Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

ŽL Starší žiaci - 2018-2019

Skupina 1-8Skupina 9-13Skupina východSkupina západ
Skupina 1-8

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
Abovia 96 Košice
3
2
1
236 : 204
32
5
2.
BK Inter Bratislava
2
2
0
150 : 115
35
4
3.
MBA Prievidza
3
1
2
201 : 221
-20
4
4.
BKM Iskra Svit A
2
2
0
146 : 126
20
4
5.
MBK Victoria Žilina
2
1
1
163 : 162
1
3
6.
BK 04 AC LB SNV
3
0
3
175 : 228
-53
3
7.
ŠBK Junior Levice
1
1
0
97 : 71
26
2
8.
BK Lokomotíva Sereď
2
0
2
135 : 176
-41
2

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.26.Jan [15:00] | SobŠBK Junior LeviceMBA Prievidza 97:71 (43:52)ŠH Dom športu
2.26.Jan [17:30] | SobAbovia 96 KošiceBK 04 AC LB SNV 69:54 (25:39)SPŠ Dopravná
3.24.Mar [10:30] | NedMBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit AZŠ Limbová, Solinky
4.6.Feb [17:00] | StrBK Lokomotíva SereďBK Inter Bratislava70:91 (43:43)Sokolovňa, M.R.Štefánika
2. kolo
5.20.Mar [15:00] | StrŠBK Junior LeviceBK Lokomotíva SereďŠH Dom športu
6.9.Feb [14:00] | SobMBA PrievidzaBK Inter Bratislava45:59 (20:26)ZŠ S.Chalupku
7.9.Feb [14:00] | SobAbovia 96 KošiceMBK Victoria Žilina 92:69 (42:39)SPŠ Dopravná
8.9.Feb [9:00] | SobBK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit A51:65 (20:25)ŠH SNV
3. kolo
9.13.Mar [15:00] | StrŠBK Junior LeviceBK Inter BratislavaŠH Dom športu
10.10.Feb [10:00] | NedMBA PrievidzaBK Lokomotíva Sereď 85:65 (51:28)ZŠ S.Chalupku
11.10.Feb [10:00] | NedAbovia 96 KošiceBKM Iskra Svit A75:81 (22:40)SPŠ Dopravná
12.10.Feb [10:00] | NedBK 04 AC LB SNVMBK Victoria Žilina70:94 (32:41)ŠH SNV
4. kolo
13.31.Maj [10:00] | PiaBK Lokomotíva SereďMBK Victoria ŽilinaSokolovňa, M.R.Štefánika
14.23.Feb [13:30] | SobBK Inter BratislavaBKM Iskra Svit AHANT aréna Pasienky
15.31.Maj [15:00] | PiaŠBK Junior LeviceAbovia 96 KošiceŠH Dom športu
16.23.Feb [15:00] | SobMBA PrievidzaBK 04 AC LB SNVZŠ S.Chalupku
5. kolo
17.31.Maj [10:00] | PiaBK Lokomotíva SereďBKM Iskra Svit ASokolovňa, M.R.Štefánika
18.24.Feb [12:00] | NedBK Inter BratislavaMBK Victoria ŽilinaHANT aréna Pasienky
19.24.Feb [10:00] | NedŠBK Junior LeviceBK 04 AC LB SNVŠH Dom športu
20.31.Maj [10:00] | PiaMBA PrievidzaAbovia 96 KošiceZŠ S.Chalupku
6. kolo
21.9.Mar | SobAbovia 96 KošiceBK Lokomotíva Sereď
22.9.Mar | SobBK 04 AC LB SNVBK Inter Bratislava
23.9.Mar | SobMBK Victoria ŽilinaŠBK Junior Levice
24.9.Mar | SobBKM Iskra Svit AMBA Prievidza
7. kolo
25.10.Mar | NedAbovia 96 KošiceBK Inter Bratislava
26.10.Mar | NedBK 04 AC LB SNVBK Lokomotíva Sereď
27.10.Mar | NedMBK Victoria ŽilinaMBA Prievidza
28.10.Mar | NedBKM Iskra Svit AŠBK Junior Levice
8. kolo
29.23.Mar | SobMBA PrievidzaŠBK Junior Levice
30.23.Mar | SobBK 04 AC LB SNVAbovia 96 Košice
31.23.Mar | SobBKM Iskra Svit AMBK Victoria Žilina
32.23.Mar | SobBK Inter BratislavaBK Lokomotíva Sereď
9. kolo
33.6.Apr | SobBK Inter BratislavaŠBK Junior Levice
34.6.Apr | SobBK Lokomotíva SereďMBA Prievidza
35.6.Apr | SobBKM Iskra Svit AAbovia 96 Košice
36.6.Apr | SobMBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV
10. kolo
37.7.Apr | NedBK Lokomotíva SereďŠBK Junior Levice
38.7.Apr | NedBK Inter BratislavaMBA Prievidza
39.7.Apr | NedMBK Victoria ŽilinaAbovia 96 Košice
40.7.Apr | NedBKM Iskra Svit ABK 04 AC LB SNV
11. kolo
41.27.Apr | SobBKM Iskra Svit ABK Lokomotíva Sereď
42.27.Apr | SobMBK Victoria ŽilinaBK Inter Bratislava
43.27.Apr | SobBK 04 AC LB SNVŠBK Junior Levice
44.27.Apr | SobAbovia 96 KošiceMBA Prievidza
12. kolo
45.28.Apr | NedMBK Victoria ŽilinaBK Lokomotíva Sereď
46.28.Apr | NedBKM Iskra Svit ABK Inter Bratislava
47.28.Apr | NedAbovia 96 KošiceŠBK Junior Levice
48.28.Apr | NedBK 04 AC LB SNVMBA Prievidza
13. kolo
49.11.Maj | SobBK Inter BratislavaAbovia 96 Košice
50.11.Maj | SobBK Lokomotíva SereďBK 04 AC LB SNV
51.11.Maj | SobMBA PrievidzaMBK Victoria Žilina
52.11.Maj | SobŠBK Junior LeviceBKM Iskra Svit A
14. kolo
53.12.Maj | NedBK Lokomotíva SereďAbovia 96 Košice
54.12.Maj | NedBK Inter BratislavaBK 04 AC LB SNV
55.12.Maj | NedŠBK Junior LeviceMBK Victoria Žilina
56.12.Maj | NedMBA PrievidzaBKM Iskra Svit A



Prehľad súťaží