Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2016-2017

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

ŽL Starší žiaci - 2016-2017

Finálový turnaj - ŽilinaSkupina 1- 6Skupina 7-10Základná skupina
Skupina 7-10

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
7.
BK 04 AC LB SNV
24
11
13
1486 : 1630
-144
35
8.
BKM Iskra Svit
24
11
13
1418 : 1605
-187
35
9.
BSC Bratislava (ms)
24
5
19
1191 : 1833
-642
29
10.
IMC Slovakia P. Bystrica
24
1
23
1043 : 1925
-882
24
Družstvo IMC Slovakia P.Bystrica má 1 kontumačnú prehru bez priznania bodu.
O konečnom poradí na 7.-8.mieste rozhodli vzájomné zápasy.

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.4.Mar [10:00] | SobBKM Iskra SvitBK 04 AC LB SNV 85:51 (35:27)Iskra Aréna (ŠH)
2.4.Mar [14:00] | SobIMC Slovakia P. BystricaBSC Bratislava (ms) 66:45 (31:19)8.ZŠ sídl.Rozkvet
2. kolo
3.18.Mar [14:00] | SobBKM Iskra SvitIMC Slovakia P. Bystrica 66:48 (23:25)Iskra Aréna (ŠH)
4.18.Mar [17:00] | SobBK 04 AC LB SNVBSC Bratislava (ms) 76:52 (35:31)ŠH Markušovská cesta
3. kolo
5.19.Mar [10:00] | NedBKM Iskra SvitBSC Bratislava (ms) 79:47 (50:17)Iskra Aréna (ŠH)
6.19.Mar [8:45] | NedBK 04 AC LB SNVIMC Slovakia P. Bystrica 75:73 (55:36)ŠH Markušovská cesta
4. kolo
7.1.Apr [13:00] | SobBK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit63:70 (27:29)ŠH SNV
8.1.Apr [14:00] | SobBSC Bratislava (ms)IMC Slovakia P. Bystrica 58:47 (28:14)ŠH Domkárska
5. kolo
9.22.Apr [15:00] | SobBSC Bratislava (ms)BKM Iskra Svit48:51 (23:23)ŠH Domkárska
10.22.Apr [17:00] | SobIMC Slovakia P. BystricaBK 04 AC LB SNV41:68 (24:37)8.ZŠ sídl.Rozkvet
6. kolo
11.23.Apr [11:30] | NedIMC Slovakia P. BystricaBKM Iskra Svit36:100 (16:46)8.ZŠ sídl.Rozkvet
12.23.Apr [10:00] | NedBSC Bratislava (ms)BK 04 AC LB SNV 80:75 (31:31)ŠH Domkárska

Započítavané zápasy odohraté v inej skupine suťaže

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
7.1.Okt [13:00] | SobMBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit 114:41 (47:24)ZŠ Limbová, Solinky
8.1.Okt [13:30] | SobIMC Slovakia P. BystricaBK 04 AC LB SNV39:77 (15:52)8.ZŠ sídl.Rozkvet
13.2.Okt [10:30] | NedMBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV 92:60 (44:27)ZŠ Limbová, Solinky
14.2.Okt [11:00] | NedIMC Slovakia P. BystricaBKM Iskra Svit64:75 (28:44)8.ZŠ sídl.Rozkvet
16.2.Okt [10:00] | NedBSC Bratislava (ms)MŠK BK Žiar nad Hronom47:105 (23:45)ŠH Domkárska
19.15.Okt [14:00] | SobBKM Iskra SvitBKM SPU Nitra 72:45 (31:20)Iskra Aréna (ŠH)
20.15.Okt [12:30] | SobBK 04 AC LB SNVŠBK Junior Levice52:71 (30:37)ŠH SNV
24.15.Okt [17:30] | SobIMC Slovakia P. BystricaBSC Bratislava (ms)46:67 (25:34)8.ZŠ sídl.Rozkvet
25.16.Okt [10:30] | NedBKM Iskra SvitŠBK Junior Levice57:82 (30:39)Iskra Aréna (ŠH)
26.16.Okt [8:30] | NedBK 04 AC LB SNVBKM SPU Nitra 50:49 (22:24)ŠH SNV
29.16.Okt [9:00] | NedMBK Victoria ŽilinaBSC Bratislava (ms) 61:50 (25:27)ZŠ Limbová, Solinky
30.16.Okt [10:30] | NedIMC Slovakia P. BystricaBPSA Inter Bratislava53:98 (26:52)8.ZŠ sídl.Rozkvet
31.29.Okt [17:30] | SobBPSA Inter BratislavaBKM Iskra Svit 78:36 (46:22)HANT aréna Pasienky
32.29.Okt [15:00] | SobBSC Bratislava (ms)BK 04 AC LB SNV87:90 (34:49)ŠH Domkárska
34.29.Okt [16:45] | SobMBA PrievidzaIMC Slovakia P. Bystrica 93:39 (50:20)ZŠ S.Chalupku
37.30.Okt [10:00] | NedBPSA Inter BratislavaBK 04 AC LB SNV 74:31 (43:12)HANT aréna Pasienky
38.30.Okt [10:00] | NedBSC Bratislava (ms)BKM Iskra Svit53:81 (28:48)ŠH Domkárska
43.12.Nov [14:00] | SobBKM Iskra SvitMŠK BK Žiar nad Hronom39:71 (23:31)Iskra Aréna (ŠH)
46.22.Nov [16:30] | UtoIMC Slovakia P. BystricaŠBK Junior Levice36:106 (16:42)8.ZŠ sídl.Rozkvet
48.17.Nov [11:30] | ŠtvBSC Bratislava (ms)MBA Prievidza47:89 (23:49)ŠH Domkárska
50.13.Nov [10:00] | NedBK 04 AC LB SNVMŠK BK Žiar nad Hronom 58:57 (38:25)ŠH SNV
52.13.Nov [11:00] | NedIMC Slovakia P. BystricaBKM SPU Nitra34:96 (20:36)8.ZŠ sídl.Rozkvet
1.16.Nov [15:30] | StrMBK Victoria ŽilinaIMC Slovakia P. Bystrica 82:33 (52:12)ZŠ Limbová, Solinky
2.18.Nov [19:30] | PiaBPSA Inter BratislavaBSC Bratislava (ms) 78:43 (34:25)HANT aréna Pasienky
6.16.Nov [18:00] | StrBKM Iskra SvitBK 04 AC LB SNV52:87 (33:30)Iskra Aréna (ŠH)
67.14.Dec [18:00] | StrIMC Slovakia P. BystricaMBK Victoria Žilina47:126 (21:63)8.ZŠ sídl.Rozkvet
68.14.Dec [16:15] | StrBSC Bratislava (ms)BPSA Inter Bratislava54:96 (25:48)ŠH Domkárska
72.14.Dec [14:30] | StrBK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit 66:41 (34:18)ŠH SNV
56.26.Nov [15:00] | SobMBA PrievidzaBK 04 AC LB SNV 89:48 (58:20)ZŠ S.Chalupku
58.26.Nov [11:00] | SobŠBK Junior LeviceBSC Bratislava (ms) 103:30 (53:21)ŠH
62.27.Nov [12:30] | NedMBA PrievidzaBKM Iskra Svit 74:45 (35:22)ZŠ S.Chalupku
63.27.Nov [10:00] | NedBKM SPU NitraBSC Bratislava (ms) 53:32 (26:13)ZŠ Škultétyho, Klokočina
65.27.Nov [11:00] | NedMŠK BK Žiar nad HronomIMC Slovakia P. Bystrica 20:0 (:)
73.10.Dec [16:00] | SobBK 04 AC LB SNVMBK Victoria Žilina55:94 (39:36)ŠH SNV
74.10.Dec [12:00] | SobBKM Iskra SvitIMC Slovakia P. Bystrica 79:33 (41:19)Iskra Aréna (ŠH)
76.10.Dec [17:30] | SobMŠK BK Žiar nad HronomBSC Bratislava (ms) 85:43 (45:21)ŠH Žiar n. Hronom
79.11.Dec [10:00] | NedBKM Iskra SvitMBK Victoria Žilina64:111 (32:49)Iskra Aréna (ŠH)
80.11.Dec [9:00] | NedBK 04 AC LB SNVIMC Slovakia P. Bystrica 69:56 (25:34)ŠH SNV
85.7.Jan [13:00] | SobŠBK Junior LeviceBKM Iskra Svit 73:44 (26:27)ŠH
86.7.Jan [14:00] | SobBKM SPU NitraBK 04 AC LB SNV 66:59 (36:26)ZŠ Škultétyho, Klokočina
89.7.Jan [14:00] | SobBSC Bratislava (ms)MBK Victoria Žilina45:102 (18:53)ŠH Domkárska
90.8.Feb [16:00] | StrBPSA Inter BratislavaIMC Slovakia P. Bystrica 88:29 (45:15)HANT aréna Pasienky
91.8.Jan [10:00] | NedBKM SPU NitraBKM Iskra Svit 61:47 (16:22)ZŠ Škultétyho, Klokočina
92.8.Jan [9:00] | NedŠBK Junior LeviceBK 04 AC LB SNV 67:45 (30:25)ŠH Dom športu
95.15.Feb [16:00] | StrBSC Bratislava (ms)IMC Slovakia P. Bystrica 53:50 (26:22)ŠH Domkárska
97.12.Feb [9:00] | NedBK 04 AC LB SNVBPSA Inter Bratislava59:64 (26:32)ŠH Markušovská cesta
98.22.Jan [10:00] | NedBKM Iskra SvitBSC Bratislava (ms) 62:45 (44:20)Iskra Aréna (ŠH)
103.11.Feb [14:30] | SobBKM Iskra SvitBPSA Inter Bratislava50:70 (31:29)Iskra Aréna (ŠH)
104.21.Jan [18:00] | SobBK 04 AC LB SNVBSC Bratislava (ms) 75:41 (35:19)ŠH SNV
106.26.Jan [18:00] | ŠtvIMC Slovakia P. BystricaMBA Prievidza55:116 (34:54)8.ZŠ sídl.Rozkvet
110.3.Feb [15:00] | PiaMŠK BK Žiar nad HronomBK 04 AC LB SNV 86:56 (45:22)ŠH Žiar n. Hronom
112.14.Feb [16:30] | UtoBKM SPU NitraIMC Slovakia P. Bystrica 59:44 (33:15)ZŠ Škultétyho, Klokočina
115.5.Feb [13:00] | NedMŠK BK Žiar nad HronomBKM Iskra Svit 93:47 (60:21)ŠH Žiar n. Hronom
118.17.Feb [18:00] | PiaŠBK Junior LeviceIMC Slovakia P. Bystrica 115:18 (58:9)ŠH
120.5.Feb [11:00] | NedMBA PrievidzaBSC Bratislava (ms) 98:42 (53:17)ZŠ S.Chalupku
122.18.Feb [14:30] | SobBKM Iskra SvitMBA Prievidza35:92 (24:51)Iskra Aréna (ŠH)
123.18.Feb [13:00] | SobBSC Bratislava (ms)BKM SPU Nitra 51:50 (30:30)ŠH Domkárska
125.18.Feb [18:00] | SobIMC Slovakia P. BystricaMŠK BK Žiar nad Hronom56:94 (26:48)8.ZŠ sídl.Rozkvet
128.19.Feb [9:00] | NedBK 04 AC LB SNVMBA Prievidza41:104 (25:59)ŠH SNV
130.19.Feb [9:00] | NedBSC Bratislava (ms)ŠBK Junior Levice31:115 (13:63)ŠH Domkárska


Prehľad súťaží