Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2016-2017

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga ženy - 2016-2017

Play offSkupina 1- 4Skupina 5-8Základná skupina
Play off


1. kolo2. kolo3. kolo
Švrťfinále
BK Slovan Bratislava0
GOOD ANGELS Košice2
Švrťfinále
Piešťanské Čajky2
BKM Junior UKF Nitra0
Švrťfinále
MBK Ružomberok2
BK ŠKP 08 Banská Bystrica0
Švrťfinále
ŠBK Šamorín2
BAM Poprad1
Semifinále
GOOD ANGELS Košice3
ŠBK Šamorín0
Semifinále
Piešťanské Čajky3
MBK Ružomberok0
Semifinále
BAM Poprad3
BK Slovan Bratislava2
Semifinále
BK ŠKP 08 Banská Bystrica3
BKM Junior UKF Nitra1
Finále
GOOD ANGELS Košice3
Piešťanské Čajky0
O 3. miesto
MBK Ružomberok2
ŠBK Šamorín1
O 5. miesto
BAM Poprad1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica2
O 7. miesto
BKM Junior UKF Nitra0
BK Slovan Bratislava2


Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.15.Mar [19:30] | StrBK Slovan BratislavaGOOD ANGELS Košice31:73 (12:41)
TV
HANT aréna Pasienky
LIVE
2.15.Mar [18:00] | StrPiešťanské ČajkyBKM Junior UKF Nitra 91:52 (45:27)
TV
Diplomat aréna
LIVE
3.15.Mar [17:00] | StrMBK RužomberokBK ŠKP 08 Banská Bystrica 71:58 (40:33)
TV
ŠH Koniareň
LIVE
4.15.Mar [19:00] | StrŠBK ŠamorínBAM Poprad 84:56 (45:27)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
5.16.Mar [11:00] | ŠtvGOOD ANGELS KošiceBK Slovan Bratislava 103:36 (47:22)
TV
HANT aréna Pasienky
LIVE
6.18.Mar [15:00] | SobBKM Junior UKF NitraPiešťanské Čajky52:83 (23:47)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
7.18.Mar [18:00] | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaMBK Ružomberok52:66 (29:41)
TV
ŠH Štiavničky
LIVE
8.18.Mar [16:30] | SobBAM PopradŠBK Šamorín 62:59 (29:32)
TV
ZŠ Komenského
LIVE
12.22.Mar [19:00] | StrŠBK ŠamorínBAM Poprad 75:45 (34:29)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
2. kolo
13.25.Mar [16:00] | SobGOOD ANGELS KošiceŠBK Šamorín 81:43 (41:21)
TV
Angels aréna
LIVE
14.25.Mar [18:00] | SobPiešťanské ČajkyMBK Ružomberok 48:39 (25:12)
TV
Diplomat aréna
LIVE
15.25.Mar [17:30] | SobBAM PopradBK Slovan Bratislava 63:52 (28:24)
TV
ZŠ Komenského
LIVE
16.26.Mar [19:00] | NedBK ŠKP 08 Banská BystricaBKM Junior UKF Nitra 69:57 (32:32)
TV
ŠH Štiavničky
LIVE
17.28.Mar [19:00] | UtoŠBK ŠamorínGOOD ANGELS Košice50:76 (37:31)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
18.29.Mar [17:00] | StrMBK RužomberokPiešťanské Čajky56:62 (37:36)
TV
ŠH Koniareň
LIVE
19.29.Mar [18:00] | StrBK Slovan BratislavaBAM Poprad 57:49 (31:28)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
20.29.Mar [20:00] | StrBKM Junior UKF NitraBK ŠKP 08 Banská Bystrica 54:49 (32:31)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
21.5.Apr [18:00] | StrGOOD ANGELS KošiceŠBK Šamorín 85:51 (44:21)
TV
Angels aréna
LIVE
22.1.Apr [18:00] | SobPiešťanské ČajkyMBK Ružomberok 72:62 (33:23)
TV
Diplomat aréna
LIVE
23.1.Apr [17:30] | SobBAM PopradBK Slovan Bratislava 62:46 (37:30)
TV
ZŠ Komenského
LIVE
24.1.Apr [18:00] | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBKM Junior UKF Nitra 61:48 (37:18)
TV
ŠH Štiavničky
LIVE
27.5.Apr [15:30] | StrBK Slovan BratislavaBAM Poprad 61:58 (26:26)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
28.5.Apr [18:00] | StrBKM Junior UKF NitraBK ŠKP 08 Banská Bystrica52:55 (37:29)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
31.8.Apr [17:30] | SobBAM PopradBK Slovan Bratislava 69:54 (37:27)
TV
Aréna Poprad
LIVE
3. kolo
33.12.Apr [18:00] | StrGOOD ANGELS KošicePiešťanské Čajky 71:61 (38:31)
TV
Angels aréna
LIVE
34.12.Apr [17:00] | StrMBK RužomberokŠBK Šamorín 77:61 (44:35)
TV
ŠH Koniareň
LIVE
35.19.Apr [17:30] | StrBAM PopradBK ŠKP 08 Banská Bystrica56:60 (24:35)
TV
Aréna Poprad
LIVE
36.19.Apr [18:00] | StrBKM Junior UKF NitraBK Slovan Bratislava51:61 (19:36)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
37.16.Apr [18:00] | NedPiešťanské ČajkyGOOD ANGELS Košice59:79 (34:36)
TV
Diplomat aréna
LIVE
38.15.Apr [18:00] | SobŠBK ŠamorínMBK Ružomberok 89:79 (43:42)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
39.22.Apr [18:00] | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBAM Poprad51:69 (28:39)
TV
ŠH Štiavničky
LIVE
40.21.Apr [19:00] | PiaBK Slovan BratislavaBKM Junior UKF Nitra 64:58 (36:28)
TV
ŠH Domkárska
LIVE
41.19.Apr [18:00] | StrGOOD ANGELS KošicePiešťanské Čajky 69:55 (29:29)
TV
Angels aréna
LIVE
42.19.Apr [17:00] | StrMBK RužomberokŠBK Šamorín 74:63 (37:28)
TV
ŠH Koniareň
LIVE
43.26.Apr [17:30] | StrBAM PopradBK ŠKP 08 Banská Bystrica60:77 (34:28)
TV
ZŠ Komenského
LIVE



Prehľad súťaží