Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2017-2018

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

ŽL Starší žiaci - 2017-2018

Skupina východSkupina západ
Skupina západ

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
BKM SPU Nitra (MS)
15
14
1
1106 : 761
345
29
2.
BK Inter Bratislava
14
12
2
1134 : 693
441
26
3.
ŠBK Junior Levice
15
11
4
1143 : 922
221
26
4.
BBK Bánovce nad Bebravou
14
9
5
989 : 779
210
23
5.
MBK AŠK Slávia Trnava
15
7
8
930 : 1005
-75
22
6.
MŠK BK Žiar nad Hronom
14
7
7
993 : 920
73
21
7.
TJ Strojár Malacky (MS)
14
5
9
838 : 993
-155
19
8.
MBA Prievidza
14
4
10
939 : 1129
-190
18
9.
BSC Bratislava
15
2
13
862 : 1221
-359
17
10.
IMC Slovakia P.Bystrica
14
1
13
771 : 1282
-511
15

Tabuľka bez družstiev mimo súťaž (MS)
Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠBK Junior Levice
12
10
2
921 : 708
213
22
2.
BK Inter Bratislava
10
10
0
881 : 497
384
20
3.
BBK Bánovce nad Bebravou
11
8
3
821 : 618
203
19
4.
MBK AŠK Slávia Trnava
12
6
6
766 : 816
-50
18
5.
MŠK BK Žiar nad Hronom
11
6
5
807 : 712
95
17
6.
BSC Bratislava
12
2
10
719 : 993
-274
14
7.
MBA Prievidza
11
2
9
720 : 928
-208
13
8.
IMC Slovakia P.Bystrica
11
1
10
616 : 979
-363
12

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.14.Okt [10:00] | SobMBA PrievidzaMŠK BK Žiar nad Hronom54:89 (27:44)ZŠ S.Chalupku
2.14.Okt [14:30] | SobTJ Strojár Malacky (MS)ŠBK Junior Levice 73:71 (40:26)ZŠ Štúrova
3.25.Okt [15:30] | StrBK Inter BratislavaBKM SPU Nitra (MS)44:46 (28:27)HANT aréna Pasienky
4.19.Okt [17:00] | ŠtvBSC BratislavaIMC Slovakia P.Bystrica 78:58 (39:23)ŠH Domkárska
5.14.Okt [10:00] | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBBK Bánovce nad Bebravou49:69 (24:29)MŠH Rybníková 15
2. kolo
6.15.Okt [10:30] | NedTJ Strojár Malacky (MS)BKM SPU Nitra (MS) 57:56 (34:24)ZŠ Štúrova
7.8.Nov [15:00] | StrBK Inter BratislavaŠBK Junior Levice 72:44 (30:24)HANT aréna Pasienky
8.21.Okt [12:00] | SobBSC BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou54:79 (32:41)ŠH Domkárska
9.15.Okt [11:00] | NedMBK AŠK Slávia TrnavaIMC Slovakia P.Bystrica 84:34 (48:13)ŠH Hajdóczyho
3. kolo
10.28.Okt [14:00] | SobIMC Slovakia P.BystricaBBK Bánovce nad Bebravou55:99 (34:44)8.ZŠ sídl.Rozkvet
11.28.Okt [13:00] | SobŠBK Junior LeviceBSC Bratislava 80:52 (43:28)ŠH
12.28.Okt [12:30] | SobBKM SPU Nitra (MS)MBK AŠK Slávia Trnava 77:48 (44:21)ZŠ Škultétyho, Klokočina
13.28.Okt [13:15] | SobMBA PrievidzaTJ Strojár Malacky (MS) 81:54 (42:29)ZŠ S.Chalupku
14.28.Okt [17:00] | SobMŠK BK Žiar nad HronomBK Inter Bratislava58:64 (27:40)ŠH Žiar n. Hronom
4. kolo
15.29.Okt [11:30] | NedŠBK Junior LeviceMBK AŠK Slávia Trnava 89:59 (36:26)ŠH
16.29.Okt [10:00] | NedBKM SPU Nitra (MS)BSC Bratislava 89:51 (42:22)ZŠ Škultétyho, Klokočina
17.29.Okt [10:00] | NedMBA PrievidzaBK Inter Bratislava43:109 (29:55)ZŠ S.Chalupku
18.29.Okt [14:00] | NedMŠK BK Žiar nad HronomTJ Strojár Malacky (MS) 74:57 (42:23)ŠH Žiar n. Hronom
5. kolo
19.11.Nov [15:00] | SobBK Inter BratislavaTJ Strojár Malacky (MS) 88:46 (30:19)HANT aréna Pasienky
20.11.Nov [15:00] | SobBSC BratislavaMBA Prievidza 89:70 (39:45)ŠH Domkárska
21.11.Nov [13:00] | SobMBK AŠK Slávia TrnavaMŠK BK Žiar nad Hronom 55:49 (31:24)MŠH Rybníková 15
22.11.Nov [14:30] | SobIMC Slovakia P.BystricaŠBK Junior Levice62:86 (27:43)8.ZŠ sídl.Rozkvet
23.11.Nov [16:00] | SobBBK Bánovce nad BebravouBKM SPU Nitra (MS)40:53 (31:32)ŠH
6. kolo
24.12.Nov [10:00] | NedBSC BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom70:76 (43:30)ŠH Domkárska
25.12.Nov [11:00] | NedMBK AŠK Slávia TrnavaMBA Prievidza 78:55 (37:29)ŠH Hajdóczyho
26.12.Nov [14:00] | NedIMC Slovakia P.BystricaBKM SPU Nitra (MS)63:96 (29:46)8.ZŠ sídl.Rozkvet
27.12.Nov [10:00] | NedBBK Bánovce nad BebravouŠBK Junior Levice45:56 (27:22)ŠH
7. kolo
28.26.Nov [12:00] | NedŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra (MS)63:65 (28:38)ŠH Dom športu
29.25.Nov [13:00] | SobMBA PrievidzaIMC Slovakia P.Bystrica 107:65 (78:18)ZŠ S.Chalupku
30.25.Nov [13:00] | SobMŠK BK Žiar nad HronomBBK Bánovce nad Bebravou73:81 (38:33)ŠH Žiar n. Hronom
31.25.Nov [14:30] | SobTJ Strojár Malacky (MS)BSC Bratislava 61:56 (21:23)ZŠ Štúrova
32.25.Nov [18:00] | SobBK Inter BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava 92:41 (54:29)ŠH Mladosť, Trnavská 39
8. kolo
33.26.Nov [10:00] | NedMBA PrievidzaBBK Bánovce nad Bebravou52:75 (31:24)ZŠ S.Chalupku
34.26.Nov [11:00] | NedMŠK BK Žiar nad HronomIMC Slovakia P.Bystrica 104:41 (60:18)ŠH Žiar n. Hronom
35.26.Nov [10:30] | NedTJ Strojár Malacky (MS)MBK AŠK Slávia Trnava58:64 (34:33)ZŠ Štúrova
36.26.Nov [12:30] | NedBK Inter BratislavaBSC Bratislava 109:47 (42:26)HANT aréna Pasienky
9. kolo
37.9.Dec [11:00] | SobBSC BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava57:74 (33:41)ŠH Domkárska
38.9.Dec [14:30] | SobIMC Slovakia P.BystricaTJ Strojár Malacky (MS)65:77 (29:42)8.ZŠ sídl.Rozkvet
39.17.Dec [12:00] | NedBK Inter BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou 73:57 (34:24)HANT aréna Pasienky
40.9.Dec [16:00] | SobŠBK Junior LeviceMBA Prievidza 99:59 (51:32)ŠH
41.9.Dec [13:00] | SobBKM SPU Nitra (MS)MŠK BK Žiar nad Hronom 78:63 (38:24)ZŠ Škultétyho, Klokočina
10. kolo
42.18.Dec [17:00] | PonIMC Slovakia P.BystricaBK Inter Bratislava54:102 (30:38)8.ZŠ sídl.Rozkvet
43.10.Dec [10:00] | NedBBK Bánovce nad BebravouTJ Strojár Malacky (MS) 85:48 (40:27)ŠH
44.10.Dec [14:00] | NedŠBK Junior LeviceMŠK BK Žiar nad Hronom 94:72 (44:38)ŠH Dom športu
45.10.Dec [11:00] | NedBKM SPU Nitra (MS)MBA Prievidza 89:71 (40:37)ZŠ Škultétyho, Klokočina
11. kolo
46.6.Jan [17:00] | SobMŠK BK Žiar nad HronomMBA Prievidza 78:74 (36:41)ŠH Žiar n. Hronom
47.25.Jan [18:00] | ŠtvBKM SPU Nitra (MS)TJ Strojár Malacky (MS) 80:51 (43:23)ZŠ Škultétyho, Klokočina
48.7.Feb [15:00] | StrŠBK Junior LeviceBK Inter Bratislava65:75 (22:43)ŠH Dom športu
49.13.Jan [12:00] | SobBBK Bánovce nad BebravouBSC Bratislava 94:39 (36:17)ŠH
50.6.Jan [16:00] | SobIMC Slovakia P.BystricaMBK AŠK Slávia Trnava79:80 (36:35)8.ZŠ sídl.Rozkvet
12. kolo
51.2.Dec [13:00] | SobŠBK Junior LeviceTJ Strojár Malacky (MS) 88:76 (39:33)ŠH
52.1.Feb [18:00] | ŠtvBKM SPU Nitra (MS)BK Inter Bratislava 55:52 (38:27)ZŠ Škultétyho, Klokočina
53.7.Jan [14:00] | NedIMC Slovakia P.BystricaBSC Bratislava 77:69 (37:27)8.ZŠ sídl.Rozkvet
54.17.Jan [17:45] | StrBBK Bánovce nad BebravouMBK AŠK Slávia Trnava 77:65 (38:26)ŠH
13. kolo
55.20.Jan [17:00] | SobBBK Bánovce nad BebravouIMC Slovakia P.Bystrica 94:35 (45:13)ŠH
56.12.Feb [17:30] | PonMBK AŠK Slávia TrnavaŠBK Junior Levice55:71 (28:32)MŠH Rybníková 15
57.20.Jan [13:00] | SobBSC BratislavaBKM SPU Nitra (MS)36:78 (17:37)ŠH Domkárska
58.20.Jan [14:00] | SobBK Inter BratislavaMBA Prievidza 103:47 (49:27)HANT aréna Pasienky
59.20.Jan [14:30] | SobTJ Strojár Malacky (MS)MŠK BK Žiar nad Hronom 73:49 (40:21)ZŠ Štúrova
14. kolo
60.31.Jan [16:30] | StrBSC BratislavaŠBK Junior Levice50:94 (32:48)ŠH Domkárska
61.21.Jan [10:00] | NedMBK AŠK Slávia TrnavaBKM SPU Nitra (MS)52:54 (25:28)ŠH Hajdóczyho
62.21.Jan [10:30] | NedTJ Strojár Malacky (MS)MBA Prievidza58:67 (31:25)ZŠ Štúrova
63.21.Jan [10:00] | NedBK Inter BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom 82:41 (47:23)HANT aréna Pasienky
15. kolo
64.14.Feb [16:30] | StrTJ Strojár Malacky (MS)BK Inter Bratislava49:69 (24:32)ZŠ Štúrova
65.11.Feb [14:00] | NedMŠK BK Žiar nad HronomBSC Bratislava 92:56 (40:31)ŠH Žiar n. Hronom
66.15.Feb [18:00] | ŠtvMBA PrievidzaMBK AŠK Slávia Trnava69:85 (36:38)Niké aréna
67.10.Feb [14:00] | SobBKM SPU Nitra (MS)IMC Slovakia P.Bystrica 130:27 (61:8)ZŠ Škultétyho, Klokočina
68.13.Feb [17:00] | UtoŠBK Junior LeviceBBK Bánovce nad Bebravou 67:51 (27:29)ŠH Dom športu
16. kolo
69.10.Feb [18:30] | SobMBA PrievidzaBSC Bratislava 90:58 (34:36)Niké aréna
70.4.Feb [13:00] | NedMŠK BK Žiar nad HronomMBK AŠK Slávia Trnava 75:41 (38:15)ŠH Žiar n. Hronom
71.14.Feb [15:30] | StrŠBK Junior LeviceIMC Slovakia P.Bystrica 76:56 (46:25)ŠH Dom športu
72.4.Feb [13:30] | NedBKM SPU Nitra (MS)BBK Bánovce nad Bebravou 60:43 (33:14)ZŠ Škultétyho, Klokočina
17. kolo
73.18.Feb [15:00] | NedBKM SPU Nitra (MS)ŠBK Junior LeviceZŠ Škultétyho, Klokočina
74.17.Feb [15:30] | SobBBK Bánovce nad BebravouMBA PrievidzaŠH
75.17.Feb | SobIMC Slovakia P.BystricaMŠK BK Žiar nad Hronom
76.17.Feb [14:00] | SobMBK AŠK Slávia TrnavaTJ Strojár Malacky (MS)ŠH Hajdóczyho
77.17.Feb [14:00] | SobBSC BratislavaBK Inter BratislavaŠH Domkárska
18. kolo
78.18.Feb | NedIMC Slovakia P.BystricaMBA Prievidza
79.18.Feb [11:00] | NedBBK Bánovce nad BebravouMŠK BK Žiar nad HronomŠH
80.18.Feb [11:00] | NedBSC BratislavaTJ Strojár Malacky (MS)ŠH Domkárska
81.18.Feb [9:00] | NedMBK AŠK Slávia TrnavaBK Inter BratislavaŠH Hajdóczyho
19. kolo
82.3.Mar | SobMBK AŠK Slávia TrnavaBSC Bratislava
83.3.Mar | SobBK Inter BratislavaIMC Slovakia P.Bystrica
84.3.Mar | SobTJ Strojár Malacky (ms)BBK Bánovce nad Bebravou
85.3.Mar | SobMŠK BK Žiar nad HronomŠBK Junior Levice
86.3.Mar | SobMBA PrievidzaBKM SPU Nitra (ms)
20. kolo
87.4.Mar | NedTJ Strojár Malacky (ms)IMC Slovakia P.Bystrica
88.4.Mar | NedBK Inter BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou
89.4.Mar | NedMBA PrievidzaBK Inter Bratislava
90.4.Mar | NedMŠK BK Žiar nad HronomBKM SPU Nitra (ms)



Prehľad súťaží