Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2016-2017

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga ženy - 2016-2017

Play offSkupina 1- 4Skupina 5-8Základná skupina
Základná skupina

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
GOOD ANGELS Košice
14
13
1
1343 : 669
674
27
2.
Piešťanské Čajky
14
13
1
1156 : 712
444
27
3.
MBK Ružomberok
14
9
5
961 : 823
138
23
4.
ŠBK Šamorín
14
8
6
925 : 920
5
22
5.
BAM Poprad
14
5
9
760 : 1014
-254
19
6.
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
14
5
9
769 : 1033
-264
19
7.
BKM Junior UKF Nitra
14
2
12
744 : 1047
-303
16
8.
BK Slovan Bratislava
14
1
13
664 : 1104
-440
15
O konečnom poradí na 1.-2. a 5.-6.mieste rozhodli vzájomné zápasy.

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
2.1.Okt [18:00] | SobPiešťanské ČajkyBKM Junior UKF Nitra 103:44 (58:22)
TV
Diplomat aréna
LIVE
4.2.Okt [18:00] | NedBK ŠKP 08 Banská BystricaGOOD ANGELS Košice57:113 (21:53)
TV
ŠH Štiavničky
LIVE
5.2.Okt [16:00] | NedBAM PopradŠBK Šamorín53:66 (27:34)
TV
Aréna Poprad
LIVE
2. kolo
7.5.Okt [19:00] | StrŠBK ŠamorínBK ŠKP 08 Banská Bystrica 75:43 (40:15)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
8.5.Okt [18:00] | StrGOOD ANGELS KošiceBK Slovan Bratislava 121:32 (61:18)
TV
Angels aréna
LIVE
10.5.Okt [18:00] | StrBKM Junior UKF NitraMBK Ružomberok48:60 (26:34)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
3. kolo
13.8.Okt [18:00] | SobPiešťanské ČajkyGOOD ANGELS Košice 75:70 (29:35)
TV
Diplomat aréna
LIVE
14.8.Okt [15:00] | SobBK Slovan BratislavaŠBK Šamorín56:61 (28:38)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
15.8.Okt [18:00] | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBAM Poprad 67:57 (35:34)
TV
ŠH Štiavničky
LIVE
4. kolo
17.16.Okt [16:00] | NedBAM PopradBK Slovan Bratislava 62:54 (38:29)
TV
Aréna Poprad
LIVE
18.15.Okt [18:00] | SobŠBK ŠamorínPiešťanské Čajky51:86 (27:47)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
19.15.Okt [16:00] | SobGOOD ANGELS KošiceMBK Ružomberok 97:64 (52:28)
TV
Angels aréna
LIVE
5. kolo
22.19.Okt [16:00] | StrBKM Junior UKF NitraGOOD ANGELS Košice37:121 (24:62)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
23.19.Okt [17:00] | StrMBK RužomberokŠBK Šamorín 69:63 (26:31)
TV
ŠH Koniareň
LIVE
24.19.Okt [18:00] | StrPiešťanské ČajkyBAM Poprad 92:34 (47:21)
TV
Diplomat aréna
LIVE
25.19.Okt [18:00] | StrBK Slovan BratislavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica 71:62 (33:28)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
6. kolo
27.22.Okt [18:00] | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaPiešťanské Čajky51:91 (22:43)
TV
ŠH Štiavničky
LIVE
28.22.Okt [17:00] | SobBAM PopradMBK Ružomberok44:64 (26:41)
TV
Aréna Poprad
LIVE
29.25.Okt [19:00] | UtoŠBK ŠamorínBKM Junior UKF Nitra 69:38 (38:16)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
7. kolo
33.28.Okt [19:00] | PiaBKM Junior UKF NitraBAM Poprad63:75 (34:31)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
34.29.Okt [17:00] | SobMBK RužomberokBK ŠKP 08 Banská Bystrica 77:40 (34:14)
TV
ŠH Koniareň
LIVE
35.29.Okt [18:00] | SobPiešťanské ČajkyBK Slovan Bratislava 107:44 (52:21)
TV
Diplomat aréna
LIVE
8. kolo
37.5.Nov [18:00] | SobBK Slovan BratislavaMBK Ružomberok37:79 (11:38)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
38.5.Nov [17:00] | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBKM Junior UKF Nitra 65:61 (38:32)
TV
ŠH Štiavničky
LIVE
40.5.Nov [16:00] | SobGOOD ANGELS KošiceŠBK Šamorín 105:51 (50:26)
TV
Angels aréna
LIVE
9. kolo
42.12.Nov [16:00] | SobGOOD ANGELS KošiceBAM Poprad 105:29 (62:23)
TV
Angels aréna
LIVE
44.12.Nov [16:00] | SobBK Slovan BratislavaBKM Junior UKF Nitra54:70 (34:31)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
45.12.Nov [17:00] | SobMBK RužomberokPiešťanské Čajky65:76 (34:48)
TV
ŠH Koniareň
LIVE
10. kolo
47.18.Jan [16:00] | StrBKM Junior UKF NitraPiešťanské Čajky49:69 (23:41)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
49.26.Nov [16:00] | SobGOOD ANGELS KošiceBK ŠKP 08 Banská Bystrica 94:41 (46:19)
TV
Angels aréna
LIVE
50.26.Nov [18:00] | SobŠBK ŠamorínBAM Poprad 69:63 (37:33)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
11. kolo
52.4.Dec [18:00] | NedBK ŠKP 08 Banská BystricaŠBK Šamorín56:73 (26:36)
TV
ŠH Štiavničky
LIVE
53.12.Okt [17:30] | StrBK Slovan BratislavaGOOD ANGELS Košice28:106 (19:49)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
55.3.Dec [17:00] | SobMBK RužomberokBKM Junior UKF Nitra 74:56 (41:26)
TV
ŠH Koniareň
LIVE
12. kolo
58.10.Dec [16:00] | SobGOOD ANGELS KošicePiešťanské Čajky 75:52 (41:26)
TV
Angels aréna
LIVE
59.10.Dec [18:00] | SobŠBK ŠamorínBK Slovan Bratislava 72:46 (44:21)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
60.10.Dec [17:30] | SobBAM PopradBK ŠKP 08 Banská Bystrica 65:51 (31:31)
TV
Aréna Poprad
LIVE
13. kolo
62.17.Dec [15:00] | SobBK Slovan BratislavaBAM Poprad56:70 (33:37)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
63.17.Dec [18:00] | SobPiešťanské ČajkyŠBK Šamorín 63:59 (38:27)
TV
Diplomat aréna
LIVE
64.17.Dec [17:00] | SobMBK RužomberokGOOD ANGELS Košice59:65 (24:38)
TV
ŠH Koniareň
LIVE
14. kolo
67.20.Dec [18:00] | UtoGOOD ANGELS KošiceBKM Junior UKF Nitra 89:32 (50:19)
TV
Angels aréna
LIVE
68.21.Dec [19:00] | StrŠBK ŠamorínMBK Ružomberok66:78 (31:37)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
69.21.Dec [17:30] | StrBAM PopradPiešťanské Čajky46:103 (29:66)
TV
Aréna Poprad
LIVE
70.21.Dec [18:00] | StrBK ŠKP 08 Banská BystricaBK Slovan Bratislava 80:58 (35:31)
TV
ŠH Štiavničky
LIVE
15. kolo
72.7.Jan [18:00] | SobPiešťanské ČajkyBK ŠKP 08 Banská Bystrica 80:30 (44:15)
TV
Diplomat aréna
LIVE
73.7.Jan [17:00] | SobMBK RužomberokBAM Poprad 78:46 (48:22)
TV
ŠH Koniareň
LIVE
74.7.Jan [11:00] | SobBKM Junior UKF NitraŠBK Šamorín70:79 (51:45)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
16. kolo
78.21.Jan [17:30] | SobBAM PopradBKM Junior UKF Nitra 75:58 (42:33)
TV
Aréna Poprad
LIVE
79.19.Jan [18:00] | ŠtvBK ŠKP 08 Banská BystricaMBK Ružomberok 62:60 (30:28)
TV
ŠH Štiavničky
LIVE
80.21.Jan [17:00] | SobBK Slovan BratislavaPiešťanské Čajky44:70 (22:40)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
17. kolo
82.28.Jan [17:00] | SobMBK RužomberokBK Slovan Bratislava 84:34 (36:13)
TV
ŠH Koniareň
LIVE
83.28.Jan [11:00] | SobBKM Junior UKF NitraBK ŠKP 08 Banská Bystrica58:64 (28:32)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
85.28.Jan [18:00] | SobŠBK ŠamorínGOOD ANGELS Košice71:94 (31:55)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
18. kolo
87.4.Feb [17:30] | SobBAM PopradGOOD ANGELS Košice41:88 (26:34)
TV
Aréna Poprad
LIVE
89.31.Jan [19:00] | UtoBKM Junior UKF NitraBK Slovan Bratislava 60:50 (29:26)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
90.4.Feb [18:00] | SobPiešťanské ČajkyMBK Ružomberok 89:50 (46:27)
TV
Diplomat aréna
LIVE



Prehľad súťaží