Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2016-2017

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

ŽL Starší žiaci - 2016-2017

Finálový turnaj - ŽilinaSkupina 1- 6Skupina 7-10Základná skupina
Základná skupina

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
MBK Victoria Žilina
18
17
1
1583 : 938
645
35
2.
ŠBK Junior Levice
18
15
3
1427 : 898
529
33
3.
MŠK BK Žiar nad Hronom
18
13
5
1297 : 984
313
31
4.
MBA Prievidza
18
12
6
1428 : 951
477
30
5.
BPSA Inter Bratislava
18
10
8
1170 : 1120
50
28
6.
BK 04 AC LB SNV
18
8
10
1078 : 1229
-151
26
7.
BKM SPU Nitra
18
7
11
985 : 1144
-159
25
8.
BKM Iskra Svit
18
5
13
967 : 1312
-345
23
9.
BSC Bratislava (ms)
18
3
15
861 : 1439
-578
21
10.
IMC Slovakia P. Bystrica
18
0
18
732 : 1513
-781
17
Družstvo IMC Slovakia P.Bystrica má 1 kontumačnú prehru bez priznania bodu.

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
7.1.Okt [13:00] | SobMBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit 114:41 (47:24)ZŠ Limbová, Solinky
8.1.Okt [13:30] | SobIMC Slovakia P. BystricaBK 04 AC LB SNV39:77 (15:52)8.ZŠ sídl.Rozkvet
9.1.Okt [17:00] | SobBPSA Inter BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom58:69 (29:40)HANT aréna Pasienky
12.1.Okt [13:00] | SobMBA PrievidzaŠBK Junior Levice55:67 (33:30)ZŠ S.Chalupku
2. kolo
13.2.Okt [10:30] | NedMBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV 92:60 (44:27)ZŠ Limbová, Solinky
14.2.Okt [11:00] | NedIMC Slovakia P. BystricaBKM Iskra Svit64:75 (28:44)8.ZŠ sídl.Rozkvet
16.2.Okt [10:00] | NedBSC Bratislava (ms)MŠK BK Žiar nad Hronom47:105 (23:45)ŠH Domkárska
18.2.Okt [11:00] | NedMBA PrievidzaBKM SPU Nitra 80:40 (47:12)ZŠ S.Chalupku
3. kolo
19.15.Okt [14:00] | SobBKM Iskra SvitBKM SPU Nitra 72:45 (31:20)Iskra Aréna (ŠH)
20.15.Okt [12:30] | SobBK 04 AC LB SNVŠBK Junior Levice52:71 (30:37)ŠH SNV
23.15.Okt [13:00] | SobMBK Victoria ŽilinaBPSA Inter Bratislava 95:45 (49:22)ZŠ Limbová, Solinky
24.15.Okt [17:30] | SobIMC Slovakia P. BystricaBSC Bratislava (ms)46:67 (25:34)8.ZŠ sídl.Rozkvet
4. kolo
25.16.Okt [10:30] | NedBKM Iskra SvitŠBK Junior Levice57:82 (30:39)Iskra Aréna (ŠH)
26.16.Okt [8:30] | NedBK 04 AC LB SNVBKM SPU Nitra 50:49 (22:24)ŠH SNV
27.16.Okt [11:00] | NedMŠK BK Žiar nad HronomMBA Prievidza 61:52 (30:31)ŠH Žiar n. Hronom
29.16.Okt [9:00] | NedMBK Victoria ŽilinaBSC Bratislava (ms) 61:50 (25:27)ZŠ Limbová, Solinky
30.16.Okt [10:30] | NedIMC Slovakia P. BystricaBPSA Inter Bratislava53:98 (26:52)8.ZŠ sídl.Rozkvet
5. kolo
31.29.Okt [17:30] | SobBPSA Inter BratislavaBKM Iskra Svit 78:36 (46:22)HANT aréna Pasienky
32.29.Okt [15:00] | SobBSC Bratislava (ms)BK 04 AC LB SNV87:90 (34:49)ŠH Domkárska
34.29.Okt [16:45] | SobMBA PrievidzaIMC Slovakia P. Bystrica 93:39 (50:20)ZŠ S.Chalupku
35.29.Okt [14:00] | SobBKM SPU NitraMŠK BK Žiar nad Hronom63:80 (25:47)ŠH SPU
6. kolo
37.30.Okt [10:00] | NedBPSA Inter BratislavaBK 04 AC LB SNV 74:31 (43:12)HANT aréna Pasienky
38.30.Okt [10:00] | NedBSC Bratislava (ms)BKM Iskra Svit53:81 (28:48)ŠH Domkárska
40.9.Nov [16:00] | StrMBA PrievidzaMBK Victoria Žilina65:72 (36:33)ZŠ S.Chalupku
42.30.Okt [12:30] | NedŠBK Junior LeviceMŠK BK Žiar nad Hronom 74:68 (32:25)ŠH Dom športu
7. kolo
43.12.Nov [14:00] | SobBKM Iskra SvitMŠK BK Žiar nad Hronom39:71 (23:31)Iskra Aréna (ŠH)
45.12.Nov [12:30] | SobMBK Victoria ŽilinaBKM SPU Nitra 106:44 (50:30)ZŠ Limbová, Solinky
46.22.Nov [16:30] | UtoIMC Slovakia P. BystricaŠBK Junior Levice36:106 (16:42)8.ZŠ sídl.Rozkvet
48.17.Nov [11:30] | ŠtvBSC Bratislava (ms)MBA Prievidza47:89 (23:49)ŠH Domkárska
8. kolo
50.13.Nov [10:00] | NedBK 04 AC LB SNVMŠK BK Žiar nad Hronom 58:57 (38:25)ŠH SNV
51.8.Dec [14:30] | ŠtvMBK Victoria ŽilinaŠBK Junior Levice 80:64 (45:34)ZŠ Limbová, Solinky
52.13.Nov [11:00] | NedIMC Slovakia P. BystricaBKM SPU Nitra34:96 (20:36)8.ZŠ sídl.Rozkvet
53.16.Nov [19:30] | StrBPSA Inter BratislavaMBA Prievidza 58:47 (27:29)HANT aréna Pasienky
9. kolo
1.16.Nov [15:30] | StrMBK Victoria ŽilinaIMC Slovakia P. Bystrica 82:33 (52:12)ZŠ Limbová, Solinky
2.18.Nov [19:30] | PiaBPSA Inter BratislavaBSC Bratislava (ms) 78:43 (34:25)HANT aréna Pasienky
4.24.Nov [18:30] | ŠtvŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra 90:40 (42:29)ŠH Dom športu
6.16.Nov [18:00] | StrBKM Iskra SvitBK 04 AC LB SNV52:87 (33:30)Iskra Aréna (ŠH)
10. kolo
67.14.Dec [18:00] | StrIMC Slovakia P. BystricaMBK Victoria Žilina47:126 (21:63)8.ZŠ sídl.Rozkvet
68.14.Dec [16:15] | StrBSC Bratislava (ms)BPSA Inter Bratislava54:96 (25:48)ŠH Domkárska
70.16.Dec [18:00] | PiaBKM SPU NitraŠBK Junior Levice44:66 (22:38)ZŠ Škultétyho, Klokočina
72.14.Dec [14:30] | StrBK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit 66:41 (34:18)ŠH SNV
11. kolo
56.26.Nov [15:00] | SobMBA PrievidzaBK 04 AC LB SNV 89:48 (58:20)ZŠ S.Chalupku
57.26.Nov [14:00] | SobBKM SPU NitraBPSA Inter Bratislava55:59 (25:30)ZŠ Škultétyho, Klokočina
58.26.Nov [11:00] | SobŠBK Junior LeviceBSC Bratislava (ms) 103:30 (53:21)ŠH
59.26.Nov [10:15] | SobMŠK BK Žiar nad HronomMBK Victoria Žilina 58:54 (30:28)ŠH Žiar n. Hronom
12. kolo
62.27.Nov [12:30] | NedMBA PrievidzaBKM Iskra Svit 74:45 (35:22)ZŠ S.Chalupku
63.27.Nov [10:00] | NedBKM SPU NitraBSC Bratislava (ms) 53:32 (26:13)ZŠ Škultétyho, Klokočina
64.27.Nov [10:00] | NedŠBK Junior LeviceBPSA Inter Bratislava 90:45 (44:24)ŠH
65.27.Nov [11:00] | NedMŠK BK Žiar nad HronomIMC Slovakia P. Bystrica 20:0 (:)
13. kolo
73.10.Dec [16:00] | SobBK 04 AC LB SNVMBK Victoria Žilina55:94 (39:36)ŠH SNV
74.10.Dec [12:00] | SobBKM Iskra SvitIMC Slovakia P. Bystrica 79:33 (41:19)Iskra Aréna (ŠH)
76.10.Dec [17:30] | SobMŠK BK Žiar nad HronomBSC Bratislava (ms) 85:43 (45:21)ŠH Žiar n. Hronom
78.10.Dec [11:00] | SobBKM SPU NitraMBA Prievidza52:75 (16:33)ZŠ Škultétyho, Klokočina
14. kolo
79.11.Dec [10:00] | NedBKM Iskra SvitMBK Victoria Žilina64:111 (32:49)Iskra Aréna (ŠH)
80.11.Dec [9:00] | NedBK 04 AC LB SNVIMC Slovakia P. Bystrica 69:56 (25:34)ŠH SNV
81.11.Dec [13:00] | NedMŠK BK Žiar nad HronomBPSA Inter Bratislava 94:62 (47:37)ŠH Žiar n. Hronom
84.11.Dec [10:00] | NedŠBK Junior LeviceMBA Prievidza 63:60 (31:26)ŠH Dom športu
15. kolo
85.7.Jan [13:00] | SobŠBK Junior LeviceBKM Iskra Svit 73:44 (26:27)ŠH
86.7.Jan [14:00] | SobBKM SPU NitraBK 04 AC LB SNV 66:59 (36:26)ZŠ Škultétyho, Klokočina
87.7.Jan [15:00] | SobMBA PrievidzaMŠK BK Žiar nad Hronom 83:69 (43:45)ZŠ S.Chalupku
89.7.Jan [14:00] | SobBSC Bratislava (ms)MBK Victoria Žilina45:102 (18:53)ŠH Domkárska
90.8.Feb [16:00] | StrBPSA Inter BratislavaIMC Slovakia P. Bystrica 88:29 (45:15)HANT aréna Pasienky
16. kolo
91.8.Jan [10:00] | NedBKM SPU NitraBKM Iskra Svit 61:47 (16:22)ZŠ Škultétyho, Klokočina
92.8.Jan [9:00] | NedŠBK Junior LeviceBK 04 AC LB SNV 67:45 (30:25)ŠH Dom športu
94.8.Jan [10:00] | NedBPSA Inter BratislavaMBK Victoria Žilina55:88 (26:52)HANT aréna Pasienky
95.15.Feb [16:00] | StrBSC Bratislava (ms)IMC Slovakia P. Bystrica 53:50 (26:22)ŠH Domkárska
17. kolo
97.12.Feb [9:00] | NedBK 04 AC LB SNVBPSA Inter Bratislava59:64 (26:32)ŠH Markušovská cesta
98.22.Jan [10:00] | NedBKM Iskra SvitBSC Bratislava (ms) 62:45 (44:20)Iskra Aréna (ŠH)
100.27.Jan [16:20] | PiaMBK Victoria ŽilinaMBA Prievidza 76:59 (33:37)ZŠ Limbová, Solinky
102.17.Jan [17:00] | UtoMŠK BK Žiar nad HronomŠBK Junior Levice 62:57 (38:33)ŠH Žiar n. Hronom
18. kolo
103.11.Feb [14:30] | SobBKM Iskra SvitBPSA Inter Bratislava50:70 (31:29)Iskra Aréna (ŠH)
104.21.Jan [18:00] | SobBK 04 AC LB SNVBSC Bratislava (ms) 75:41 (35:19)ŠH SNV
106.26.Jan [18:00] | ŠtvIMC Slovakia P. BystricaMBA Prievidza55:116 (34:54)8.ZŠ sídl.Rozkvet
107.30.Jan [17:30] | PonMŠK BK Žiar nad HronomBKM SPU Nitra65:69 (28:39)ŠH Žiar n. Hronom
19. kolo
110.3.Feb [15:00] | PiaMŠK BK Žiar nad HronomBK 04 AC LB SNV 86:56 (45:22)ŠH Žiar n. Hronom
111.4.Feb [15:30] | SobŠBK Junior LeviceMBK Victoria Žilina54:82 (22:37)ŠH
112.14.Feb [16:30] | UtoBKM SPU NitraIMC Slovakia P. Bystrica 59:44 (33:15)ZŠ Škultétyho, Klokočina
113.4.Feb [14:30] | SobMBA PrievidzaBPSA Inter Bratislava 97:41 (63:15)ZŠ S.Chalupku
20. kolo
115.5.Feb [13:00] | NedMŠK BK Žiar nad HronomBKM Iskra Svit 93:47 (60:21)ŠH Žiar n. Hronom
117.5.Feb [10:00] | NedBKM SPU NitraMBK Victoria Žilina39:82 (23:27)ZŠ Škultétyho, Klokočina
118.17.Feb [18:00] | PiaŠBK Junior LeviceIMC Slovakia P. Bystrica 115:18 (58:9)ŠH
120.5.Feb [11:00] | NedMBA PrievidzaBSC Bratislava (ms) 98:42 (53:17)ZŠ S.Chalupku
21. kolo
122.18.Feb [14:30] | SobBKM Iskra SvitMBA Prievidza35:92 (24:51)Iskra Aréna (ŠH)
123.18.Feb [13:00] | SobBSC Bratislava (ms)BKM SPU Nitra 51:50 (30:30)ŠH Domkárska
124.18.Feb [13:30] | SobBPSA Inter BratislavaŠBK Junior Levice49:70 (19:37)HANT aréna Pasienky
125.18.Feb [18:00] | SobIMC Slovakia P. BystricaMŠK BK Žiar nad Hronom56:94 (26:48)8.ZŠ sídl.Rozkvet
22. kolo
128.19.Feb [9:00] | NedBK 04 AC LB SNVMBA Prievidza41:104 (25:59)ŠH SNV
129.19.Feb [11:00] | NedBPSA Inter BratislavaBKM SPU Nitra52:60 (30:24)HANT aréna Pasienky
130.19.Feb [9:00] | NedBSC Bratislava (ms)ŠBK Junior Levice31:115 (13:63)ŠH Domkárska
131.19.Feb [9:30] | NedMBK Victoria ŽilinaMŠK BK Žiar nad Hronom 66:60 (34:30)ZŠ Limbová, Solinky



Prehľad súťaží