Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

ŽL Starší žiaci - 2018-2019

Skupina východSkupina západ
Skupina východ

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
MBK Victoria Žilina
4
3
1
227 : 104
123
7
2.
BKM Iskra Svit A
3
3
0
278 : 113
165
6
3.
Abovia 96 Košice
3
3
0
271 : 194
77
6
4.
BK 04 AC LB SNV
2
1
1
147 : 123
24
3
5.
1 BK Michalovce
3
0
3
174 : 275
-101
3
6.
BK MŠK Kežmarok
3
0
3
80 : 328
-248
3
7.
BKM Dolný Kubín
2
0
2
0 : 40
-40
0
BKM Dolný Kubín má 2 kontumačné prehry bez priznania bodu.

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.29.Sep [10:00] | SobBK MŠK KežmarokBKM Iskra Svit A18:104 (5:57)MŠH Nižná brána 17
3.10.Okt [17:30] | StrAbovia 96 Košice1 BK Michalovce 88:60 (46:24)SPŠ Dopravná
4.6.Okt | SobMBK Victoria ŽilinaBKM Dolný Kubín 20:0 (:)
2. kolo
5.13.Okt [19:30] | SobBK MŠK KežmarokMBK Victoria Žilina31:123 (13:59)MŠH Nižná brána 17
6.13.Okt [14:00] | SobBKM Iskra Svit ABKM Dolný KubínIskra Aréna (ŠH)
7.13.Okt [9:00] | SobBK 04 AC LB SNVAbovia 96 Košice66:77 (30:24)ŠH SNV
3. kolo
9.14.Okt [10:30] | NedBK MŠK KežmarokBKM Dolný KubínMŠH Nižná brána 17
10.14.Okt [10:30] | NedBKM Iskra Svit AMBK Victoria Žilina 73:64 (28:40)Iskra Aréna (ŠH)
11.14.Okt [11:30] | NedBK 04 AC LB SNV1 BK Michalovce 81:46 (24:21)ŠH SNV
4. kolo
13.27.Okt | SobMBK Victoria ŽilinaAbovia 96 Košice
14.27.Okt | SobBKM Dolný Kubín1 BK Michalovce
15.27.Okt | SobBK MŠK KežmarokBK 04 AC LB SNV
5. kolo
17.28.Okt | NedMBK Victoria Žilina1 BK Michalovce
18.28.Okt | NedBKM Dolný KubínAbovia 96 Košice
20.28.Okt | NedBKM Iskra Svit ABK 04 AC LB SNV
6. kolo
21.10.Nov | SobBK 04 AC LB SNVMBK Victoria Žilina
23.10.Nov | SobAbovia 96 KošiceBK MŠK Kežmarok
24.10.Nov | Sob1 BK MichalovceBKM Iskra Svit A
7. kolo
25.11.Nov | NedBK 04 AC LB SNVBKM Dolný Kubín
27.11.Nov | NedAbovia 96 KošiceBKM Iskra Svit A
28.11.Nov | Ned1 BK MichalovceBK MŠK Kežmarok
8. kolo
29.30.Sep [10:30] | NedBKM Iskra Svit ABK MŠK Kežmarok 101:31 (59:14)Iskra Aréna (ŠH)
31.5.Okt [18:00] | Pia1 BK MichalovceAbovia 96 Košice68:106 (39:47)GPH Masarykova
32.7.Okt | NedBKM Dolný KubínMBK Victoria Žilina0:20 (:)
9. kolo
33.24.Nov | SobBKM Dolný KubínBK MŠK Kežmarok
34.24.Nov | SobMBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit A
35.24.Nov | Sob1 BK MichalovceBK 04 AC LB SNV
10. kolo
37.25.Nov | NedMBK Victoria ŽilinaBK MŠK Kežmarok
38.25.Nov | NedBKM Dolný KubínBKM Iskra Svit A
39.25.Nov | NedAbovia 96 KošiceBK 04 AC LB SNV
11. kolo
41.8.Dec | Sob1 BK MichalovceMBK Victoria Žilina
42.8.Dec | SobAbovia 96 KošiceBKM Dolný Kubín
44.8.Dec | SobBK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit A
12. kolo
45.9.Dec | NedAbovia 96 KošiceMBK Victoria Žilina
46.9.Dec | Ned1 BK MichalovceBKM Dolný Kubín
47.9.Dec | NedBK 04 AC LB SNVBK MŠK Kežmarok
13. kolo
49.12.Jan | SobBKM Dolný KubínBK 04 AC LB SNV
51.12.Jan | SobBKM Iskra Svit AAbovia 96 Košice
52.12.Jan | SobBK MŠK Kežmarok1 BK Michalovce
14. kolo
53.13.Jan | NedMBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV
55.13.Jan | NedBK MŠK KežmarokAbovia 96 Košice
56.13.Jan | NedBKM Iskra Svit A1 BK Michalovce



Prehľad súťaží