Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

1 Liga ženy, Juniorky - 2018-2019

Skupina východSkupina západ
Skupina východ

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŽBK Rožňava (J)
0
0
0
0 : 0
0
0
2.
Young Angels U19 Košice (J)
0
0
0
0 : 0
0
0
3.
Young Angels U17 Košice (J)
0
0
0
0 : 0
0
0
4.
ŠBK Spišská Nová Ves (J)
0
0
0
0 : 0
0
0
5.
BAM Poprad (J)
0
0
0
0 : 0
0
0
6.
TYDAM UPJŠ Košice
0
0
0
0 : 0
0
0
7.
MBK Ružomberok
0
0
0
0 : 0
0
0
8.
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
0
0
0
0 : 0
0
0
9.
BKM Bardejov
0
0
0
0 : 0
0
0
10.
BK EILAT PU Prešov
0
0
0
0 : 0
0
0

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.29.Sep | SobYoung Angels U19 Košice (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J)
2.29.Sep | SobBKM BardejovBK EILAT PU Prešov
3.27.Sep [18:00] | ŠtvBAM Poprad (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEZŠ Komenského
4.29.Sep [10:00] | SobŽBK Rožňava (J)TYDAM UPJŠ KošiceŠH gymn. Štítnická
5.25.Sep [15:00] | UtoMBK RužomberokYoung Angels U17 Košice (J)ŠH Koniareň
2. kolo
46.30.Sep | NedŠBK Spišská Nová Ves (J)Young Angels U19 Košice (J)
47.30.Sep | NedBK EILAT PU PrešovBKM Bardejov
48.30.Sep [11:00] | NedCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEBAM Poprad (J)ZŠ Juhoslovanská
49.30.Sep [10:00] | NedTYDAM UPJŠ KošiceŽBK Rožňava (J)ŠH Medická 4
50.3.Okt [18:00] | StrYoung Angels U17 Košice (J)MBK RužomberokAngels aréna
3. kolo
6.13.Okt | SobŠBK Spišská Nová Ves (J)Young Angels U17 Košice (J)
7.13.Okt | SobTYDAM UPJŠ KošiceMBK Ružomberok
8.13.Okt | SobCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEŽBK Rožňava (J)
9.13.Okt | SobBK EILAT PU PrešovBAM Poprad (J)
10.13.Okt | SobYoung Angels U19 Košice (J)BKM Bardejov
4. kolo
51.14.Okt | NedYoung Angels U17 Košice (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J)
52.14.Okt | NedMBK RužomberokTYDAM UPJŠ Košice
53.14.Okt | NedŽBK Rožňava (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
54.14.Okt | NedBAM Poprad (J)BK EILAT PU Prešov
55.17.Okt [17:00] | StrBKM BardejovYoung Angels U19 Košice (J)ŠH Mier
5. kolo
11.27.Okt | SobBKM BardejovŠBK Spišská Nová Ves (J)
12.27.Okt | SobBAM Poprad (J)Young Angels U19 Košice (J)
13.27.Okt | SobŽBK Rožňava (J)BK EILAT PU Prešov
14.27.Okt | SobMBK RužomberokCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
15.27.Okt | SobYoung Angels U17 Košice (J)TYDAM UPJŠ Košice
6. kolo
56.28.Okt | NedŠBK Spišská Nová Ves (J)BKM Bardejov
57.28.Okt | NedYoung Angels U19 Košice (J)BAM Poprad (J)
58.28.Okt | NedBK EILAT PU PrešovŽBK Rožňava (J)
59.28.Okt | NedCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEMBK Ružomberok
60.28.Okt | NedTYDAM UPJŠ KošiceYoung Angels U17 Košice (J)
7. kolo
16.10.Nov | SobŠBK Spišská Nová Ves (J)TYDAM UPJŠ Košice
17.10.Nov | SobCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEYoung Angels U17 Košice (J)
18.10.Nov | SobBK EILAT PU PrešovMBK Ružomberok
19.10.Nov | SobYoung Angels U19 Košice (J)ŽBK Rožňava (J)
20.10.Nov [14:00] | SobBAM Poprad (J)BKM BardejovAréna Poprad
8. kolo
61.11.Nov | NedTYDAM UPJŠ KošiceŠBK Spišská Nová Ves (J)
62.11.Nov | NedYoung Angels U17 Košice (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
63.11.Nov | NedMBK RužomberokBK EILAT PU Prešov
64.11.Nov | NedŽBK Rožňava (J)Young Angels U19 Košice (J)
65.11.Nov [10:00] | NedBKM BardejovBAM Poprad (J)ŠH Mier
9. kolo
21.24.Nov | SobBAM Poprad (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J)
22.24.Nov | SobŽBK Rožňava (J)BKM Bardejov
23.21.Nov [14:30] | StrMBK RužomberokYoung Angels U19 Košice (J)ŠH Koniareň
24.24.Nov | SobYoung Angels U17 Košice (J)BK EILAT PU Prešov
25.24.Nov | SobTYDAM UPJŠ KošiceCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
10. kolo
66.25.Nov | NedŠBK Spišská Nová Ves (J)BAM Poprad (J)
67.25.Nov | NedBKM BardejovŽBK Rožňava (J)
68.25.Nov | NedYoung Angels U19 Košice (J)MBK Ružomberok
69.25.Nov | NedBK EILAT PU PrešovYoung Angels U17 Košice (J)
70.25.Nov | NedCBK Minibuseuropa Ťahanovce KETYDAM UPJŠ Košice
11. kolo
26.8.Dec | SobŠBK Spišská Nová Ves (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
27.8.Dec | SobBK EILAT PU PrešovTYDAM UPJŠ Košice
28.8.Dec | SobYoung Angels U19 Košice (J)Young Angels U17 Košice (J)
29.8.Dec | SobBKM BardejovMBK Ružomberok
30.8.Dec | SobBAM Poprad (J)ŽBK Rožňava (J)
12. kolo
71.9.Dec | NedCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEŠBK Spišská Nová Ves (J)
72.9.Dec | NedTYDAM UPJŠ KošiceBK EILAT PU Prešov
73.10.Dec [18:00] | PonYoung Angels U17 Košice (J)Young Angels U19 Košice (J)Angels aréna
74.9.Dec | NedMBK RužomberokBKM Bardejov
75.9.Dec | NedŽBK Rožňava (J)BAM Poprad (J)
13. kolo
31.22.Dec | SobŽBK Rožňava (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J)
32.22.Dec | SobMBK RužomberokBAM Poprad (J)
33.22.Dec | SobYoung Angels U17 Košice (J)BKM Bardejov
34.22.Dec | SobTYDAM UPJŠ KošiceYoung Angels U19 Košice (J)
35.22.Dec | SobCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEBK EILAT PU Prešov
14. kolo
76.23.Dec | NedŠBK Spišská Nová Ves (J)ŽBK Rožňava (J)
77.23.Dec | NedBAM Poprad (J)MBK Ružomberok
78.23.Dec | NedBKM BardejovYoung Angels U17 Košice (J)
79.23.Dec | NedYoung Angels U19 Košice (J)TYDAM UPJŠ Košice
80.23.Dec | NedBK EILAT PU PrešovCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
15. kolo
36.12.Jan | SobŠBK Spišská Nová Ves (J)BK EILAT PU Prešov
37.9.Jan [18:00] | StrYoung Angels U19 Košice (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEAngels aréna
38.12.Jan | SobBKM BardejovTYDAM UPJŠ Košice
39.12.Jan | SobBAM Poprad (J)Young Angels U17 Košice (J)
40.12.Jan | SobŽBK Rožňava (J)MBK Ružomberok
16. kolo
81.13.Jan | NedBK EILAT PU PrešovŠBK Spišská Nová Ves (J)
82.13.Jan | NedCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEYoung Angels U19 Košice (J)
83.13.Jan | NedTYDAM UPJŠ KošiceBKM Bardejov
84.13.Jan | NedYoung Angels U17 Košice (J)BAM Poprad (J)
85.13.Jan | NedMBK RužomberokŽBK Rožňava (J)
17. kolo
41.26.Jan | SobMBK RužomberokŠBK Spišská Nová Ves (J)
42.26.Jan | SobYoung Angels U17 Košice (J)ŽBK Rožňava (J)
43.26.Jan | SobTYDAM UPJŠ KošiceBAM Poprad (J)
44.26.Jan | SobCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEBKM Bardejov
45.26.Jan | SobBK EILAT PU PrešovYoung Angels U19 Košice (J)
18. kolo
86.27.Jan | NedŠBK Spišská Nová Ves (J)MBK Ružomberok
87.27.Jan | NedŽBK Rožňava (J)Young Angels U17 Košice (J)
88.27.Jan | NedBAM Poprad (J)TYDAM UPJŠ Košice
89.27.Jan | NedBKM BardejovCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
90.27.Jan | NedYoung Angels U19 Košice (J)BK EILAT PU Prešov



Prehľad súťaží