Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga muži - SBLExtraliga ženy1.Liga muži1 Liga ženy, JuniorkyDL JunioriDL KadetiDL Kadetky
ŽL Starší žiaciŽL Staršie žiačky

Extraliga muži - SBL
Základná skupina
1.BK Inter Bratislava26
2.BK Levickí Patrioti26
3.Iskra Svit23
4.PP & TV Raj Žilina23
5.BC Prievidza22
6.MBK Rieker COM-therm Komárno21
7.BK 04 AC LB SNV19
8.MBK Handlová17
9.BKM Lučenec15
Predchádzajúce zápasy
8.DecBC Prievidza - BK Inter Bratislava
  56:69 
8.DecBK 04 AC LB SNV - BK Levickí Patrioti
  78:84 
8.DecIskra Svit - MBK Handlová
  85:81 
8.DecPP & TV Raj Žilina - MBK Rieker COM-therm Komárno
  93:73 
5.DecBK Inter Bratislava - Iskra Svit
  69:58 
5.DecBK Levickí Patrioti - BC Prievidza
  87:86 
5.DecMBK Rieker COM-therm Komárno - BK 04 AC LB SNV
  95:92 
5.DecBKM Lučenec - PP & TV Raj Žilina
  57:66 
1.DecBC Prievidza - MBK Rieker COM-therm Komárno
  86:62 
1.DecBK 04 AC LB SNV - BKM Lučenec
  89:65 
Nasledujúce zápasy
12.Dec [18:00] | StrBC Prievidza - Iskra SvitNiké aréna-Prievidza
15.Dec [18:00] | SobBK Inter Bratislava - BK 04 AC LB SNVHANT aréna Pasienky-Bratislava
15.Dec [18:00] | SobBK Levickí Patrioti - PP & TV Raj ŽilinaŠH-Levice
15.Dec [18:00] | SobBKM Lučenec - MBK HandlováŠH ARENA-Lučenec
19.Dec | StrBK 04 AC LB SNV - BC Prievidza-
19.Dec | StrPP & TV Raj Žilina - BK Inter Bratislava-
19.Dec | StrMBK Handlová - MBK Rieker COM-therm Komárno-
19.Dec | StrIskra Svit - BKM Lučenec-
29.Dec | SobBKM Lučenec - MBK Rieker COM-therm Komárno-
29.Dec | SobMBK Handlová - BK Levickí Patrioti-

Extraliga ženy
Základná skupina
1.MBK Ružomberok22
2.Piešťanské Čajky18
3.YOUNG ANGELS Košice18
4.ŠBK Šamorín17
5.BKM Junior UKF Nitra14
6.BAM Poprad13
7.BK Slovan Bratislava11
8.BK ŠKP 08 Banská Bystrica10
Predchádzajúce zápasy
9.DecYOUNG ANGELS Košice - BKM Junior UKF Nitra
  67:54 
8.DecŠBK Šamorín - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  75:53 
8.DecBAM Poprad - MBK Ružomberok
  46:81 
5.DecBKM Junior UKF Nitra - Piešťanské Čajky
  44:69 
5.DecYOUNG ANGELS Košice - BK Slovan Bratislava
  76:34 
2.DecBAM Poprad - Piešťanské Čajky
  42:75 
1.DecBK Slovan Bratislava - ŠBK Šamorín
  45:76 
1.DecMBK Ružomberok - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  103:41 
27.NovŠBK Šamorín - BKM Junior UKF Nitra
  57:59 
24.NovYOUNG ANGELS Košice - Piešťanské Čajky
  75:78 
Nasledujúce zápasy
15.Dec [15:00] | SobBK Slovan Bratislava - BKM Junior UKF NitraDom športu, Junácka 6-Bratislava
15.Dec [17:30] | SobBAM Poprad - ŠBK ŠamorínAréna Poprad-Poprad
15.Dec [19:00] | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - YOUNG ANGELS KošiceŠH Dukla, Štiavničky-Banská Bystrica
16.Dec [17:00] | NedMBK Ružomberok - Piešťanské ČajkyŠH Koniareň-Ružomberok
19.Dec [17:00] | StrMBK Ružomberok - YOUNG ANGELS KošiceŠH Koniareň-Ružomberok
19.Dec [18:00] | StrPiešťanské Čajky - BK Slovan BratislavaDiplomat aréna-Piešťany
21.Dec [18:00] | PiaYOUNG ANGELS Košice - BAM PopradAngels aréna-Košice
22.Dec | SobBKM Junior UKF Nitra - BK ŠKP 08 Banská Bystrica-
5.Jan | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK Slovan Bratislava-
5.Jan | SobBAM Poprad - BKM Junior UKF Nitra-

1.Liga muži
Skupina východ
1.ŠKP BBC Banská Bystrica15
2.KB Slávia TU Košice13
3.BK Dolný Kubín12
4.Academic ŽU Žilina10
5.PU Prešov ISKRA Svit B10
6.BK Slovenský Orol Levoča9
Skupina západ
1.VŠEMvs Karlovka Bratislava B12
2.BK ŠKP Štart Bratislava10
3.MŠK Iskra Petržalka9
4.MŠK BK Žiar nad Hronom9
5.BKM SPU Nitra8
Predchádzajúce zápasy
9.DecŠKP BBC Banská Bystrica - Academic ŽU Žilina
  79:78 
2.DecAcademic ŽU Žilina - BK Dolný Kubín
  82:56 
2.DecMŠK BK Žiar nad Hronom - VŠEMvs Karlovka Bratislava B
  69:67 
1.DecKB Slávia TU Košice - BK Slovenský Orol Levoča
  95:41 
1.DecPU Prešov ISKRA Svit B - ŠKP BBC Banská Bystrica
  84:97 
1.DecMŠK Iskra Petržalka - BKM SPU Nitra
  94:55 
25.NovBKM SPU Nitra - BK ŠKP Štart Bratislava
  106:99 
24.NovBK Dolný Kubín - KB Slávia TU Košice
  71:65 
24.NovBK Slovenský Orol Levoča - PU Prešov ISKRA Svit B
  82:60 
24.NovVŠEMvs Karlovka Bratislava B - MŠK Iskra Petržalka
  79:72 
Nasledujúce zápasy
15.Dec [18:00] | SobBKM SPU Nitra - MŠK BK Žiar nad HronomŠH SPU-Nitra
15.Dec [18:00] | SobBK Slovenský Orol Levoča - Academic ŽU ŽilinaŠH SÚZ, sídl. Západ-Levoča
15.Dec [20:00] | SobKB Slávia TU Košice - PU Prešov ISKRA Svit BAngels aréna-Košice
16.Dec [15:00] | NedBK Dolný Kubín - ŠKP BBC Banská BystricaŠH P.O.Hviezdoslava-Dolný Kubín
16.Dec [17:30] | NedMŠK Iskra Petržalka - BK ŠKP Štart BratislavaŠH Domkárska-Bratislava
12.Jan | SobMŠK BK Žiar nad Hronom - MŠK Iskra Petržalka-
12.Jan | SobBK ŠKP Štart Bratislava - VŠEMvs Karlovka Bratislava B-
12.Jan | SobPU Prešov ISKRA Svit B - BK Dolný Kubín-
12.Jan | SobŠKP BBC Banská Bystrica - BK Slovenský Orol Levoča-
12.Jan | SobAcademic ŽU Žilina - KB Slávia TU Košice-

1 Liga ženy, Juniorky
Skupina východ
1.Young Angels U19 Košice (J)25
2.CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE24
3.BK EILAT PU Prešov22
4.MBK Ružomberok22
5.Young Angels U17 Košice (J)20
6.TYDAM UPJŠ Košice19
7.BKM Bardejov18
8.BAM Poprad (J)16
9.ŠBK Spišská Nová Ves (J)15
10.ŽBK Rožňava (J)11
Skupina západ
1.BK ŠK UMB Banská Bystrica26
2.Dubček Bratislava21
3.MBK Stará Turá19
4.BK ZŠ Zvolen18
5.Improve your basket Loko Sereď (J)17
6.BK Slovan Bratislava (J)14
7.BK AŠK Slávia Trnava (J)13
8.BO Spartak Myjava (J)10
9.ŠŠK Žilina - Budatín (J)9
Predchádzajúce zápasy
9.DecDubček Bratislava - BK ŠK UMB Banská Bystrica
  81:53 
9.DecTYDAM UPJŠ Košice - BK EILAT PU Prešov
  53:40 
9.DecDubček Bratislava - BO Spartak Myjava (J)
  108:38 
9.DecBK ZŠ Zvolen - BK Slovan Bratislava (J)
  65:54 
9.DecMBK Ružomberok - BKM Bardejov
  80:38 
9.DecImprove your basket Loko Sereď (J) - BK ŠK UMB Banská Bystrica
  52:77 
9.DecŽBK Rožňava (J) - BAM Poprad (J)
  72:94 
9.DecCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - ŠBK Spišská Nová Ves (J)
  94:46 
8.DecYoung Angels U19 Košice (J) - Young Angels U17 Košice (J)
  56:53 
8.DecBK EILAT PU Prešov - TYDAM UPJŠ Košice
  75:61 
Nasledujúce zápasy
10.Dec [18:00] | PonYoung Angels U17 Košice (J) - Young Angels U19 Košice (J)Angels aréna-Košice
15.Dec [11:00] | SobBK ZŠ Zvolen - BO Spartak Myjava (J)ŠH gym. Tajovského-Banská Bystrica
15.Dec [18:00] | SobBK EILAT PU Prešov - CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEŠH Sabinov-Sabinov
16.Dec [11:00] | NedBO Spartak Myjava (J) - BK ZŠ ZvolenŠH-Myjava
16.Dec [11:00] | NedŠŠK Žilina - Budatín (J) - BK Slovan Bratislava (J)ZŠ Budatín-Žilina
22.Dec | SobŽBK Rožňava (J) - ŠBK Spišská Nová Ves (J)-
22.Dec | SobBK AŠK Slávia Trnava (J) - MBK Stará Turá-
22.Dec | SobCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - BK EILAT PU Prešov-
23.Dec | NedŠBK Spišská Nová Ves (J) - ŽBK Rožňava (J)-
23.Dec | NedMBK Stará Turá - BK AŠK Slávia Trnava (J)-

DL Juniori
Základná skupina
1.ŠBK Junior Levice27
2.KB Slávia TU Košice26
3.IMC Slovakia P. Bystrica25
4.MBK Victoria Žilina24
5.ŠKP BBC Banská Bystrica23
6.BK 04 AC LB SNV21
7.MBA Prievidza21
8.1 BK Michalovce19
9.MBK Karlovka Bratislava18
10.BKM SPU Nitra17
11.MBK Handlová16
12.BKM Iskra Svit15
Predchádzajúce zápasy
9.DecBK 04 AC LB SNV - MBK Handlová
  97:67 
9.DecMBK Karlovka Bratislava - ŠBK Junior Levice
  53:78 
9.DecKB Slávia TU Košice - IMC Slovakia P. Bystrica
  89:69 
9.DecBKM Iskra Svit - MBA Prievidza
  67:83 
9.DecBKM SPU Nitra - ŠKP BBC Banská Bystrica
  58:61 
8.DecMBK Karlovka Bratislava - ŠKP BBC Banská Bystrica
  58:51 
8.DecKB Slávia TU Košice - MBK Victoria Žilina
  69:55 
8.DecBK 04 AC LB SNV - MBA Prievidza
  65:67 
8.DecBKM Iskra Svit - MBK Handlová
  68:74 
8.Dec1 BK Michalovce - IMC Slovakia P. Bystrica
  66:73 
Nasledujúce zápasy
19.Dec [14:30] | StrMBK Handlová - BKM SPU NitraŠH-Handlová
20.Dec [15:30] | ŠtvMBA Prievidza - BKM SPU NitraNiké aréna-Prievidza
20.Dec [16:30] | ŠtvŠBK Junior Levice - IMC Slovakia P. BystricaŠH-Levice
20.Dec [18:00] | ŠtvBK 04 AC LB SNV - 1 BK MichalovceŠH SNV-Spišská Nová Ves
21.Dec [15:30] | PiaBK 04 AC LB SNV - KB Slávia TU KošiceŠH SNV-Spišská Nová Ves
21.Dec [16:00] | PiaŠBK Junior Levice - MBK Victoria ŽilinaŠH-Levice
21.Dec [17:00] | PiaŠKP BBC Banská Bystrica - IMC Slovakia P. BystricaŠH OA Tajovského-Banská Bystrica
21.Dec [20:00] | PiaMBA Prievidza - MBK Karlovka BratislavaNiké aréna-Prievidza
22.Dec | SobŠKP BBC Banská Bystrica - MBK Victoria Žilina-
22.Dec | SobBKM Iskra Svit - KB Slávia TU Košice-

DL Kadeti
Skupina východ
1.MBK Victoria Žilina20
2.MBA Prievidza18
3.MŠK BK Žiar nad Hronom17
4.BKM Iskra Svit17
5.Abovia 96 Košice13
6.BK 04 AC LB SNV13
7.ŠŠK KAC Jednota Košice11
8.IMC Slovakia P. Bystrica11
9.BK Slovenský Orol Levoča9
Skupina západ
1.ŠBK Junior Levice24
2.BKM SPU Nitra19
3.BBK Bánovce nad Bebravou16
4.BSC YELLOW Bratislava15
5.BK Inter Bratislava14
6.BSC BLUE Bratislava(MS)12
7.MBK AŠK Slávia Trnava11
8.Strojár Malacky10
9.MBK Karlovka Bratislava9
Predchádzajúce zápasy
2.DecBSC BLUE Bratislava(MS) - BBK Bánovce nad Bebravou
  51:68 
2.DecMBK Karlovka Bratislava - BKM SPU Nitra
  33:97 
2.DecStrojár Malacky - ŠBK Junior Levice
  45:98 
2.DecBK Slovenský Orol Levoča - BKM Iskra Svit
  49:96 
2.DecMBA Prievidza - IMC Slovakia P. Bystrica
  116:60 
2.DecMŠK BK Žiar nad Hronom - MBK Victoria Žilina
  67:70 
1.DecMBK Karlovka Bratislava - ŠBK Junior Levice
  42:109 
1.DecMŠK BK Žiar nad Hronom - IMC Slovakia P. Bystrica
  97:63 
1.DecBSC YELLOW Bratislava - BBK Bánovce nad Bebravou
  75:58 
1.DecStrojár Malacky - BKM SPU Nitra
  76:86 
Nasledujúce zápasy
11.Dec [17:00] | UtoIMC Slovakia P. Bystrica - MBK Victoria Žilina8.ZŠ sídl.Rozkvet-Považská Bystrica
12.Dec [18:30] | StrBKM SPU Nitra - BSC YELLOW BratislavaZŠ Škultétyho, Klokočina-Nitra
14.Dec [17:00] | PiaBKM SPU Nitra - BSC BLUE Bratislava(MS)ZŠ Škultétyho, Klokočina-Nitra
15.Dec [9:00] | SobBK 04 AC LB SNV - BK Slovenský Orol LevočaŠH SNV-Spišská Nová Ves
15.Dec [13:30] | SobIMC Slovakia P. Bystrica - ŠŠK KAC Jednota Košice8.ZŠ sídl.Rozkvet-Považská Bystrica
15.Dec [14:00] | SobBKM Iskra Svit - MŠK BK Žiar nad HronomIskra Aréna (ŠH)-Svit
15.Dec [14:30] | SobStrojár Malacky - MBK Karlovka BratislavaZŠ Štúrova-Malacky
15.Dec [15:30] | SobMBK Victoria Žilina - Abovia 96 KošiceZŠ Limbová, Solinky-Žilina
15.Dec [17:00] | SobBBK Bánovce nad Bebravou - MBK AŠK Slávia TrnavaŠH-Bánovce n. Bebravou
16.Dec | NedBKM Iskra Svit - MBA Prievidza-

DL Kadetky
Skupina východ
1.ŠKBD Spišská Nová Ves17
2.Young Angels U17 Košice16
3.BAM Poprad14
4.Young Angels U16 Košice13
5.MBK Ružomberok13
6.ŽBK Rožňava12
7.BKM Žilina - Závodie11
Skupina západ
1.BK ŠKP 08 Banská Bystrica18
2.BK ZŠ Zvolen16
3.BK AŠK Slávia Trnava14
4.BK Nové Mesto nad Váhom13
5.BKM Junior UKF Nitra11
6.BK Slovan Bratislava10
7.BK Klokani Ivanka pri Dunaji8
Predchádzajúce zápasy
8.DecŽBK Rožňava - BKM Žilina - Závodie
  79:35 
2.DecBK Klokani Ivanka pri Dunaji - BK Nové Mesto nad Váhom
  42:71 
2.DecBKM Junior UKF Nitra - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  42:72 
2.DecBK AŠK Slávia Trnava - BK ZŠ Zvolen
  67:68 
2.DecŠKBD Spišská Nová Ves - BKM Žilina - Závodie
  79:34 
2.DecBAM Poprad - MBK Ružomberok
  56:50 
2.DecYoung Angels U17 Košice - ŽBK Rožňava
  106:25 
1.DecYoung Angels U16 Košice - ŽBK Rožňava
  93:27 
1.DecBK Slovan Bratislava - BK Nové Mesto nad Váhom
  56:57 
1.DecBK AŠK Slávia Trnava - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  50:82 
Nasledujúce zápasy
11.Dec [17:30] | UtoBK Klokani Ivanka pri Dunaji - BK AŠK Slávia TrnavaZŠ SNP 3-Ivanka pri Dunaji
15.Dec [11:00] | SobBK Slovan Bratislava - BK AŠK Slávia TrnavaSF STU, Nám. Slobody 17-Bratislava
15.Dec [15:30] | SobYoung Angels U16 Košice - BAM PopradŠH Loko, Čermeľská-Košice
15.Dec [16:00] | SobBK Klokani Ivanka pri Dunaji - BKM Junior UKF NitraZŠ SNP 3-Ivanka pri Dunaji
15.Dec [17:00] | SobBK Nové Mesto nad Váhom - BK ŠKP 08 Banská BystricaŠH Stará Turá-Stará Turá
15.Dec [18:30] | SobYoung Angels U17 Košice - ŠKBD Spišská Nová VesŠH Loko, Čermeľská-Košice
16.Dec [9:30] | NedYoung Angels U17 Košice - BAM PopradŠH Loko, Čermeľská-Košice
16.Dec [10:00] | NedBK Nové Mesto nad Váhom - BK ZŠ ZvolenŠH Stará Turá-Stará Turá
16.Dec [11:00] | NedBK Slovan Bratislava - BKM Junior UKF NitraSF STU, Nám. Slobody 17-Bratislava
16.Dec [12:30] | NedYoung Angels U16 Košice - ŠKBD Spišská Nová VesŠH Loko, Čermeľská-Košice

ŽL Starší žiaci
Skupina východ
1.BKM Iskra Svit A15
2.BK 04 AC LB SNV14
3.Abovia 96 Košice13
4.MBK Victoria Žilina10
5.1 BK Michalovce9
6.BK MŠK Kežmarok8
Skupina západ
1.BK Inter Bratislava20
2.BK Lokomotíva Sereď18
3.MBA Prievidza15
4.ŠBK Junior Levice15
5.BSC Bratislava11
6.MŠK BK Žiar nad Hronom10
7.MBK AŠK Slávia Trnava10
Predchádzajúce zápasy
9.DecBK 04 AC LB SNV - BK MŠK Kežmarok
  97:26 
9.DecMBA Prievidza - MBK AŠK Slávia Trnava
   
9.DecŠBK Junior Levice - BSC Bratislava
  92:42 
8.DecMBA Prievidza - BK Lokomotíva Sereď
  86:107 
8.DecŠBK Junior Levice - BK Inter Bratislava
  51:89 
8.DecBK 04 AC LB SNV - BKM Iskra Svit A
  49:62 
25.NovMBK Victoria Žilina - BK MŠK Kežmarok
  152:19 
25.NovBK Lokomotíva Sereď - BSC Bratislava
  98:53 
25.NovMŠK BK Žiar nad Hronom - ŠBK Junior Levice
  63:102 
25.NovMBK AŠK Slávia Trnava - BK Inter Bratislava
  33:112 
Nasledujúce zápasy
14.Dec [17:00] | PiaAbovia 96 Košice - MBK Victoria ŽilinaSPŠ Dopravná-Košice
15.Dec [15:00] | SobMŠK BK Žiar nad Hronom - MBK AŠK Slávia TrnavaŠH Žiar n. Hronom-Žiar nad Hronom
15.Dec [15:00] | Sob1 BK Michalovce - MBK Victoria ŽilinaGPH Masarykova-Michalovce
16.Dec [10:00] | NedMŠK BK Žiar nad Hronom - BK Lokomotíva SereďŠH Žiar n. Hronom-Žiar nad Hronom
12.Jan | SobBK MŠK Kežmarok - 1 BK Michalovce-
12.Jan | SobBKM Iskra Svit A - Abovia 96 Košice-
12.Jan | SobBSC Bratislava - MBA Prievidza-
12.Jan | SobBK Inter Bratislava - MŠK BK Žiar nad Hronom-
12.Jan | SobMBK AŠK Slávia Trnava - ŠBK Junior Levice-
13.Jan | NedMBK Victoria Žilina - BK 04 AC LB SNV-

ŽL Staršie žiačky
Základná skupina
1.BK AŠK Slávia Trnava19
2.BK Lokomotíva Sereď18
3.MBK Stará Turá17
4.BAM Poprad15
5.Young Angels U15 Košice14
6.CBK 2004 Košice14
7.MBK Ružomberok13
8.BK ŠKP 08 Banská Bystrica12
9.ŠKBD Spišská Nová Ves10
Predchádzajúce zápasy
9.DecMBK Stará Turá - MBK Ružomberok
  71:56 
9.DecŠKBD Spišská Nová Ves - BK Lokomotíva Sereď
  27:92 
9.DecBAM Poprad - BK AŠK Slávia Trnava
  56:75 
8.DecCBK 2004 Košice - Young Angels U15 Košice
  51:44 
8.DecMBK Stará Turá - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  68:49 
8.DecBAM Poprad - BK Lokomotíva Sereď
  43:46 
8.DecŠKBD Spišská Nová Ves - BK AŠK Slávia Trnava
  35:99 
25.NovŠKBD Spišská Nová Ves - Young Angels U15 Košice
  30:78 
25.NovBAM Poprad - CBK 2004 Košice
  38:35 
25.NovMBK Stará Turá - BK Lokomotíva Sereď
  55:78 
Nasledujúce zápasy
19.Dec [16:00] | StrBK ŠKP 08 Banská Bystrica - ŠKBD Spišská Nová VesŠH gym. Tajovského-Banská Bystrica
20.Dec [17:00] | ŠtvBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BAM PopradŠH OA Tajovského-Banská Bystrica
22.Dec | SobMBK Ružomberok - ŠKBD Spišská Nová Ves-
22.Dec | SobBK AŠK Slávia Trnava - CBK 2004 Košice-
22.Dec | SobBK Lokomotíva Sereď - Young Angels U15 Košice-
23.Dec | NedBK Lokomotíva Sereď - CBK 2004 Košice-
23.Dec | NedBK AŠK Slávia Trnava - Young Angels U15 Košice-
12.Jan | SobŠKBD Spišská Nová Ves - MBK Stará Turá-
12.Jan | SobCBK 2004 Košice - MBK Ružomberok-
12.Jan | SobYoung Angels U15 Košice - BK ŠKP 08 Banská Bystrica-


Prehľad súťaží