Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga muži - SBLExtraliga ženy1.Liga muži1 Liga ženy, JuniorkyDL JunioriDL KadetiDL Kadetky
ŽL Starší žiaciŽL Staršie žiačky

Extraliga muži - SBL
Základná skupina
1.Iskra Svit4
2.BK Levickí Patrioti4
3.PP & TV Raj Žilina3
4.MBK Rieker COM-therm Komárno3
5.BK Inter Bratislava2
6.BC Prievidza2
7.BKM Lučenec2
8.BK 04 AC LB SNV2
9.MBK Handlová2
Predchádzajúce zápasy
13.OktIskra Svit - MBK Rieker COM-therm Komárno
  84:71 
13.OktBK Levickí Patrioti - BKM Lučenec
  97:71 
13.OktBK Inter Bratislava - MBK Handlová
  98:50 
13.OktBK 04 AC LB SNV - PP & TV Raj Žilina
  88:101 
9.OktBKM Lučenec - MBK Rieker COM-therm Komárno
  59:71 
6.OktBK 04 AC LB SNV - Iskra Svit
  74:109 
6.OktMBK Handlová - BK Levickí Patrioti
  72:77 
6.OktPP & TV Raj Žilina - BC Prievidza
  73:83 
Nasledujúce zápasy
17.Okt [18:00] | StrPP & TV Raj Žilina - Iskra SvitŠH Rosinská cesta-Žilina
17.Okt [18:00] | StrMBK Handlová - BC PrievidzaŠH-Handlová
17.Okt [18:00] | StrBKM Lučenec - BK Inter BratislavaŠH ARENA-Lučenec
17.Okt [18:00] | StrMBK Rieker COM-therm Komárno - BK Levickí PatriotiMŠH Športová 1-Komárno
20.Okt [16:00] | SobBC Prievidza - BKM LučenecNiké aréna-Prievidza
20.Okt [18:00] | SobIskra Svit - BK Levickí PatriotiIskra Aréna (ŠH)-Svit
20.Okt [18:00] | SobBK 04 AC LB SNV - MBK HandlováŠH SNV-Spišská Nová Ves
21.Okt [18:00] | NedBK Inter Bratislava - MBK Rieker COM-therm KomárnoHANT aréna Pasienky-Bratislava
24.Okt [18:00] | StrBK Levickí Patrioti - BK Inter BratislavaŠH-Levice
24.Okt [18:00] | StrMBK Rieker COM-therm Komárno - BC PrievidzaMŠH Športová 1-Komárno

Extraliga ženy
Základná skupina
1.MBK Ružomberok8
2.ŠBK Šamorín7
3.YOUNG ANGELS Košice6
4.Piešťanské Čajky5
5.BAM Poprad4
6.BKM Junior UKF Nitra3
7.BK Slovan Bratislava3
8.BK ŠKP 08 Banská Bystrica3
Predchádzajúce zápasy
14.OktBKM Junior UKF Nitra - YOUNG ANGELS Košice
  63:73 
13.OktBK ŠKP 08 Banská Bystrica - ŠBK Šamorín
  52:74 
13.OktMBK Ružomberok - BAM Poprad
  73:31 
11.OktBK Slovan Bratislava - YOUNG ANGELS Košice
  52:71 
10.OktŠBK Šamorín - MBK Ružomberok
  61:84 
6.OktŠBK Šamorín - BK Slovan Bratislava
  65:61 
6.OktBK ŠKP 08 Banská Bystrica - MBK Ružomberok
  17:82 
6.OktPiešťanské Čajky - BAM Poprad
  73:48 
3.OktPiešťanské Čajky - BKM Junior UKF Nitra
  74:44 
29.SepPiešťanské Čajky - YOUNG ANGELS Košice
  69:73 
Nasledujúce zápasy
20.Okt [16:00] | SobBKM Junior UKF Nitra - BK Slovan BratislavaŠH Dolnočermánska-Nitra
20.Okt [18:00] | SobPiešťanské Čajky - MBK RužomberokDiplomat aréna-Piešťany
20.Okt [18:00] | SobŠBK Šamorín - BAM PopradŠC Samaria, Veterná-Šamorín
20.Okt [18:00] | SobYOUNG ANGELS Košice - BK ŠKP 08 Banská BystricaAngels aréna-Košice
25.Okt [17:30] | ŠtvBK Slovan Bratislava - Piešťanské ČajkyDom športu, Junácka 6-Bratislava
27.Okt | SobBAM Poprad - YOUNG ANGELS Košice-
27.Okt [17:00] | SobMBK Ružomberok - ŠBK ŠamorínŠH P.O.Hviezdoslava-Dolný Kubín
28.Okt [18:00] | NedBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BKM Junior UKF NitraŠH Dukla, Štiavničky-Banská Bystrica
3.Nov | SobBKM Junior UKF Nitra - BAM Poprad-
3.Nov | SobPiešťanské Čajky - ŠBK Šamorín-

1.Liga muži
Skupina východ
1.ŠKP BBC Banská Bystrica4
2.Academic ŽU Žilina3
3.BK Dolný Kubín3
4.KB Slávia TU Košice3
5.PU Prešov ISKRA Svit B3
6.BK Slovenský Orol Levoča2
Skupina západ
1.BK ŠKP Štart Bratislava4
2.VŠEMvs Karlovka Bratislava B3
3.MŠK Iskra Petržalka2
4.BKM SPU Nitra2
5.MŠK BK Žiar nad Hronom1
Predchádzajúce zápasy
14.OktAcademic ŽU Žilina - PU Prešov ISKRA Svit B
  110:64 
7.OktBK ŠKP Štart Bratislava - BKM SPU Nitra
  71:67 
7.OktAcademic ŽU Žilina - ŠKP BBC Banská Bystrica
  98:104 
7.OktPU Prešov ISKRA Svit B - BK Slovenský Orol Levoča
  77:56 
6.OktKB Slávia TU Košice - BK Dolný Kubín
  80:72 
6.OktMŠK Iskra Petržalka - VŠEMvs Karlovka Bratislava B
  84:72 
30.SepMŠK BK Žiar nad Hronom - BK ŠKP Štart Bratislava
  76:86 
29.SepŠKP BBC Banská Bystrica - KB Slávia TU Košice
  81:63 
29.SepBKM SPU Nitra - VŠEMvs Karlovka Bratislava B
  82:116 
29.SepBK Dolný Kubín - BK Slovenský Orol Levoča
  77:69 
Nasledujúce zápasy
20.Okt [16:00] | SobVŠEMvs Karlovka Bratislava B - MŠK BK Žiar nad HronomZŠ Majerníkova 62-Bratislava
20.Okt [17:00] | SobBK Dolný Kubín - Academic ŽU ŽilinaŠH P.O.Hviezdoslava-Dolný Kubín
20.Okt [18:00] | SobBKM SPU Nitra - MŠK Iskra PetržalkaŠH SPU-Nitra
20.Okt [18:00] | SobBK Slovenský Orol Levoča - KB Slávia TU KošiceŠH SÚZ, sídl. Západ-Levoča
21.Okt [15:00] | NedŠKP BBC Banská Bystrica - PU Prešov ISKRA Svit BŠH Dukla, Štiavničky-Banská Bystrica
27.Okt | SobAcademic ŽU Žilina - BK Slovenský Orol Levoča-
27.Okt | SobPU Prešov ISKRA Svit B - KB Slávia TU Košice-
27.Okt | SobBK ŠKP Štart Bratislava - MŠK Iskra Petržalka-
27.Okt | SobMŠK BK Žiar nad Hronom - BKM SPU Nitra-
28.Okt [18:30] | NedŠKP BBC Banská Bystrica - BK Dolný KubínŠH Dukla, Štiavničky-Banská Bystrica

1 Liga ženy, Juniorky
Skupina východ
1.CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE8
2.BK EILAT PU Prešov8
3.MBK Ružomberok8
4.Young Angels U19 Košice (J)6
5.TYDAM UPJŠ Košice6
6.Young Angels U17 Košice (J)6
7.BAM Poprad (J)4
8.ŠBK Spišská Nová Ves (J)4
9.ŽBK Rožňava (J)4
10.BKM Bardejov3
Skupina západ
1.Dubček Bratislava8
2.BK ZŠ Zvolen8
3.BK ŠK UMB Banská Bystrica7
4.MBK Stará Turá7
5.Improve your basket Loko Sereď (J)6
6.BK AŠK Slávia Trnava (J)4
7.ŠŠK Žilina - Budatín (J)4
8.BK Slovan Bratislava (J)2
9.BO Spartak Myjava (J)2
Predchádzajúce zápasy
14.OktBK Slovan Bratislava (J) - MBK Stará Turá
  48:78 
14.OktBAM Poprad (J) - BK EILAT PU Prešov
  76:81 
14.OktDubček Bratislava - Improve your basket Loko Sereď (J)
  97:37 
14.OktŽBK Rožňava (J) - CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
  51:81 
14.OktYoung Angels U17 Košice (J) - ŠBK Spišská Nová Ves (J)
  57:53 
14.OktBK ZŠ Zvolen - BK AŠK Slávia Trnava (J)
  66:40 
14.OktMBK Ružomberok - TYDAM UPJŠ Košice
  70:47 
14.OktŠŠK Žilina - Budatín (J) - BK ŠK UMB Banská Bystrica
  40:76 
13.OktMBK Stará Turá - BK Slovan Bratislava (J)
  72:49 
13.OktBK EILAT PU Prešov - BAM Poprad (J)
  85:66 
Nasledujúce zápasy
17.Okt [17:00] | StrBKM Bardejov - Young Angels U19 Košice (J)ŠH Mier-Bardejov
20.Okt [11:00] | SobMBK Ružomberok - CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEŠH Koniareň-Ružomberok
27.Okt | SobBO Spartak Myjava (J) - MBK Stará Turá-
27.Okt | SobBK ZŠ Zvolen - Improve your basket Loko Sereď (J)-
27.Okt | SobŠŠK Žilina - Budatín (J) - BK AŠK Slávia Trnava (J)-
27.Okt | SobŽBK Rožňava (J) - BK EILAT PU Prešov-
27.Okt | SobBKM Bardejov - ŠBK Spišská Nová Ves (J)-
27.Okt [13:00] | SobBAM Poprad (J) - Young Angels U19 Košice (J)ZŠ Komenského-Poprad
27.Okt [17:00] | SobBK ŠK UMB Banská Bystrica - BK Slovan Bratislava (J)ŠH gym. Tajovského-Banská Bystrica
28.Okt | NedBK AŠK Slávia Trnava (J) - ŠŠK Žilina - Budatín (J)-

DL Juniori
Základná skupina
1.KB Slávia TU Košice8
2.MBK Victoria Žilina7
3.MBA Prievidza6
4.1 BK Michalovce6
5.IMC Slovakia P. Bystrica6
6.BK 04 AC LB SNV6
7.ŠKP BBC Banská Bystrica6
8.BKM SPU Nitra5
9.ŠBK Junior Levice5
10.MBK Karlovka Bratislava5
11.MBK Handlová5
12.BKM Iskra Svit4
Predchádzajúce zápasy
14.OktBKM SPU Nitra - MBA Prievidza
  70:65 
14.OktMBK Karlovka Bratislava - MBK Handlová
  83:71 
14.OktIMC Slovakia P. Bystrica - ŠBK Junior Levice
  63:81 
14.OktMBK Victoria Žilina - ŠKP BBC Banská Bystrica
  79:58 
14.OktKB Slávia TU Košice - BKM Iskra Svit
  98:37 
14.Okt1 BK Michalovce - BK 04 AC LB SNV
  78:63 
13.OktMBK Karlovka Bratislava - MBA Prievidza
  50:80 
13.Okt1 BK Michalovce - BKM Iskra Svit
  84:56 
13.OktIMC Slovakia P. Bystrica - ŠKP BBC Banská Bystrica
  78:59 
13.OktKB Slávia TU Košice - BK 04 AC LB SNV
  89:72 
Nasledujúce zápasy
17.Okt [14:30] | StrMBA Prievidza - MBK HandlováNiké aréna-Prievidza
17.Okt [15:00] | StrMBK Victoria Žilina - IMC Slovakia P. BystricaŠH Rosinská cesta-Žilina
17.Okt [16:30] | StrŠBK Junior Levice - ŠKP BBC Banská BystricaŠH-Levice
17.Okt [17:00] | StrMBK Karlovka Bratislava - BKM SPU NitraZŠ Majerníkova 62-Bratislava
17.Okt [17:45] | StrBKM Iskra Svit - BK 04 AC LB SNVIskra Aréna (ŠH)-Svit
19.Okt [18:00] | Pia1 BK Michalovce - KB Slávia TU KošiceGPH Masarykova-Michalovce
23.Okt [16:30] | UtoŠBK Junior Levice - BKM SPU NitraŠH-Levice
26.Okt [19:00] | PiaŠBK Junior Levice - KB Slávia TU KošiceŠH-Levice
27.Okt | SobBK 04 AC LB SNV - BKM SPU Nitra-
27.Okt | SobBKM Iskra Svit - MBK Karlovka Bratislava-

DL Kadeti
Skupina východ
1.MBK Victoria Žilina4
2.MBA Prievidza4
3.BKM Iskra Svit4
4.Abovia 96 Košice3
5.ŠŠK KAC Jednota Košice3
6.IMC Slovakia P. Bystrica3
7.BK 04 AC LB SNV2
8.MŠK BK Žiar nad Hronom2
9.BK Slovenský Orol Levoča2
Skupina západ
1.ŠBK Junior Levice8
2.BKM SPU Nitra8
3.BBK Bánovce nad Bebravou6
4.MBK Karlovka Bratislava4
5.BSC YELLOW Bratislava3
6.Strojár Malacky3
7.BSC BLUE Bratislava(MS)3
8.MBK AŠK Slávia Trnava1
9.BK Inter Bratislava0
Predchádzajúce zápasy
11.OktBKM Iskra Svit - BK Slovenský Orol Levoča
  106:29 
7.OktBSC BLUE Bratislava(MS) - BKM SPU Nitra
  58:121 
7.OktŠŠK KAC Jednota Košice - IMC Slovakia P. Bystrica
  61:57 
7.OktMBA Prievidza - BKM Iskra Svit
  116:49 
7.OktBSC YELLOW Bratislava - ŠBK Junior Levice
  60:105 
7.OktAbovia 96 Košice - MBK Victoria Žilina
  60:141 
6.OktMŠK BK Žiar nad Hronom - BKM Iskra Svit
  91:64 
6.OktMBK Karlovka Bratislava - Strojár Malacky
  81:59 
6.OktBSC BLUE Bratislava(MS) - ŠBK Junior Levice
  39:122 
6.OktMBK AŠK Slávia Trnava - BBK Bánovce nad Bebravou
  46:73 
Nasledujúce zápasy
20.Okt [9:00] | SobBK 04 AC LB SNV - MŠK BK Žiar nad HronomŠH SNV-Spišská Nová Ves
20.Okt [10:00] | SobBKM SPU Nitra - BK Inter BratislavaZŠ Škultétyho, Klokočina-Nitra
20.Okt [13:30] | SobMBK Karlovka Bratislava - BSC YELLOW BratislavaZŠ Majerníkova 62-Bratislava
20.Okt [14:00] | SobBKM Iskra Svit - Abovia 96 KošiceIskra Aréna (ŠH)-Svit
20.Okt [14:00] | SobMBK Victoria Žilina - IMC Slovakia P. BystricaZŠ Limbová, Solinky-Žilina
20.Okt [14:30] | SobStrojár Malacky - BSC BLUE Bratislava(MS)ZŠ Štúrova-Malacky
20.Okt [15:00] | SobBK Slovenský Orol Levoča - MBA PrievidzaŠH SÚZ, sídl. Západ-Levoča
20.Okt [17:00] | SobŠBK Junior Levice - MBK AŠK Slávia TrnavaŠH Dom športu-Levice
21.Okt [10:00] | NedMBK Karlovka Bratislava - BSC BLUE Bratislava(MS)ZŠ Majerníkova 62-Bratislava
21.Okt [10:00] | NedBK Slovenský Orol Levoča - MŠK BK Žiar nad HronomŠH SÚZ, sídl. Západ-Levoča

DL Kadetky
Skupina východ
1.ŠKBD Spišská Nová Ves6
2.Young Angels U17 Košice4
3.MBK Ružomberok4
4.Young Angels U16 Košice3
5.BKM Žilina - Závodie2
6.BAM Poprad2
7.ŽBK Rožňava0
Skupina západ
1.BK Slovan Bratislava5
2.BK AŠK Slávia Trnava4
3.BK Nové Mesto nad Váhom4
4.BK ŠKP 08 Banská Bystrica4
5.BK Klokani Ivanka pri Dunaji3
6.BK ZŠ Zvolen2
7.BKM Junior UKF Nitra2
Predchádzajúce zápasy
10.OktŠKBD Spišská Nová Ves - Young Angels U16 Košice
  70:53 
7.OktBK AŠK Slávia Trnava - BKM Junior UKF Nitra
  84:50 
7.OktBK Klokani Ivanka pri Dunaji - BK Slovan Bratislava
  68:74 
7.OktBAM Poprad - ŠKBD Spišská Nová Ves
  47:66 
7.OktYoung Angels U17 Košice - Young Angels U16 Košice
  53:43 
7.OktMBK Ružomberok - BKM Žilina - Závodie
  62:40 
7.OktBK ZŠ Zvolen - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  49:55 
6.OktBK Slovan Bratislava - BK Klokani Ivanka pri Dunaji
  74:68 
6.OktBKM Žilina - Závodie - MBK Ružomberok
  62:66 
6.OktŠKBD Spišská Nová Ves - BAM Poprad
  67:41 
Nasledujúce zápasy
17.Okt [14:00] | StrŠKBD Spišská Nová Ves - Young Angels U17 KošiceŠH SNV-Spišská Nová Ves
17.Okt [15:30] | StrBAM Poprad - Young Angels U16 KošiceZŠ Komenského-Poprad
20.Okt [9:00] | SobŽBK Rožňava - Young Angels U17 KošiceŠH gymn. Štítnická-Rožňava
20.Okt [9:30] | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BKM Junior UKF NitraŠH gym. Tajovského-Banská Bystrica
20.Okt [13:00] | SobBK ZŠ Zvolen - BK AŠK Slávia TrnavaZŠ nám. Mládeže-Zvolen
20.Okt [14:00] | SobBKM Žilina - Závodie - ŠKBD Spišská Nová VesZŠ Budatín-Žilina
20.Okt [17:00] | SobMBK Ružomberok - BAM PopradŠH Koniareň-Ružomberok
21.Okt [9:00] | NedŽBK Rožňava - Young Angels U16 KošiceŠH gymn. Štítnická-Rožňava
21.Okt [10:00] | NedMBK Ružomberok - ŠKBD Spišská Nová VesŠH Koniareň-Ružomberok
21.Okt [10:00] | NedBK ZŠ Zvolen - BKM Junior UKF NitraZŠ nám. Mládeže-Zvolen

ŽL Starší žiaci
Skupina východ
1.MBK Victoria Žilina7
2.BKM Iskra Svit A6
3.Abovia 96 Košice6
4.BK 04 AC LB SNV3
5.1 BK Michalovce3
6.BK MŠK Kežmarok3
7.BKM Dolný Kubín0
Skupina západ
1.BK Inter Bratislava8
2.BK Lokomotíva Sereď7
3.MBA Prievidza6
4.MBK AŠK Slávia Trnava5
5.BSC Bratislava4
6.ŠBK Junior Levice3
7.MŠK BK Žiar nad Hronom3
Predchádzajúce zápasy
14.OktBK 04 AC LB SNV - 1 BK Michalovce
  81:46 
14.OktŠBK Junior Levice - MBA Prievidza
  68:86 
14.OktBKM Iskra Svit A - MBK Victoria Žilina
  73:64 
14.OktBK MŠK Kežmarok - BKM Dolný Kubín
   
14.OktBSC Bratislava - MBK AŠK Slávia Trnava
  40:44 
14.OktBK Inter Bratislava - BK Lokomotíva Sereď
  87:59 
13.OktBK MŠK Kežmarok - MBK Victoria Žilina
  31:123 
13.OktŠBK Junior Levice - MŠK BK Žiar nad Hronom
  102:48 
13.OktBK Inter Bratislava - MBK AŠK Slávia Trnava
  112:16 
13.OktBKM Iskra Svit A - BKM Dolný Kubín
   
Nasledujúce zápasy
27.Okt | SobBK Lokomotíva Sereď - MŠK BK Žiar nad Hronom-
27.Okt | SobBKM Dolný Kubín - 1 BK Michalovce-
27.Okt | SobBK MŠK Kežmarok - BK 04 AC LB SNV-
27.Okt | SobMBK Victoria Žilina - Abovia 96 Košice-
27.Okt | SobMBK AŠK Slávia Trnava - MBA Prievidza-
27.Okt | SobBSC Bratislava - ŠBK Junior Levice-
28.Okt | NedMBK AŠK Slávia Trnava - MŠK BK Žiar nad Hronom-
28.Okt | NedMBK Victoria Žilina - 1 BK Michalovce-
28.Okt | NedBKM Dolný Kubín - Abovia 96 Košice-
28.Okt | NedBKM Iskra Svit A - BK 04 AC LB SNV-

ŽL Staršie žiačky
Základná skupina
1.BK AŠK Slávia Trnava8
2.BK Lokomotíva Sereď6
3.MBK Ružomberok6
4.Young Angels U15 Košice5
5.BAM Poprad5
6.BK ŠKP 08 Banská Bystrica4
7.CBK 2004 Košice4
8.ŠKBD Spišská Nová Ves4
9.MBK Stará Turá3
Predchádzajúce zápasy
14.OktBAM Poprad - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  62:52 
14.OktCBK 2004 Košice - BK AŠK Slávia Trnava
  52:64 
14.OktYoung Angels U15 Košice - BK Lokomotíva Sereď
  54:42 
14.OktŠKBD Spišská Nová Ves - MBK Ružomberok
  33:64 
13.OktCBK 2004 Košice - BK Lokomotíva Sereď
  66:43 
13.OktBAM Poprad - MBK Ružomberok
  44:52 
13.OktYoung Angels U15 Košice - BK AŠK Slávia Trnava
  44:47 
13.OktŠKBD Spišská Nová Ves - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  66:76 
30.SepBK ŠKP 08 Banská Bystrica - MBK Stará Turá
  43:49 
30.SepBK Lokomotíva Sereď - BAM Poprad
  73:58 
Nasledujúce zápasy
27.Okt | SobBK Lokomotíva Sereď - BK AŠK Slávia Trnava-
27.Okt | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - CBK 2004 Košice-
27.Okt [11:30] | SobYoung Angels U15 Košice - MBK RužomberokŠH Loko, Čermeľská-Košice
27.Okt [16:00] | SobMBK Stará Turá - BAM PopradŠH Stará Turá-Stará Turá
28.Okt | NedBK ŠKP 08 Banská Bystrica - Young Angels U15 Košice-
28.Okt | NedMBK Ružomberok - CBK 2004 Košice-
28.Okt [11:00] | NedMBK Stará Turá - ŠKBD Spišská Nová VesŠH Stará Turá-Stará Turá
10.Nov | SobBK AŠK Slávia Trnava - MBK Ružomberok-
10.Nov | SobBK Lokomotíva Sereď - BK ŠKP 08 Banská Bystrica-
10.Nov | SobYoung Angels U15 Košice - MBK Stará Turá-


Prehľad súťaží