Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2017-2018

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

ŽL Staršie žiačky - 2017-2018

Finálový turnaj - KošiceSkupina 1-8Skupina 9-15Skupina východSkupina západ

Skupina 1-8

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
Young Angels 2003 Košice
14
13
1
901 : 572
329
27
2.
BKM Junior UKF Nitra
14
11
3
896 : 716
180
25
3.
BK Nové Mesto nad Váhom
14
10
4
902 : 738
164
24
4.
ŠBK Spišská Nová Ves
14
9
5
826 : 688
138
23
5.
Young Angels 2004 Košice
14
5
9
670 : 735
-65
19
6.
MBK Stará Turá
14
5
9
707 : 867
-160
19
7.
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
14
3
11
757 : 1010
-253
17
8.
BAM Poprad
14
0
14
628 : 961
-333
14
O konečnom poradí na 5.-6.mieste rozhodli vzájomné zápasy.

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.3.Mar [10:00] | SobBAM PopradŠBK Spišská Nová Ves54:78 (31:37)ZŠ Komenského
2.3.Mar [10:00] | SobMBK Stará TuráBK Nové Mesto nad Váhom52:80 (16:38)ŠH Stará Turá
3.14.Feb [16:45] | StrYoung Angels 2003 KošiceYoung Angels 2004 Košice 61:34 (37:16)ŠH Loko, Čermeľská
4.3.Mar [15:00] | SobBKM Junior UKF NitraBK Klokani Ivanka pri Dunaji 95:56 (45:21)ZŠ Hôrka
2. kolo
5.17.Feb [14:00] | SobBAM PopradBKM Junior UKF Nitra51:63 (18:31)ZŠ Komenského
6.17.Feb [17:30] | SobŠBK Spišská Nová VesBK Klokani Ivanka pri Dunaji 67:50 (24:32)ŠH SNV
7.17.Feb [17:00] | SobMBK Stará TuráYoung Angels 2003 Košice31:71 (16:34)ŠH Stará Turá
8.17.Feb [16:00] | SobBK Nové Mesto nad VáhomYoung Angels 2004 Košice 69:44 (38:21)5.ZŠ Tematínska
3. kolo
9.18.Feb [10:00] | NedBAM PopradBK Klokani Ivanka pri Dunaji60:65 (39:32)ZŠ Komenského
10.18.Feb [10:00] | NedŠBK Spišská Nová VesBKM Junior UKF Nitra 56:44 (37:19)ŠH Markušovská cesta
11.18.Feb [10:00] | NedMBK Stará TuráYoung Angels 2004 Košice 51:47 (27:17)ŠH Stará Turá
12.18.Feb [10:00] | NedBK Nové Mesto nad VáhomYoung Angels 2003 Košice48:62 (24:34)5.ZŠ Tematínska
4. kolo
13.3.Feb [14:00] | SobBKM Junior UKF NitraYoung Angels 2003 Košice47:52 (22:27)ZŠ Hôrka
14.3.Feb [16:30] | SobBK Klokani Ivanka pri DunajiYoung Angels 2004 Košice42:61 (25:24)ZŠ SNP 3
15.3.Feb [14:00] | SobBAM PopradMBK Stará Turá50:72 (28:25)ZŠ Komenského
16.3.Feb [19:00] | SobŠBK Spišská Nová VesBK Nové Mesto nad Váhom 58:49 (36:21)ŠH SNV
5. kolo
17.4.Feb [11:00] | NedBKM Junior UKF NitraYoung Angels 2004 Košice 73:36 (42:18)ZŠ Hôrka
18.4.Feb [10:30] | NedBK Klokani Ivanka pri DunajiYoung Angels 2003 Košice33:64 (6:38)ZŠ SNP 3
19.4.Feb [10:00] | NedBAM PopradBK Nové Mesto nad Váhom50:82 (20:34)ZŠ Komenského
20.4.Feb [14:30] | NedŠBK Spišská Nová VesMBK Stará Turá 55:37 (29:20)ŠH SNV
6. kolo
21.17.Mar [15:00] | SobMBK Stará TuráBKM Junior UKF Nitra51:67 (23:30)ŠH Stará Turá
22.17.Mar [16:00] | SobBK Nové Mesto nad VáhomBK Klokani Ivanka pri Dunaji 76:70 (41:35)5.ZŠ Tematínska
23.17.Mar [13:15] | SobYoung Angels 2003 KošiceBAM Poprad 75:33 (49:18)ŠH Loko, Čermeľská
24.17.Mar [15:00] | SobYoung Angels 2004 KošiceŠBK Spišská Nová Ves45:46 (21:21)Angels aréna
7. kolo
25.18.Mar [10:00] | NedMBK Stará TuráBK Klokani Ivanka pri Dunaji 81:46 (49:22)ŠH Stará Turá
26.18.Mar [10:00] | NedBK Nové Mesto nad VáhomBKM Junior UKF Nitra 79:54 (42:35)5.ZŠ Tematínska
27.18.Mar [12:00] | NedYoung Angels 2003 KošiceŠBK Spišská Nová Ves 61:42 (27:25)Angels aréna
28.18.Mar [9:45] | NedYoung Angels 2004 KošiceBAM Poprad 53:34 (34:17)Angels aréna
8. kolo
29.8.Apr [16:00] | NedŠBK Spišská Nová VesBAM Poprad 75:28 (45:8)ŠH SNV
30.7.Apr [16:00] | SobBK Nové Mesto nad VáhomMBK Stará Turá 75:50 (32:30)5.ZŠ Tematínska
31.28.Mar [16:30] | StrYoung Angels 2004 KošiceYoung Angels 2003 Košice46:62 (19:38)ŠH Loko, Čermeľská
32.7.Apr [17:00] | SobBK Klokani Ivanka pri DunajiBKM Junior UKF Nitra64:88 (31:44)ZŠ SNP 3
9. kolo
33.21.Apr [14:00] | SobBK Klokani Ivanka pri DunajiBAM Poprad 72:61 (29:35)ZŠ SNP 3
34.21.Apr [15:00] | SobBKM Junior UKF NitraŠBK Spišská Nová Ves 64:55 (24:33)ZŠ Hôrka
35.21.Apr [15:00] | SobYoung Angels 2004 KošiceMBK Stará Turá 55:35 (27:11)ŠH Loko, Čermeľská
36.21.Apr [15:30] | SobYoung Angels 2003 KošiceBK Nové Mesto nad Váhom 76:54 (43:28)Angels aréna
10. kolo
37.22.Apr [10:00] | NedBKM Junior UKF NitraBAM Poprad 72:37 (32:13)ZŠ Hôrka
38.22.Apr [10:00] | NedBK Klokani Ivanka pri DunajiŠBK Spišská Nová Ves47:94 (16:55)ZŠ SNP 3
39.22.Apr [9:00] | NedYoung Angels 2003 KošiceMBK Stará Turá 75:19 (37:9)Angels aréna
40.22.Apr [9:00] | NedYoung Angels 2004 KošiceBK Nové Mesto nad Váhom46:58 (22:32)ŠH Loko, Čermeľská
11. kolo
41.5.Maj [18:00] | SobYoung Angels 2004 KošiceBKM Junior UKF Nitra46:51 (20:23)ŠH Loko, Čermeľská
42.5.Maj [15:30] | SobYoung Angels 2003 KošiceBK Klokani Ivanka pri Dunaji 75:41 (42:18)ŠH Loko, Čermeľská
43.5.Maj [16:00] | SobBK Nové Mesto nad VáhomBAM Poprad 65:37 (33:19)5.ZŠ Tematínska
44.5.Maj [16:00] | SobMBK Stará TuráŠBK Spišská Nová Ves 64:59 (31:30)ŠH Stará Turá
12. kolo
45.6.Maj [11:30] | NedYoung Angels 2003 KošiceBKM Junior UKF Nitra48:64 (22:34)ŠH Loko, Čermeľská
46.6.Maj [9:00] | NedYoung Angels 2004 KošiceBK Klokani Ivanka pri Dunaji 61:56 (31:22)ŠH Loko, Čermeľská
47.6.Maj [9:00] | NedMBK Stará TuráBAM Poprad 59:50 (27:31)ŠH Stará Turá
48.6.Maj [10:00] | NedBK Nové Mesto nad VáhomŠBK Spišská Nová Ves 60:47 (29:27)5.ZŠ Tematínska
13. kolo
49.19.Maj [9:30] | SobBK Klokani Ivanka pri DunajiMBK Stará Turá 73:67 (31:37)ZŠ SNP 3
50.19.Maj [10:00] | SobBKM Junior UKF NitraBK Nové Mesto nad Váhom 50:47 (27:25)ZŠ Hôrka
51.19.Maj [16:00] | SobŠBK Spišská Nová VesYoung Angels 2003 Košice41:49 (27:12)SPTS pri ŠH
52.19.Maj [16:30] | SobBAM PopradYoung Angels 2004 Košice44:60 (24:22)ZŠ Komenského
14. kolo
53.20.Maj [10:00] | NedBKM Junior UKF NitraMBK Stará Turá 64:38 (42:16)ZŠ Hôrka
54.20.Maj [9:00] | NedBK Klokani Ivanka pri DunajiBK Nové Mesto nad Váhom42:60 (19:28)ZŠ SNP 3
55.20.Maj [10:30] | NedBAM PopradYoung Angels 2003 Košice39:70 (23:30)ZŠ Komenského
56.20.Maj [9:00] | NedŠBK Spišská Nová VesYoung Angels 2004 Košice 53:36 (35:11)ŠH SNV



Prehľad súťaží