Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

ŽL Staršie žiačky - 2018-2019

Skupina 1- 6Skupina 7-9Základná skupina
Skupina 7-9

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
MBK Ružomberok
18
7
11
953 : 1013
-60
25
2.
BAM Poprad
18
6
12
880 : 1000
-120
24
3.
ŠKBD Spišská Nová Ves
18
0
18
544 : 1530
-986
18

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
2.23.Feb [16:00] | SobBAM PopradŠKBD Spišská Nová Ves 71:22 (42:10)ZŠ Komenského
2. kolo
4.2.Mar [13:00] | SobMBK RužomberokŠKBD Spišská Nová Ves 79:32 (39:9)ŠH Koniareň
3. kolo
6.3.Mar [13:30] | NedMBK RužomberokBAM Poprad 73:33 (41:16)ŠH Koniareň
4. kolo
8.23.Mar [18:00] | SobŠKBD Spišská Nová VesBAM PopradŠH Markušovská cesta
5. kolo
10.6.Apr | SobBAM PopradMBK Ružomberok
6. kolo
12.7.Apr | NedŠKBD Spišská Nová VesMBK Ružomberok

Započítavané zápasy odohraté v inej skupine suťaže

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
2.29.Sep [15:00] | SobBK Lokomotíva SereďŠKBD Spišská Nová Ves 134:12 (71:8)Sokolovňa, M.R.Štefánika
3.29.Sep [17:00] | SobBK AŠK Slávia TrnavaBAM Poprad 76:39 (45:22)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
5.29.Sep [15:00] | SobMBK RužomberokMBK Stará Turá 46:44 (23:23)ŠH T-18 Plavisko
5.30.Sep [10:00] | NedBK Lokomotíva SereďBAM Poprad 73:58 (37:33)Sokolovňa, M.R.Štefánika
7.30.Sep [9:00] | NedBK AŠK Slávia TrnavaŠKBD Spišská Nová Ves 138:13 (58:11)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
11.13.Okt [10:00] | SobŠKBD Spišská Nová VesBK ŠKP 08 Banská Bystrica66:76 (39:30)ŠH Markušovská cesta
12.13.Okt [16:00] | SobBAM PopradMBK Ružomberok44:52 (27:13)ZŠ Komenského
15.14.Okt [9:00] | NedŠKBD Spišská Nová VesMBK Ružomberok33:64 (16:30)ŠH SNV
16.14.Okt [13:15] | NedBAM PopradBK ŠKP 08 Banská Bystrica 62:52 (33:20)ZŠ Komenského
21.27.Okt [11:30] | SobYoung Angels U15 KošiceMBK Ružomberok 45:34 (24:16)ŠH Loko, Čermeľská
23.27.Okt [13:00] | SobMBK Stará TuráBAM Poprad 68:47 (45:20)ŠH Stará Turá
25.28.Okt [10:30] | NedMBK RužomberokCBK 2004 Košice44:51 (13:30)ŠH T-18 Plavisko
27.28.Okt [11:00] | NedMBK Stará TuráŠKBD Spišská Nová Ves 68:42 (47:10)ŠH Stará Turá
28.11.Nov [17:30] | NedŠKBD Spišská Nová VesBAM Poprad38:71 (22:30)ŠH SNV
32.10.Nov [17:00] | SobBK AŠK Slávia TrnavaMBK Ružomberok 113:32 (63:11)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
35.11.Nov [10:00] | NedBK Lokomotíva SereďMBK Ružomberok 80:43 (43:21)Sokolovňa, M.R.Štefánika
37.24.Nov [10:00] | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaMBK Ružomberok 75:36 (49:4)ŠH gym. Tajovského
40.24.Nov [15:00] | SobŠKBD Spišská Nová VesCBK 2004 Košice22:64 (10:32)ŠH SNV
41.24.Nov [15:00] | SobBAM PopradYoung Angels U15 Košice19:41 (11:20)ZŠ Komenského
44.25.Nov [14:00] | NedŠKBD Spišská Nová VesYoung Angels U15 Košice30:78 (20:34)ŠH SNV
45.25.Nov [10:00] | NedBAM PopradCBK 2004 Košice 38:35 (15:20)ZŠ Komenského
47.8.Dec [15:00] | SobBAM PopradBK Lokomotíva Sereď43:46 (20:20)ZŠ Komenského
48.8.Dec [12:30] | SobŠKBD Spišská Nová VesBK AŠK Slávia Trnava35:99 (12:59)ŠH SNV
51.9.Dec [9:00] | NedŠKBD Spišská Nová VesBK Lokomotíva Sereď27:92 (15:38)ŠH SNV
52.9.Dec [8:30] | NedBAM PopradBK AŠK Slávia Trnava56:75 (28:39)ZŠ Komenského
54.9.Dec [11:00] | NedMBK Stará TuráMBK Ružomberok 71:56 (43:24)ŠH Stará Turá
56.22.Dec [10:00] | SobMBK RužomberokŠKBD Spišská Nová Ves 77:22 (56:12)ŠH Koniareň
57.20.Dec [17:00] | ŠtvBK ŠKP 08 Banská BystricaBAM Poprad 78:50 (36:19)ŠH OA Tajovského
60.19.Dec [16:00] | StrBK ŠKP 08 Banská BystricaŠKBD Spišská Nová Ves 95:30 (55:10)ŠH gym. Tajovského
61.22.Nov [16:00] | ŠtvMBK RužomberokBAM Poprad42:49 (17:33)ŠH Koniareň
66.12.Jan [15:00] | SobCBK 2004 KošiceMBK Ružomberok 70:58 (41:23)ZŠ Juhoslovanská
68.12.Jan [16:00] | SobŠKBD Spišská Nová VesMBK Stará Turá33:90 (18:41)ŠH SNV
70.13.Jan [10:30] | NedMBK RužomberokYoung Angels U15 Košice47:52 (13:29)ŠH Koniareň
72.13.Jan [9:30] | NedBAM PopradMBK Stará Turá38:67 (13:37)ZŠ Komenského
73.26.Jan [10:00] | SobBAM PopradŠKBD Spišská Nová Ves 78:26 (24:16)ZŠ Komenského
76.26.Jan [12:30] | SobMBK RužomberokBK Lokomotíva Sereď54:64 (29:34)ŠH Koniareň
81.27.Jan [11:00] | NedMBK RužomberokBK AŠK Slávia Trnava48:71 (24:25)ŠH Koniareň
82.9.Feb [9:00] | SobMBK RužomberokBK ŠKP 08 Banská Bystrica 68:64 (33:29)ŠH Koniareň
85.9.Feb [15:00] | SobYoung Angels U15 KošiceŠKBD Spišská Nová Ves 75:27 (31:18)Angels aréna
86.9.Feb [14:30] | SobCBK 2004 KošiceBAM Poprad 78:47 (47:10)ZŠ Juhoslovanská
89.10.Feb [9:00] | NedCBK 2004 KošiceŠKBD Spišská Nová Ves 81:34 (42:12)ZŠ Juhoslovanská
90.10.Feb [12:30] | NedYoung Angels U15 KošiceBAM Poprad 58:37 (25:16)Angels aréna


Prehľad súťaží