ŠBK Spišská Nová Ves
13. BK AŠK Slávia Trnava
14. BK Petržalka
15. BKM Bardejov
ŽL Staršie žiačky
1. BK ŠKP 08 Banská Bystrica
2. Young Angels 2002 Košice
3. BKM Žilina
4. BK Klokani Ivanka pri Dunaji
5. Young Angels 2003 Košice
6. ŠŠK ZŠ Atómová Trnava
7. BK ZŠ Zvolen
8. BK Slovan Bratislava
9. BK AŠK Slávia Trnava
10. MBK Lučenec (ms)
M-SR Žiaci
1. BPSA Inter Bratislava
2. BBK Bánovce nad Bebravou
3. MŠK BK Žiar nad Hronom
4. ABOVIA 96 Košice
5. MBK Victoria Žilina
6. BK 04 AC LB SNV
M-SR Žiačky
1. Young Angels 2003 Košice
2. Nové Mesto nad Váhom
3. Spišská Nová Ves
4. Young Angels 2004 Košice
5. BKM Junior UKF Nitra
6. BK ŠKP 08 Banská Bystrica
M-SR Mladší žiaci
1. BK Inter Bratislava
2. MBA Prievidza
3. BK AC LB SNV
4. MBK Victoria Žilina
5. ABOVIA 96 Košice
6. BK Lokomotíva Sereď
M-SR Mladšie žiačky
1. Young Angels 2004 Košice
2. BK ŠKP 08 Banská Bystrica
3. Piešťanské Čajočky
4. CBK Minibuseuropa Ťahanovce
5. BK AŠK Slávia Trnava
6. BAM Poprad
M-SR Starší mini
1. BKM SPU Nitra
2. BK Inter Bratislava
3. RIM Basket Košice
4. BK 04 AC LB SNV
5. MBK Victoria Žilina
6. ŠKP BBC Banská Bystrica
M-SR Staršie mini
1. CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
2. BAM Poprad
3. Piešťanské Čajočky
4. Young Angels 2005 Košice
5. ŠBK Šamorín
6. BKM Junior UKF Nitra
M-SR Mladší mini
1. MŠK BK Žiar nad Hronom
2. MBK Victoria Žilina
3. BK Inter Bratislava
4. BK Junior Komárno
5. ABOVIA 96 Košice
6. Bardejovskí Rytieri
M-SR Mladšie mini
1. ŠBK Šamorín
2. MBK Ružomberok
3. BK AŠK Slávia Trnava
4. BK SOUŽ Cassovia Košice
5. Young Angels 2006 Košice
6. BK ŠKP 08 Banská Bystrica

Prehľad súťaží