Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga ženy - 2018-2019

Play offSkupina 1- 4Skupina 5-8Základná skupina
Play off


1. kolo2. kolo
Švrťfinále
MBK Ružomberok2
BK Slovan Bratislava0
Švrťfinále
Piešťanské Čajky2
BK ŠKP 08 Banská Bystrica0
Švrťfinále
YOUNG ANGELS Košice2
BAM Poprad0
Švrťfinále
ŠBK Šamorín2
BKM Junior UKF Nitra0
Semifinále
MBK Ružomberok0
ŠBK Šamorín0
Semifinále
Piešťanské Čajky0
YOUNG ANGELS Košice0
o 5.-8.miesto
BKM Junior UKF Nitra0
BK Slovan Bratislava0
o 5.-8.miesto
BAM Poprad0
BK ŠKP 08 Banská Bystrica0


Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.9.Mar [17:00] | SobMBK RužomberokBK Slovan Bratislava 83:28 (34:21)
TV
ŠH Koniareň
LIVE
2.9.Mar [18:00] | SobPiešťanské ČajkyBK ŠKP 08 Banská Bystrica 104:37 (49:23)
TV
Diplomat aréna
LIVE
3.9.Mar [18:00] | SobYOUNG ANGELS KošiceBAM Poprad 68:47 (34:18)
TV
Angels aréna
LIVE
4.9.Mar [19:00] | SobŠBK ŠamorínBKM Junior UKF Nitra 62:53 (32:32)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
5.13.Mar [18:00] | StrBK Slovan BratislavaMBK Ružomberok39:93 (27:52)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
6.13.Mar [18:00] | StrBK ŠKP 08 Banská BystricaPiešťanské Čajky34:75 (17:41)
TV
ŠH Dukla, Štiavničky
LIVE
7.13.Mar [17:30] | StrBAM PopradYOUNG ANGELS Košice50:67 (24:42)
TV
Aréna Poprad
LIVE
8.13.Mar [19:00] | StrBKM Junior UKF NitraŠBK Šamorín49:55 (25:31)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
2. kolo
13.23.Mar [17:00] | SobMBK RužomberokŠBK Šamorín
TV
ŠH Koniareň
LIVE
14.23.Mar [18:00] | SobPiešťanské ČajkyYOUNG ANGELS Košice
TV
Diplomat aréna
LIVE
15.21.Mar [19:45] | ŠtvBKM Junior UKF NitraBK Slovan Bratislava
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
16.23.Mar [18:00] | SobBAM PopradBK ŠKP 08 Banská Bystrica
TV
Aréna Poprad
LIVE
17.27.Mar [19:00] | StrŠBK ŠamorínMBK Ružomberok
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
18.27.Mar [18:00] | StrYOUNG ANGELS KošicePiešťanské Čajky
TV
Angels aréna
LIVE
19.27.Mar [18:00] | StrBK Slovan BratislavaBKM Junior UKF NitraDom športu, Junácka 6
LIVE
20.27.Mar [18:00] | StrBK ŠKP 08 Banská BystricaBAM Poprad
TV
ŠH Dukla, Štiavničky
LIVE
21.30.Mar [18:30] | SobMBK RužomberokŠBK ŠamorínŠH Koniareň
22.30.Mar [18:00] | SobPiešťanské ČajkyYOUNG ANGELS KošiceDiplomat aréna
23.30.Mar | SobBKM Junior UKF NitraBK Slovan Bratislava
24.30.Mar [17:30] | SobBAM PopradBK ŠKP 08 Banská BystricaAréna Poprad
25.3.Apr [19:00] | StrŠBK ŠamorínMBK RužomberokŠC Samaria, Veterná
26.3.Apr [18:00] | StrYOUNG ANGELS KošicePiešťanské ČajkyAngels aréna
27.6.Apr | SobMBK RužomberokŠBK Šamorín
28.6.Apr [18:00] | SobPiešťanské ČajkyYOUNG ANGELS KošiceDiplomat aréna



Prehľad súťaží