Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2017-2018

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga ženy - 2017-2018

Play offSkupina 1- 4Skupina 5-8Základná skupina
Skupina 5-8

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
5.
ŠBK Šamorín
12
8
4
739 : 636
103
20
6.
BKM Junior UKF Nitra
12
8
4
738 : 707
31
20
7.
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
12
6
6
669 : 679
-10
18
8.
BK Slovan Bratislava
12
2
10
619 : 743
-124
14
O konečnom poradí na 5.-6.mieste rozhodli vzájomné zápasy.

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.25.Jan [18:00] | ŠtvBK ŠKP 08 Banská BystricaBK Slovan Bratislava 69:47 (38:26)
TV
ŠH Dukla, Štiavničky
LIVE
2.27.Jan [18:00] | SobŠBK ŠamorínBKM Junior UKF Nitra 66:54 (30:36)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
2. kolo
3.1.Feb [18:00] | ŠtvBK Slovan BratislavaBKM Junior UKF Nitra60:68 (27:29)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
4.3.Feb [18:00] | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaŠBK Šamorín43:67 (27:32)
TV
ŠH Dukla, Štiavničky
LIVE
3. kolo
5.15.Feb [18:30] | ŠtvŠBK ŠamorínBK Slovan Bratislava 71:55 (38:32)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
6.17.Feb [16:00] | SobBKM Junior UKF NitraBK ŠKP 08 Banská Bystrica 69:50 (41:19)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
4. kolo
7.22.Feb [17:30] | ŠtvBK Slovan BratislavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica 49:47 (19:30)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
8.21.Feb [18:00] | StrBKM Junior UKF NitraŠBK Šamorín 56:54 (32:31)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
5. kolo
9.25.Feb [17:00] | NedBKM Junior UKF NitraBK Slovan Bratislava 77:58 (40:32)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
10.24.Feb [18:00] | SobŠBK ŠamorínBK ŠKP 08 Banská Bystrica 71:45 (37:16)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
6. kolo
11.1.Mar [17:30] | ŠtvBK Slovan BratislavaŠBK Šamorín51:60 (30:29)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
12.3.Mar [18:00] | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBKM Junior UKF Nitra 64:57 (27:26)
TV
ŠH Dukla, Štiavničky
LIVE

Započítavané zápasy odohraté v inej skupine suťaže

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
4.11.Okt [18:00] | StrBK ŠKP 08 Banská BystricaŠBK Šamorín59:62 (31:24)
TV
ŠH Dukla, Štiavničky
LIVE
5.4.Okt [19:00] | StrŠBK ŠamorínBKM Junior UKF Nitra 65:46 (40:17)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
11.7.Okt [18:00] | SobŠBK ŠamorínBK Slovan Bratislava53:54 (27:34)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
18.21.Okt [15:00] | SobBK Slovan BratislavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica42:46 (22:13)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
21.27.Okt [19:00] | PiaBK Slovan BratislavaBKM Junior UKF Nitra54:59 (22:25)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
25.5.Nov [18:00] | NedBKM Junior UKF NitraBK ŠKP 08 Banská Bystrica 68:49 (35:22)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
32.18.Nov [18:00] | SobŠBK ŠamorínBK ŠKP 08 Banská Bystrica55:61 (27:27)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
33.26.Nov [15:00] | NedBKM Junior UKF NitraŠBK Šamorín 59:55 (29:28)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
37.3.Dec [19:00] | NedBKM Junior UKF NitraBK Slovan Bratislava 71:58 (30:32)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
46.16.Dec [18:00] | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBK Slovan Bratislava 62:38 (33:22)
TV
ŠH Dukla, Štiavničky
LIVE
51.6.Jan [15:00] | SobBK Slovan BratislavaŠBK Šamorín53:60 (28:26)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
53.13.Jan [16:00] | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBKM Junior UKF Nitra 74:54 (36:27)
TV
ŠH Dukla, Štiavničky
LIVE


Prehľad súťaží