Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

ŽL Staršie žiačky - 2018-2019

Finálový turnajSkupina 1- 6Skupina 7-9Základná skupina
Základná skupina

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
BK AŠK Slávia Trnava
16
13
3
1193 : 761
432
29
2.
Young Angels U15 Košice
16
11
5
895 : 679
216
27
3.
CBK 2004 Košice
16
11
5
931 : 782
149
27
4.
BK Lokomotíva Sereď
16
11
5
1114 : 817
297
27
5.
MBK Stará Turá
16
10
6
897 : 826
71
26
6.
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
16
6
10
993 : 992
1
22
7.
MBK Ružomberok
16
5
11
801 : 948
-147
21
8.
BAM Poprad
16
5
11
776 : 905
-129
21
9.
ŠKBD Spišská Nová Ves
16
0
16
490 : 1380
-890
16
O konečnom poradí na 2.-4. a 7.-8.mieste rozhodli vzájomné zápasy.

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.25.Sep [18:00] | UtoYoung Angels U15 KošiceCBK 2004 Košice 59:38 (32:21)ŠH Loko, Čermeľská
2.29.Sep [15:00] | SobBK Lokomotíva SereďŠKBD Spišská Nová Ves 134:12 (71:8)Sokolovňa, M.R.Štefánika
3.29.Sep [17:00] | SobBK AŠK Slávia TrnavaBAM Poprad 76:39 (45:22)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
5.29.Sep [15:00] | SobMBK RužomberokMBK Stará Turá 46:44 (23:23)ŠH T-18 Plavisko
2. kolo
5.30.Sep [10:00] | NedBK Lokomotíva SereďBAM Poprad 73:58 (37:33)Sokolovňa, M.R.Štefánika
7.30.Sep [9:00] | NedBK AŠK Slávia TrnavaŠKBD Spišská Nová Ves 138:13 (58:11)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
8.30.Sep [11:00] | NedBK ŠKP 08 Banská BystricaMBK Stará Turá43:49 (19:24)Str.zdravotná šk. Tajovského
3. kolo
11.13.Okt [10:00] | SobŠKBD Spišská Nová VesBK ŠKP 08 Banská Bystrica66:76 (39:30)ŠH Markušovská cesta
12.13.Okt [16:00] | SobBAM PopradMBK Ružomberok44:52 (27:13)ZŠ Komenského
13.13.Okt [16:00] | SobCBK 2004 KošiceBK Lokomotíva Sereď 66:43 (24:23)ZŠ Juhoslovanská
14.13.Okt [14:00] | SobYoung Angels U15 KošiceBK AŠK Slávia Trnava44:47 (18:20)Angels aréna
4. kolo
15.14.Okt [9:00] | NedŠKBD Spišská Nová VesMBK Ružomberok33:64 (16:30)ŠH SNV
16.14.Okt [13:15] | NedBAM PopradBK ŠKP 08 Banská Bystrica 62:52 (33:20)ZŠ Komenského
17.14.Okt [9:30] | NedCBK 2004 KošiceBK AŠK Slávia Trnava52:64 (38:37)ZŠ Juhoslovanská
18.14.Okt [9:00] | NedYoung Angels U15 KošiceBK Lokomotíva Sereď 54:42 (26:20)Angels aréna
5. kolo
19.27.Okt [16:45] | SobBK Lokomotíva SereďBK AŠK Slávia Trnava 65:51 (34:30)Sokolovňa, M.R.Štefánika
20.27.Okt [16:00] | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaCBK 2004 Košice50:58 (26:27)ŠH gym. Tajovského
21.27.Okt [11:30] | SobYoung Angels U15 KošiceMBK Ružomberok 45:34 (24:16)ŠH Loko, Čermeľská
23.27.Okt [13:00] | SobMBK Stará TuráBAM Poprad 68:47 (45:20)ŠH Stará Turá
6. kolo
24.28.Okt [13:00] | NedBK ŠKP 08 Banská BystricaYoung Angels U15 Košice 49:44 (18:21)ŠH gym. Tajovského
25.28.Okt [10:30] | NedMBK RužomberokCBK 2004 Košice44:51 (13:30)ŠH T-18 Plavisko
27.28.Okt [11:00] | NedMBK Stará TuráŠKBD Spišská Nová Ves 68:42 (47:10)ŠH Stará Turá
7. kolo
28.11.Nov [17:30] | NedŠKBD Spišská Nová VesBAM Poprad38:71 (22:30)ŠH SNV
30.10.Nov [15:00] | SobYoung Angels U15 KošiceMBK Stará Turá40:41 (12:22)Angels aréna
31.10.Nov [12:30] | SobBK Lokomotíva SereďBK ŠKP 08 Banská Bystrica 84:59 (45:23)Sokolovňa, M.R.Štefánika
32.10.Nov [17:00] | SobBK AŠK Slávia TrnavaMBK Ružomberok 113:32 (63:11)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
8. kolo
33.11.Nov [12:30] | NedCBK 2004 KošiceMBK Stará Turá30:33 (13:21)ZŠ Juhoslovanská
35.11.Nov [10:00] | NedBK Lokomotíva SereďMBK Ružomberok 80:43 (43:21)Sokolovňa, M.R.Štefánika
36.11.Nov [10:30] | NedBK AŠK Slávia TrnavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica 78:62 (44:43)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
9. kolo
37.24.Nov [10:00] | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaMBK Ružomberok 75:36 (49:4)ŠH gym. Tajovského
39.24.Nov [16:00] | SobMBK Stará TuráBK AŠK Slávia Trnava56:61 (31:28)ŠH Stará Turá
40.24.Nov [15:00] | SobŠKBD Spišská Nová VesCBK 2004 Košice22:64 (10:32)ŠH SNV
41.24.Nov [15:00] | SobBAM PopradYoung Angels U15 Košice19:41 (11:20)ZŠ Komenského
10. kolo
43.25.Nov [10:00] | NedMBK Stará TuráBK Lokomotíva Sereď55:78 (27:37)ŠH Stará Turá
44.25.Nov [14:00] | NedŠKBD Spišská Nová VesYoung Angels U15 Košice30:78 (20:34)ŠH SNV
45.25.Nov [10:00] | NedBAM PopradCBK 2004 Košice 38:35 (15:20)ZŠ Komenského
11. kolo
46.8.Dec [15:30] | SobCBK 2004 KošiceYoung Angels U15 Košice 51:44 (18:24)ZŠ Juhoslovanská
47.8.Dec [15:00] | SobBAM PopradBK Lokomotíva Sereď43:46 (20:20)ZŠ Komenského
48.8.Dec [12:30] | SobŠKBD Spišská Nová VesBK AŠK Slávia Trnava35:99 (12:59)ŠH SNV
49.8.Dec [15:00] | SobMBK Stará TuráBK ŠKP 08 Banská Bystrica 68:49 (30:20)ŠH Stará Turá
12. kolo
51.9.Dec [9:00] | NedŠKBD Spišská Nová VesBK Lokomotíva Sereď27:92 (15:38)ŠH SNV
52.9.Dec [8:30] | NedBAM PopradBK AŠK Slávia Trnava56:75 (28:39)ZŠ Komenského
54.9.Dec [11:00] | NedMBK Stará TuráMBK Ružomberok 71:56 (43:24)ŠH Stará Turá
13. kolo
56.22.Dec [10:00] | SobMBK RužomberokŠKBD Spišská Nová Ves 77:22 (56:12)ŠH Koniareň
57.20.Dec [17:00] | ŠtvBK ŠKP 08 Banská BystricaBAM Poprad 78:50 (36:19)ŠH OA Tajovského
58.22.Dec [16:00] | SobBK AŠK Slávia TrnavaCBK 2004 Košice 66:41 (27:24)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
59.22.Dec [16:00] | SobBK Lokomotíva SereďYoung Angels U15 Košice51:61 (19:29)Sokolovňa, M.R.Štefánika
14. kolo
60.19.Dec [16:00] | StrBK ŠKP 08 Banská BystricaŠKBD Spišská Nová Ves 95:30 (55:10)ŠH gym. Tajovského
61.22.Nov [16:00] | ŠtvMBK RužomberokBAM Poprad42:49 (17:33)ŠH Koniareň
62.23.Dec [10:00] | NedBK Lokomotíva SereďCBK 2004 Košice64:74 (30:39)Sokolovňa, M.R.Štefánika
63.23.Dec [9:30] | NedBK AŠK Slávia TrnavaYoung Angels U15 Košice53:56 (29:29)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
15. kolo
64.30.Jan [18:15] | StrBK AŠK Slávia TrnavaBK Lokomotíva Sereď60:63 (37:32)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
65.12.Jan [15:00] | SobYoung Angels U15 KošiceBK ŠKP 08 Banská Bystrica 93:55 (38:25)Angels aréna
66.12.Jan [15:00] | SobCBK 2004 KošiceMBK Ružomberok 70:58 (41:23)ZŠ Juhoslovanská
68.12.Jan [16:00] | SobŠKBD Spišská Nová VesMBK Stará Turá33:90 (18:41)ŠH SNV
16. kolo
69.13.Jan [11:30] | NedCBK 2004 KošiceBK ŠKP 08 Banská Bystrica 69:59 (31:23)ZŠ Juhoslovanská
70.13.Jan [10:30] | NedMBK RužomberokYoung Angels U15 Košice47:52 (13:29)ŠH Koniareň
72.13.Jan [9:30] | NedBAM PopradMBK Stará Turá38:67 (13:37)ZŠ Komenského
17. kolo
73.26.Jan [10:00] | SobBAM PopradŠKBD Spišská Nová Ves 78:26 (24:16)ZŠ Komenského
74.26.Jan [10:00] | SobMBK Stará TuráCBK 2004 Košice57:73 (28:44)ŠH Stará Turá
76.26.Jan [12:30] | SobMBK RužomberokBK Lokomotíva Sereď54:64 (29:34)ŠH Koniareň
77.26.Jan [14:00] | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBK AŠK Slávia Trnava55:68 (22:35)ŠH gym. Tajovského
18. kolo
79.27.Jan [16:00] | NedMBK Stará TuráYoung Angels U15 Košice 58:51 (31:26)ŠH Stará Turá
80.27.Jan [10:00] | NedBK ŠKP 08 Banská BystricaBK Lokomotíva Sereď 72:69 (34:31)ŠH gym. Tajovského
81.27.Jan [11:00] | NedMBK RužomberokBK AŠK Slávia Trnava48:71 (24:25)ŠH Koniareň
19. kolo
82.9.Feb [9:00] | SobMBK RužomberokBK ŠKP 08 Banská Bystrica 68:64 (33:29)ŠH Koniareň
84.9.Feb [15:30] | SobBK Lokomotíva SereďMBK Stará Turá 66:28 (21:15)Sokolovňa, M.R.Štefánika
85.9.Feb [15:00] | SobYoung Angels U15 KošiceŠKBD Spišská Nová Ves 75:27 (31:18)Angels aréna
86.9.Feb [14:30] | SobCBK 2004 KošiceBAM Poprad 78:47 (47:10)ZŠ Juhoslovanská
20. kolo
88.10.Feb [11:15] | NedBK AŠK Slávia TrnavaMBK Stará Turá 73:44 (42:22)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
89.10.Feb [9:00] | NedCBK 2004 KošiceŠKBD Spišská Nová Ves 81:34 (42:12)ZŠ Juhoslovanská
90.10.Feb [12:30] | NedYoung Angels U15 KošiceBAM Poprad 58:37 (25:16)Angels aréna



Prehľad súťaží