Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

1 Liga ženy, Juniorky - 2018-2019

Skupina 1-8Skupina 9-19Skupina východSkupina západ
Skupina 1-8

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
BK ZŠ Zvolen
2
2
0
146 : 98
48
4
2.
Dubček Bratislava
2
1
1
144 : 118
26
3
3.
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
2
1
1
136 : 119
17
3
4.
MBK Ružomberok
2
1
1
115 : 112
3
3
5.
BK EILAT PU Prešov
2
1
1
112 : 115
-3
3
6.
Young Angels U19 Košice (J)
2
1
1
119 : 136
-17
3
7.
MBK Stará Turá
2
1
1
118 : 144
-26
3
8.
BK ŠK UMB Banská Bystrica
2
0
2
98 : 146
-48
2

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.9.Feb [14:00] | SobMBK Stará TuráDubček Bratislava 66:62 (34:30)ŠH Stará Turá
2.9.Feb [17:00] | SobBK ZŠ ZvolenBK ŠK UMB Banská Bystrica 81:41 (40:24)ZŠ nám. Mládeže
3.9.Feb [17:30] | SobCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEYoung Angels U19 Košice (J) 76:51 (45:25)ZŠ Juhoslovanská
4.9.Feb [11:30] | SobMBK RužomberokBK EILAT PU Prešov 57:53 (31:27)ŠH Koniareň
2. kolo
5.31.Maj [11:00] | PiaMBK Stará TuráMBK RužomberokŠH Stará Turá
6.23.Feb [16:00] | SobDubček BratislavaBK EILAT PU PrešovZŠ Majerníkova 62
7.23.Feb [14:00] | SobBK ZŠ ZvolenCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEZŠ nám. Mládeže
8.31.Maj [16:00] | PiaBK ŠK UMB Banská BystricaYoung Angels U19 Košice (J)Fakulta UMB, Tajovského
3. kolo
9.24.Feb [10:00] | NedMBK Stará TuráBK EILAT PU PrešovŠH Stará Turá
10.31.Maj [13:00] | PiaDubček BratislavaMBK RužomberokZŠ Majerníkova 62
11.24.Feb [10:30] | NedBK ZŠ ZvolenYoung Angels U19 Košice (J)ZŠ nám. Mládeže
12.31.Maj [10:00] | PiaBK ŠK UMB Banská BystricaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEFakulta UMB, Tajovského
4. kolo
13.2.Mar [10:30] | SobMBK RužomberokCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEŠH Koniareň
14.2.Mar | SobBK EILAT PU PrešovYoung Angels U19 Košice (J)
15.2.Mar [10:00] | SobMBK Stará TuráBK ZŠ ZvolenŠH Stará Turá
16.2.Mar | SobDubček BratislavaBK ŠK UMB Banská Bystrica
5. kolo
17.3.Mar [10:00] | NedMBK RužomberokYoung Angels U19 Košice (J)ŠH Koniareň
18.3.Mar | NedBK EILAT PU PrešovCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
19.3.Mar [10:30] | NedMBK Stará TuráBK ŠK UMB Banská BystricaŠH Stará Turá
20.3.Mar | NedDubček BratislavaBK ZŠ Zvolen
6. kolo
21.23.Mar | SobBK ZŠ ZvolenMBK Ružomberok
22.23.Mar | SobBK ŠK UMB Banská BystricaBK EILAT PU Prešov
23.23.Mar | SobCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEMBK Stará Turá
24.23.Mar | SobYoung Angels U19 Košice (J)Dubček Bratislava
7. kolo
25.24.Mar | NedBK ZŠ ZvolenBK EILAT PU Prešov
26.24.Mar | NedBK ŠK UMB Banská BystricaMBK Ružomberok
27.24.Mar | NedCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEDubček Bratislava
28.24.Mar | NedYoung Angels U19 Košice (J)MBK Stará Turá
8. kolo
29.10.Feb [13:00] | NedDubček BratislavaMBK Stará Turá 82:52 (51:28)ZŠ Majerníkova 62
30.10.Feb [14:00] | NedBK ŠK UMB Banská BystricaBK ZŠ Zvolen57:65 (25:27)Fakulta UMB, Tajovského
31.10.Feb [15:00] | NedYoung Angels U19 Košice (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE 68:60 (21:34)Angels aréna
32.10.Feb [10:30] | NedBK EILAT PU PrešovMBK Ružomberok 59:58 (34:32)ŠH Sabinov
9. kolo
33.6.Apr | SobBK EILAT PU PrešovMBK Stará Turá
34.6.Apr | SobMBK RužomberokDubček Bratislava
35.6.Apr | SobYoung Angels U19 Košice (J)BK ZŠ Zvolen
36.6.Apr | SobCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEBK ŠK UMB Banská Bystrica
10. kolo
37.7.Apr | NedMBK RužomberokMBK Stará Turá
38.7.Apr | NedBK EILAT PU PrešovDubček Bratislava
39.7.Apr | NedCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEBK ZŠ Zvolen
40.7.Apr | NedYoung Angels U19 Košice (J)BK ŠK UMB Banská Bystrica
11. kolo
41.27.Apr | SobYoung Angels U19 Košice (J)MBK Ružomberok
42.27.Apr | SobCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEBK EILAT PU Prešov
43.27.Apr | SobBK ŠK UMB Banská BystricaMBK Stará Turá
44.27.Apr | SobBK ZŠ ZvolenDubček Bratislava
12. kolo
45.28.Apr | NedCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEMBK Ružomberok
46.28.Apr | NedYoung Angels U19 Košice (J)BK EILAT PU Prešov
47.28.Apr | NedBK ZŠ ZvolenMBK Stará Turá
48.28.Apr | NedBK ŠK UMB Banská BystricaDubček Bratislava
13. kolo
49.11.Maj | SobBK EILAT PU PrešovBK ZŠ Zvolen
50.11.Maj | SobMBK RužomberokBK ŠK UMB Banská Bystrica
51.11.Maj | SobDubček BratislavaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
52.11.Maj | SobMBK Stará TuráYoung Angels U19 Košice (J)
14. kolo
53.12.Maj | NedMBK RužomberokBK ZŠ Zvolen
54.12.Maj | NedBK EILAT PU PrešovBK ŠK UMB Banská Bystrica
55.12.Maj | NedMBK Stará TuráCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
56.12.Maj | NedDubček BratislavaYoung Angels U19 Košice (J)



Prehľad súťaží