Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2016-2017

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

DL Juniorky - 2016-2017

Finálový turnajSkupina 1-8Skupina 9-13Skupina východSkupina západ

Skupina východ

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
BK EILAT PU Prešov (ms)
14
13
1
1030 : 700
330
27
2.
BAM Poprad
14
11
3
876 : 663
213
25
3.
Young Angels Košice
14
11
3
1010 : 619
391
25
4.
CBK Minibuseuropa Ťahanovce
14
6
8
820 : 893
-73
20
5.
ŠBK Spišská Nová Ves
14
5
9
687 : 850
-163
19
6.
BK SOUŽ Cassovia KE
14
5
9
746 : 845
-99
19
7.
ŠŠK UNION Press Košice
14
3
11
665 : 874
-209
17
8.
BKM Bardejov
14
2
12
632 : 1022
-390
16
O konečnom poradí na 2. - 3. a 5. - 6. mieste rozhodli vzájomné zápasy.

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.1.Okt [9:00] | SobBK SOUŽ Cassovia KEYoung Angels Košice36:68 (22:35)ŠA SOŠŽ Palackého 14
2.1.Okt [19:45] | SobBK EILAT PU Prešov (ms)BKM Bardejov 89:35 (39:8)ŠH PU Športová 10
3.1.Okt [14:00] | SobŠŠK UNION Press KošiceCBK Minibuseuropa Ťahanovce 48:47 (28:29)ŠH Medická 4
4.2.Okt [10:00] | NedBAM PopradŠBK Spišská Nová Ves 72:46 (42:14)ZŠ Komenského
2. kolo
29.2.Okt [9:00] | NedYoung Angels KošiceBK SOUŽ Cassovia KE 64:42 (28:17)ŠA SOŠŽ Palackého 14
30.2.Okt [10:00] | NedBKM BardejovBK EILAT PU Prešov (ms)32:84 (10:40)ŠH Mier
31.2.Okt [10:00] | NedCBK Minibuseuropa ŤahanovceŠŠK UNION Press Košice 59:43 (35:21)ZŠ Juhoslovanská
32.1.Okt [13:00] | SobŠBK Spišská Nová VesBAM Poprad34:64 (21:37)ŠH SNV
3. kolo
5.15.Okt [11:00] | SobBK SOUŽ Cassovia KEBAM Poprad39:67 (13:40)ŠA SOŠŽ Palackého 14
6.27.Okt [17:00] | ŠtvYoung Angels KošiceŠBK Spišská Nová Ves 61:39 (26:23)Angels aréna
7.15.Okt [19:30] | SobBK EILAT PU Prešov (ms)ŠŠK UNION Press Košice 62:48 (32:25)ŠH PU Športová 10
8.17.Okt [17:30] | PonBKM BardejovCBK Minibuseuropa Ťahanovce57:76 (32:35)ŠH Mier
4. kolo
9.23.Okt [11:00] | NedBK SOUŽ Cassovia KEŠBK Spišská Nová Ves45:63 (25:23)ŠA SOŠŽ Palackého 14
10.22.Okt [9:45] | SobYoung Angels KošiceBAM Poprad50:63 (28:27)Angels aréna
11.16.Okt [10:30] | NedBK EILAT PU Prešov (ms)CBK Minibuseuropa Ťahanovce 74:72 (39:44)ŠH PU Športová 10
12.18.Okt [18:30] | UtoBKM BardejovŠŠK UNION Press Košice42:55 (26:23)ŠH Mier
5. kolo
13.29.Okt [14:00] | SobBAM PopradŠŠK UNION Press Košice 73:32 (36:13)ZŠ Komenského
14.29.Okt [11:30] | SobŠBK Spišská Nová VesCBK Minibuseuropa Ťahanovce53:65 (32:27)ŠH SNV
15.29.Okt [13:00] | SobBK SOUŽ Cassovia KEBK EILAT PU Prešov (ms)64:85 (23:43)ŠA SOŠŽ Palackého 14
16.29.Okt [15:00] | SobYoung Angels KošiceBKM Bardejov 83:11 (43:7)Angels aréna
6. kolo
17.30.Okt [10:00] | NedBAM PopradCBK Minibuseuropa Ťahanovce 77:37 (40:19)ZŠ Komenského
18.30.Okt [9:00] | NedŠBK Spišská Nová VesŠŠK UNION Press Košice39:43 (19:24)ŠH SNV
19.30.Okt [11:00] | NedBK SOUŽ Cassovia KEBKM Bardejov 82:41 (42:27)ŠA SOŠŽ Palackého 14
20.30.Okt [10:30] | NedYoung Angels KošiceBK EILAT PU Prešov (ms) 76:27 (40:15)Angels aréna
7. kolo
21.12.Nov [14:00] | SobBK EILAT PU Prešov (ms)BAM Poprad 71:51 (36:18)ŠH PU Športová 10
22.12.Nov [17:00] | SobBKM BardejovŠBK Spišská Nová Ves64:70 (37:33)ŠH Mier
23.12.Nov [12:00] | SobŠŠK UNION Press KošiceBK SOUŽ Cassovia KE49:57 (26:33)ŠH Loko, Čermeľská
24.12.Nov [16:00] | SobCBK Minibuseuropa ŤahanovceYoung Angels Košice62:71 (25:33)ZŠ Juhoslovanská
8. kolo
25.13.Nov [10:30] | NedBK EILAT PU Prešov (ms)ŠBK Spišská Nová Ves 90:34 (53:23)ŠH PU Športová 10
26.13.Nov [10:30] | NedBKM BardejovBAM Poprad 50:46 (31:21)ŠH Mier
27.13.Nov [14:30] | NedŠŠK UNION Press KošiceYoung Angels Košice40:96 (20:41)ŠH Loko, Čermeľská
28.13.Nov [9:00] | NedCBK Minibuseuropa ŤahanovceBK SOUŽ Cassovia KE67:71 (34:46)ZŠ Juhoslovanská
9. kolo
33.6.Dec [16:00] | UtoŠBK Spišská Nová VesBK SOUŽ Cassovia KE 41:36 (25:20)ŠH SNV
34.5.Dec [18:00] | PonBAM PopradYoung Angels Košice 61:43 (32:20)ZŠ Komenského
35.26.Nov [16:00] | SobCBK Minibuseuropa ŤahanovceBK EILAT PU Prešov (ms)46:97 (19:51)ŠH PU Športová 10
36.2.Dec [18:30] | PiaŠŠK UNION Press KošiceBKM Bardejov70:74 (39:35)ŠH Loko, Čermeľská
10. kolo
37.27.Nov [11:00] | NedBAM PopradBK SOUŽ Cassovia KE 74:50 (34:17)ZŠ Komenského
38.1.Dec [17:30] | ŠtvŠBK Spišská Nová VesYoung Angels Košice45:80 (13:39)ŠH SNV
39.27.Nov [10:00] | NedŠŠK UNION Press KošiceBK EILAT PU Prešov (ms)48:66 (27:33)ŠH Loko, Čermeľská
40.14.Dec [18:00] | StrCBK Minibuseuropa ŤahanovceBKM Bardejov 74:55 (29:21)ZŠ Juhoslovanská
11. kolo
41.10.Dec [15:00] | SobCBK Minibuseuropa ŤahanovceBAM Poprad51:68 (30:36)ZŠ Juhoslovanská
42.10.Dec [10:00] | SobŠŠK UNION Press KošiceŠBK Spišská Nová Ves55:60 (18:32)Gymnázium Park mládeže
43.10.Dec [9:30] | SobBKM BardejovBK SOUŽ Cassovia KE49:67 (21:29)ŠH Mier
44.10.Dec [9:45] | SobBK EILAT PU Prešov (ms)Young Angels Košice 85:65 (49:39)ŠH PU Športová 10
12. kolo
45.11.Dec [13:30] | NedŠŠK UNION Press KošiceBAM Poprad49:60 (27:38)ŠH Medická 4
46.11.Dec [9:00] | NedCBK Minibuseuropa ŤahanovceŠBK Spišská Nová Ves 72:50 (26:27)ZŠ Juhoslovanská
47.11.Dec [11:30] | NedBK EILAT PU Prešov (ms)BK SOUŽ Cassovia KE 63:44 (28:27)ŠH PU Športová 10
48.11.Dec [10:00] | NedBKM BardejovYoung Angels Košice45:98 (26:49)ŠH Mier
13. kolo
49.7.Jan [15:30] | SobŠBK Spišská Nová VesBK EILAT PU Prešov (ms)40:69 (19:37)ŠH SNV
50.7.Jan [16:00] | SobBAM PopradBKM Bardejov 55:43 (30:22)ZŠ Komenského
51.7.Jan [18:15] | SobYoung Angels KošiceŠŠK UNION Press Košice 84:33 (43:14)Angels aréna
52.7.Jan [14:30] | SobBK SOUŽ Cassovia KECBK Minibuseuropa Ťahanovce58:62 (34:37)ŠA SOŠŽ Palackého 14
14. kolo
53.8.Jan [10:30] | NedBAM PopradBK EILAT PU Prešov (ms)45:68 (18:34)ZŠ Komenského
54.8.Jan [10:00] | NedŠBK Spišská Nová VesBKM Bardejov 73:34 (37:17)ŠH SNV
55.8.Jan [11:00] | NedBK SOUŽ Cassovia KEŠŠK UNION Press Košice 55:52 (33:22)ŠA SOŠŽ Palackého 14
56.8.Jan [14:00] | NedYoung Angels KošiceCBK Minibuseuropa Ťahanovce 71:30 (27:17)Angels aréna



Prehľad súťaží