Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2016-2017

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga ženy - 2016-2017

Play offSkupina 1- 4Skupina 5-8Základná skupina
Skupina 5-8

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
5.
BAM Poprad
20
10
10
1133 : 1334
-201
30
6.
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
20
9
11
1135 : 1329
-194
29
7.
BKM Junior UKF Nitra
20
4
16
1089 : 1406
-317
24
8.
BK Slovan Bratislava
20
2
18
971 : 1520
-549
22

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.12.Feb [15:00] | NedBK ŠKP 08 Banská BystricaBK Slovan Bratislava 86:35 (46:21)
TV
ŠH Štiavničky
LIVE
2.11.Feb [17:30] | SobBAM PopradBKM Junior UKF Nitra50:61 (28:22)
TV
Aréna Poprad
LIVE
2. kolo
3.18.Feb [18:00] | SobBK Slovan BratislavaBAM Poprad58:65 (32:37)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
4.18.Feb [19:00] | SobBKM Junior UKF NitraBK ŠKP 08 Banská Bystrica51:56 (24:32)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
3. kolo
5.22.Feb [18:00] | StrBKM Junior UKF NitraBK Slovan Bratislava 67:44 (32:15)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
6.22.Feb [18:00] | StrBK ŠKP 08 Banská BystricaBAM Poprad38:51 (26:29)
TV
ŠH Štiavničky
LIVE
4. kolo
7.25.Feb [15:00] | SobBK Slovan BratislavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica46:52 (22:24)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
8.25.Feb [15:00] | SobBKM Junior UKF NitraBAM Poprad54:60 (34:28)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
5. kolo
9.1.Mar [17:30] | StrBAM PopradBK Slovan Bratislava 83:55 (48:29)
TV
Aréna Poprad
LIVE
10.1.Mar [18:00] | StrBK ŠKP 08 Banská BystricaBKM Junior UKF Nitra 80:49 (40:26)
TV
ŠH Štiavničky
LIVE
6. kolo
11.3.Mar [19:00] | PiaBK Slovan BratislavaBKM Junior UKF Nitra 69:63 (36:28)
TV
ŠH Domkárska
LIVE
12.4.Mar [17:30] | SobBAM PopradBK ŠKP 08 Banská Bystrica 64:54 (32:27)
TV
Aréna Poprad
LIVE

Započítavané zápasy odohraté v inej skupine suťaže

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
2.1.Okt [18:00] | SobPiešťanské ČajkyBKM Junior UKF Nitra 103:44 (58:22)
TV
Diplomat aréna
LIVE
4.2.Okt [18:00] | NedBK ŠKP 08 Banská BystricaGOOD ANGELS Košice57:113 (21:53)
TV
ŠH Štiavničky
LIVE
5.2.Okt [16:00] | NedBAM PopradŠBK Šamorín53:66 (27:34)
TV
Aréna Poprad
LIVE
7.5.Okt [19:00] | StrŠBK ŠamorínBK ŠKP 08 Banská Bystrica 75:43 (40:15)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
8.5.Okt [18:00] | StrGOOD ANGELS KošiceBK Slovan Bratislava 121:32 (61:18)
TV
Angels aréna
LIVE
10.5.Okt [18:00] | StrBKM Junior UKF NitraMBK Ružomberok48:60 (26:34)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
14.8.Okt [15:00] | SobBK Slovan BratislavaŠBK Šamorín56:61 (28:38)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
15.8.Okt [18:00] | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBAM Poprad 67:57 (35:34)
TV
ŠH Štiavničky
LIVE
17.16.Okt [16:00] | NedBAM PopradBK Slovan Bratislava 62:54 (38:29)
TV
Aréna Poprad
LIVE
22.19.Okt [16:00] | StrBKM Junior UKF NitraGOOD ANGELS Košice37:121 (24:62)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
24.19.Okt [18:00] | StrPiešťanské ČajkyBAM Poprad 92:34 (47:21)
TV
Diplomat aréna
LIVE
25.19.Okt [18:00] | StrBK Slovan BratislavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica 71:62 (33:28)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
27.22.Okt [18:00] | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaPiešťanské Čajky51:91 (22:43)
TV
ŠH Štiavničky
LIVE
28.22.Okt [17:00] | SobBAM PopradMBK Ružomberok44:64 (26:41)
TV
Aréna Poprad
LIVE
29.25.Okt [19:00] | UtoŠBK ŠamorínBKM Junior UKF Nitra 69:38 (38:16)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
33.28.Okt [19:00] | PiaBKM Junior UKF NitraBAM Poprad63:75 (34:31)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
34.29.Okt [17:00] | SobMBK RužomberokBK ŠKP 08 Banská Bystrica 77:40 (34:14)
TV
ŠH Koniareň
LIVE
35.29.Okt [18:00] | SobPiešťanské ČajkyBK Slovan Bratislava 107:44 (52:21)
TV
Diplomat aréna
LIVE
37.5.Nov [18:00] | SobBK Slovan BratislavaMBK Ružomberok37:79 (11:38)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
38.5.Nov [17:00] | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBKM Junior UKF Nitra 65:61 (38:32)
TV
ŠH Štiavničky
LIVE
42.12.Nov [16:00] | SobGOOD ANGELS KošiceBAM Poprad 105:29 (62:23)
TV
Angels aréna
LIVE
44.12.Nov [16:00] | SobBK Slovan BratislavaBKM Junior UKF Nitra54:70 (34:31)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
47.18.Jan [16:00] | StrBKM Junior UKF NitraPiešťanské Čajky49:69 (23:41)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
49.26.Nov [16:00] | SobGOOD ANGELS KošiceBK ŠKP 08 Banská Bystrica 94:41 (46:19)
TV
Angels aréna
LIVE
50.26.Nov [18:00] | SobŠBK ŠamorínBAM Poprad 69:63 (37:33)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
52.4.Dec [18:00] | NedBK ŠKP 08 Banská BystricaŠBK Šamorín56:73 (26:36)
TV
ŠH Štiavničky
LIVE
53.12.Okt [17:30] | StrBK Slovan BratislavaGOOD ANGELS Košice28:106 (19:49)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
55.3.Dec [17:00] | SobMBK RužomberokBKM Junior UKF Nitra 74:56 (41:26)
TV
ŠH Koniareň
LIVE
59.10.Dec [18:00] | SobŠBK ŠamorínBK Slovan Bratislava 72:46 (44:21)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
60.10.Dec [17:30] | SobBAM PopradBK ŠKP 08 Banská Bystrica 65:51 (31:31)
TV
Aréna Poprad
LIVE
62.17.Dec [15:00] | SobBK Slovan BratislavaBAM Poprad56:70 (33:37)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
67.20.Dec [18:00] | UtoGOOD ANGELS KošiceBKM Junior UKF Nitra 89:32 (50:19)
TV
Angels aréna
LIVE
69.21.Dec [17:30] | StrBAM PopradPiešťanské Čajky46:103 (29:66)
TV
Aréna Poprad
LIVE
70.21.Dec [18:00] | StrBK ŠKP 08 Banská BystricaBK Slovan Bratislava 80:58 (35:31)
TV
ŠH Štiavničky
LIVE
72.7.Jan [18:00] | SobPiešťanské ČajkyBK ŠKP 08 Banská Bystrica 80:30 (44:15)
TV
Diplomat aréna
LIVE
73.7.Jan [17:00] | SobMBK RužomberokBAM Poprad 78:46 (48:22)
TV
ŠH Koniareň
LIVE
74.7.Jan [11:00] | SobBKM Junior UKF NitraŠBK Šamorín70:79 (51:45)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
78.21.Jan [17:30] | SobBAM PopradBKM Junior UKF Nitra 75:58 (42:33)
TV
Aréna Poprad
LIVE
79.19.Jan [18:00] | ŠtvBK ŠKP 08 Banská BystricaMBK Ružomberok 62:60 (30:28)
TV
ŠH Štiavničky
LIVE
80.21.Jan [17:00] | SobBK Slovan BratislavaPiešťanské Čajky44:70 (22:40)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
82.28.Jan [17:00] | SobMBK RužomberokBK Slovan Bratislava 84:34 (36:13)
TV
ŠH Koniareň
LIVE
83.28.Jan [11:00] | SobBKM Junior UKF NitraBK ŠKP 08 Banská Bystrica58:64 (28:32)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
87.4.Feb [17:30] | SobBAM PopradGOOD ANGELS Košice41:88 (26:34)
TV
Aréna Poprad
LIVE
89.31.Jan [19:00] | UtoBKM Junior UKF NitraBK Slovan Bratislava 60:50 (29:26)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE


Prehľad súťaží