Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2016-2017

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

ŽL Starší žiaci - 2016-2017

Finálový turnaj - ŽilinaSkupina 1- 6Skupina 7-10Základná skupina
Skupina 1- 6

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
MBK Victoria Žilina
26
22
4
2173 : 1437
736
48
2.
ŠBK Junior Levice
26
22
4
1844 : 1332
512
47
3.
MBA Prievidza
26
17
9
2006 : 1491
515
43
4.
MŠK BK Žiar nad Hronom
26
15
11
1737 : 1601
136
41
5.
BKM SPU Nitra
26
9
17
1499 : 1744
-245
35
6.
BPSA Inter Bratislava
26
8
18
1430 : 1749
-319
33
Družstvá BPSA Inter Bratislava a ŠBK Junior Levice majú 1 kontumačnú prehru bez priznania bodu.

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.3.Mar [12:00] | PiaBPSA Inter BratislavaMBA Prievidza60:84 (24:49)HANT aréna Pasienky
2.4.Mar [12:00] | SobMŠK BK Žiar nad HronomŠBK Junior Levice53:70 (27:21)ŠH Žiar n. Hronom
3.4.Mar [13:00] | SobBKM SPU NitraMBK Victoria Žilina60:83 (33:41)ZŠ Škultétyho, Klokočina
2. kolo
4.5.Mar [14:00] | NedŠBK Junior LeviceBPSA Inter Bratislava 53:34 (20:21)ŠH
5.5.Mar [11:00] | NedMBA PrievidzaMBK Victoria Žilina 104:84 (72:33)ZŠ S.Chalupku
6.5.Mar [11:00] | NedMŠK BK Žiar nad HronomBKM SPU Nitra 66:50 (31:29)ŠH Žiar n. Hronom
3. kolo
7.18.Mar [16:00] | SobŠBK Junior LeviceMBK Victoria Žilina 72:66 (35:46)ŠH Dom športu
8.18.Mar [15:00] | SobMŠK BK Žiar nad HronomBPSA Inter Bratislava 65:63 (40:30)ŠH Žiar n. Hronom
9.18.Mar [15:00] | SobMBA PrievidzaBKM SPU Nitra 89:61 (65:32)ZŠ S.Chalupku
4. kolo
10.19.Mar [13:30] | NedMBA PrievidzaMŠK BK Žiar nad Hronom 109:56 (58:30)ŠH Žiar n. Hronom
11.19.Mar [12:00] | NedMBK Victoria ŽilinaBPSA Inter Bratislava 98:37 (53:16)ZŠ Limbová, Solinky
12.19.Mar [10:00] | NedŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra 81:48 (37:27)ŠH Dom športu
5. kolo
13.1.Apr [14:00] | SobBPSA Inter BratislavaŠBK Junior Levice49:81 (25:47)HANT aréna Pasienky
14.1.Apr [12:30] | SobMBK Victoria ŽilinaMBA Prievidza 99:75 (49:43)ZŠ Limbová, Solinky
15.1.Apr [13:30] | SobBKM SPU NitraMŠK BK Žiar nad Hronom 55:52 (31:28)ZŠ Škultétyho, Klokočina
6. kolo
16.2.Apr [13:00] | NedMBA PrievidzaBPSA Inter Bratislava 20: (:)
17.2.Apr [12:00] | NedŠBK Junior LeviceMŠK BK Žiar nad Hronom 65:60 (27:23)ŠH
18.2.Apr [12:00] | NedMBK Victoria ŽilinaBKM SPU Nitra 75:55 (26:26)ZŠ Limbová, Solinky
7. kolo
19.24.Apr [17:00] | PonMŠK BK Žiar nad HronomMBK Victoria Žilina 66:52 (25:23)ŠH Žiar n. Hronom
20.22.Apr [16:00] | SobŠBK Junior LeviceMBA Prievidza 73:59 (33:34)ŠH Dom športu
21.22.Apr [9:00] | SobBPSA Inter BratislavaBKM SPU Nitra46:65 (21:21)HANT aréna Pasienky
8. kolo
22.23.Apr [12:00] | NedMBK Victoria ŽilinaŠBK Junior Levice 20: (:)
23.23.Apr [10:00] | NedBPSA Inter BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom66:81 (36:42)HANT aréna Pasienky
24.23.Apr [11:00] | NedBKM SPU NitraMBA Prievidza62:100 (22:60)ZŠ Škultétyho, Klokočina
9. kolo
25.5.Maj [16:00] | PiaMŠK BK Žiar nad HronomMBA Prievidza60:83 (29:44)ŠH Žiar n. Hronom
26.6.Maj [13:00] | SobBPSA Inter BratislavaMBK Victoria Žilina54:82 (21:41)HANT aréna Pasienky
27.6.Maj [13:00] | SobBKM SPU NitraŠBK Junior Levice64:66 (31:30)ZŠ Škultétyho, Klokočina
10. kolo
28.7.Maj [10:00] | NedMBK Victoria ŽilinaMŠK BK Žiar nad Hronom 94:71 (44:32)ZŠ Limbová, Solinky
29.7.Maj [12:30] | NedMBA PrievidzaŠBK Junior Levice42:74 (24:32)Niké aréna
30.7.Maj [10:00] | NedBKM SPU NitraBPSA Inter Bratislava 97:25 (45:9)ZŠ Škultétyho, Klokočina

Započítavané zápasy odohraté v inej skupine suťaže

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
7.1.Okt [13:00] | SobMBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit 114:41 (47:24)ZŠ Limbová, Solinky
9.1.Okt [17:00] | SobBPSA Inter BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom58:69 (29:40)HANT aréna Pasienky
12.1.Okt [13:00] | SobMBA PrievidzaŠBK Junior Levice55:67 (33:30)ZŠ S.Chalupku
13.2.Okt [10:30] | NedMBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV 92:60 (44:27)ZŠ Limbová, Solinky
18.2.Okt [11:00] | NedMBA PrievidzaBKM SPU Nitra 80:40 (47:12)ZŠ S.Chalupku
19.15.Okt [14:00] | SobBKM Iskra SvitBKM SPU Nitra 72:45 (31:20)Iskra Aréna (ŠH)
20.15.Okt [12:30] | SobBK 04 AC LB SNVŠBK Junior Levice52:71 (30:37)ŠH SNV
23.15.Okt [13:00] | SobMBK Victoria ŽilinaBPSA Inter Bratislava 95:45 (49:22)ZŠ Limbová, Solinky
25.16.Okt [10:30] | NedBKM Iskra SvitŠBK Junior Levice57:82 (30:39)Iskra Aréna (ŠH)
26.16.Okt [8:30] | NedBK 04 AC LB SNVBKM SPU Nitra 50:49 (22:24)ŠH SNV
27.16.Okt [11:00] | NedMŠK BK Žiar nad HronomMBA Prievidza 61:52 (30:31)ŠH Žiar n. Hronom
30.16.Okt [10:30] | NedIMC Slovakia P. BystricaBPSA Inter Bratislava53:98 (26:52)8.ZŠ sídl.Rozkvet
31.29.Okt [17:30] | SobBPSA Inter BratislavaBKM Iskra Svit 78:36 (46:22)HANT aréna Pasienky
34.29.Okt [16:45] | SobMBA PrievidzaIMC Slovakia P. Bystrica 93:39 (50:20)ZŠ S.Chalupku
35.29.Okt [14:00] | SobBKM SPU NitraMŠK BK Žiar nad Hronom63:80 (25:47)ŠH SPU
37.30.Okt [10:00] | NedBPSA Inter BratislavaBK 04 AC LB SNV 74:31 (43:12)HANT aréna Pasienky
40.9.Nov [16:00] | StrMBA PrievidzaMBK Victoria Žilina65:72 (36:33)ZŠ S.Chalupku
42.30.Okt [12:30] | NedŠBK Junior LeviceMŠK BK Žiar nad Hronom 74:68 (32:25)ŠH Dom športu
43.12.Nov [14:00] | SobBKM Iskra SvitMŠK BK Žiar nad Hronom39:71 (23:31)Iskra Aréna (ŠH)
45.12.Nov [12:30] | SobMBK Victoria ŽilinaBKM SPU Nitra 106:44 (50:30)ZŠ Limbová, Solinky
46.22.Nov [16:30] | UtoIMC Slovakia P. BystricaŠBK Junior Levice36:106 (16:42)8.ZŠ sídl.Rozkvet
50.13.Nov [10:00] | NedBK 04 AC LB SNVMŠK BK Žiar nad Hronom 58:57 (38:25)ŠH SNV
51.8.Dec [14:30] | ŠtvMBK Victoria ŽilinaŠBK Junior Levice 80:64 (45:34)ZŠ Limbová, Solinky
52.13.Nov [11:00] | NedIMC Slovakia P. BystricaBKM SPU Nitra34:96 (20:36)8.ZŠ sídl.Rozkvet
53.16.Nov [19:30] | StrBPSA Inter BratislavaMBA Prievidza 58:47 (27:29)HANT aréna Pasienky
1.16.Nov [15:30] | StrMBK Victoria ŽilinaIMC Slovakia P. Bystrica 82:33 (52:12)ZŠ Limbová, Solinky
4.24.Nov [18:30] | ŠtvŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra 90:40 (42:29)ŠH Dom športu
67.14.Dec [18:00] | StrIMC Slovakia P. BystricaMBK Victoria Žilina47:126 (21:63)8.ZŠ sídl.Rozkvet
70.16.Dec [18:00] | PiaBKM SPU NitraŠBK Junior Levice44:66 (22:38)ZŠ Škultétyho, Klokočina
56.26.Nov [15:00] | SobMBA PrievidzaBK 04 AC LB SNV 89:48 (58:20)ZŠ S.Chalupku
57.26.Nov [14:00] | SobBKM SPU NitraBPSA Inter Bratislava55:59 (25:30)ZŠ Škultétyho, Klokočina
59.26.Nov [10:15] | SobMŠK BK Žiar nad HronomMBK Victoria Žilina 58:54 (30:28)ŠH Žiar n. Hronom
62.27.Nov [12:30] | NedMBA PrievidzaBKM Iskra Svit 74:45 (35:22)ZŠ S.Chalupku
64.27.Nov [10:00] | NedŠBK Junior LeviceBPSA Inter Bratislava 90:45 (44:24)ŠH
65.27.Nov [11:00] | NedMŠK BK Žiar nad HronomIMC Slovakia P. Bystrica 20: (:)
73.10.Dec [16:00] | SobBK 04 AC LB SNVMBK Victoria Žilina55:94 (39:36)ŠH SNV
78.10.Dec [11:00] | SobBKM SPU NitraMBA Prievidza52:75 (16:33)ZŠ Škultétyho, Klokočina
79.11.Dec [10:00] | NedBKM Iskra SvitMBK Victoria Žilina64:111 (32:49)Iskra Aréna (ŠH)
81.11.Dec [13:00] | NedMŠK BK Žiar nad HronomBPSA Inter Bratislava 94:62 (47:37)ŠH Žiar n. Hronom
84.11.Dec [10:00] | NedŠBK Junior LeviceMBA Prievidza 63:60 (31:26)ŠH Dom športu
85.7.Jan [13:00] | SobŠBK Junior LeviceBKM Iskra Svit 73:44 (26:27)ŠH
86.7.Jan [14:00] | SobBKM SPU NitraBK 04 AC LB SNV 66:59 (36:26)ZŠ Škultétyho, Klokočina
87.7.Jan [15:00] | SobMBA PrievidzaMŠK BK Žiar nad Hronom 83:69 (43:45)ZŠ S.Chalupku
90.8.Feb [16:00] | StrBPSA Inter BratislavaIMC Slovakia P. Bystrica 88:29 (45:15)HANT aréna Pasienky
91.8.Jan [10:00] | NedBKM SPU NitraBKM Iskra Svit 61:47 (16:22)ZŠ Škultétyho, Klokočina
92.8.Jan [9:00] | NedŠBK Junior LeviceBK 04 AC LB SNV 67:45 (30:25)ŠH Dom športu
94.8.Jan [10:00] | NedBPSA Inter BratislavaMBK Victoria Žilina55:88 (26:52)HANT aréna Pasienky
97.12.Feb [9:00] | NedBK 04 AC LB SNVBPSA Inter Bratislava59:64 (26:32)ŠH Markušovská cesta
100.27.Jan [16:20] | PiaMBK Victoria ŽilinaMBA Prievidza 76:59 (33:37)ZŠ Limbová, Solinky
102.17.Jan [17:00] | UtoMŠK BK Žiar nad HronomŠBK Junior Levice 62:57 (38:33)ŠH Žiar n. Hronom
103.11.Feb [14:30] | SobBKM Iskra SvitBPSA Inter Bratislava50:70 (31:29)Iskra Aréna (ŠH)
106.26.Jan [18:00] | ŠtvIMC Slovakia P. BystricaMBA Prievidza55:116 (34:54)8.ZŠ sídl.Rozkvet
107.30.Jan [17:30] | PonMŠK BK Žiar nad HronomBKM SPU Nitra65:69 (28:39)ŠH Žiar n. Hronom
110.3.Feb [15:00] | PiaMŠK BK Žiar nad HronomBK 04 AC LB SNV 86:56 (45:22)ŠH Žiar n. Hronom
111.4.Feb [15:30] | SobŠBK Junior LeviceMBK Victoria Žilina54:82 (22:37)ŠH
112.14.Feb [16:30] | UtoBKM SPU NitraIMC Slovakia P. Bystrica 59:44 (33:15)ZŠ Škultétyho, Klokočina
113.4.Feb [14:30] | SobMBA PrievidzaBPSA Inter Bratislava 97:41 (63:15)ZŠ S.Chalupku
115.5.Feb [13:00] | NedMŠK BK Žiar nad HronomBKM Iskra Svit 93:47 (60:21)ŠH Žiar n. Hronom
117.5.Feb [10:00] | NedBKM SPU NitraMBK Victoria Žilina39:82 (23:27)ZŠ Škultétyho, Klokočina
118.17.Feb [18:00] | PiaŠBK Junior LeviceIMC Slovakia P. Bystrica 115:18 (58:9)ŠH
122.18.Feb [14:30] | SobBKM Iskra SvitMBA Prievidza35:92 (24:51)Iskra Aréna (ŠH)
124.18.Feb [13:30] | SobBPSA Inter BratislavaŠBK Junior Levice49:70 (19:37)HANT aréna Pasienky
125.18.Feb [18:00] | SobIMC Slovakia P. BystricaMŠK BK Žiar nad Hronom56:94 (26:48)8.ZŠ sídl.Rozkvet
128.19.Feb [9:00] | NedBK 04 AC LB SNVMBA Prievidza41:104 (25:59)ŠH SNV
129.19.Feb [11:00] | NedBPSA Inter BratislavaBKM SPU Nitra52:60 (30:24)HANT aréna Pasienky
131.19.Feb [9:30] | NedMBK Victoria ŽilinaMŠK BK Žiar nad Hronom 66:60 (34:30)ZŠ Limbová, Solinky


Prehľad súťaží