Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

ŽL Starší žiaci - 2018-2019

Skupina východSkupina západ
Skupina západ

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
BK Inter Bratislava
7
7
0
766 : 277
489
14
2.
BK Lokomotíva Sereď
7
6
1
742 : 346
396
13
3.
MBA Prievidza
6
4
2
555 : 434
121
10
4.
ŠBK Junior Levice
6
3
3
469 : 411
58
9
5.
MBK AŠK Slávia Trnava
7
1
6
238 : 708
-470
8
6.
MŠK BK Žiar nad Hronom
6
1
5
361 : 562
-201
7
7.
BSC Bratislava
5
0
5
157 : 550
-393
5

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.29.Sep [11:00] | SobBSC BratislavaBK Inter Bratislava30:159 (16:75)ŠH Domkárska
3.29.Sep [17:00] | SobMŠK BK Žiar nad HronomMBA Prievidza73:102 (40:50)ŠH Žiar n. Hronom
4.29.Sep [12:30] | SobBK Lokomotíva SereďMBK AŠK Slávia Trnava 144:35 (69:12)Sokolovňa, M.R.Štefánika
2. kolo
5.13.Okt [10:00] | SobBSC BratislavaBK Lokomotíva Sereď16:143 (13:65)ŠH Domkárska
6.13.Okt [14:30] | SobBK Inter BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava 112:16 (55:6)HANT aréna Pasienky
7.13.Okt [14:30] | SobŠBK Junior LeviceMŠK BK Žiar nad Hronom 102:48 (55:21)ŠH
3. kolo
9.14.Okt [10:00] | NedBSC BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava40:44 (19:20)ŠH Domkárska
10.14.Okt [10:00] | NedBK Inter BratislavaBK Lokomotíva Sereď 87:59 (42:31)HANT aréna Pasienky
11.14.Okt [11:00] | NedŠBK Junior LeviceMBA Prievidza68:86 (41:31)ŠH
4. kolo
13.27.Okt [11:00] | SobBK Lokomotíva SereďMŠK BK Žiar nad Hronom 104:44 (49:19)Sokolovňa, M.R.Štefánika
14.27.Okt [14:00] | SobMBK AŠK Slávia TrnavaMBA Prievidza51:131 (30:53)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
15.27.Okt [10:00] | SobBSC BratislavaŠBK Junior Levice50:83 (25:41)ŠH Domkárska
5. kolo
17.28.Okt [12:00] | NedBK Lokomotíva SereďMBA Prievidza 109:69 (36:43)Sokolovňa, M.R.Štefánika
18.28.Okt [12:00] | NedMBK AŠK Slávia TrnavaMŠK BK Žiar nad Hronom24:77 (19:49)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
20.26.Okt [18:30] | PiaBK Inter BratislavaŠBK Junior Levice 108:49 (50:13)ŠH Mladosť, Trnavská 39
6. kolo
21.10.Nov [16:00] | SobŠBK Junior LeviceBK Lokomotíva Sereď64:82 (37:45)ŠH
23.18.Nov [9:00] | NedMŠK BK Žiar nad HronomBSC BratislavaŠH Žiar n. Hronom
24.10.Nov [14:00] | SobMBA PrievidzaBK Inter Bratislava44:72 (26:25)ZŠ S.Chalupku
7. kolo
25.11.Nov [10:00] | NedŠBK Junior LeviceMBK AŠK Slávia Trnava 103:37 (53:15)ŠH
27.12.Nov [17:00] | PonMŠK BK Žiar nad HronomBK Inter Bratislava58:107 (25:58)ŠH Žiar n. Hronom
28.17.Nov [17:00] | SobMBA PrievidzaBSC BratislavaZŠ S.Chalupku
8. kolo
29.30.Sep [10:00] | NedBK Inter BratislavaBSC Bratislava 121:21 (53:11)HANT aréna Pasienky
31.30.Sep [13:00] | NedMBA PrievidzaMŠK BK Žiar nad Hronom 123:61 (43:30)ZŠ S.Chalupku
32.30.Sep [13:00] | NedMBK AŠK Slávia TrnavaBK Lokomotíva Sereď31:101 (16:60)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
9. kolo
33.24.Nov [17:00] | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBSC BratislavaŠH Slávia Hajdóczyho ul.
34.24.Nov | SobBK Lokomotíva SereďBK Inter Bratislava
35.24.Nov [17:30] | SobMBA PrievidzaŠBK Junior LeviceZŠ S.Chalupku
10. kolo
37.25.Nov | NedBK Lokomotíva SereďBSC Bratislava
38.25.Nov [9:00] | NedMBK AŠK Slávia TrnavaBK Inter BratislavaŠH Slávia Hajdóczyho ul.
39.25.Nov | NedMŠK BK Žiar nad HronomŠBK Junior Levice
11. kolo
41.8.Dec | SobMBA PrievidzaBK Lokomotíva Sereď
42.8.Dec | SobMŠK BK Žiar nad HronomMBK AŠK Slávia Trnava
44.8.Dec | SobŠBK Junior LeviceBK Inter Bratislava
12. kolo
45.9.Dec | NedMŠK BK Žiar nad HronomBK Lokomotíva Sereď
46.9.Dec | NedMBA PrievidzaMBK AŠK Slávia Trnava
47.9.Dec | NedŠBK Junior LeviceBSC Bratislava
13. kolo
49.12.Jan | SobMBK AŠK Slávia TrnavaŠBK Junior Levice
51.12.Jan | SobBK Inter BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom
52.12.Jan | SobBSC BratislavaMBA Prievidza
14. kolo
53.13.Jan | NedBK Lokomotíva SereďŠBK Junior Levice
55.13.Jan | NedBSC BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom
56.13.Jan | NedBK Inter BratislavaMBA Prievidza



Prehľad súťaží