Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

1 Liga ženy, Juniorky - 2018-2019

Skupina východSkupina západ
Skupina východ

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
Young Angels U19 Košice (J)
13
12
1
1118 : 567
551
25
2.
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
12
12
0
972 : 594
378
24
3.
Young Angels U17 Košice (J)
13
7
6
748 : 714
34
20
4.
MBK Ružomberok
13
7
6
799 : 773
26
20
5.
BK EILAT PU Prešov
10
9
1
772 : 587
185
19
6.
BKM Bardejov
13
4
9
662 : 846
-184
17
7.
TYDAM UPJŠ Košice
12
4
8
628 : 770
-142
16
8.
ŠBK Spišská Nová Ves (J)
12
3
9
609 : 800
-191
15
9.
BAM Poprad (J)
12
2
10
644 : 861
-217
14
10.
ŽBK Rožňava (J)
10
0
10
505 : 945
-440
10

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.29.Sep [14:00] | SobYoung Angels U19 Košice (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J) 92:53 (48:33)Angels aréna
2.7.Okt [13:00] | NedBKM BardejovBK EILAT PU Prešov54:74 (30:48)ŠH Mier
3.27.Sep [18:00] | ŠtvBAM Poprad (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE44:61 (24:21)ZŠ Komenského
4.29.Sep [10:00] | SobŽBK Rožňava (J)TYDAM UPJŠ Košice48:83 (24:48)ŠH gymn. Štítnická
5.25.Sep [15:00] | UtoMBK RužomberokYoung Angels U17 Košice (J) 61:48 (34:17)ŠH Koniareň
2. kolo
46.30.Sep [10:00] | NedŠBK Spišská Nová Ves (J)Young Angels U19 Košice (J)44:86 (21:41)ŠH SNV
47.6.Okt [19:00] | SobBK EILAT PU PrešovBKM Bardejov 52:33 (24:12)ŠH Sabinov
48.30.Sep [11:00] | NedCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEBAM Poprad (J) 99:38 (53:19)ZŠ Juhoslovanská
49.30.Sep [10:00] | NedTYDAM UPJŠ KošiceŽBK Rožňava (J) 62:53 (32:28)ŠH Medická 4
50.3.Okt [18:00] | StrYoung Angels U17 Košice (J)MBK Ružomberok44:61 (26:33)Angels aréna
3. kolo
6.13.Okt [11:00] | SobŠBK Spišská Nová Ves (J)Young Angels U17 Košice (J)49:69 (30:30)ŠH SNV
7.13.Okt [11:00] | SobTYDAM UPJŠ KošiceMBK Ružomberok51:55 (22:24)ŠH Medická 4
8.13.Okt [13:00] | SobCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEŽBK Rožňava (J) 118:45 (57:23)ZŠ Juhoslovanská
9.13.Okt [18:00] | SobBK EILAT PU PrešovBAM Poprad (J) 85:66 (51:31)ŠH Sabinov
10.13.Okt [17:00] | SobYoung Angels U19 Košice (J)BKM Bardejov 88:39 (38:21)Angels aréna
4. kolo
51.14.Okt [12:00] | NedYoung Angels U17 Košice (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J) 57:53 (33:24)Angels aréna
52.14.Okt [11:00] | NedMBK RužomberokTYDAM UPJŠ Košice 70:47 (32:28)ŠH Koniareň
53.14.Okt [12:30] | NedŽBK Rožňava (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE51:81 (26:49)ŠH gymn. Štítnická
54.14.Okt [15:30] | NedBAM Poprad (J)BK EILAT PU Prešov76:81 (41:40)ZŠ Komenského
55.17.Okt [17:00] | StrBKM BardejovYoung Angels U19 Košice (J)33:90 (21:41)ŠH Mier
5. kolo
11.27.Okt [17:00] | SobBKM BardejovŠBK Spišská Nová Ves (J)52:56 (21:31)ŠH Mier
12.26.Okt [19:00] | PiaBAM Poprad (J)Young Angels U19 Košice (J)48:86 (28:35)ZŠ Komenského
13.27.Okt [14:00] | SobŽBK Rožňava (J)BK EILAT PU Prešov62:86 (33:47)ŠH gymn. Štítnická
14.20.Okt [11:00] | SobMBK RužomberokCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE55:83 (25:27)ŠH Koniareň
15.7.Nov [18:30] | StrYoung Angels U17 Košice (J)TYDAM UPJŠ Košice 53:43 (27:23)Angels aréna
6. kolo
56.28.Okt [12:00] | NedŠBK Spišská Nová Ves (J)BKM Bardejov51:56 (22:28)ŠH SNV
57.28.Okt [11:30] | NedYoung Angels U19 Košice (J)BAM Poprad (J) 90:36 (40:19)Angels aréna
58.28.Okt [11:00] | NedBK EILAT PU PrešovŽBK Rožňava (J) 115:54 (55:26)ŠH Sabinov
59.28.Okt [11:00] | NedCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEMBK Ružomberok 74:55 (46:27)ZŠ Juhoslovanská
60.14.Nov [18:30] | StrTYDAM UPJŠ KošiceYoung Angels U17 Košice (J)41:56 (17:33)Angels aréna
7. kolo
16.11.Nov [11:30] | NedŠBK Spišská Nová Ves (J)TYDAM UPJŠ Košice53:61 (33:22)ŠH Medická 4
17.10.Nov [15:00] | SobCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEYoung Angels U17 Košice (J) 68:58 (33:30)ZŠ Juhoslovanská
18.10.Nov [12:00] | SobMBK RužomberokBK EILAT PU Prešov58:80 (28:43)ŠH Koniareň
19.10.Nov [12:00] | SobYoung Angels U19 Košice (J)ŽBK Rožňava (J) 125:35 (63:14)Angels aréna
20.10.Nov [14:00] | SobBAM Poprad (J)BKM Bardejov 66:35 (31:19)Aréna Poprad
8. kolo
61.10.Nov [11:30] | SobTYDAM UPJŠ KošiceŠBK Spišská Nová Ves (J) 64:43 (26:30)ŠH Medická 4
62.11.Nov [15:00] | NedYoung Angels U17 Košice (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE49:72 (26:41)Angels aréna
63.11.Nov [11:00] | NedBK EILAT PU PrešovMBK Ružomberok 73:60 (36:33)ŠH Sabinov
64.11.Nov [12:00] | NedŽBK Rožňava (J)Young Angels U19 Košice (J)48:110 (19:64)ŠH gymn. Štítnická
65.11.Nov [9:00] | NedBKM BardejovBAM Poprad (J) 61:56 (24:32)ŠH Mier
9. kolo
21.24.Nov [13:00] | SobBAM Poprad (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J)54:56 (30:28)ZŠ Komenského
22.24.Nov [17:00] | SobŽBK Rožňava (J)BKM Bardejov66:70 (36:28)ŠH gymn. Štítnická
23.13.Nov [15:00] | UtoMBK RužomberokYoung Angels U19 Košice (J) 70:53 (37:26)ŠH Koniareň
24.24.Nov [15:00] | SobYoung Angels U17 Košice (J)BK EILAT PU Prešov 70:64 (28:29)Angels aréna
25.24.Nov [10:00] | SobTYDAM UPJŠ KošiceCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE60:80 (28:35)ŠH Medická 4
10. kolo
66.25.Nov [9:00] | NedŠBK Spišská Nová Ves (J)BAM Poprad (J) 59:49 (31:28)ŠH SNV
67.25.Nov [13:00] | NedBKM BardejovŽBK Rožňava (J) 95:43 (48:13)ŠH Mier
68.25.Nov [13:30] | NedYoung Angels U19 Košice (J)MBK Ružomberok 59:39 (28:16)Angels aréna
69.25.Nov [11:00] | NedBK EILAT PU PrešovYoung Angels U17 Košice (J) 62:54 (31:26)ŠH Sabinov
70.25.Nov [10:00] | NedCBK Minibuseuropa Ťahanovce KETYDAM UPJŠ Košice 76:47 (46:26)ZŠ Juhoslovanská
11. kolo
26.8.Dec [10:30] | SobŠBK Spišská Nová Ves (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE46:66 (25:40)ŠH SNV
27.8.Dec [17:00] | SobBK EILAT PU PrešovTYDAM UPJŠ KošiceŠH Sabinov
28.8.Dec [17:00] | SobYoung Angels U19 Košice (J)Young Angels U17 Košice (J) 56:53 (29:30)Angels aréna
29.8.Dec [10:00] | SobBKM BardejovMBK Ružomberok50:67 (28:39)ŠH Mier
30.31.Maj | PiaBAM Poprad (J)ŽBK Rožňava (J)
12. kolo
71.9.Dec [10:00] | NedCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEŠBK Spišská Nová Ves (J) 94:46 (46:24)ZŠ Juhoslovanská
72.9.Dec [14:00] | NedTYDAM UPJŠ KošiceBK EILAT PU PrešovŠH Medická 4
73.10.Dec [18:00] | PonYoung Angels U17 Košice (J)Young Angels U19 Košice (J)Angels aréna
74.9.Dec [12:00] | NedMBK RužomberokBKM BardejovŠH Koniareň
75.9.Dec [10:00] | NedŽBK Rožňava (J)BAM Poprad (J)ŠH gymn. Štítnická
13. kolo
31.22.Dec | SobŽBK Rožňava (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J)
32.17.Nov [14:00] | SobMBK RužomberokBAM Poprad (J) 84:38 (50:8)ŠH Koniareň
33.21.Nov [18:00] | StrYoung Angels U17 Košice (J)BKM Bardejov 64:28 (33:15)Angels aréna
34.17.Nov [10:00] | SobTYDAM UPJŠ KošiceYoung Angels U19 Košice (J)33:89 (26:49)ŠH Medická 4
35.22.Dec | SobCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEBK EILAT PU Prešov
14. kolo
76.23.Dec | NedŠBK Spišská Nová Ves (J)ŽBK Rožňava (J)
77.18.Nov [10:00] | NedBAM Poprad (J)MBK Ružomberok 73:64 (42:32)ZŠ Komenského
78.28.Nov [17:00] | StrBKM BardejovYoung Angels U17 Košice (J)56:73 (24:31)ŠH Mier
79.18.Nov [14:30] | NedYoung Angels U19 Košice (J)TYDAM UPJŠ Košice 94:36 (46:16)ŠH Loko, Čermeľská
80.15.Dec [18:00] | SobBK EILAT PU PrešovCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEŠH Sabinov
15. kolo
36.12.Jan | SobŠBK Spišská Nová Ves (J)BK EILAT PU Prešov
37.9.Jan [18:00] | StrYoung Angels U19 Košice (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEAngels aréna
38.12.Jan | SobBKM BardejovTYDAM UPJŠ Košice
39.12.Jan | SobBAM Poprad (J)Young Angels U17 Košice (J)
40.12.Jan | SobŽBK Rožňava (J)MBK Ružomberok
16. kolo
81.13.Jan | NedBK EILAT PU PrešovŠBK Spišská Nová Ves (J)
82.13.Jan | NedCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEYoung Angels U19 Košice (J)
83.13.Jan | NedTYDAM UPJŠ KošiceBKM Bardejov
84.13.Jan | NedYoung Angels U17 Košice (J)BAM Poprad (J)
85.13.Jan | NedMBK RužomberokŽBK Rožňava (J)
17. kolo
41.26.Jan | SobMBK RužomberokŠBK Spišská Nová Ves (J)
42.26.Jan | SobYoung Angels U17 Košice (J)ŽBK Rožňava (J)
43.26.Jan | SobTYDAM UPJŠ KošiceBAM Poprad (J)
44.26.Jan | SobCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEBKM Bardejov
45.26.Jan | SobBK EILAT PU PrešovYoung Angels U19 Košice (J)
18. kolo
86.27.Jan | NedŠBK Spišská Nová Ves (J)MBK Ružomberok
87.27.Jan | NedŽBK Rožňava (J)Young Angels U17 Košice (J)
88.27.Jan | NedBAM Poprad (J)TYDAM UPJŠ Košice
89.27.Jan | NedBKM BardejovCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
90.27.Jan | NedYoung Angels U19 Košice (J)BK EILAT PU Prešov



Prehľad súťaží