Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2017-2018

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

ŽL Staršie žiačky - 2017-2018

Skupina východSkupina západ
Skupina západ

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
BKM Junior UKF Nitra
4
4
0
308 : 197
111
8
2.
BK ZŠ Zvolen (ms)
4
3
1
327 : 233
94
7
3.
BK Nové Mesto nad Váhom
4
3
1
303 : 232
71
7
4.
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
4
3
1
228 : 213
15
7
5.
MBK AŠK Slávia Trnava
4
1
3
266 : 272
-6
5
6.
MBK Stará Turá
4
1
3
237 : 271
-34
5
7.
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
4
1
3
216 : 347
-131
5
8.
BK Slovan Bratislava
4
0
4
178 : 298
-120
4

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.30.Sep [14:30] | SobBK Nové Mesto nad VáhomMBK Stará Turá 71:46 (33:28)5.ZŠ Tematínska
2.30.Sep [12:00] | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBKM Junior UKF Nitra72:78 (42:39)ŠH Hajdóczyho
3.30.Sep [13:00] | SobBK Slovan BratislavaBK Klokani Ivanka pri Dunaji39:50 (20:29)SŠ Tokajícka
4.30.Sep [10:00] | SobBK ZŠ Zvolen (ms)BK ŠKP 08 Banská Bystrica73:77 (41:29)ZŠ nám. Mládeže
2. kolo
5.14.Okt [16:00] | SobBK Nové Mesto nad VáhomBK ZŠ Zvolen (ms)60:83 (30:42)5.ZŠ Tematínska
6.14.Okt [11:00] | SobMBK Stará TuráBK ŠKP 08 Banská Bystrica 76:55 (45:26)ŠH Stará Turá
7.14.Okt [10:00] | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBK Slovan Bratislava 80:62 (36:27)ŠH Hajdóczyho
8.14.Okt [10:00] | SobBKM Junior UKF NitraBK Klokani Ivanka pri Dunaji 61:47 (30:31)ZŠ Hôrka
3. kolo
9.15.Okt [10:00] | NedBK Nové Mesto nad VáhomBK ŠKP 08 Banská Bystrica 97:42 (45:21)5.ZŠ Tematínska
10.15.Okt [10:00] | NedMBK Stará TuráBK ZŠ Zvolen (ms)54:70 (28:45)ŠH Stará Turá
11.15.Okt [9:00] | NedMBK AŠK Slávia TrnavaBK Klokani Ivanka pri Dunaji64:67 (33:40)ŠH Hajdóczyho
12.15.Okt [10:00] | NedBKM Junior UKF NitraBK Slovan Bratislava 104:28 (40:14)ZŠ Hôrka
4. kolo
13.28.Okt | SobBK ZŠ Zvolen (ms)BK Slovan Bratislava
14.28.Okt | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBK Klokani Ivanka pri Dunaji
15.28.Okt | SobBK Nové Mesto nad VáhomMBK AŠK Slávia Trnava
16.28.Okt | SobMBK Stará TuráBKM Junior UKF Nitra
5. kolo
17.29.Okt | NedBK ZŠ Zvolen (ms)BK Klokani Ivanka pri Dunaji
18.29.Okt | NedBK ŠKP 08 Banská BystricaBK Slovan Bratislava
19.29.Okt | NedBK Nové Mesto nad VáhomBKM Junior UKF Nitra
20.29.Okt | NedMBK Stará TuráMBK AŠK Slávia Trnava
6. kolo
21.11.Nov | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBK ZŠ Zvolen (ms)
22.11.Nov | SobBKM Junior UKF NitraBK ŠKP 08 Banská Bystrica
23.11.Nov | SobBK Slovan BratislavaBK Nové Mesto nad Váhom
24.11.Nov | SobBK Klokani Ivanka pri DunajiMBK Stará Turá
7. kolo
25.12.Nov | NedMBK AŠK Slávia TrnavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica
26.12.Nov | NedBKM Junior UKF NitraBK ZŠ Zvolen (ms)
27.12.Nov | NedBK Slovan BratislavaMBK Stará Turá
28.12.Nov | NedBK Klokani Ivanka pri DunajiBK Nové Mesto nad Váhom
8. kolo
29.1.Okt [10:00] | NedMBK Stará TuráBK Nové Mesto nad Váhom61:75 (32:42)ŠH Stará Turá
30.1.Okt [10:00] | NedBKM Junior UKF NitraMBK AŠK Slávia Trnava 65:50 (34:19)ZŠ Hôrka
31.1.Okt [10:00] | NedBK Klokani Ivanka pri DunajiBK Slovan Bratislava 64:49 (29:23)ZŠ SNP 3
32.1.Okt [10:00] | NedBK ŠKP 08 Banská BystricaBK ZŠ Zvolen (ms)42:101 (20:53)ŠH gym. Tajovského
9. kolo
33.25.Nov | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBK Nové Mesto nad Váhom
34.25.Nov | SobBK ZŠ Zvolen (ms)MBK Stará Turá
35.25.Nov | SobBK Klokani Ivanka pri DunajiMBK AŠK Slávia Trnava
36.25.Nov | SobBK Slovan BratislavaBKM Junior UKF Nitra
10. kolo
37.26.Nov | NedBK ZŠ Zvolen (ms)BK Nové Mesto nad Váhom
38.26.Nov | NedBK ŠKP 08 Banská BystricaMBK Stará Turá
39.26.Nov | NedBK Slovan BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
40.26.Nov | NedBK Klokani Ivanka pri DunajiBKM Junior UKF Nitra
11. kolo
41.9.Dec | SobBK Klokani Ivanka pri DunajiBK ZŠ Zvolen (ms)
42.9.Dec | SobBK Slovan BratislavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica
43.9.Dec | SobBKM Junior UKF NitraBK Nové Mesto nad Váhom
44.9.Dec | SobMBK AŠK Slávia TrnavaMBK Stará Turá
12. kolo
45.10.Dec | NedBK Slovan BratislavaBK ZŠ Zvolen (ms)
46.10.Dec | NedBK Klokani Ivanka pri DunajiBK ŠKP 08 Banská Bystrica
47.10.Dec | NedMBK AŠK Slávia TrnavaBK Nové Mesto nad Váhom
48.10.Dec | NedBKM Junior UKF NitraMBK Stará Turá
13. kolo
49.20.Jan | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaMBK AŠK Slávia Trnava
50.20.Jan | SobBK ZŠ Zvolen (ms)BKM Junior UKF Nitra
51.20.Jan | SobMBK Stará TuráBK Slovan Bratislava
52.20.Jan | SobBK Nové Mesto nad VáhomBK Klokani Ivanka pri Dunaji
14. kolo
53.21.Jan | NedBK ZŠ Zvolen (ms)MBK AŠK Slávia Trnava
54.21.Jan | NedBK ŠKP 08 Banská BystricaBKM Junior UKF Nitra
55.21.Jan | NedBK Nové Mesto nad VáhomBK Slovan Bratislava
56.21.Jan | NedMBK Stará TuráBK Klokani Ivanka pri Dunaji



Prehľad súťaží