Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2017-2018

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga muži - SBLExtraliga ženy1.Liga mužiJuniorky, 1 Liga ženySP MužiASWBLSP Ženy
DL JunioriDL JuniorkyDL KadetiDL KadetkyŽL Starší žiaciŽL Staršie žiačky

Extraliga muži - SBL
Základná skupina
1.BK Inter Bratislava60
2.KB Košice A56
3.BK Levickí Patrioti A55
4.BC Prievidza53
5.Iskra Svit50
6.MBK Rieker Com-therm Komárno50
7.VSEMvs Karlovka Bratislava A43
8.MBK Handlová40
9.PP TV Raj Žilina37
10.BK 04 AC LB SNV36
Predchádzajúce zápasy
14.FebBK 04 AC LB SNV - VSEMvs Karlovka Bratislava A
  65:81 
10.FebMBK Handlová - BK Inter Bratislava
  60:92 
10.FebKB Košice A - BK Levickí Patrioti A
  109:115 
10.FebMBK Rieker Com-therm Komárno - Iskra Svit
  97:69 
10.FebPP TV Raj Žilina - BC Prievidza
  71:96 
7.FebVSEMvs Karlovka Bratislava A - Iskra Svit
  67:96 
7.FebBK Inter Bratislava - MBK Rieker Com-therm Komárno
  81:84 
7.FebBC Prievidza - MBK Handlová
  146:30 
7.FebBK Levickí Patrioti A - PP TV Raj Žilina
  113:72 
7.FebBK 04 AC LB SNV - KB Košice A
  84:102 
Nasledujúce zápasy
3.Mar | SobMBK Rieker Com-therm Komárno - MBK Karlovka Bratislava A-
3.Mar | SobIskra Svit - MBK Handlová-
3.Mar | SobBK Inter Bratislava - Basketbal Žilina-
3.Mar | SobBC Prievidza - KB Košice-
3.Mar | SobBK Levickí Patrioti A - BK 04 AC LB SNV-
7.Mar | StrMBK Handlová - MBK Rieker Com-therm Komárno-
7.Mar | StrBasketbal Žilina - Iskra Svit-
7.Mar | StrKB Košice - BK Inter Bratislava-
7.Mar | StrBK 04 AC LB SNV - BC Prievidza-
7.Mar | StrMBK Karlovka Bratislava A - BK Levickí Patrioti A-

Extraliga ženy
Skupina 1- 4
1.GOOD ANGELS Košice15
2.Piešťanské Čajky13
3.MBK Ružomberok12
4.BAM Poprad8
Skupina 5-8
5.ŠBK Šamorín15
6.BK ŠKP 08 Banská Bystrica13
7.BKM Junior UKF Nitra13
8.BK Slovan Bratislava10
Základná skupina
1.GOOD ANGELS Košice27
2.Piešťanské Čajky27
3.MBK Ružomberok24
4.BAM Poprad20
5.BK ŠKP 08 Banská Bystrica19
6.ŠBK Šamorín18
7.BKM Junior UKF Nitra18
8.BK Slovan Bratislava15
Predchádzajúce zápasy
17.FebBAM Poprad - Piešťanské Čajky
   
17.FebMBK Ružomberok - GOOD ANGELS Košice
   
17.FebBKM Junior UKF Nitra - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
   
15.FebŠBK Šamorín - BK Slovan Bratislava
  71:55 
3.FebBK ŠKP 08 Banská Bystrica - ŠBK Šamorín
  43:67 
3.FebGOOD ANGELS Košice - Piešťanské Čajky
  77:43 
3.FebBAM Poprad - MBK Ružomberok
  43:79 
1.FebBK Slovan Bratislava - BKM Junior UKF Nitra
  60:68 
27.JanPiešťanské Čajky - MBK Ružomberok
  82:84 
27.JanŠBK Šamorín - BKM Junior UKF Nitra
  66:54 
Nasledujúce zápasy
21.Feb | StrBKM Junior UKF Nitra - ŠBK Šamorín-
22.Feb [17:30] | ŠtvBK Slovan Bratislava - BK ŠKP 08 Banská BystricaDom športu, Junácka 6-Bratislava
24.Feb | SobŠBK Šamorín - BK ŠKP 08 Banská Bystrica-
24.Feb | SobMBK Ružomberok - BAM Poprad-
24.Feb | SobPiešťanské Čajky - GOOD ANGELS Košice-
25.Feb [17:00] | NedBKM Junior UKF Nitra - BK Slovan BratislavaŠH Dolnočermánska-Nitra
3.Mar | SobGOOD ANGELS Košice - MBK Ružomberok-
3.Mar | SobBK Slovan Bratislava - ŠBK Šamorín-
3.Mar | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BKM Junior UKF Nitra-
3.Mar [18:00] | SobPiešťanské Čajky - BAM PopradDiplomat aréna-Piešťany

1.Liga muži
Skupina 1- 6
1.BKM Lučenec8
2.MŠK Iskra Petržalka7
3.ŠKP BBC B.Bystrica5
4.IMC Slovakia P.Bystrica5
5.BK ŠKP Štart Bratislava5
6.KB TU Košice3
Skupina 7-11
7.ACADEMIC ŽU Žilina7
8.VŠEMvs Karlovka BA B6
9.MBK AŠK Slávia Trnava4
10.PU Prešov ISKRA Svit B2
11.BK MŠK Žiar nad Hronom2
Skupina východ
1.ŠKP BBC B.Bystrica15
2.BKM Lučenec13
3.KB TU Košice12
4.BK MŠK Žiar nad Hronom11
5.PU Prešov ISKRA Svit B9
Skupina západ
1.IMC Slovakia P.Bystrica18
2.MŠK Iskra Petržalka16
3.BK ŠKP Štart Bratislava16
4.VŠEMvs Karlovka BA B15
5.MBK AŠK Slávia Trnava13
6.ACADEMIC ŽU Žilina12
Predchádzajúce zápasy
11.FebACADEMIC ŽU Žilina - BK MŠK Žiar nad Hronom
  100:80 
10.FebŠKP BBC B.Bystrica - BK ŠKP Štart Bratislava
  79:72 
10.FebMŠK Iskra Petržalka - BKM Lučenec
  68:92 
10.FebMBK AŠK Slávia Trnava - PU Prešov ISKRA Svit B
  87:73 
4.FebBK MŠK Žiar nad Hronom - VŠEMvs Karlovka BA B
  74:98 
4.FebACADEMIC ŽU Žilina - MBK AŠK Slávia Trnava
  113:84 
3.FebBK ŠKP Štart Bratislava - BKM Lučenec
  70:92 
2.FebIMC Slovakia P.Bystrica - ŠKP BBC B.Bystrica
  76:57 
28.JanMŠK Iskra Petržalka - KB TU Košice
  96:72 
27.JanKB TU Košice - MŠK Iskra Petržalka
  94:109 
Nasledujúce zápasy
24.Feb | SobBK MŠK Žiar nad Hronom - MBK AŠK Slávia Trnava-
24.Feb | SobIMC Slovakia P.Bystrica - MŠK Iskra Petržalka-
24.Feb | SobBK ŠKP Štart Bratislava - KB TU Košice-
24.Feb | SobBKM Lučenec - ŠKP BBC B.Bystrica-
24.Feb | SobPU Prešov ISKRA Svit B - VŠEMvs Karlovka BA B-
10.Mar | SobPU Prešov ISKRA Svit B - ACADEMIC ŽU Žilina-
10.Mar | SobBK ŠKP Štart Bratislava - IMC Slovakia P.Bystrica-
10.Mar | SobBKM Lučenec - KB TU Košice-
10.Mar | SobMŠK Iskra Petržalka - ŠKP BBC B.Bystrica-
10.Mar | SobMBK AŠK Slávia Trnava - VŠEMvs Karlovka BA B-

Juniorky, 1 Liga ženy
Základná skupina
1.Young Angels Yellow KE34
2.CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE (Z)34
3.BK Slovan Bratislava34
4.BK ZŠ Zvolen31
5.Young Angels Blue KE30
6.MBK Stará Turá (Z)28
7.ŠBK Spišská Nová Ves28
8.BK EILAT PU Prešov (Z)28
9.MBK Ružomberok27
10.ŽBK Rožňava23
11.BKM Bardejov (Z)22
12.BKŽ Levice (Z)22
13.BK AŠK Slávia Trnava21
14.ŠŠK Žilina-Budatín21
15.BO Spartak Myjava19
Predchádzajúce zápasy
17.FebBK EILAT PU Prešov (Z) - BK Slovan Bratislava
   
17.FebŠŠK Žilina-Budatín - BO Spartak Myjava
   
17.FebBKM Bardejov (Z) - BK AŠK Slávia Trnava
   
11.FebYoung Angels Yellow KE - BKŽ Levice (Z)
  68:39 
10.FebYoung Angels Blue KE - BKŽ Levice (Z)
  58:41 
10.FebBO Spartak Myjava - ŽBK Rožňava
  67:84 
9.FebMBK Stará Turá (Z) - ŽBK Rožňava
  116:49 
8.FebBK ZŠ Zvolen - MBK Ružomberok
  74:54 
4.FebBKŽ Levice (Z) - ŠŠK Žilina-Budatín
  60:41 
4.FebBO Spartak Myjava - ŠBK Spišská Nová Ves
  35:82 
Nasledujúce zápasy
18.Feb [10:00] | NedŽBK Rožňava - CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE (Z)ŠH gymn. Štítnická-Rožňava
18.Feb [10:00] | NedBKM Bardejov (Z) - BK Slovan BratislavaŠH Mier-Bardejov
18.Feb [11:00] | NedŠŠK Žilina-Budatín - MBK Stará Turá (Z)ZŠ Budatín-Žilina
18.Feb [12:00] | NedYoung Angels Yellow KE - BK ZŠ ZvolenAngels aréna-Košice
23.Feb [18:00] | PiaYoung Angels Blue KE - BK ZŠ ZvolenŠH Loko, Čermeľská-Košice
3.Mar | SobCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - MBK Ružomberok-
3.Mar | SobŠBK Spišská Nová Ves - BK EILAT PU Prešov-
3.Mar | SobBO Spartak Myjava - Young Angels Yellow KE-
3.Mar | SobMBK Stará Turá - Young Angels Blue KE-
3.Mar | SobBK ZŠ Zvolen - BK AŠK Slávia Trnava-

SP Muži
Play off
Finále
BK Inter Bratislava0
KB Košice A0
Predchádzajúce zápasy
17.FebBK Inter Bratislava - KB Košice A
   
16.FebKB Košice A - BK Levickí Patrioti A
  81:59 
16.FebBK Inter Bratislava - Iskra Svit
  101:72 
15.FebBK Levickí Patrioti A - MBK Rieker Com-therm Komárno
  92:65 
15.FebKB Košice A - VSEMvs Karlovka Bratislava A
  95:58 
15.FebBK Inter Bratislava - IMC Slovakia P.Bystrica
  105:63 
15.FebBC Prievidza - Iskra Svit
  100:104 

ASWBL
Základná skupina
1.Flying Foxes SVP Post28
2.Basket Flames25
3.BK Duchess23
4.UBI Graz23
5.BK ZŠ Zvolen21
6.ATUS Gratkorn17
7.ASKO DBBC Linz-Enns17
8.BDŽ ŠK UMB Banská Bystrica14
Predchádzajúce zápasy
10.FebFlying Foxes SVP Post - BDŽ ŠK UMB Banská Bystrica
  106:24 
10.FebATUS Gratkorn - BDŽ ŠK UMB Banská Bystrica
  64:60 
10.FebBasket Flames - BK Duchess
  65:38 
3.FebBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica - BK Duchess
  41:54 
3.FebUBI Graz - ASKO DBBC Linz-Enns
  91:65 
3.FebBasket Flames - Flying Foxes SVP Post
  60:95 
28.JanBK ZŠ Zvolen - Basket Flames
  51:53 
28.JanBK Duchess - ATUS Gratkorn
  60:41 
28.JanASKO DBBC Linz-Enns - BDŽ ŠK UMB Banská Bystrica
  77:65 
28.JanFlying Foxes SVP Post - UBI Graz
  75:57 

SP Ženy
Play off
Finále
GOOD ANGELS Košice1
Piešťanské Čajky0
Predchádzajúce zápasy
21.JanGOOD ANGELS Košice - Piešťanské Čajky
  62:61 
20.JanGOOD ANGELS Košice - ŠBK Šamorín
  100:37 
20.JanPiešťanské Čajky - MBK Ružomberok
  72:66 
19.JanŠBK Šamorín - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  70:66 
19.JanMBK Ružomberok - BKM Junior UKF Nitra
  77:44 
20.DecBKM Junior UKF Nitra - MBK Stará Turá (Z)
  103:60 
20.DecBK ŠKP 08 Banská Bystrica - Young Angels Yellow KE
  86:56 
13.DecMBK Stará Turá (Z) - BKM Junior UKF Nitra
  47:94 
13.DecYoung Angels Yellow KE - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  54:63 

DL Juniori
Základná skupina
1.IMC Slovakia P.Bystrica27
2.ŠBK Junior Levice26
3.BK 04 AC LB SNV25
4.MBK Victoria Žilina24
5.KB TU Košice24
6.MBA Prievidza21
7.MBK Karlovka Bratislava21
8.ŠKP BBC Banská Bystrica20
9.BKM Iskra Svit17
10.BK Junior Komárno16
11.1 BK Michalovce15
12.MBK Handlová14
13.BK MŠK Kežmarok14
Predchádzajúce zápasy
17.FebBK Junior Komárno - IMC Slovakia P.Bystrica
   
17.FebŠBK Junior Levice - BK MŠK Kežmarok
   
17.FebŠKP BBC Banská Bystrica - BK 04 AC LB SNV
   
17.FebMBK Karlovka Bratislava - MBK Victoria Žilina
   
17.FebBKM Iskra Svit - KB TU Košice
   
17.FebMBK Handlová - MBA Prievidza
   
11.FebMBA Prievidza - BKM Iskra Svit
  93:59 
10.FebBK MŠK Kežmarok - BK Junior Komárno
  58:109 
9.FebBK 04 AC LB SNV - BK Junior Komárno
  96:43 
4.Feb1 BK Michalovce - ŠBK Junior Levice
  53:98 
Nasledujúce zápasy
18.Feb [10:00] | NedŠBK Junior Levice - BK 04 AC LB SNVŠH Dom športu-Levice
18.Feb [10:00] | NedBK Junior Komárno - MBK Victoria ŽilinaMŠH Športová 1-Komárno
18.Feb [11:00] | NedBKM Iskra Svit - 1 BK MichalovceIskra Aréna (ŠH)-Svit
18.Feb [11:00] | NedBK MŠK Kežmarok - ŠKP BBC Banská BystricaMŠH Nižná brána 17-Kežmarok
18.Feb [11:00] | NedMBK Karlovka Bratislava - IMC Slovakia P.BystricaZŠ Majerníkova 62-Bratislava
21.Feb [16:00] | StrMBK Handlová - BKM Iskra SvitŠH-Handlová
3.Mar | Sob1 BK Michalovce - MBK Handlová-
3.Mar | SobKB TU Košice - MBA Prievidza-
3.Mar | SobBK MŠK Kežmarok - BKM Iskra Svit-
3.Mar | SobBK Junior Komárno - ŠKP BBC Banská Bystrica-

DL Juniorky
Základná skupina

DL Kadeti
Základná skupina
1.BKM SPU Nitra27
2.BK 04 AC LB SNV26
3.BK Lokomotíva Sereď25
4.MBK Victoria Žilina25
5.ŠBK Junior Levice25
6.IMC Slovakia P.Bystrica25
7.BK Inter Bratislava25
8.BKM Iskra Svit20
9.MBK Liptovský Mikuláš20
10.MBA Prievidza18
11.MŠK BK Žiar nad Hronom18
12.BSC Bratislava17
13.ŠKP BBC B.Bystrica17
Predchádzajúce zápasy
16.FebBKM SPU Nitra - ŠBK Junior Levice
   
11.FebMBK Liptovský Mikuláš - MBA Prievidza
  78:107 
11.FebBK Lokomotíva Sereď - ŠKP BBC B.Bystrica
  100:28 
11.FebBK Inter Bratislava - IMC Slovakia P.Bystrica
  57:61 
11.FebBSC Bratislava - MBK Victoria Žilina
  36:112 
10.FebBKM SPU Nitra - ŠKP BBC B.Bystrica
  132:28 
10.FebMBK Liptovský Mikuláš - MŠK BK Žiar nad Hronom
  77:79 
10.FebBSC Bratislava - IMC Slovakia P.Bystrica
  56:66 
10.FebBKM Iskra Svit - BK 04 AC LB SNV
  61:100 
10.FebBK Inter Bratislava - MBK Victoria Žilina
  76:84 
Nasledujúce zápasy
21.Feb [18:00] | StrBK Lokomotíva Sereď - ŠBK Junior LeviceSokolovňa, M.R.Štefánika-Sereď
24.Feb | SobMBA Prievidza - BK 04 AC LB SNV-
24.Feb | SobMŠK BK Žiar nad Hronom - BKM Iskra Svit-
24.Feb | SobŠBK Junior Levice - MBK Liptovský Mikuláš-
24.Feb | SobMBK Victoria Žilina - BKM SPU Nitra-
24.Feb | SobIMC Slovakia P.Bystrica - BK Lokomotíva Sereď-
24.Feb | SobBK Inter Bratislava - BSC Bratislava-
25.Feb | NedMBA Prievidza - BKM Iskra Svit-
25.Feb | NedMŠK BK Žiar nad Hronom - BK 04 AC LB SNV-
25.Feb | NedŠKP BBC B.Bystrica - MBK Liptovský Mikuláš-

DL Kadetky
Skupina 1- 6
Základná skupina
1.Young Angels Košice43
2.BK ŠKP 08 Banská Bystrica41
3.BK Lokomotíva Sereď38
4.BAM Poprad36
5.BK ZŠ Zvolen35
6.BK AŠK Slávia Trnava A35
7.ŠBK Spišská Nová Ves34
8.BK Slovan Bratislava30
9.BK Klokani Ivanka pri Dunaji28
10.BK Petržalka27
11.BKM Žilina25
12.BK AŠK Slávia Trnava B22
Predchádzajúce zápasy
11.FebBKM Žilina - Young Angels Košice
  15:97 
11.FebBK Slovan Bratislava - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  39:65 
11.FebBK AŠK Slávia Trnava A - BK Lokomotíva Sereď
  39:63 
11.FebBK Petržalka - BK ZŠ Zvolen
  52:101 
11.FebBAM Poprad - ŠBK Spišská Nová Ves
  70:71 
11.FebBK AŠK Slávia Trnava B - BK Klokani Ivanka pri Dunaji
  32:100 
10.FebBK AŠK Slávia Trnava B - BK Lokomotíva Sereď
  23:100 
10.FebBK AŠK Slávia Trnava A - BK Klokani Ivanka pri Dunaji
  75:59 
10.FebBKM Žilina - ŠBK Spišská Nová Ves
  13:76 
10.FebBK Petržalka - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  26:64 
Nasledujúce zápasy
24.Feb | SobBK Lokomotíva Sereď - BK AŠK Slávia Trnava A-
24.Feb | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BAM Poprad-
24.Feb | SobBK ZŠ Zvolen - Young Angels Košice-
25.Feb | NedBK ŠKP 08 Banská Bystrica - Young Angels Košice-
25.Feb | NedBK ZŠ Zvolen - BAM Poprad-
10.Mar | SobBAM Poprad - Young Angels Košice-
10.Mar | SobBK Lokomotíva Sereď - BK ŠKP 08 Banská Bystrica-
10.Mar | SobBK AŠK Slávia Trnava A - BK ZŠ Zvolen-
11.Mar | NedBK AŠK Slávia Trnava A - BK ŠKP 08 Banská Bystrica-
11.Mar | NedBK Lokomotíva Sereď - BK ZŠ Zvolen-

ŽL Starší žiaci
Skupina východ
1.ABOVIA 96 Košice21
2.MBK Victoria Žilina20
3.BK 04 AC LB SNV17
4.BKM Iskra Svit16
5.ŠŠK KAC Jednota Košice16
6.BK ŠPD Rožňava13
7.TYDAM UJPŠ Košice12
8.BK Slovenský orol Levoča11
Skupina západ
1.BKM SPU Nitra (MS)29
2.BK Inter Bratislava20
3.BBK Bánovce nad Bebravou19
4.MBK AŠK Slávia Trnava18
5.MBK AŠK Slávia Trnava22
6.MŠK BK Žiar nad Hronom21
7.TJ Strojár Malacky (MS)19
8.IMC Slovakia P.Bystrica12
9.BSC Bratislava17
10.IMC Slovakia P.Bystrica15
Predchádzajúce zápasy
17.FebBBK Bánovce nad Bebravou - MBA Prievidza
   
17.FebBK 04 AC LB SNV - BK ŠPD Rožňava
   
17.FebMBK AŠK Slávia Trnava - TJ Strojár Malacky (MS)
   
17.FebABOVIA 96 Košice - BKM Iskra Svit
   
17.FebŠŠK KAC Jednota Košice - MBK Victoria Žilina
   
17.FebBSC Bratislava - BK Inter Bratislava
   
17.FebBK Slovenský orol Levoča - TYDAM UJPŠ Košice
   
17.FebIMC Slovakia P.Bystrica - MŠK BK Žiar nad Hronom
   
15.FebMBA Prievidza - MBK AŠK Slávia Trnava
  69:85 
14.FebTJ Strojár Malacky (MS) - BK Inter Bratislava
  49:69 
Nasledujúce zápasy
18.Feb [9:00] | NedMBK AŠK Slávia Trnava - BK Inter BratislavaŠH Hajdóczyho-Trnava
18.Feb [10:00] | NedABOVIA 96 Košice - MBK Victoria ŽilinaSPŠ Dopravná-Košice
18.Feb [10:00] | NedŠŠK KAC Jednota Košice - BKM Iskra SvitZŠ Bruselská-Košice
18.Feb [10:00] | NedBK Slovenský orol Levoča - BK ŠPD RožňavaŠH SÚZ, sídl. Západ-Levoča
18.Feb [11:00] | NedBBK Bánovce nad Bebravou - MŠK BK Žiar nad HronomŠH-Bánovce n. Bebravou
18.Feb [11:00] | NedBSC Bratislava - TJ Strojár Malacky (MS)ŠH Domkárska-Bratislava
18.Feb [11:30] | NedBK 04 AC LB SNV - TYDAM UJPŠ KošiceŠH SNV-Spišská Nová Ves
18.Feb [15:00] | NedBKM SPU Nitra (MS) - ŠBK Junior LeviceZŠ Škultétyho, Klokočina-Nitra
3.Mar | SobBKM Iskra Svit - BK Slovenský orol Levoča-
3.Mar | SobMBK Victoria Žilina - BK 04 AC LB SNV-

ŽL Staršie žiačky
Skupina 1-8
1.Young Angels 2003 Košice6
2.ŠBK Spišská Nová Ves4
3.Young Angels 2004 Košice4
4.BKM Junior UKF Nitra3
5.BK Nové Mesto nad Váhom3
6.MBK Stará Turá3
7.BK Klokani Ivanka pri Dunaji2
8.BAM Poprad2
Skupina 9-15
9.BK AŠK Slávia Trnava4
10.BK Slovan Bratislava4
11.MBK Ružomberok2
12.ŠŠK Union Press KE2
13.ŽBK Rožňava2
14.BK ŠKP 08 Banská Bystrica1
15.BK ZŠ Zvolen (MS)0
Skupina východ
1.Young Angels 2003 Košice24
2.Young Angels 2004 Košice22
3.BAM Poprad19
4.ŠBK Spišská Nová Ves18
5.MBK Ružomberok15
6.ŠŠK Union Press KE15
7.ŽBK Rožňava13
Skupina západ
1.BK Nové Mesto nad Váhom23
2.BKM Junior UKF Nitra23
3.BKM Junior UKF Nitra25
4.MBK Stará Turá21
5.BK Klokani Ivanka pri Dunaji19
6.BK ŠKP 08 Banská Bystrica19
7.BK Slovan Bratislava12
8.BK Slovan Bratislava14
Predchádzajúce zápasy
17.FebŠBK Spišská Nová Ves - BK Klokani Ivanka pri Dunaji
   
17.FebMBK Stará Turá - Young Angels 2003 Košice
   
17.FebBK Nové Mesto nad Váhom - Young Angels 2004 Košice
   
17.FebBK Slovan Bratislava - MBK Ružomberok
   
17.FebBAM Poprad - BKM Junior UKF Nitra
   
17.FebŠŠK Union Press KE - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
   
17.FebŽBK Rožňava - BK ZŠ Zvolen (MS)
   
14.FebYoung Angels 2003 Košice - Young Angels 2004 Košice
  61:34 
6.FebBK ŠKP 08 Banská Bystrica - MBK Ružomberok
  45:49 
4.FebŠBK Spišská Nová Ves - MBK Stará Turá
  55:37 
Nasledujúce zápasy
18.Feb [10:00] | NedBK Nové Mesto nad Váhom - Young Angels 2003 Košice5.ZŠ Tematínska-Nové Mesto nad Váhom
18.Feb [10:00] | NedMBK Stará Turá - Young Angels 2004 KošiceŠH Stará Turá-Stará Turá
18.Feb [10:00] | NedBAM Poprad - BK Klokani Ivanka pri DunajiZŠ Komenského-Poprad
18.Feb [10:00] | NedŠBK Spišská Nová Ves - BKM Junior UKF NitraŠH Markušovská cesta-Spišská Nová Ves
18.Feb [11:00] | NedBK AŠK Slávia Trnava - MBK RužomberokŠH Hajdóczyho-Trnava
18.Feb [12:00] | NedŽBK Rožňava - BK ŠKP 08 Banská BystricaŠH gymn. Štítnická-Rožňava
18.Feb [14:00] | NedŠŠK Union Press KE - BK ZŠ Zvolen (MS)ŠH Loko, Čermeľská-Košice
3.Mar | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK ZŠ Zvolen (MS)-
3.Mar | SobŠŠK Union Press KE - ŽBK Rožňava-
3.Mar | SobBK Slovan Bratislava - BK AŠK Slávia Trnava-


Prehľad súťaží