Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

DL Kadetky - 2018-2019

Skupina 1-8Skupina 9-14Skupina východSkupina západ
Skupina 9-14

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
9.
BKM Junior UKF Nitra
3
3
0
220 : 81
139
6
10.
MBK Ružomberok
4
1
3
198 : 249
-51
5
11.
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
3
2
1
218 : 169
49
5
12.
BK Slovan Bratislava
3
2
1
159 : 165
-6
5
13.
ŽBK Rožňava
3
2
1
148 : 177
-29
5
14.
BKM Žilina - Závodie
4
0
4
163 : 265
-102
4

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.9.Feb [14:00] | SobBKM Junior UKF NitraŽBK Rožňava 84:23 (52:5)ZŠ Hôrka
2.2.Feb [15:00] | SobMBK RužomberokBK Klokani Ivanka pri Dunaji 77:67 (35:41)ŠH Koniareň
3.2.Feb [14:00] | SobBKM Žilina - ZávodieBK Slovan Bratislava35:61 (14:41)ZŠ Slovenských dobrovoľníkov
2. kolo
4.3.Feb [11:00] | NedMBK RužomberokBK Slovan Bratislava45:59 (25:39)ŠH Koniareň
5.3.Feb [11:00] | NedBKM Žilina - ZávodieBK Klokani Ivanka pri Dunaji53:66 (28:33)ZŠ Slovenských dobrovoľníkov
3. kolo
6.16.Feb [14:00] | SobBK Klokani Ivanka pri DunajiBK Slovan Bratislava 85:39 (55:19)ZŠ SNP 3
7.16.Feb [18:00] | SobBKM Junior UKF NitraMBK Ružomberok 66:32 (38:11)ZŠ Hôrka
8.16.Feb [16:00] | SobŽBK RožňavaBKM Žilina - Závodie 68:49 (30:16)ŠH gymn. Štítnická
4. kolo
9.17.Feb [10:00] | NedBKM Junior UKF NitraBKM Žilina - Závodie 70:26 (42:12)ZŠ Hôrka
10.17.Feb [10:00] | NedŽBK RožňavaMBK Ružomberok 57:44 (37:19)ŠH gymn. Štítnická
5. kolo
11.9.Mar | SobMBK RužomberokBKM Žilina - Závodie
12.9.Mar | SobBK Klokani Ivanka pri DunajiBKM Junior UKF Nitra
13.9.Mar | SobBK Slovan BratislavaŽBK Rožňava
6. kolo
14.10.Mar | NedBK Klokani Ivanka pri DunajiŽBK Rožňava
15.10.Mar | NedBK Slovan BratislavaBKM Junior UKF Nitra
7. kolo
16.30.Mar | SobŽBK RožňavaBKM Junior UKF Nitra
17.30.Mar | SobBK Slovan BratislavaMBK Ružomberok
18.30.Mar | SobBK Klokani Ivanka pri DunajiBKM Žilina - Závodie
8. kolo
19.31.Mar | NedBK Klokani Ivanka pri DunajiMBK Ružomberok
20.31.Mar | NedBK Slovan BratislavaBKM Žilina - Závodie
9. kolo
21.13.Apr | SobBK Slovan BratislavaBK Klokani Ivanka pri Dunaji
22.13.Apr | SobBKM Žilina - ZávodieBKM Junior UKF Nitra
23.13.Apr | SobMBK RužomberokŽBK Rožňava
10. kolo
24.14.Apr | NedMBK RužomberokBKM Junior UKF Nitra
25.14.Apr | NedBKM Žilina - ZávodieŽBK Rožňava
11. kolo
26.4.Maj | SobBKM Žilina - ZávodieMBK Ružomberok
27.4.Maj | SobŽBK RožňavaBK Klokani Ivanka pri Dunaji
28.4.Maj | SobBKM Junior UKF NitraBK Slovan Bratislava
12. kolo
29.5.Maj | NedBKM Junior UKF NitraBK Klokani Ivanka pri Dunaji
30.5.Maj | NedŽBK RožňavaBK Slovan Bratislava



Prehľad súťaží