Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2016-2017

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

DL Juniorky - 2016-2017

Finálový turnajSkupina 1-8Skupina 9-13Skupina východSkupina západ

Skupina 1-8

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
BKŽ Levice
14
12
2
1087 : 741
346
26
2.
Young Angels Košice
14
10
4
869 : 652
217
24
3.
BAM Poprad
14
8
6
832 : 797
35
22
4.
MBK Ružomberok
14
8
6
863 : 806
57
22
5.
BK Slovan Bratislava
14
7
7
810 : 745
65
21
6.
ŠBK Spišská Nová Ves
14
7
7
710 : 813
-103
21
7.
CBK Minibuseuropa Ťahanovce
14
1
13
682 : 962
-280
15
8.
ŠBK Šamorín
14
3
11
646 : 983
-337
15
Družstvo ŠBK Šamorín má 2 kontumačné prehry bez priznania bodu.
O konečnom poradí na 3.-4., 5.-6. a 7.-8.mieste rozhodli vzájomné zápasy.

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.21.Jan [15:00] | SobYoung Angels KošiceCBK Minibuseuropa Ťahanovce 54:50 (32:20)Angels aréna
2.15.Feb [17:00] | StrBKŽ LeviceMBK Ružomberok 88:52 (42:28)ŠH
3.21.Jan [14:00] | SobŠBK ŠamorínBK Slovan Bratislava 64:62 (32:30)ŠC Samaria, Veterná
4.21.Jan [10:00] | SobBAM PopradŠBK Spišská Nová Ves58:64 (39:27)ZŠ Komenského
2. kolo
5.22.Jan [11:30] | NedYoung Angels KošiceBAM Poprad 62:52 (33:23)Angels aréna
6.15.Feb [18:30] | StrCBK Minibuseuropa ŤahanovceŠBK Spišská Nová Ves61:63 (26:31)ZŠ Juhoslovanská
7.9.Mar [17:00] | ŠtvBKŽ LeviceŠBK Šamorín 129:36 (52:21)ŠH
8.3.Feb [15:30] | PiaMBK RužomberokBK Slovan Bratislava 53:49 (30:27)ŠH Koniareň
3. kolo
9.29.Jan [11:30] | NedYoung Angels KošiceŠBK Spišská Nová Ves 61:31 (38:15)Angels aréna
10.8.Mar [18:30] | StrCBK Minibuseuropa ŤahanovceBAM Poprad65:84 (19:41)ZŠ Juhoslovanská
11.9.Feb [17:00] | ŠtvBKŽ LeviceBK Slovan Bratislava 76:50 (33:19)ŠH
12.23.Mar [15:30] | ŠtvMBK RužomberokŠBK Šamorín 83:45 (49:19)ŠH Koniareň
4. kolo
13.26.Mar [15:00] | NedBAM PopradŠBK Šamorín 79:50 (47:26)ZŠ Komenského
14.18.Feb [18:00] | SobŠBK Spišská Nová VesBK Slovan Bratislava 45:37 (18:21)ŠH SNV
15.18.Feb [12:30] | SobYoung Angels KošiceBKŽ Levice 93:29 (48:17)Angels aréna
16.18.Feb [18:30] | SobCBK Minibuseuropa ŤahanovceMBK Ružomberok49:58 (26:29)ZŠ Juhoslovanská
5. kolo
17.19.Feb [10:30] | NedBAM PopradBK Slovan Bratislava 64:51 (30:27)ZŠ Komenského
18.26.Mar [10:00] | NedŠBK Spišská Nová VesŠBK Šamorín 55:42 (36:17)ŠH SNV
19.19.Feb [10:00] | NedYoung Angels KošiceMBK Ružomberok 71:43 (30:20)Angels aréna
20.12.Apr [18:30] | StrCBK Minibuseuropa ŤahanovceBKŽ Levice49:102 (24:56)ZŠ Juhoslovanská
6. kolo
21.4.Mar [15:00] | SobBKŽ LeviceBAM Poprad 64:35 (37:15)ŠH
22.4.Mar [11:00] | SobMBK RužomberokŠBK Spišská Nová Ves 59:34 (30:21)ŠH Koniareň
23.4.Mar [15:00] | SobŠBK ŠamorínYoung Angels Košice50:93 (27:43)ŠC Samaria, Veterná
24.4.Mar [15:00] | SobBK Slovan BratislavaCBK Minibuseuropa Ťahanovce 61:43 (27:13)ŠH Domkárska
7. kolo
25.5.Mar [10:00] | NedBKŽ LeviceŠBK Spišská Nová Ves 74:48 (42:20)ŠH
26.5.Mar [10:00] | NedMBK RužomberokBAM Poprad47:49 (28:21)ŠH Koniareň
27.5.Mar [10:30] | NedŠBK ŠamorínCBK Minibuseuropa Ťahanovce 84:56 (46:28)ŠC Samaria, Veterná
28.5.Mar [11:00] | NedBK Slovan BratislavaYoung Angels Košice38:57 (21:28)Dom športu, Junácka 6
8. kolo
29.18.Mar [17:30] | SobCBK Minibuseuropa ŤahanovceYoung Angels Košice35:93 (20:35)ZŠ Juhoslovanská
30.27.Apr [17:00] | ŠtvMBK RužomberokBKŽ Levice51:57 (29:23)ŠH Koniareň
31.18.Mar [16:00] | SobBK Slovan BratislavaŠBK Šamorín 69:46 (30:24)Dom športu, Junácka 6
32.18.Mar [13:00] | SobŠBK Spišská Nová VesBAM Poprad 61:42 (31:19)ŠH Markušovská cesta
9. kolo
33.19.Mar [10:00] | NedŠBK Spišská Nová VesYoung Angels Košice 67:48 (27:31)ŠH Markušovská cesta
34.1.Apr [15:00] | SobBAM PopradCBK Minibuseuropa Ťahanovce 69:42 (37:23)ZŠ Komenského
35.1.Apr [15:00] | SobBK Slovan BratislavaBKŽ Levice 69:34 (43:16)Dom športu, Junácka 6
36.1.Apr [14:30] | SobŠBK ŠamorínMBK Ružomberok56:88 (22:42)ŠC Samaria, Veterná
10. kolo
37.8.Apr [13:00] | SobBAM PopradYoung Angels Košice46:51 (38:44)ZŠ Komenského
38.20.Apr [17:00] | ŠtvŠBK Spišská Nová VesCBK Minibuseuropa Ťahanovce 53:44 (28:19)ŠH SNV
39.2.Apr [10:30] | NedŠBK ŠamorínBKŽ Levice56:98 (29:42)ŠC Samaria, Veterná
40.2.Apr [11:00] | NedBK Slovan BratislavaMBK Ružomberok 73:54 (32:25)Dom športu, Junácka 6
11. kolo
41.22.Apr [15:30] | SobBK Slovan BratislavaBAM Poprad44:54 (22:38)Dom športu, Junácka 6
42.22.Apr [14:00] | SobŠBK ŠamorínŠBK Spišská Nová Ves 59:57 (33:31)ŠC Samaria, Veterná
43.22.Apr [17:00] | SobMBK RužomberokYoung Angels Košice 66:59 (31:37)ŠH Koniareň
44.22.Apr [14:00] | SobBKŽ LeviceCBK Minibuseuropa Ťahanovce 91:55 (55:30)ŠH Dom športu
12. kolo
45.23.Apr [10:30] | NedŠBK ŠamorínBAM Poprad58:74 (28:37)ŠC Samaria, Veterná
46.23.Apr [11:00] | NedBK Slovan BratislavaŠBK Spišská Nová Ves 64:49 (30:25)Dom športu, Junácka 6
47.23.Apr [10:30] | NedBKŽ LeviceYoung Angels Košice 75:59 (49:26)ŠH Dom športu
48.23.Apr [10:00] | NedMBK RužomberokCBK Minibuseuropa Ťahanovce 77:55 (36:22)ŠH Koniareň
13. kolo
49.6.Maj [18:00] | SobŠBK Spišská Nová VesBKŽ Levice36:83 (21:43)ŠH Markušovská cesta
50.6.Maj [16:30] | SobBAM PopradMBK Ružomberok 74:51 (35:28)ZŠ Komenského
51.6.Maj [14:30] | SobCBK Minibuseuropa ŤahanovceŠBK Šamorín 20: (:)
52.6.Maj [16:00] | SobYoung Angels KošiceBK Slovan Bratislava48:70 (13:30)Angels aréna
14. kolo
53.7.Maj [10:30] | NedBAM PopradBKŽ Levice52:87 (24:48)ZŠ Komenského
54.7.Maj [10:00] | NedŠBK Spišská Nová VesMBK Ružomberok47:81 (33:41)ŠH Markušovská cesta
55.7.Maj [10:00] | NedYoung Angels KošiceŠBK Šamorín 20: (:)
56.7.Maj [10:00] | NedCBK Minibuseuropa ŤahanovceBK Slovan Bratislava58:73 (29:42)ZŠ Juhoslovanská



Prehľad súťaží