Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2017-2018

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga ženy - 2017-2018

Play offSkupina 1- 4Skupina 5-8Základná skupina
Play off


1. kolo2. kolo3. kolo
Švrťfinále
GOOD ANGELS Košice2
BK Slovan Bratislava0
Švrťfinále
Piešťanské Čajky2
BK ŠKP 08 Banská Bystrica0
MBK Ružomberok2
BKM Junior UKF Nitra0
Švrťfinále
BAM Poprad0
ŠBK Šamorín2
Semifinále
GOOD ANGELS Košice3
ŠBK Šamorín0
Semifinále
Piešťanské Čajky0
MBK Ružomberok3
O 5.-8.miesto
BAM Poprad2
BK Slovan Bratislava0
O 5.-8.miesto
BKM Junior UKF Nitra2
BK ŠKP 08 Banská Bystrica1
O 5. miesto
BAM Poprad2
BKM Junior UKF Nitra0
O 7. miesto
BK ŠKP 08 Banská Bystrica2
BK Slovan Bratislava1
Finále
GOOD ANGELS Košice3
MBK Ružomberok0
O 3. miesto
Piešťanské Čajky2
ŠBK Šamorín1


Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.9.Mar [18:00] | PiaGOOD ANGELS KošiceBK Slovan Bratislava 94:40 (43:21)
TV
Angels aréna
LIVE
2.10.Mar [18:00] | SobPiešťanské ČajkyBK ŠKP 08 Banská Bystrica 67:50 (31:26)
TV
Diplomat aréna
LIVE
3.10.Mar [17:00] | SobMBK RužomberokBKM Junior UKF Nitra 86:40 (42:19)
TV
ŠH Koniareň
LIVE
4.10.Mar [17:30] | SobBAM PopradŠBK Šamorín47:54 (23:31)
TV
Aréna Poprad
LIVE
5.13.Mar [17:15] | UtoBK Slovan BratislavaGOOD ANGELS Košice42:81 (27:46)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
6.14.Mar [18:00] | StrBK ŠKP 08 Banská BystricaPiešťanské Čajky44:100 (22:49)
TV
ŠH Dukla, Štiavničky
LIVE
7.14.Mar [18:00] | StrBKM Junior UKF NitraMBK Ružomberok31:84 (14:46)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
8.14.Mar [19:00] | StrŠBK ŠamorínBAM Poprad 72:56 (32:27)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
2. kolo
13.21.Mar [18:00] | StrGOOD ANGELS KošiceŠBK Šamorín 55:43 (32:24)
TV
Angels aréna
LIVE
14.21.Mar [18:00] | StrPiešťanské ČajkyMBK Ružomberok62:70 (30:38)
TV
Diplomat aréna
LIVE
15.21.Mar [17:30] | StrBAM PopradBK Slovan Bratislava 69:49 (31:22)
TV
Aréna Poprad
LIVE
16.21.Mar [18:00] | StrBKM Junior UKF NitraBK ŠKP 08 Banská Bystrica 69:56 (36:25)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
17.24.Mar [18:00] | SobŠBK ŠamorínGOOD ANGELS Košice54:78 (30:41)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
18.24.Mar [17:00] | SobMBK RužomberokPiešťanské Čajky 64:61 (28:35)
TV
ŠH Koniareň
LIVE
19.25.Mar [19:00] | NedBK Slovan BratislavaBAM Poprad52:66 (23:31)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
20.25.Mar [18:00] | NedBK ŠKP 08 Banská BystricaBKM Junior UKF Nitra 58:57 (28:32)
TV
ŠH Dukla, Štiavničky
LIVE
21.28.Mar [18:00] | StrGOOD ANGELS KošiceŠBK Šamorín 75:56 (40:23)
TV
Angels aréna
LIVE
22.28.Mar [18:00] | StrPiešťanské ČajkyMBK Ružomberok48:73 (28:39)
TV
Diplomat aréna
LIVE
24.28.Mar [18:00] | StrBKM Junior UKF NitraBK ŠKP 08 Banská Bystrica 45:42 (21:22)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
3. kolo
29.4.Apr [17:30] | StrBAM PopradBKM Junior UKF Nitra 67:62 (26:26)
TV
Aréna Poprad
LIVE
30.4.Apr [18:00] | StrBK ŠKP 08 Banská BystricaBK Slovan Bratislava 59:48 (29:23)
TV
ŠH Dukla, Štiavničky
LIVE
31.7.Apr [19:30] | SobBKM Junior UKF NitraBAM Poprad65:73 (30:30)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
32.8.Apr [15:00] | NedBK Slovan BratislavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica 59:55 (28:28)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
34.11.Apr [18:00] | StrBK ŠKP 08 Banská BystricaBK Slovan Bratislava 64:61 (30:38)
TV
ŠH Dukla, Štiavničky
LIVE
35.4.Apr [18:00] | StrGOOD ANGELS KošiceMBK Ružomberok 82:58 (48:27)
TV
Angels aréna
LIVE
36.4.Apr [18:00] | StrPiešťanské ČajkyŠBK Šamorín 79:40 (35:28)
TV
Diplomat aréna
LIVE
37.8.Apr [17:00] | NedMBK RužomberokGOOD ANGELS Košice52:60 (19:33)
TV
ŠH Koniareň
LIVE
38.7.Apr [18:00] | SobŠBK ŠamorínPiešťanské Čajky 60:55 (36:30)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
39.11.Apr [18:00] | StrGOOD ANGELS KošiceMBK Ružomberok 88:73 (49:44)
TV
Angels aréna
LIVE
40.11.Apr [18:00] | StrPiešťanské ČajkyŠBK Šamorín 67:46 (39:30)
TV
Diplomat aréna
LIVE



Prehľad súťaží